Konferencja Cyber 7.0

Organizowane od 2010 r. konferencje Cyber Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii to najważniejsza w Polsce przestrzeń dyskursu o styku cyfrowości i konsumpcji.

Konferencja Cyber-wszechświat i niewidzialny konsument

Na pewnym etapie piekielnie szybkiego rozwoju internetu wydawało się, że pewnego dnia zdoła on odzwierciedlić rzeczywistość. Dziś już wiadomo, że nic z tego. To rzeczywistość odzwierciedla internet i pozwala mu się kształtować. Coraz większa część ludzi na świecie widzi rzeczywistość „analogową” tak, jak prezentuje ją rzeczywistość cyfrowa, bo ta, choćby z powodu łatwej dostępności w miliardach ekranów, jest im jakby bliższa.

Konferencja Cyber7.0 to kolejna, już siódma, edycja Konferencji Cyberresearch i CyberRE - najważniejszej w Polsce przestrzeni dyskursu o styku cyfrowości i konsumpcji. Odbywający się od 2010 roku event zgromadził ponad tysiąc uczestników, którzy zobaczyli niemal 150 prezentacji. Corocznie program jest tworzony przez CyberRadę w oparciu o selekcję zgłoszeń nadesłanych w odpowiedzi na otwarte call for papers.

Tegoroczna edycja Konferencji Cyber 7.0 poświęcona będzie dwóm głównym obszarom tematycznym: Świat cyfrowy przejmuje kontrolę oraz Niewidzialny konsument.

Obserwujemy dwa zjawiska w cyberprzestrzeni, które w najbliższym czasie będą silnie wpływały na biznes i Marketing, a więc także badania. Pierwsze to narastająca dominacja sfery cyfrowej nad światem, który dotychczas określaliśmy jako realny, a drugie to sukcesywne zacieranie się obrazu pojedynczego człowieka. To tworzy nowe napięcia i nowe możliwości, ponieważ trudno jest nam wyobrazić sobie świat zdominowany przez booty i algorytmy, w którym człowiek, kiedyś będący w centrum uwagi, staje się coraz mniej widoczny. Charakterem i skutkami jaki ten niezwykły splot ma dla codzienności i biznesu zajmiemy się na Cyber 7.0 – mówi Michał Kociankowski, przewodniczący CyberRady.

Cyber7.0 to najważniejsze w Polsce miejsce dyskursu o styku cyfrowości i konsumpcji. Dzięki CyberExpo i CyberShowroomowi nasz event to także idealna przestrzeń prezentacji narzędzi, rozwiązań i usług instytutów badawczych, agencji interaktywnych, domów mediowych, dostawców technologii i wszystkich tych, którzy czują, że styk cyberświata i konsumenta to obszar, w którym mają coś do powiedzenia.

Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390

Konferencje biznesowe

Newsletter

captcha 

Marketing

Konferencje sprzedaż