Nadchodzące wydarzenia

24
Kwi
2017

24-04-2017 8:00 - 25-04-2017 18:00
1350zł

Konferencja jest największym projektem oddziału gdańskiego Project Management Institute (PMI). To międzynarodowe wydarzenie organizowane jest już po raz szósty. Głównym jego założeniem jest możliwość wymiany wiedzy i dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami. Co roku konferencja przyciąga ok 150 polskich i zagranicznych uczestników, pasjonatów tematyki project management.

W ciągu dwóch dni warsztatowo-prelekcyjnych, omawiane będą najciekawsze zagadnienia związane z tematyką zarządzania projektami w branżach obejmujących IT, przemysł motoryzacyjny, przemysł energetyczny i wiele innych. Oprócz wiedzy merytorycznej, atutem może być pozyskanie praktycznej wiedzy i ciekawych kontaktów poprzez udział w warsztatach i formach networkingowych: NTPM Short Presentations, Speed Mentoring oraz Word Cafe.

We współczesnym świecie, firmy coraz częściej stają przed problemami związanymi z tworzeniem dużych przedsięwzięć, które zarządzane są przy ograniczonych zasobach, krótkich terminach oraz niepewnych warunkach. Aby zminimalizować zagrożenia w zespołach, kierownicy projektów stale poszukują nowych trendów w zarządzaniu projektami.

1350zł
24
Kwi
2017

24-04-2017 9:00 - 25-04-2017 17:00
770zł

Dla wszystkich, którzy zarządzają lokalnymi biznesami, takimi jak:

 • restauracje i kawiarnie
 • lokalne sklepy
 • gabinety lekarskie
 • salony piękności
 • warsztaty
 • hotele i hostele
 • i wszelkimi innymi lokalnymi usługami

 

Gość specjalny Konferencji Twoja Firma w Intenecie Twoja Firma w Social Media Kraków Rahim Blak

Konferencja Twoja Firma w Intenecie 2017 skierowana jest dla wszystkich, którzy czują, że nie wykorzystują w pełni potencjału :

 • Facebooka i jego systemu reklamowego
 • Instagrama i liderów opinii
 • YouTuba i potęgi video w marketingu
 • biznesowego na LinkedIn
 • dotarcia do użytkowników Snapchata
 • potencjału komunikacyjnego Twittera

Potrafisz sobie wyobrazić, jak ludzie prowadzili swoje małe sklepiki w przedwojennym miasteczku? Bez reklamy, Internetu, biznes był przede wszystkim lokalny. Sprzedawali jabłka czy buty ludziom, których doskonale znali. Ba, czasem znali nawet ich rodziców i dzieci. Najlepszą rekomendacją było dobre słowo przy kolacji o tym, jak rzeźnik Henryk zważył więcej szynki lub dorzucił gratis odrobinę kaszanki dla Azorka… Biznes oznaczał troszczenie się o klientów, bo klientami byli np. Twój lekarz czy nauczycielka Twojego dziecka. Gary Vaynerchuk

Czasy się zmieniają, ale jedno pozostaje wciąż takie samo: by zyskać prawdziwą lojalność klienta, musisz sprawić, żeby Cię zapamiętał. Musisz wyróżnić się na tle konkurencji, wykonać jakiś gest, dzięki któremu to właśnie Twoja firma zapadnie ludziom w pamięć. Tak jak w dawnych czasach – musisz wzbudzić ich sympatię. O tym, jak to osiągnąć i jakie narzędzia przydadzą Ci się do tego, dowiesz się właśnie na tej konferencji.

Bez względu na to czy jesteś małą firmą lokalną z trzema pracownikami, czy też firmą średniej wielkości z kilkudziesięcioma osobami na pokładzie, stoisz przed szansą radykalnego powiększenia Twojego biznesu!

770zł
24
Kwi
2017

24-04-2017 9:00 -17:00
1295zł
 • NOWOŚCI PŁATNICZE Jak będziemy płacić jutro? Czy płatność to wciąż odrębny element zakupowy? Kiedy będziemy płacić sobą?
 • PSD 2 Czy PSD2 to naprawdę rewolucja? Czy obecni gracze skutecznie będą bronić się przed podmiotami trzecimi?
 • KONKRETNE STUDIA WDROŻEŃ Jak realizowane były projekty wdrożeniowe w bankach i organizacjach płatniczych? Poznaj od kuchni największe projekty!

 

1295zł
24
Kwi
2017

24-04-2017 9:30 - 25-04-2017 14:30
449zł

Kontynuując przyjętą już tradycję organizacji corocznej konferencji poświęconej problematyce wdrażania Standardów Kontroli Zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych serdecznie zapraszamy do udziału w VII Krajowej Konferencji - Ocena Kontroli Zarządczej w Polsce, która odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2017 r. w Warszawie. Głównym celem VII edycji konferencji jest próba oceny skuteczności kontroli zarządczej w obliczu zagrożeń nadużyciami i korupcją, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii oświadczeń o stanie kontroli zarządczej, rzetelnej analizy ryzyka, adekwatności mechanizmów kontrolnych oraz funkcjonowania służb audytu i kontroli wewnętrznej. 

449zł
24
Kwi
2017

24-04-2017 10:00 - 25-04-2017 19:00
Darmowa

Mogłoby się wydawać, że Big Data to pojęcie zarezerwowane dla programistów, „nerdów” marzących o stażu w Dolinie Krzemowej, doświadczonych informatyków. Coś, o czym z pewnością nie mówi się w agencjach marketingowych i domach mediowych. Nic bardziej mylnego. Termin „Big Data” zagościł na stałe w słowniku branży marketingowej, która wie, że z umiejętnego stosowania zaawansowanej analityki płynie wiele korzyści: lepsze zrozumienie klienta, precyzyjne targetowanie reklam, sprawniejsze zarządzanie kampaniami wielokanałowymi, optymalizacja kampanii z wykorzystaniem sieci afiliacyjnych.

Co dokładnie ma wspólnego Big Data z efektywnym marketingiem oraz – ogólnie rzecz biorąc – z efektywnie prowadzonym biznesem? Odpowiedzi na to pytanie szukają między innymi studenci Szkoły Głównej Handlowej, organizując konferencję „Big Data – bigger opportunities”.

Konferencje biznesowe

Newsletter

captcha