Konferencje biznesowe 2016

Ponad 1800  Konferencji biznesowych na jednej stronie www.

Kreatorzy.eu to największa baza konferencji biznesowych w Polsce.

 • Ponad 1 800 Konferencji biznesowych
 • Ponad 300 Konferencji biznesowych w  2017 roku
 • Ponad 100 aktualnych Konferencji biznesowych każdego dnia
 • Wiedza, którą warto zdobyć.
 • Konferencje, na których warto być.
 • Osoby, które warto poznać.
 • Znajomości, które warto zawrzeć.

Ponad 1800 Konferencji biznesowych na jednej stronie www. Lista ponad 300 Konferencji biznesowych w  2017 roku na stronie. Tutaj znajdziesz opisy i linki ponad 100 Konferencji biznesowych. Konferencje biznesowe są podzielone na 11 działów biznesowych m.in.: HR, Marketing, sprzedaż, IT, finanse. Wszystkie konferencje biznesowe są podzielone na kilkanaście głównych miast Polski m.in.: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź.

Konferencje biznesowe to bardzo rozległy temat. Skorzystanie z porad i wskazówek ludzi, którzy osiągnęli w życiu sukces i zrobili zawrotną karierę jest dla uczestników spotkań doświadczeniem o wiele cenniejszym, niż nauka czysto teoretyczna.

Wśród organizatorów Konferencji biznesowych znajdują się zarówno firmy, jak i organizacje oraz stowarzyszenia non-profit. Sporo zależy tu od profilu, jakiemu ma być poświęcone dane wydarzenie. Warto jednak zauważyć, że fakt, iż dana Konferencja organizowana jest pod patronatem przedsiębiorstwa, nie powinien zrażać nas do udziału w niej. Wręcz przeciwnie – firmy, które organizację Konferencji traktują jako ważny element wizerunkowy, podchodzą do swoich obowiązków z ogromną starannością i pietyzmem, zarówno przy ustalaniu listy tematów, jak i prelegentów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że największe konsorcja są jednocześnie bardzo hojnymi i bogatymi sponsorami wydarzeń, mają zatem większe szanse na pozyskanie znaczących i znanych prelegentów.

Wspólną cechą imprez określanych mianem Konferencji biznesowych jest ich ogólnie pojęta tematyka – powinna ona dotyczyć zarządzania firmą oraz przebiegającymi w niej procesami, a także metod i uwarunkowań prowadzenia działalności gospodarczej, planowania czy controllingu. Pojęcie to jest na tyle ogólne, że mianem Konferencji biznesowych można określić wiele wydarzeń z pogranicza np. zarządzania i Marketingu, zarządzania i finansów, sprzedaży albo IT.

W ostatnich latach zauważyć można szybką profesjonalizację Konferencji biznesowych. Organizatorzy mają świadomość, że uczestnicy oczekują nie tylko nowoczesnej, wygodnej sali konferencyjnej czy dobrego cateringu, ale także odpowiedniego poziomu prelekcji. Absolutnym standardem są dziś: wysokiej jakości nagłośnienie czy możliwość wzbogacenia wystąpienia o treści multimedialne, wyświetlane na ekranach lub przy pomocy wysokiej jakości rzutników. W przypadku międzynarodowych Konferencji biznesowych pożądanym rozwiązaniem są tłumaczenia symultaniczne.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że konferencje biznesowe można wykorzystać do nawiązania nowych kontaktów, pozyskania ekspertów do współpracy czy też zdobycia cennych i ciekawych materiałów, raportów, analiz.

Nie ma jednej strony w polskim internecie, na której można sprawdzić liczbę Konferencji biznesowych w 2016 roku. Portal Kreatorzy publikuje Konferencji biznesowych w 2016 roku, tych które sami znajdziemy oraz tych o których się dowiemy z różnych portali internetowych.

Można założyć, że lista Konferencji biznesowych w Polsce wynosi dużo ponad jeden tysiąc. Niestety nikt jest w stanie podać konkretnej liczby Konferencji biznesowych. Portal Kreatorzy  stara się stworzyć bazę Konferencji biznesowych.

Konferencja biznesowa w naszym rozumieniu to wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy pozyskują wiedze, która może być im przydatna w zakresie prowadzenia działalności biznesowej.

Są dni kiedy w jednym dużym mieście w Polsce odbywa się kilkanaście Konferencji . Oczywiście lista Konferencji biznesowych nie jest w tracie całego roku kalendarzowego stała, podlega duże fluktuacji. Miesiące, w których jest najwięcej Konferencji biznesowych to luty, marzec, kwiecień. Początkowe miesiące każdego roku mają swoje słabsze okresy związane z feriami zimowymi oraz Wielkanocą. W związku z wolnymi dniami 1 i 3 maja początek tego miesiąca jest słabszy. Jednak najlepszymi miesiącami, w których odbywa się najwięcej Konferencji są październik i listopad. Jest to związane z faktem, ze w większości biznesów czwarty kwartał jest najlepszym kwartałem sprzedaży ich towarów i usług.

Ile różnych Konferencji biznesowych odbędzie się w Polsce 2016 roku? Jak szacujemy na podstawie bazy portalu Kreatorzy.eu liczba ta wyniesie ponad 800! Czasem w jednym dużym mieście, w tych samych dniach odbywa się ich nawet kilkanaście. Nikt nie jest w stanie podać dokładnej liczby tego rodzaju wydarzeń. Do tej pory nie istniała bowiem w polskim internecie żadna strona gromadząca i udostępniająca dane o różnych Konferencjach.

Jak wygląda kalendarz Konferencji biznesowych w Polsce? Z naszych obserwacji wynika, że sporo organizuje się ich w lutym, marcu i kwietniu (z wyjątkiem sezonów świątecznych i ferii), ale najwięcej – w październiku i listopadzie. Jest to związane z faktem, że w większości biznesów czwarty kwartał jest najlepszy pod względem wyników sprzedaży towarów i usług.

Lista konferencji biznesowych 2017 ciągle się zmienia. Poniżej publikujemy link do najbliższego miesiąca.

Kreatorzy.eu – konferencje biznesowe

Postanowiliśmy wypełnić tę lukę i stworzyć bazę spotkań dla biznesu. Kreatorzy.eu to portal, w którym można znaleźć wspólną, stale aktualizowaną listę Konferencji biznesowych. Wykaz powstaje w oparciu o informacje wysyłane przez organizatorów, ale wzbogacany jest także o dane zgromadzone w wyniku nieustannie prowadzonego researchu mediów. Baza podzielona jest na kilka obszarów, jednak najwięcej wpisów dotyczy trzech branż: HR, Marketingu oraz IT.

Przez konferencję biznesową rozumiemy każde wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy pozyskują wiedzę przydatną w ich działalności biznesowej.

Konferencje biznesowe 2017

Lista ponad 3050 Konferencji biznesowych w 2017 roku.  Tutaj znajdziesz aktualne opisy i linki Konferencji biznesowych, które odbędą się w najbliższych dniach i tygodniach. Konferencje biznesowe podzielone są na 11 obszarów takich jak zarządzanie, Marketing, sprzedaż, HR, IT. Sprawdź, co dzieje się w Twojej branży. Poznaj nowe trendy. Wybierz konferencję biznesową, w której warto uczestniczyć.

Liczba Konferencji biznesowych organizowanych w Polsce wzrasta z każdym rokiem. Jednocześnie możemy zaobserwować także ich dywersyfikację – obok Konferencji biznesowych 2017 poświęconych szeroko rozumianemu zarządzaniu firmą pojawia się także wiele tematów niszowych, skierowanych do wąskiej grupy managementu i właścicieli firm. Wybrane konferencje biznesowe 2017 prezentujemy na liście:

 • 19-20.06.2017 VIII Kongres Regionów 2017 Wrocław. Kongres Regionów to największa w Polsce platforma spotkań przedstawicieli administracji samorządowej oraz świata biznesu, nauki, kultury i mediów, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych. Wydarzenie co roku gromadzi najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych decydentów w polskim samorządzie. Tylko w 2016 roku Kongres odwiedziła ponad jedna trzecia wszystkich marszałków województw i prezydentów miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców.
 • 1-2.06.2017 VII Polish Businesswoman Congress 2017 Warszawa. Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 2000 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.
 • 31.05-1.06.2017 Konferencja Impact’17 Kraków Konferencja impact to najważniejsze polskie Konferencja poświęcona Economy 4.0. Industry 4.0 startup, fintech, insurtech. healthtech, 4IR, IoT. Mobility. commercialization, open data, digitalization.
 • 10-12.05.2017 IX Europejski Kongres Gospodarczy 2017 Katowice Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach od 2009 roku gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów czołowych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata.
 • 8-10.05.2017 XXV Kongres Kadry 2017 Warszawa Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem prezentujemy sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji międzynarodowych pokazujemy nowości branżowe, konkretne narzędzia, metody pracy z ludźmi tworzymy standardy, poruszamy trudne tematy, dyskutujemy o bieżących problemach. Pierwszy dzień kongresu - to DZIEŃ INSPIRACJI. Zapraszamy na sesje plenarne uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. Drugi dzień - to DOBRE PRAKTYKI. Swoje prezentacje przedstawią menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy zarządzający największych firm prowadzących działalność biznesową na terenie Polski.

 • 27-28.04.2017 Kongres Managera 2017 Katowice Kongres Managera ma na celu zgromadzenie managerów zarządzających firmami w różnych branżach (bankowość, administracja publiczna, reklama, produkcja,retail) i ukazanie jak ważne jest budowanie wygrywających strategiiw organizacji. Interesujące wystąpienia i ciekawe studia przypadków przedstawią eksperci, którzy odnieśli spektakularne sukcesy w tej dziedzinie.
 • 26-27.04.2017 Konferencja European Executive Forum 2017 Warszawa     Jak aktywnie penetrować nowe szybko rosnące rynki na świecie w obliczu niewystarczających perspektyw rynków europejskich?     Źródła, przyczyny i uwarunkowania, które sprawiają, że firmy pochodzące z Polski odnoszą sukcesy w danych sektorach na międzynarodowych rynkach    Czy istnieją rynki wolne od protekcjonistycznych barier? Jak zachować równowagę dbając o własne interesy i czerpać korzyści z globalizacji?    Jak zachować narodową tożsamość firmy, gdy staje się globalna? Skuteczne mechanizmy zabezpieczenia narodowego interesu ekonomicznego we współczesnym świecie.
 • 19.04.2017 Konferencja Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania - Optymalna Droga do Sukcesu 2017 Warszawa  Jak efektywnie zarządzać firmą w XXI wieku?  Zapraszamy na ogólnopolską konferencję poświęconą innowacyjnemu modelowi prowadzenia biznesu pt. Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania – Optymalna Droga do Sukcesu. Otrzymają Państwo dawkę rad, wskazówek oraz wiedzę niezbędną do rozpoczęcia innego myślenia na temat organizacji. Dowiedzą się Państwo, że w turkusowej organizacji pracownik czuje się lepiej, a co za tym idzie pracuje efektywniej oraz identyfikuje się z przedsięwzięciem, którego jest częścią Całą nową wiedzę otrzymamy od polskich liderów turkusowych organizacji. Stwórzmy przestrzeń do rozwoju, stańmy się jego częścią! Przepływ wiedzy będzie miał miejsce w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie, 19 kwietnia 2017r.

 • 3-4.04.2017 IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 2017. To już IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych jest on wydarzeniem unikatowym w skali światowej. Stworzyliśmy platformę wymiany profesjonalnej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem rodzinnym. To tutaj praktycy biznesu spotykają się z naukowcami, właściciele firm rodzinnych z czołowymi polskimi przedsiębiorcami. Wiedza jaką prezentujemy co roku na naszym Kongresie Firm Rodzinnych 2017oparta jest o najlepsze praktyki biznesowe jakie można spotkać na świecie. Kongres Firm Rodzinnych 2017 to wydarzenie jest jedyne w swoim rodzaju.
 • 21.03.2017 Konferencja Psychologia Sukcesu Jack Canfield 2017 Przygotuj się na zmianę uwieńczoną sukcesem z Jackiem Canfieldem. Dowiedz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, a także jak skutecznie realizować swoje plany. Te zasady i techniki pomogły już setkom tysięcy uczestników w dokonaniu przełomowego sukcesu w karierach zawodowych, powiększaniu majątku, w ożywieniu i nadaniu nowego blasku ich relacjom oraz w podniesieniu poziomu szczęścia i spełnienia w ich życiu.

 • 15-17.03.2017 9. Konferencja Interakcja-Integracja 2017 Przed nami dziewiąta Konferencja Interakcja – Integracja. Jak co roku zbierzemy się w gronie ludzi zajmujących się nieformalną edukacją, popularyzacją nauki i nowych technologii. Naszym celem jest stworzenie społeczeństwa innowacyjnego i zaangażowanego. W dniach 15–17 marca 2017 roku spotkamy się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

 • 27-28.02.2017 2. Konferencja Power to Women 2017 Liderka w biznesie Spotkasz tu kilkadziesiąt kobiet biznesu. Wśród nich 15 Inspiratorek, które poprowadzą 9 charyzmatycznych wystąpień i 6 rozwojowych warsztatów. W ciągu dwudniowego spotkania gwarantujemy 380 minut prelekcji poświęconych narzędziom ułatwiającym funkcjonowanie w świecie twardego biznesu oraz 720 minut treningu kompetencji biznesowych i rozwoju osobistego.

 

Konferencje biznesowe 2016

Ponad 800 Konferencji biznesowych w 2016 roku w 11 obszarach biznesowych. M. in. takich jak zarządzanie, Marketing, sprzedaż, HR, IT. Sprawdź, co działo się w 2016 w Twojej branży.

Wybór najciekawszych Konferencji biznesowych 2016 nie był zadaniem łatwym. Tego typu wydarzeń jest bowiem tak dużo i są one tak zróżnicowane, że nawet nieustannie pozyskując nowe informacje o planowanych wydarzeniach, można mieć trudność z pełnym odtworzeniem listy Konferencji biznesowych 2016. Dzięki systematycznemu researchowi udało się nam stworzyć największą w Polsce bazę spotkań właścicieli firm i kadry zarządzającej. Najciekawsze prezentujemy na liście Konferencji biznesowych 2016:

 • 5.12.2016 II Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG Już po raz II pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym do którego zapraszamy w charakterze Prelegentów czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu. W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.
 • 1.12.2016 VII Konferencja SIM 2016 VII Konferencja IM 2016 adresowana jest do najwyższej kadry menedżerskiej. W wydarzeniu planowany jest udział ponad 150 Prezesów, Dyrektorów, Członków Zarządów i Rad Nadzorczych, Właścicieli polskich przedsiębiorstw.
 • 28-29.11.2016 11. International PMI PC Congress 2016 Największe wydarzenie o tematyce zarządzania projektami w środkowej Europie. 2 dni prelekcji, 30 prelegentów, 3 ścieżki tematyczne, 1 dzień warsztatów. Dodatkowo gry networkingowe, mentoring, targi kariery i wiele więcej.

 • 17-18.11.2016 Konferencja Kompetencje profesjonalistów 2016 Warszawa  Największe wydarzenie dla branży project management w Polsce! Konferencja IPMA Polska od lat gromadzi wyjątkowych ludzi, którzy poprzez swoje działania propagują ideę zarządzania projektami w Polsce i na całym świecie. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wszystkich pasjonatów zarządzania projektami, reprezentujących różnorodne branże.

 • 17-18.11.2016 Festiwal Innowacji i Technologii Po raz pierwszy w Gliwicach - mieście będącym członkiem Światowego Stowarzyszenia Technopolii (World Technopolis Association) będzie miał miejsce Festiwal Innowacji i Technologii. Wydarzenie obejmuje w tym roku: IV Międzynarodowe Forum Innowacji,  Międzynarodowe Targi IT. Festiwal Innowacji i Technologii poprzez swoją formułę wspiera i promuje nowe podejście do prowadzenia firmy, nowe metody edukacji, świeże, odmienne spojrzenie na kwestie biznesowe czy społeczne – ogólnie kieruje swoją ofertę zarówno do twórców, jak i odbiorców szeroko pojętych działań innowacyjnych.

 • 15.11.2016 Konferencja Open Eyes Economy Summit 2016 Przez 2 dni w Krakowie będziemy otwierać oczy. Na problemy, związane ze sprzężonym rozwojem społecznym i gospodarczym. Na możliwe rozwiązania tych problemów. Na metody współpracy w trójkącie „społeczeństwo – biznes – instytucje”. Będziemy zderzać przeciwstawne punkty widzenia. Ścierać tezy i antytezy, po to, by dojść do optymalnych wniosków. Będziemy rozmawiać z wielkimi firmami, które nie boją się mówić o swoich problemach. Będziemy prezentować dobre praktyki i zastanawiać się, jak z wyjątków czynić reguły. Na scenach Open Eyes Economy wystąpią najwybitniejsze umysły z Polski i z krajów całego świata. Przedstawiciele najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, naukowcy i działacze społeczni. Miks perspektyw, doświadczeń i zaangażowania będzie inspiracją i potężnym bodźcem do działania.
 • 8.11.2016 VI Konferencja Rada Nadzorcza VI Konferencja Rada Nadzorcza poświęcona będzie praktycznym aspektom, jak zarządzać firmą z poziomu właściciela, zarządu i rady nadzorczej. To cyklicznie spotkanie, a tegoroczną ideą jest spojrzenie, w aspekcie krajowym i międzynarodowym, na nadzór właścicielski z perspektywy osoby fizycznej, grupy kapitałowej, a także samorządu.

