Nadchodzące wydarzenia

23
Lut
2017

23-02-2017 9:00 -14:20
Darmowa

Bezpieczeństwo danych i zasobów jest priorytetowym tematem w każdej firmie, która dba zarówno o swoich klientów jak i wizerunek. Problematyka dotyczy zarówno międzynarodowych korporacji jak i lokalnych firm, ponieważ bezpieczeństwo zależy od wielu czynników takich jak ciągłe zmiany w stosunkach gospodarczych, postęp technologiczny, zagrożenia wojenne, terrorystyczne oraz środowiskowe. Dlatego tak ważne jest aby cały czas na bieżąco poznawać nowe rozwiązania oraz diagnozować coraz to nowe zagrożenia.

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza do udziału w konferencji "Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy”, która odbędzie się 23.02.2017 r. w Warszawie.

23
Lut
2017

23-02-2017 9:00 - 24-02-2017 15:40
Darmowa

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić na Otwartą Konferencję, organizowaną przez i dla pasjonatów ciągłego doskonalenia procesów w usługach i biurze. Poprzez nasze kolejne spotkanie pragniemy budować w Krakowie środowisko wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie metod zarządzania i optymalizacji procesów.

Dzień pierwszy konferencji to wystąpienia praktyków ciągłego usprawniania w usługach i biurze. Krótkie, konkretne historie i analizy przypadków – maksimum treści, zero sprzedaży. Ten dzień jest darmowy i otwarty dla wszystkich.

Dzień drugi to warsztaty oraz Open Space. Taka formuła daje bezpośredni kontakt z mistrzami ciągłego usprawniania oraz możliwość przedyskutowania nurtujących Was problemów z innymi uczestnikami. Koszt drugiego dnia (jeden wybrany warsztat + cały Open Space) to 200 PLN.

23
Lut
2017

23-02-2017 9:30 - 24-02-2017 15:00
Darmowa

Targi i Konferencja Efektywności Energetycznej „infoENERGIA 2017”,  energooszczędnych budynków, zarządzania energią i ograniczania niskiej emisji.

„EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA to największe na ziemi, dostępne źródło energii  o niewyczerpalnych zasobach”.

Wydarzenie to odbędzie się w Katowicach, stolicy jednego z największych ośrodków gospodarczych w Europie środkowo – wschodniej, w dniach 23 – 24 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Celem jego organizowania jest pokazanie potencjału tkwiącego w efektywności energetycznej oraz jednocześnie przybliżenie i upowszechnienie najnowszych propozycji oraz sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie.

Wydarzenie to będzie składać się z dwóch uzupełniających się eventów:

Targów oraz Konferencji.

Na targach będą prezentowane:

Energooszczędne techniki budowlane:
● Elementy i materiały konstrukcji budynków.
● Stolarka otworowa.
● Materiały izolacyjne i ociepleniowe.

Techniki pozyskiwania i zarządzania energią
● Technologie zaopatrzenia w energię - systemy i techniki grzewcze, lokalne sieci ciepłownicze,
odnawialne źródła energii.
● Efektywne technologie dla komfortu cieplnego pomieszczeń - rekuperacja, wentylacja,
klimatyzacja.
● Nowoczesne techniki zarządzania energią i automatyzacji budynku.
● Kogeneracja.

Propozycje dla samorządów
● Energooszczędne budynki użyteczności publicznej.
● Efektywne systemy dla infrastruktury publicznej.
● Nowoczesne rozwiązania techniczne dla likwidacji niskiej emisji.

Dodatkowo podczas targów będzie można pogłębiać kontakty i zapoznać się z dostępnymi na rynku propozycjami technologii, efektywnych energetycznie produktów i różnych usług w tym zakresie.

23
Lut
2017

23-02-2017 18:00
69zł

Wieczór Przedsiębiorcy to cyklicznie organizowana konferencja dla przedsiębiorców oraz pracowników działów Marketingu i sprzedaży. Udział w niej jest wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy od wysokiej klasy specjalistów oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. To jedyne takie wydarzenie w tej okolicy, które organizowane jest w wyjątkowym miejscu jakim jest Zamek Królewski w Niepołomicach. Do tej pory gościliśmy już Pawła Tkaczyka, Jacka Rozenka czy Michała Sadowskiego.

Tym razem naszym prelegentem będzie Paweł Sala - dyrektor zarządzający Freshmail.

69zł
24
Lut
2017

24-02-2017 17:00 - 26-02-2017 17:00
50zł

Startup Weekends are 54-hour events designed to provide superior experiential education for technical and non-technical entrepreneurs. Beginning with Friday night pitches and continuing through brainstorming, business plan development, and basic prototype creation, Startup Weekends culminate in Sunday night demos and presentations. Participants create working startups during the event and are able to collaborate with like-minded individuals outside of their daily networks. All teams hear talks by industry leaders and receive valuable feedback from local entrepreneurials. The weekend is centered around action, innovation, and education. Whether you are looking for feedback on a idea, a co-founder, specific skill sets, or a team to help you execute, Startup Weekends are the perfect environment in which to test your idea and take the first steps towards launching your own startup.

50zł

Konferencje biznesowe

Newsletter

captcha 

Konferencje sprzedaż