Nadchodzące wydarzenia

25
Mar
2017

25-03-2017 10:00 -16:00
250zł

Opis Konferencji Świadome budowanie marki. Skuteczne narzędzia kreowania wizerunku firmy 2017:

Celem naszej konferencji jest to, aby każdy jej uczestnik wyszedł z praktyczną i aktualną wiedzą wykraczającą poza to, co może znaleźć w literaturze i Internecie. Dlatego nie zapraszamy „konferencyjnych guru”, tylko osoby praktykujące z sukcesem od lat w dziedzinach, o których będą mówić.

Nie stawiamy na ekspertów celebrytów, lecz na osoby, które bez dużego rozgłosu obsługują topowych klientów, dostarczając im rozwiązań zapewniających przewagę na rynku. Nasi eksperci szkolą przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, prezesów największych spółek giełdowych, a także dbają o PR i promocję międzynarodowych marek modowych i urodowych.

250zł
25
Mar
2017

25-03-2017 10:00 -15:00
75zł

Konferencja dla Kobiet Dobrze mi Warszawa ponownie już 25 marca! Jak pokochać i zaakceptować siebie?

Jak zdobyć satysfakcjonującą pracę?

Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy?

Jaką rozpoznać swoją sylwetkę i znaleźć swój kolor?

Na te pytania i jeszcze wiele innych dostaniesz odpowiedź na konferencji Dobrze mi 25 marca.

Wiosna! Ach to Ty!

W edycji wiosennej budzimy się do nowego życia.

Zrzucamy z siebie grube ciuchy i stare przekonania. Otwieramy na nową miłość, w pierwszej kolejności do siebie, kiedy ją już w sobie odnajdziemy obdarzymy nią tych, których pragniemy obdarzyć. Może zmienimy pracę?

Na pewno zmienimy przekonania na temat pieniędzy, spotkanie zakończy się warsztatem ze stylistką ubioru

Zapraszam Cię na cieszącą się ogromnym powodzeniem konferencję, na której kobiety zawsze odnajdują inspirację, motywację, wsparcie i siłę do zmian.

Tu nikt nie mówi, że nie masz prawa, nie nadajesz się, jesteś egoistką, jesteś niewystarczająco dobra, nie poradzisz sobie i że w głowie Ci się poprzewracało, bo od życia chcesz więcej...

75zł
27
Mar
2017

27-03-2017 9:00 -19:15
449zł

Metodyki zwinne pierwszeństwo oddają ludziom i interakcjom, nieocenionym aspektem jest współpraca z klientem oraz umiejętność reagowania na zmiany. Z tego też powodu konferencja skupi się na ujęciu psychologicznym i roli zespołu. Nie pominie ona również koncepcji organizacji turkusowych. Innymi słowy, myśl przewodnia konferencji dotyczyć będzie nowych podejść i rozwiązań w zarządzaniu projektami. Towarzyszyć jej będzie bogactwo form przekazu: wykłady, warsztaty, Open Space oraz panel dyskusyjny. Swoją obecnością zaszczycą nas zarówno międzynarodowi, jak i krajowi specjaliści-praktycy Agile oraz reprezentanci organizacji turkusowych (m.in.: Raji Sivaramann, Michał Rączka, Jan Dirk Hogendoorn, Mike Burrows). Będzie to uczta nie tylko dla duszy, ale i ciała, bowiem organizatorzy uwzględnili active break – doskonale powiązane z meritum konferencji.

449zł
27
Mar
2017

27-03-2017 10:00 -16:30
100zł

Konferencje SEMcamp to cykliczne, (prawie) bezpłatne spotkanie osób, związanych z szeroko pojętym marketingiem w wyszukiwarkach.

W ramach spotkania odbywają się prezentacje na tematy związane z Pozycjonowaniem i seo, wyszukiwaniem płatnym i Google AdWors, analityką internetową.

Dlaczego warto wybrać się na Konferencji SEMcamp?

 • Możliwość uzyskania zaawansowanej wiedzy prawie za darmo
 • Możliwość spotkania szeregu specjalistów marketingu w wyszukiwarkach, analityki internetowej
 • Możliwość poszerzenia kontaktów, poznania osób z branży

O tym, że warto odwiedzać SEMcamp może świadczyć fakt, iż na każdym spotkaniu mieliśmy po kilkuset uczestników.

100zł
27
Mar
2017

27-03-2017 18:00 -20:00
Darmowa

Szóste spotkanie z cyklu inspirujących warsztatów przeznaczonych dla startupów i osób mających innowacyjne pomysły - KPMG Startup Academy. Celem spotkań jest dyskusja najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed startupami, we wszystkich etapach ich rozwoju, zaczynając od pomysłu, poprzez pozyskanie finansowania, aż do skutecznie przeprowadzonego „wyjścia” z inwestycji.

Podczas najbliższego warsztatu konsultanci KPMG w Polsce poruszą następujące zagadnienia:

 • Dlaczego jednym z najczęstszych powodów niepowodzenia startupu jest czynnik ludzki?
 • Znaczenie zaufania i stylu zarządzania
 • Efektywna rekrutacja
 • Jak radzić sobie z niepewnością i sytuacją kryzysową?
 • Stosowane rodzaje i formy motywacji oraz ustalanie wynagrodzenia

Szczegóły na temat wydarzenia:

 • Data: 27.03.2017
 • Godzina: 18:00-20:00
 • Miejsce: Campus Warsaw, ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa