Poznaj ponad 1000 Konferencji biznesowych, które odbyły się w Warszawie.

Warszawa i konferencje zorganizowane w stolicy to największy rynek Konferencji biznesowych w Polsce. Około połowy wszystkich Konferencji biznesowych odbywa się w Warszawie.

Konferencje Warszawa, aktualna lista konferencji. Lista konferencji w Warszawie w kalendarzu, od najbliższej.

        

Konferencje Warszawa 2017  

Na portalu znajdziesz ponad 100 Konferencji biznesowych, które odbędą się w Warszawie. Konferencje biznesowe podzielone są na 11 kategorii. Najwięcej jest Konferencji IT, marketingowych, sprzedażowych oraz HR. Pozostałe obszary takie jak prawo, finanse, logistyka czy zarządzanie nie są tak popularne.  Poniżej znajdziesz wybrane konferencje, które odbędą się lub już się odbyły w 2017 w Warszawie.

 • 1-2.12.2017 VIII Polish Businesswoman Congress 2017 Warszawa Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

 • 9.11.2017 Forum Gospodarki Cyfrowej 2017 Warszawa 9 listopada w Kinie Praha w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarki Cyfrowej - Transformacja cyfrowa: wyzwania i trendy! Jest to największe wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom z sektora e-gospodarki, które organizuje Izba Gospodarki Elektronicznej.

 • 6-8.11.2017 XXVI Kongres Kadry 2017 Warszawa Kongres Kadry to największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy obecni w branży HRM od 2005 roku. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.

 • 6-7.11.2017 Konferencja Security PWNing Conference 2017 Warszawa Bezpieczeństwo IT jest trudnym, a jednocześnie fascynującym zagadnieniem. Nieustannie toczy się walka pomiędzy atakującymi i broniącymi aplikacje, systemy i sieci komputerowe, w której każda ze stron stara się być choćby o krok przed oponentem.

 • 6.11.2017 23 SAS Forum Polska 2017 Warszawa Experience Your New Possible 23. edycja Konferencji SAS Forum to jedno z najważniejszych spotkań ekspertów, praktyków i użytkowników analityki biznesowej w Polsce. Jest to również doskonała okazja do zdobycia wiedzy i inspiracji w zakresie rozwoju narzędzi i metod analitycznych, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, systemów kognitywnych i innych technologii zapewniających nowe możliwości wykorzystania danych w procesach podejmowania decyzji.

 • 25-26.10.2017 IV Konferencja I Love Marketing and Social Media 2017 Warszawa Prezentacje najwyższej jakości, sprawdzane i dopracowywane przez profesjonalną firmę (0 prezentacji sprzedażowych, każdą prezentację sprawdzamy i dopracowujemy przed konferencją)

 • 24-25.10.2017 XXI Konferencja na temat bezpieczeństwa teleinformatycznego 2017 Warszawa Konferencja SECURE to wydarzenie, które ma swoje stałe miejsce w kalendarzu najważnieszych imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego. Konferencja odbywa się zawsze w październiku danego roku, a od pierwszej edycji w 1996 r. jej organizatorami są NASK i działający w jego strukturacj zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.

 • 18-20.10.2017 Konferencja .NET DeveloperDays 2017 Warszawa Konferencja NET DeveloperDays is the biggest event in Central and Eastern Europe dedicated exclusively to application development on the .NET platform. It is designed for architects, developers, testers and project managers using .NET in their work and to those who want to improve their knowledge and skills in this field. The conference content is 100% English, making IT easy for the international audience to attend.

 • 18.10.2017 7. Forum Employer Branding 2017 Warszawa. Temat debaty rzetelne diagnozowanie organizacji, czyli jakości danych i informacji, na podstawie których organizacje opracowują strategie Employer brandingowe. Forum Employer Branding jest przygotowane z myślą o pracodawcach, a prelegentami będą przedstawiciele pracodawców i świata nauki.