 • 27-28.10.2016 IV Polski Kongres Przedsiębiorczości 2016 Motywem przewodnim IV Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości będzie synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiaru polskiej gospodarce. W największym wydarzeniu biznesowo-gospodarczym w Polsce w tym roku weźmie udział ponad tysiąc uczestników.
 • 26-27.10.2016 XI Kongres Zarządów Spółek Giełdowych SEG Podczas XI Kongresu Zarządów Spółek Giełdowych SEG będzie mowa o zagrożeniach, wyzwaniach i nadziejach kolejnych 25 lat rynku kapitałowego. 26-27 października 2016 r. Członkowie Zarządów spółek giełdowych będą dyskutować m.in. o funkcjonowaniu giełd w nowym otoczeniu technologicznym; wyzwaniach rynku wobec zmian w systemie emerytalnym; wpływie polityki regulacyjno-nadzorczej na rozwój rynku i finansowaniu innowacji przez emisje obligacji.

 • 10-12.10.2016 VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2016 Trzy dni inspiracji dla innowacji Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.
 • 10.10.2016 II Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu - John C. Maxwell - 360° Przywództwa. Kongres Psychologia Przywództwa Efektywne Przywództwo Jeśli zajmujesz czołową pozycję w firmie, to oznacza, że już wykorzystujesz swoje umiejętności przywódcze. Twoim kluczowym wyzwaniem jest podnoszenie ich na coraz wyższy poziom. Szczególnie obecnie, kiedy funkcjonowanie firmy w trudnych czasach wymaga przywództwa najwyższej klasy. Jakość przywództwa można i trzeba podnosić. To nie sprawa talentu, ale pracy, narzędzi i samoświadomości.
 • 30.05.2016 Konferencja Management Głównym celem Konferencji będzie analiza problemów, przed którymi stają organizacje funkcjonujące w warunkach wysoce zmiennego otoczenia, typowego dla współczesnej gospodarki. Poruszymy m.in. kwestie odnoszące się do konkurencyjności i ryzyka działalności gospodarczej. Tegoroczną Nagrodę Centralnego Banku Szwecji w dziedzinie nauk ekonomicznych dla uczczenia pamięci Alfreda Nobla otrzymał prof. Angus Deaton. Kapituła nagrodziła go za analizę konsumpcji, ubóstwa i dobrobytu. Podczas Konferencji planujemy również zgłębić zagadnienia dotyczące tej problematyki. Zachęcam Państwa do podjęcia próby analizy i ustosunkowania się do poglądów noblisty. W trakcie spotkania w Dworze w Mościbrodach prowadzona będzie także dyskusja nad problemami współczesnego Marketingu, ekologii oraz logistyki. Nie zapomnimy również o wyzwaniach jakie współczesna gospodarka niesie dla administracji publicznej.
 • 13.04.2016 Konferencja Rozwój by Poznań Rozwój osobisty to jeden z najpopularniejszych tematów poruszanych w sieci. Każdy z Nas stara się rozwijać i nabywać nowe umiejętności, ale nie każdy wie, jak to robić, by osiągnąć zamierzone efekty. 13. kwietnia, podczas Konferencji Rozwój by Poznań, będzie można posłuchać specjalistów w tym temacie i dowiedzieć się, jak praca nad samym sobą może przyczynić się do sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Prelegentami podczas Konferencji będą osoby związane na co dzień z coachingiem, mentoringiem, a także ludzie, którzy dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu dużo osiągnęli.
 • 18-19.02.2016 Konferencja Power to Women 2016 Konferencja Liderka w Biznesie Potrzebujesz turbo-doładowania? Pragniesz mocnej inspiracji, świeżego spojrzenia, praktycznej wiedzy i wymiany doświadczeń? Czujesz, że gdzieś w Tobie jest wielki potencjał i trzeba go tylko uwolnić? Nie może Cię więc zabraknąć na Konferencji i warsztatach Power to Women, które zostały skrojone specjalnie dla kobiet liderek nakierunkowanych na sukces w biznesie!

