Konferencja Future Private Labes 2017

Ideą FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE jest stworzenie w Polsce platformy wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń w zakresie zarządzania private labels oraz dyskusji o tym, w jakich kierunkach będą się rozwijały marki własne w przyszłości. Najbliższa edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE przebiegnie pod hasłem INNOWACJI realizowanych przez właścicieli marek własnych, zarówno na poziomie produktów, jak i coraz bardziej nowoczesnych narzędzi strategicznych.

Ekspercka Konferencja Future Private Labes 2017 w całości poświęcona markom własnym.

W tym roku tematyka Konferencji będzie skupiona na innowacyjności oraz strategicznej roli marek własnych w budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz lojalności konsumentów wobec sieci. Wśród prelegentów Konferencji będą wyłącznie specjaliści private labels z Polski i z zagranicy – przedstawiciele managementu sieci, agencji badawczych oraz praktycy z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i koordynowaniu pracy z markami własnymi.

Konferencja, targi i cykl warsztatów o markach własnych tylko w Targach Kielce 25-26 października. Najbliższa edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS 2017 przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Nowością jest cykl warsztatów. 

FPL 2017 łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. Nowością jest cykl specjalistycznych warsztatów, który poprzedzi październikowe wydarzenie.

Ubiegłoroczne wydarzenie, w stu procentach poświęcone tematyce private labels, zgromadziło 800 specjalistów branży marek własnych - kupców i przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz projektantów opakowań. Konferencji z udziałem wielu zagranicznych ekspertów branży przysłuchiwało się 120 osób, a w warsztatach, mówiących o roli opakowania w produktach marek udział wzięło 60 osób. W Targach Kielce, drugim ośrodku wystawienniczym Europy Środkowo-Wschodniej zaprezentowało się 83 wystawców z 9 krajów: z Niemiec, Włoch, Litwy, Białorusi, Grecji, Węgier, Ukrainy, Czech oraz Polski.

Konferencja Future Private Labes 2017, dlaczego warto tytaj być

  • Dostęp do praktycznej wiedzy: miejsce zapoznania się z trendami rynkowymi, nowymi produktami oraz z innowacyjnymi rozwiązaniami.
  • Jedyne w Polsce miejsce spotkań B2B umożliwiających nawiązanie nowych relacji handlowych i biznesowych - 2 dni dedykowane wyłącznie profesjonalistom z branży marek własnych.
  • Producenci marek własnych mają szansę premierowo przedstawić całą gamę produktów i spotkać się z przedstawicielami głównych sieci handlowych. Przedstawiciele sieci mają możliwość rozszerzenia swojej wiedzy i kontaktów.
  • Łatwy dojazd, atrakcyjna baza hotelowa oraz duże wybór atrakcji do zwiedzenia po Konferencji .
  • Silne wsparcie medialne wydarzenia w kraju i za granicą: media branżowe, internet, social media.

Targi Kielce S.A., ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Newsletter

captcha