 • 18.10.2017 XI Konferencja Sieci Szerokopasmowe 2017 Warszawa Powszechny dostęp do szybkiego Internetu we współczesnym świecie staje się jedną z najważniejszych przewag konkurencyjnych gospodarek i sposobem zapewnienia długofalowego wzrostu gospodarczego.

 • 17-18.10.2017 4. Konferencja PROCON / POLZAK 2017 Warszawa Konferencja PROCON/POLZAK 2017 to największe wydarzenie dla branży zakupowej w Polsce. Konferencja kontynuuje wieloletnią tradycję spotkań POLZAK. Prestiżowe wydarzenie zakupowe dla liderów, specjalistów, ekspertów – kreujących i wdrażających najnowsze trendy branżowe w organizacjach, tworzone przez praktyków dla praktyków

 • 11.10.2017 Kongres Szefów Kuchni 2017 Warszawa Integracja, nowe relacje, wymiana wiedzy, profesjonalne sesje networkingowe, interesujące merytoryczne wystąpienia i dyskusje eksperckie, nowości, prezentacje dostawców, to powody, dla których warto uczestniczyć w największym spotkaniu Kongres Szefów Kuchni w Polsce.

 • 10.10.2017 8. Konferencja Polski Rynek Biurowy Trendy i Prognozy 2017 Warszawa Jeszcze nie tak dawno wieszczono, że nad rynkiem biurowym zawisną ciemne chmury. Tymczasem słońce świeci w zenicie. Jak będzie wyglądała pogoda na jutro? Czy trzeba pomyśleć o wyciągnięciu parasola? A może lepiej zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne? Na 8. Konferencji Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy przedstawimy przewidywania najlepszych synoptyków.

 • 28-29.09.2017 Konferencja E-Commerce Standard 2017 Warszawa E-Commerce Standard to Konferencja z najdłuższą tradycją na rynku poświęcona skutecznej sprzedaży produktów i usług przez internet. Konferencja E-Commerce Standard to jedno z najważniejszych na polskim rynku wydarzeń, które jest dedykowane dyrektorom i menedżerom e-commerce z dużych i średnich firm.

 • 28.09.2017 Kongres Online Marketing 2017 Warszwa Kongres Online Marketing to jedyny w Polsce kongres szkoleniowy składający się z 7 szkoleń marketingowych, podczas których dowiesz się, jak samodzielnie prowadzić płatne i bezpłatne kampanie promocyjne w internecie. Zakres merytoryczny szkoleń został dobrany w taki sposób, aby podczas jednego dnia nauczyć się: jak prawidłowo planować akcje promocyjne, pozyskiwać nowych klientów, skutecznie łączyć różne kanały marketingowe oraz ocenić efektywność prowadzonych kampanii. Każde ze szkoleń oparte będzie o realne dane i przykłady najskuteczniejszych kampanii online dla małych, średnich i dużych firm.

 • 27-28.09.2017 IV Kongres HR Summit 2017 Warszawa Tematem przewodnim Kongresu będzie: Sukces 2.0: Siła różnorodności i relacji! O różnorodności, relacjach i miejscu człowieka w organizacji mówi się od dawna, niemniej jednak jest to temat, który nie wyczerpie się nigdy. Zależy nam na tym, by każdy z Państwa zaangażował się w dyskusję i wspólnie z uczestnikami Kongresu tworzył unikalna platformę wymiany doświadczeń. Tylko na bazie takich spotkań możemy kształtować pozytywne i otwarte na ludzi środowisko pracy.

 • 27-28.09.2017 Konferencja Shopping Center Forum 2017 CEE Edition Warszawa Jesienna edycja Shopping Center Forum 2017 to największe w regionie CEE spotkanie osób decydujących o kształcie rynku centrów handlowych w naszej części Europy.

 • 26-27.09.2017 II Polskie Forum Outsourcingu 2017 Warszawa Forum. Ogólnopolskie spotkanie ekspertów Outsourcingu i Shared Services Wiemy, jak ważnym dla biznesu jest ciągły rozwój, a energicznie zmieniający się rynek outsourcingu jest tego doskonałym przykładem. Efektywne zarządzanie procesem outsourcingowym, zarówno od strony dostawcy, jak i odbiorcy, jest ogromnym wyzwaniem dla liderów, a dążenie do bezkonkurencyjności na rynku i ciągłe dostosowywanie się do potrzeb klientów może być dodatkowym obciążeniem dla każdego biznesu.

