Szkolenia sprzedażowe

Lista 200 Konferencji sprzedażowych z całej Polski.

Lista aktualnych Konferencji sprzedażowych

W przypadku wielu dziedzin biznesu optymalnym sposobem zdobywania wiedzy jest udział w Konferencjach. Jednak w przypadku handlowców dyskusja czy wykład to za mało – dlatego w tej dziedzinie największą popularnością cieszą się Konferencje sprzedażowe. Trudno byłoby wyodrębnić wśród nich określone kategorie. W Konferencjach sprzedażowych uczestniczą zarówno przedstawiciele handlowi, pracownicy call center czy też sprzedawcy w sklepach stacjonarnych, jak i dyrektorzy ds. sprzedaży, twórcy serwisów internetowych oraz organizatorzy kampanii promocyjnych.

Tak ogromne zainteresowanie Konferencjami sprzedażowymi można łatwo wyjaśnić, jeśli spojrzy się na miejsce, jakie sprzedaż zajmuje w strukturze każdego przedsiębiorstwa. To właśnie procesy z nią związane generują bezpośrednio zyski dla firmy. To właśnie dzięki niej przedsiębiorcy mogą realizować cele biznesowe, zatrudniać pracowników, podejmować nowe aktywności. Mówiąc najprościej: właśnie od skuteczności sprzedaży będzie zależało być albo nie być firmy na rynku – to, czy będzie ona potrafiła „zarobić na siebie”.

To, jak szeroko może być pojmowany temat sprzedaży, znajduje odzwierciedlenie również w treści samych Konferencji sprzedażowych. Znajdziemy tu zarówno spotkania warsztatowe poświęcone komunikacji interpersonalnej, mowie ciała czy perswazji słownej, jak i warsztaty dotyczące projektowania sklepów internetowych oraz stron produktowych. Co więcej – w ramach Konferencji sprzedażowych omawia się również metody konstrukcji materiałów wspierających sprzedaż – tekstów, grafik, narzędzi informatycznych.

Do bardzo rozbudowanych Konferencji sprzedażowych należą te, które poświęcone są strategii sprzedaży czy też realizacji szeroko zakrojonych kampanii. Kierowane są one przede wszystkim do specjalistów wyższego szczebla – menedżerów i dyrektorów ds. sprzedaży, Marketingu czy też właścicieli firm.

 

Konferencje sprzedażowe 2017

Lista ponad 30 Konferencji sprzedażowych 2017 r. W ciągu całego 2017 roku znajdziesz na stronie informacje o ponad 100 Konferencjach sprzedażowych.

Zakres i tematyka Konferencji sprzedażowych 2017 odzwierciedlają ogromne przemiany, jakie zachodzą w tej dziedzinie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Techniki, narzędzia i koncepcje prezentowane podczas Konferencji sprzedażowych 2017 wskazują wyraźnie na bardzo szybką profesjonalizację tej branży. Oto wybrane przez nas, najciekawsze Konferencje sprzedażowe 2017, organizowane w naszym kraju:

 • 16.05.2017 Konferencja Pipeline Summit 2017 Gdańsk. Pipeline Summit has a very simple goal. Provide you with the skills to improve your revenue the very next day. We do this by following these 5 core rules: Every Theory Must Be Proved With Real Life Examples. First in Poland Presentations. No Repeat Speakers. Each presenter must give 3 Things you can implement the very next day. Each presenter must say how their company will make their next 10 Sales.
 • 5.04.2017 Konferencja Shopping Center Forum 2017 Warszawa. Wiosenna edycja Shopping Center Forum 2017 to przestrzeń targowo- networkingowa i Konferencja poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie branża centrów handlowych w Polsce. Głównym tematem rozmów będzie oczywiście komercjalizacja obiektów handlowych, ale w ramach paneli konferencyjnych pojawią się mocne wątki związane z fiansowaniem inwestycji, ich wyceną i sprzedażą.
 • 29-30.03.2017 Konferencja Poland & CEE Retail Summit 2017. Tradycyjnie zapraszamy Państwa do współtworzenia agendy Kongresu oraz rozwijania jego formuły, tak aby jeszcze lepiej odpowiadała na potrzeby sektora handlu w Polsce. W programie skupimy się na największych wyzwaniach przed jakimi stoi polski handel i praktycznych odpowiedziach na nie. Nie zabraknie więc tematów dotyczących rozwoju multi-formatowości, nowych przepisów kształtujących relacje producent–detalista, czy szerzej – wpływu otoczenia polityczno-gospodarczego na ten sektor gospodarki. Jak zawsze przyjrzymy się zmianą w obszarze zachowań i nawyków zakupowych konsumentów. Istotnym elementem Kongresu Poland & CEE Retail Summit 2017 będzie tradycyjnie intensywny networking.
 • 8.03.2017 Konferencja sprzedażowa Konferencja Psychologia Skutecznej sprzedaży 2017 Konferencja Brian Tracy III Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu Warszawa Zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się nad tym, czy klienci, którzy do Ciebie przychodzą są zadowoleni z oferowanych przez Twoją firmę usług. Jednak czy po postawieniu sobie tego pytania udało Ci się odnaleźć sposób, aby zmierzyć poziom tego zadowolenia? Kluczem do zwielokrotnionego zysku jest zadowolony klient, czyli ten który będzie chciał do Ciebie wrócić i łatwo znajdzie drogę, która ponownie poprowadzi go do Ciebie.
 • 7.03.2017 Konferencja sprzedażowa Kongres Maksimum Osiągnięć Brian Tracy 2017 Kraków. Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie 2017 w południowej Polsce! Skorzystaj z wyjątkowej możliwości Poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do rozwoju swojego biznesu.
 • 24.01.2017 Konferencja sprzedażowa Konferencja Trendy sprzedaży 2017 Warszawa. Zapraszam na kolejną edycję Trendów sprzedaży, które odbędą się 24-25 stycznia w Warszawie. Rok rocznie Kongres gromadzi najlepszych ekspertów oraz praktyków rynku i już na stałe wpisał się w kalendarz imprez branżowych. W tym roku myślą przewodnią naszego wydarzenia jest nowoczesne zarządzanie sprzedażą. Jak dostosować strategię sprzedaży do zmieniającego się rynku oraz jak stawiać realne cele sprzedażowe? Jak mądrze i efektywnie zarządzać sprzedażą, aby budować dobre relacje zarówno z rynkiem, jak i pracownikami? Jak rekrutować, motywować i dbać o zespół sprzedażowy oraz jak efektywnie wykorzystywać zasoby sprzedażowe? Jak sprostać natężeniu komunikacyjnemu, tak aby oferta sprzedażowa docierała do założonego targetu? Jak zarządzać różnymi kanałami sprzedażowymi jednocześnie oraz jak decydować o celach konkretnych kanałów? Jak wykorzystywać nowoczesne technologie do osiągania celów sprzedażowych? Jak poznać i wartościować naszego klienta, skąd czerpać rzetelne informacje na jego temat i jak ich nie zmarnować?

 

Konferencje sprzedażowe 2016

Na stronie Kreatorzy.eu opublikowaliśmy ponad 100 Konferencji sprzedażowych w 2016 roku.

Spore trudności w wyborze najbardziej interesujących Konferencji sprzedażowych 2016 wynikały nie z ich niedoboru, a wręcz przeciwnie – nasycenia rynku tego rodzaju wydarzeniami. Choć – biorąc pod uwagę popularność tej formy spotkań czy warsztatów – trudno byłoby mówić o przesyceniu rynku. Firmy mają świadomość, że Konferencje sprzedażowe 2016 stanowią aktualne źródła wiedzy o najnowszych trendach – dlatego tak chętnie korzystają z dostępnej oferty. A które Konferencje sprzedażowe 2016 my uznaliśmy za najciekawsze? Oto lista:

 • 24-25.11.2016 Konferencja sprzedażowa 3. Forum Szefów sprzedaży Tematem przewodnim trzeciej edycji będzie klient nowych czasów : klient 3.0. Podczas kongresu uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób podejmuje decyzje współczesny klient B2B i B2C; jakie umiejętności rozwijać u handlowców, aby sprostać oczekiwaniom klienta 3.0; na jakich zasadach opiera się prokliencki model sprzedaży; jakie trendy w komunikacji z klientem warto uwzględnić w strategii sprzedażowej firmy. Nowością podczas tegorocznego Forum będą „round tables” – stoliki dyskusyjne z udziałem ekspertów.
 • 23.11.2016 Konferencja sprzedażowa Kongres Efektywna sprzedaż Robert Cialdini W czasie Kongresu Efektywna sprzedaż 2016 dowiesz się jak: - przewidywać zachowania konsumentów - sprzedawać w oparciu o schemat wygrany-wygrany - zaspokajać potrzeby Konsumenta 3.0 - budować długotrwałe i efektywne relacje z klientem.
 • 17.11.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja Inżynieria sprzedaży 2016 Masz trudność w „dobiciu” się do odpowiednich osób? Klient przeciąga proces decyzyjny? Walczysz z obiekcjami i wątpliwościami klienta? A może Twoi potencjalni klienci rzadko okazują się klientami rzeczywistymi?
 • 16-17.11.2016 Konferencja sprzedażowa VI Konferencja Morfologia sprzedaży Morfologia sprzedaży to największa w Polsce północnej Konferencja przeznaczona dla ludzi związanych ze sprzedażą. Stanowisko menedżera sprzedaży to często najtrudniejsze stanowisko w firmie, miejsce stresujące i odpowiedzialne. Rola, którą często pełnią najlepsi.
 • 27.10.2016 Konferencja sprzedażowa Nowa Konferencja Szefów sprzedaży 2016 Jeżeli: Chcesz wiedzieć, jak zbudować wyjątkowe relacje ze stałymi klientami, dzięki którym staniesz się ich kluczowym partnerem i zwiększysz swój udział w ich portfelu wydatków. Chcesz wiedzieć, jak wejść na najwyższy pułap przywództwa, aby stworzyć dojrzały i samodzielny zespół, który osiąga nadzwyczajne wyniki. Chcesz dowiedzieć się jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie i jak skutecznie motywować tych z największym stażem pracy. Twoim celem na 2017 rok jest zwiększenie liczby sfinalizowanych przez zespół transakcji przy jednoczesnej obronie wysokich ceny i marży Nie może zabraknąć Cię na najważniejszym wydarzeniu decydentów sprzedaży tej jesieni:
 • 19.10.2016 Konferencja sprzedażowa II Międzynarodowy Kongres Diamenty sprzedaży Sprzedaż zaczyna się w głowie, a więc aby być skutecznym sprzedawcą, musisz dowiedzieć się jak korzystać z psychologii sprzedaży. Bez względu na to, co sprzedajesz i jaką technikę sprzedaży wykorzystujesz, o Twoim sukcesie decyduje umiejętność nakłonienia klienta do podjęcia ostatecznej decyzji. Poznaj NOWY MODEL SPRZEDAŻY, którego Brian Tracy nauczył już miliony osób na całym świecie.
 • 5-6.10.2016 Konferencja sprzedażowa VIII Konferencja Sales Performance Na aktualnym, dynamicznym rynku do zarządzania sprzedażą w największych firmach niezbędna jest nie tylko odpowiednia mentalność bossa - kluczowe znaczenie mają m.in. specjalistyczna wiedza, trafna interpretacja danych, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi IT, skuteczna egzekucja i implementacja wciąż nowych taktyk a także nieszablonowe zarządzanie Sales Force.
 • 13.09.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja Sales Excellence jak kompleksowo optymalizować sprzedaż Podczas Konferencji będzie miała miejsce premiera wyników Polskiego Badania sprzedaży 2016, w czasie którego ponad 100 menedżerów sprzedaży z Polski z różnych branż wypowiedziało się na temat największych wyzwań w sprzedaży. W odpowiedzi na zdiagnozowane wyzwania eksperci Simon-Kucher & Partners oraz praktycy biznesu, menedżerowie z ogromnym doświadczeniem i wieloletnim stażem, podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem z obszaru efektywnej optymalizacji sprzedaży.
 • 8-9.06.2016 Konferencja sprzedażowa Forum Sales Force Power for FMCG Forum Sales Force Power for FMCG to spotkanie zarządzających siłami sprzedaży w firmach z sektora dóbr szybkozbywalnych w Polsce - PRZYWÓDCÓW ALFA SPRZEDAŻY. Dzięki skupieniu wyłącznie na wyzwaniach jednego sektora daje uczestnikom możliwość pozyskania najlepszych praktyk, doświadczeń i inspiracji gotowych do przełożenia na własną praktykę.
 • 8.06.2016 Konferencja sprzedażowa X Ogólnopolska Konferencja Szefów sprzedaży Leadership w sprzedaży - nowoczesne metody profesjonalnego zarządzania zespołami sprzedażowym.
 • 31.03.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja SALESworkout Konferencja SALESworkout jest dedykowana dla sprzedawców. Niezależnie od tego, czy pracujesz jako sprzedawca i Twoją codziennością są klasyczne transakcje, czy prowadzisz własną firmę i „sprzedajesz” swoje pomysły, wiesz że sprzedaż to jedna z najważniejszych umiejętności jakie można mieć w dzisiejszym świecie. Dobra wiadomość jest taka, że tej umiejętności można się nauczyć. Jak w każdej dziedzinie, trening czyni mistrza.
 • 9.03.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja Rewolucja w sprzedaży i Marketingu Zła wiadomość: dotychczasowe techniki marketingowe i sprzedażowe straciły dawną efektywność. Dzisiejsi klienci – zarówno w obszarze B2B, jak i B2C – zachowują się zupełnie inaczej, dlatego inaczej kupują!

 

Konferencje sprzedażowe 2015

Konferencje sprzedażowe 2015 – choć dawno się już zakończyły – mogą stanowić nadal interesujące źródło inspiracji dla organizatorów eventów. Warto prześledzić, co działo się w branży w poprzednich latach, zanim zorganizuje się własne wydarzenie. Poniższa lista Konferencji sprzedażowych 2015 adresowana jest także do analityków rynku konferencyjnego oraz uczestników tego typu wydarzeń, którzy chcieliby przypomnieć sobie najważniejsze spotkania branżowe AD 2015:

 • 19-20.11.2015 Konferencja sprzedażowa II Forum Szefów sprzedaży Głównym tematem, którego będą dotyczyć zajęcia i prelekcje, wygłaszane na Forum, będzie budowanie skutecznego zespołu sprzedażowego. Organizatorzy zadbali, żeby były one nie tylko pełne wartościowych treści i ciekawe, ale także prowadzone w innowacyjnej formie. Będzie to między innymi case study, dotyczące wdrożenia działań zwiększających efektywność zespołów handlowych w firmach z różnych branż - produkcyjno-usługowej, projektowo-budowlanej, samochodowej, FMCG czy finansowej.
 • 21.10.2015 Konferencja sprzedażowa IX Ogólnopolska Konferencja Szefów sprzedaży Poznaj tajniki sprzedaży na najbardziej praktycznych warsztatach w Polsce - zgodnie z prośbami program wydarzenia został dostosowany do potrzeb szefów sprzedaży i ich codziennych zdań. Podczas licznych warsztatów podpowiemy, jak zmotywować zespół do osiągania pożądanych wyników. Wszystkie panele zostały przygotowane tak, by wskazać problem i jego rozwiązanie - to znacznie przyśpiesza proces przyswajania wiedzy.
 • 14-15.10.2015 Konferencja sprzedażowa VII Konferencja Sales Performance Zarządzając sprzedażą dążycie Państwo do konsekwentnego podnoszenia wyników i poszerzania zasięgu rynkowego dzięki realizowanej strategii. Szukacie Państwo dróg autorozwoju i umacniania osobistej pozycji Lidera opartej na szacunku do posiadanej wiedzy i doświadczeniu, ale także na skuteczności i Państwa wizji.
 • 6.10.2015 Konferencja sprzedażowa Międzynarodowy Kongres Diamenty sprzedaży Na jednej scenie pojawią się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie. Światowy autorytet w dziedzinie przywództwa strategicznego, sprzedaży, rozwoju osobistego i psychologii sukcesu BRIAN TRACY, prof. RAFAŁ OHME, MATEUSZ GRZESIAK, KAMILA ROWIŃSKA. Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.
 • 28.05.2015 Konferencja sprzedażowa VIII Ogólnopolska Konferencja Szefów sprzedaży Jak budować autorytet skutecznego szefa sprzedaży? Jak przygotować się na odejście kluczowego pracownika? Jak zarządzać realizacją sprzedaży i w jaki sposób planować jej budżet? W jaki sposób rozpoznawać manipulacje handlowców i reagować na nie? - odpowiedzi poznają 28 maja Uczestnicy VIII Ogólnopolskiej Konferencji Szefów sprzedaży 2015.
 • 10.05.2015 Konferencja sprzedażowa Konferencja Morfologia sprzedaży Konferencja Menedżerów sprzedaży to wydarzenie dla menedżerów odpowiadających za sprzedaż w firmie szukających sposobów na: zwiększenie sprzedaży i efektywności zespołu; poszukiwanie nowych klientów zarówno przy pomocy metod handlowych jak i marketingowych; wzmacnianie motywacji zespołu; wzmacnianie umiejętności przywódczych w sprzedaży; wyjście z manipulacyjnej sprzedaży, bo wiedzą że klienci zwracają uwagę na aspekty etyczne sprzedaży; budowanie wzajemnego szacunku w zespole sprzedażowym, bo to daje również szansę na zwiększanie efektywności w kontaktach z klientami; zwiększenie umiejętności przemawiania w sytuacjach sprzedażowych i zarządczych.
 • 27.03.2015 Konferencja sprzedażowa Konferencja Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości Zachęcanie innych do poświęcenia uwagi prezentowanym pomysłom wymaga dużo czasu i zapału. Tak samo jak motywowanie zespołu do działania za pomocą kreowania wizji firmy. Wymienione powyżej czynności są niczym innym jak właśnie sprzedażą. Nie zależnie od branży, proces ten stał się częścią codzienności.

 

Konferencje sprzedażowe 2014

Kto byłby w stanie wymienić dziś Konferencje sprzedażowe 2014? Z pozoru mogłoby się wydawać, że jeśli warsztaty i spotkania dobiegają końca, zostają zapomniane. Nic bardziej mylnego! Patrząc na listę Konferencji sprzedażowych 2014 widać, że są wśród nich także imprezy cykliczne, liczące sobie już wiele edycji. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób widoczne na stworzonej przez nas liście Konferencje sprzedażowe 2014 „wychwytywały” kolejne trendy i tematy, uważane wówczas za najważniejsze:

 • 27.11.2014 7. Konferencja Skuteczne Zespoły sprzedażowe 2014/2015 To już 7. edycja najbardziej renomowanej i praktyczno-warsztatowej Konferencji zarządzania zespołami sprzedażowymi, która co roku gromadzi rekordową liczbę decydentów z obszaru sprzedaży w Polsce.
 • 20-21.11.2014 Konferencja sprzedażowa Forum Szefów sprzedaży Aby być skutecznym szefem sprzedaży, trzeba cały czas obserwować rynek i reagować na zachodzące zmiany. Czasem wystarczy tylko modyfikacja obranej strategii, żeby obronić plan sprzedaży. Zdarzają się jednak sytuacje - jak embargo Rosji na warzywa i owoce z UE, które wymagają całkowitej zmiany strategii, poszukiwania nowych rynków i nowych odbiorców. Jakie trendy sprzedażowe będą miały kluczowe znaczenie dla realizacji planów sprzedaży w 2015 r.? Jak spośród wielu strategii wybrać tę, która sprawdzi się w przypadku naszych produktów i przyniesie realny wzrost sprzedaży? W które z nowych technologii zainwestować, aby usprawnić pracę handlowców i zwiększyć efektywność kontaktów sprzedażowych? Na te pytania spróbują odpowiedzieć goście Forum Szefów sprzedaży 2015 organizowanego przez magazyn "Szef sprzedaży".
 • 22-23.10.2014 Konferencja sprzedażowa Konferencja Trendy sprzedaży 2014 Będzie to spotkanie mające na celu przedstawienie najnowszych i najbardziej efektywnych rozwiązań sprzedażowych. Chcemy wraz z najlepszymi ekspertami omówić aktualną sytuację na polskim rynku sprzedażowym i wspólnie zastanowić się jak ten rynek będzie zmieniał się w nadchodzącym czasie, ale też jak możemy zmienić się wraz z nim. Porozmawiamy o wszystkich dostępnych kanałach sprzedażowych oraz ich potencjale, ale też odkryjemy najważniejsze aspekty około sprzedażowe, które pośrednio lub bezpośrednio mogą wpływać na wyniki firmy.
 • 8-9.10.2014 Konferencja sprzedażowa VI Konferencja Sales Performance. W tym roku wydarzenie będzie oscylować między dwiema kwestiami: jak dzięki sprzedaży wielokanałowej „dogonić klienta w wielu kanałach” oraz „nowoczesnych”, ciągle udoskanalanych sposobach motywowania Sales Force.
 • 28.08.2014 Konferencja sprzedażowa VI Konferencja Sales Performance Inspiracje Liderów sprzedaży Konferencja Sales Performance to doroczne spotkanie Prezesów i Dyrektorów największych przedsiębiorstw w Polsce o sprzedaży rocznej wynoszącej ponad 100 mln zł. Elitarne grono praktyków, strategiczny charakter i wartość merytoryczna Konferencji sprawiają, że wydarzenie to co roku integruje Liderów sprzedaży w Polsce! Celem każdego z nas jest osiąganie coraz lepszych wyników, bycie skuteczniejszym strategiem i liderem zespołu. Konferencja Sales performance wspiera te aspiracje!
 • 2-4.04.2014 Konferencja sprzedażowa VI Kongres sprzedaż Ludzie, procesy, technologie To spotkanie skupiające się na największych wyzwaniach stojących przed decydentami odpowiadającymi za sprzedaż w dużych i średnich firmach, takich jak: budowanie efektywnego zespołu sprzedażowego, strategie oraz trendy rządzące sprzedażą w 2014 r., a także najnowsze case study związane m.in. ze wsparciem sprzedaży czy wykorzystywaną obecnie technologią.

 

Konferencje sprzedażowe 2013

Co działo się w Marketingu kilka lat temu? Aby prześledzić rozwój tej branży w Polsce, warto sięgnąć do spisu Konferencji sprzedażowych 2013. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że to właśnie zagadnienia związane ze sprzedażą stanowią ścisły cel działalności biznesowej, Konferencje biznesowe 2013 okazują się najlepszym wskaźnikiem trendów i zagadnień, które były wówczas aktualne. A jak prezentuje się lista najciekawszych Konferencji sprzedażowych 2013 w subiektywnym wyborze naszej redakcji? Oto ona:

 • 26.11.2013 Konferencja sprzedażowa II Konferencja Morfologia sprzedaży Jeśli poszukujesz impulsu do rozwoju firmy i stoją przed Tobą trudne zadania: budowa strategii sprzedażowych na 2014 rok i następne, wzmocnienie zespołu sprzedażowego, zwiększenie efektywności działań sprzedażowych, znalezienie nowych sposobów na zwiększenie sprzedaży, inspirację znajdziesz właśnie w trakcie Morfologii sprzedaży.
 • 10-11.10. 2013 Konferencja sprzedażowa V Konferencja Sales Performance Najwyższy poziom Konferencji gwarantują zaproszeni prelegenci, reprezentujący m.in. firmy takie jak: Danone Polska, Avon Cosmetics Polska, Netia, eurobank, McCormick Polska, UCB Pharma, Totalizator Sportowy, Raiffeisen-Leasing Polska
 • 18-19.03.2013 Konferencja sprzedażowa II Konferencja Zarządzanie siłami sprzedaży. Efektywna organizacja sprzedaży. Dział sprzedaży – czy to rzeczywiście zawsze „oczko w głowie” każdego przedsiębiorstwa? Sprzedawca powinien sprzedać produkt i być zadowolony z benefitów, które za to otrzymuje. Klient powinien być usatysfakcjonowany z zakupionego produktu oraz ze wszystkich kontaktów związanych z samym procesem zakupu i późniejszego korzystania z produktu. Konieczność zwiększenia wyników sprzedaży sprawia, że firmy stale poszukują skutecznych sposobów usprawnienia działań zespołu handlowego.

 

Konferencje sprzedażowe 2012

Zebraliśmy wszystkie informacje o Konferencjach sprzedażowych 2012 i po dokładnej selekcji stworzyliśmy listę, którą prezentujemy poniżej. Znajdziecie na niej dane na temat najbardziej istotnych wydarzeń w branży. Konferencje sprzedażowe 2012 to prelekcje, wykłady i zajęcia warsztatowe z najważniejszych zagadnień, dotyczących skutecznego oferowania klientom produktów i usług. Które spośród Konferencji sprzedażowych 2012 najbardziej zasługują na zapamiętanie? Naszym zdaniem są to:

 • 27.11.2012 Konferencja sprzedażowa Konferencja Morfologia sprzedaży Udział w Konferencji Morfologia sprzedaży pozwala na postawienie diagnozy procesom sprzedaży w firmie. Czy dział sprzedaży działa prawidłowo? Czy firma będzie się rozwijać bezpiecznie? Zastanów się nad udziałem jeśli stoją przed Tobą ważne wyzwania sprzedażowe: utrzymanie lub wręcz zwiększenie poziomu sprzedaży w warunkach spowolnienia gospodarczego, trudności z wdrożeniem zmian poprawiających proces handlowy, problemy ze zbudowaniem skutecznego zespołu handlowego.
 • 3-4.10. 2012 IV Konferencja Sales Performance IV Konferencja Sales Performance, doroczne strategiczne spotkanie Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Managerów sprzedaży. Tematem przewodnim Konferencji jest wypracowanie skutecznych strategii sprzedażowych i taktyk na dzisiejszym trudnym rynku.
 • 14.03.2012 Konferencja Sprzedaż w trudnych czasach, czyli o mądrym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań Wysiłek menedżerski związany z projektowaniem organizacji sprzedaży powinien zawsze przekładać się na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Organizacja działu sprzedaży powinna odpowiadać zarówno profilowi przedsiębiorstwa, jak i poziomowi jego rozwoju. Zbyt skomplikowana struktura może skutecznie utrudniać wzrost sprzedaży w przypadku firm rozpoczynających działalność, podczas gdy pojedynczy kanał sprzedaży może uszkodzić sprzedaż na dojrzałych rynkach.

Konferencje biznesowe

Newsletter

captcha 

Marketing

Konferencje sprzedaż