 • 22.01.2016 Konferencja Efektywne Przywództwo gen. Roman Polko, Jakub B. Bączek Jeśli zajmujesz czołową pozycję w firmie, to oznacza, że już wykorzystujesz swoje umiejętności przywódcze. Twoim kluczowym wyzwaniem jest podnoszenie ich na coraz wyższy poziom. Szczególnie obecnie, kiedy funkcjonowanie firmy w trudnych czasach wymaga przywództwa najwyższej klasy. Jakość przywództwa można i trzeba podnosić. To nie sprawa talentu, ale pracy, narzędzi i samoświadomości.

 

Konferencje biznesowe 2015

Jeśli myśli się poważnie o rozwoju własnego biznesu, trzeba dysponować aktualną wiedzą. Konferencje biznesowe 2015 stanowiły doskonałą okazję do zgłębiania obecnych i prognozowanych trendów, ale także zdobywania cennych informacji o prawnych aspektach prowadzenia działalności. Spośród Konferencji biznesowych 2015 prezentujemy te, które uważamy za szczególnie warte zapamiętania:

 • 3.12.2015 VI Konferencja SIM 2015. Przemiany rynkowe, przekształcenia prawne i własnościowe, reorganizacje i restrukturyzacje, podejmowanie koniecznych decyzji długoterminowych to sytuacje wysokiego ryzyka w każdej spółce. Bez względu na obrany kurs, w każdym ze wskazanych  procesów wsparciem służyć może interim manager.
 • 13.11.2015 Konferencja MIND SHIFT 2015 - zmień myślenie, odmień swoje życie! MINDSHIFT to wyjątkowy event motywacyjny, który w zamierzeniu nie tylko wpłynie na postawę i zmotywuje zebranych do działania, ale też w profesjonalny sposób przeprowadzi gości przez wszystkie szczeble procesu motywacji. Dzięki świadomości całego procesu uczestnicy zrozumieją czym jest motywacja, jak ją osiągać oraz, że na jej kompleksowość składa się nie tylko inspiracja, pasja czy nasze zdolności, ale również środowisko, w którym się znajdujemy. Jednak przede wszystkim nasze wyobrażenie o nas samych.
 • 28.10.2015 LIVE2LEAD 2015 - polska edycja największej na świecie Konferencji szkoleniowej o przywództwie Live2Lead jest międzynarodową konferencją szkoleniową, odbywającą się w ponad 300 lokalizacjach na świecie, poświęconą rozwojowi liderów. Live2Lead to okazja do nauki od światowej klasy ekspertów i praktyków w dziedzinie przywództwa. Szczególne akcenty są położone na praktyczne strony poruszanych zagadnień tak, aby każdy z uczestników mógł wróć do swojego biura, firmy czy zespołu mogąc od razu wprowadzać w praktyce, to czego się nauczył - zgodnie z planem działania, który sobie wyznaczył. Dzięki temu będzie mógł przewodzić ze zwiększoną skutecznością, wzmocnioną pasją i zaangażowaniem.
 • 28.09.2015 Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy 2015 W ramach Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego przedstawiciele kluczowych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo gospodarcze kraju, polityków i ekonomistów będą dyskutować na tematy zabezpieczenia polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego).
 • 24.06.2015 I Konferencja Ucząca się organizacja. Zarządzanie wiedzą. Zapraszamy Państwa do udział w Konferencji : „Ucząca się organizacja - rozwiązania prowadzące do świadomego zarządzania wiedzą”. Udział w niej pozwoli Państwu odpowiedzieć na pytania: Jakie jest zapotrzebowanie na zarządzanie wiedzą w organizacji? Jakie jest nasycenie wiedzą mojej firmy? Czy upowszechnianie wiedzy oraz wzajemne uczenie się jest wspierane przez postawy i zachowania pracowników, rozwiązania i procesy organizacyjne?
 • 10.06.2015 Konferencja Women at Work Kobiety – mocna strona biznes W klimatycznym otoczeniu Pałacu Endorfina porozmawiamy między innymi o tym, jak budować partnerstwo kobiet i jak czerpać energię z tej wspólnoty. A także o tym, jak ważne  w procesie stawania się liderką jest poznanie własnego potencjału. Inspiracją do naszych dyskusji będzie spotkanie z niezwykłą kobietą, superwomen - Kayah. Na koniec Konferencji zapraszamy na część networkingową: garden party ze strefą Harper’s Bazaar, gdzie dowiemy się, w jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny biznesowy styl akcentujący naszą kobiecość.
 • 30.01.2015 Konferencja Efektywne Przywództwo 2015 Jeśli zajmujesz czołową pozycję w firmie, to oznacza, że już wykorzystujesz swoje umiejętności przywódcze. Twoim kluczowym wyzwaniem jest podnoszenie ich na coraz wyższy poziom. Szczególnie obecnie, kiedy funkcjonowanie firmy w trudnych czasach wymaga przywództwa najwyższej klasy. Jakość przywództwa można i trzeba podnosić. To nie sprawa talentu, ale pracy, narzędzi i samoświadomości.
 • 8.01.2015 Konferencja Knowledge Management Umiejętne wykorzystanie wiedzy kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa. O rozwoju i konkurencyjności współczesnej organizacji w znacznej mierze decyduje wykwalifikowana kadra funkcjonująca w przedsiębiorstwie oraz posiadana przez nią wiedza. W związku z tym niezwykle istotne jest nie tylko tworzenie nowej wiedzy, którą mogliby przyswoić sobie pracownicy, ale również wykorzystywanie dotychczasowej i wyciąganie wniosków z doświadczeń.

 

Konferencje biznesowe 2014

Konferencje biznesowe 2014 to temat stosunkowo nieodległy, a jednak – w obecnej sytuacji szybko zmieniających się trendów – nawet on może dostarczyć nam pewnych informacji o zmianach w spojrzeniu na zarządzanie przedsiębiorstwem. Konferencje biznesowe  2014 zainteresują nie tylko właścicieli firm czy kadrę zarządzającą, ale także osoby, które zajmują się biznesem naukowo. Przygotowana przez nas lista najciekawszych i najważniejszych Konferencji biznesowych 2014 obejmuje:

 • 24.11.2014 Rynek finansowy w Polsce - kapitał dla gospodarki Finansowanie gospodarki, rynek kapitałowy w Polsce, fundusze unijne, globalizacja, rozwój sektora małych i średnich firm - o tym wszystkim będzie mowa podczas Konferencji Rynek finansowy w Polsce - kapitał dla gospodarki.
 • 18-19.09.2014 Wschodni Kongres Gospodarczy - Partnerstwo dla rozwoju Największe forum debaty o Wschodzie zdominoują aktualne kwestie geopolityki wpływającej na gospodarkę, handel międzynarodowy, na bezpieczeństwo i przyszłość Europy. Przedstawiciele administracji, biznesu, politycy oraz eksperci ocenią potencjał i perspektywy rozwoju Polski wschodniej.
 • 7-9.05.2014 VI Europejski Kongres Gospodarczy Odpowiedzialność w gospodarce i bezpieczeństwo w energetyce, otwarcie Europy na świat i skutki tego procesu, migracje, nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej to główne nurty VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach - najważniejszego spotkania biznesowego Europy Centralnej.
 • 17.02.2014 Forum Zmieniamy Polski Przemysł Uczestnicy debaty skupią sięna wyzwaniach jakie stoją przed gospodarką: odbudowa europejskiego przemysłu, przy narzucanych jednocześnie wymogach europejskiej polityki klimatycznej, ożywienie procesu inwestycyjnego w Polsce, zwiększenie innowacyjności polskiej gospodarki, lepsze wykorzystanie kapitału ludzkiego, ale i stawienie czoła coraz bardziej niekorzystnym czynnikom demograficznym.
 • 15.01.2014 V Konferencja Knowledge Management umiejętne wykorzystanie wiedzy Jest to już 5. edycja Konferencji , która cieszy się sporym zainteresowaniem w branży HR. Konferencja jest kierowana przede wszystkim do kadry zarządzającej i kadr kierowniczych działów firm: HR, obsługi klienta, sprzedaży, logistyki, Marketingu i informatyki.

 

Konferencje biznesowe 2013

Konferencje biznesowe 2013 stanowią ważny przyczynek do analiz nie tylko rynku Konferencji , ale także przedsiębiorczości jako dziedziny w ogóle. Przejrzenie listy Konferencji biznesowych 2013 pozwala zauważyć, jak na przestrzeni kilku minionych lat zmieniało się podejście do prowadzenia firmy i które zagadnienia wysuwano na plan pierwszy. Oto nasz subiektywny wybór Konferencji biznesowych 2013:

 • 6.12.2013 Konferencja Capital Market Summit Zapraszamy Państwa do udziału w Capital Market Summit. Doing Business, którego ideą jest prezentacja praktycznych aspektów wykorzystania instrumentów rynku kapitałowego oraz wymiana informacji i doświadczeń między inwestorami a aktualnymi i potencjalnymi emitentami giełdowymi. Jest to wydarzenie o charakterze edukacyjno-promocyjnym, umożliwiające jego uczestnikom zapoznanie się z zagadnieniami inwestowania na rynkach giełdowych, wykorzystania narzędzi rynku kapitałowego (debaty panelowe, wystąpienia i warsztaty kierowane do praktyków). Z drugiej strony, impreza kierowana jest do środowiska biznesu – przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i innych, którzy znajdą tu ofertę szkoleniową oraz łatwo dostępne porady specjalistów w zakresie pozyskiwania kapitału na rozwój swoich projektów.

 • 5.12.2013 V Międzynarodowa Konferencja Interim Management 2013 Adresatami wydarzenia są przedstawiciele najwyższej kadry menedżerskiej - członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy, właściciele firm. Celem tegorocznej Konferencji Interim Management jest pokazanie, że rozwiązanie IM funkcjonuje zarówno na gruncie korporacji, jak i firm sektora MŚP, a także jest sposobem na dalszą karierę zawodową dla dojrzałego menedżera. W trakcie Konferencji rozmawiać będziemy o zarządzaniu firmami, przeprowadzaniu zmian, optymalizacji procesów, czy restrukturyzacji. Swoimi doświadczeniami podzielą się zagraniczni goście, Interim Managerowie, a także klienci zlecający projekty czasowe.
 • 16-17.10.2013 X Kongres Nowego Przemysłu W X Kongresu Nowego Przemysłu jak skutecznie mobilizować do inwestycji, czy polityka energetyczna wymaga rewizji, jak odnieść się do spraw globalnych..
 • 11.10.2013 Forum Zmieniamy Polski Przemysł 2013 Kryzys w ostry sposób weryfikował w krajach wysokorozwiniętych dotychczasowe źródła wzrostu, dlatego tak ważne jest pytanie, jaki kształt powinna mieć polska gospodarka.
 • 13-15.05.2013 V Europejski Kongres Gospodarczy Europejski Kongres Gospodarczy pozostaje najbardziej znaczącym tego typu wydarzeniem w Europie Centralnej, ważnym dla całej Europy. Jednocześnie impreza zyskuje wymiar globalny.

 

Konferencje biznesowe 2012

W sieci coraz trudniej jest znaleźć informacje na temat Konferencji biznesowych 2012. Tymczasem stanowią one ważną wskazówkę, dotyczącą rozwoju przedsiębiorczości w Polsce. Obserwując, czego dotyczyły konferencje biznesowe 2012 możemy prześledzić, w jaki sposób zmieniały się oczekiwania rynku i jakie tematy uważano kilka lat temu za ważne dla przedsiębiorców. Najważniejsze konferencje biznesowe 2012 opisujemy poniżej:

 • 29.11.2012 IV Międzynarodowa Konferencja Interim Management 2012 Celem tegorocznego wydarzenia jest przedstawienie polskich i zagranicznych standardów pracy przy realizacji projektów interimowych. O swoich doświadczeniach opowiedzą zarówno interim managerowie, jak również klienci zlecający projekty czasowe.
 • 10-11.10.2012 IX Kongres Nowego Przemysłu 2012 Przyszłość polskiej energetyki i gazownictwa - to podstawowy temat debat podczas IX Kongresu Nowego Przemysłu. Kongres zgromadzi ponad tysiąc osób, w 11 sesjach swoje zdanie zaprezentowało 60 panelistów. Kongres Nowego Przemysłu to największe takie wydarzenie dla sektora energetyczno-paliwowego w Polsce.
 • 14-16.05.2012 IV Europejski Kongres Gospodarczy Największa biznesowa impreza Europy Centralnej zgromadzi kilka tysięcy osób. Odbedzie się ponad sto paneli dyskusyjnych i wydarzeń towarzyszących. Zapraszamy od zapoznania się serwisem informacyjnym poświęconym IV Europejskiemu.
 • 10.02.2012 Forum Zmieniamy Polski Przemysł 2012 Gospodarka Polski i Europy znajduje się w przełomowym momencie. Decyzje, które teraz są podejmowane, a zwłaszcza wdrożenie lub zaniechanie reform, będzie miało wpływ na naszą sytuację przez wiele lat.

 

Konferencje biznesowe

Newsletter

captcha 

Marketing

Konferencje sprzedaż