 • 25-26.09.2017 Konferencja Poperty Forum 2017 Warszawa Gorące dyskusje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy; Hot Topics - prezentacje i wystąpienia na temat najważniejszych wyzwań dla sektora oraz – po raz pierwszy – Propertydesign.pl Forum dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku – to wszystko w ramach VII edycji Property Forum 2017, zaplanowanej w dniach 25-26 września 2017 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

 • 19.08.2017 Konferencja Moc Przedsiębiorczości 2017 Warszawa jest dla Przedsiębiorców, szukających rozwiązań do swojego biznesu. Ludzi przedsiębiorczych szukających sposobów na dodatkowe zarobki. Przedsiębiorców szukających kolejnego modelu biznesowego Franczyzy sprzedaży szkoleń. Osób szukających motywacji. Dla ludzi, którzy szukają odpowiedzi na to jak radzić sobie z konkurencją w biznesie, oraz konkurencją na rynku pracy.

 • 20.06.2017 Warszawa Konferencja Biznes i Technologie 2017 Dynamiczny rozwój rynku, powoduje, że współczesne przedsiębiorstwa muszą spełniać różnorodne, zmieniające się oczekiwania swoich klientów. Sprawna organizacja wewnątrz firmy, uporządkowane dokumenty i procesy, dobrze zorganizowana komunikacja i obsługa klienta, a także niezawodna infrastruktura - to klucz do osiągnięcia sukcesu.
 • 19-20.06.2017 Konferencja Twoja Firma w Internecie Twoja Firma w Social Media 2017 Warszawa Jedyna różnica miedzy Tobą a konkurencyjna firmą, która odnosi sukcesy, to wiedza o Marketingu i nowoczesnych możliwościach dotarcia do klientów. Twój biznes w Internecie i Social Media to dwa dni, które odmienią Twoją firmę!

 • 19-20.06.2017 Konferencja Microsoft Build Tour Warsaw 2017 The Microsoft Build Tour brings the best of Microsoft Build right to you. Developers building Line of Business or consumer applications using Cloud or traditional desktop technologies will hear firsthand from Microsoft experts about the latest technical news and updates from the Microsoft Build conference.

 • 13.06.2017 VII Forum Architektów IT 2017 Warszawa Forum Architektów IT to najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce, które gromadzi architektów korporacyjnych i architektów IT. Jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń wśród decydentów odpowiedzialnych za budowę i rozwój architektury IT w firmach oraz poszukiwanie źródeł inspiracji do dalszego rozwoju architektury w organizacjach. To wydarzenie, w którym dyskutowane są najistotniejsze tematy dla branży. Agenda Konferencji poświęcona jest m.in. praktycznym aspektom wdrażania, rozwoju i realizacji strategii IT w kontekście architektury w organizacji. W programie tegorocznej edycji znajdą się m.in. zagadnienia poświęcone połączeniu architektury z podejściem projektowym oraz wykorzystaniu jej we wprowadzaniu wartości dla organizacji i wykorzystanie trendów biznesowych.

 • 13.06.2017 Konferencja Beyond Advertising Forum: Esport & Gaming 2017 Warszawa To Beyond Advertising Forum: Esport & Gaming 2017 największa Marketingowa Konferencja poświęcona cyfrowej rozrywce i sportom elektronicznym. 13 czerwca w Warszawie odbędzie się Konferencja Beyond Advertising E-sport & Gaming Forum. Wydarzenie jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie branży marketingowej esportem i gamingiem. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do pracowników działów Marketingu, domów mediowych i agencji reklamowych.

 • 9.06.2017 Konferencja R&D Summit 2017 Warszawa R&D SUMMIT Najważniejsza Konferencja R&D w Polsce R&D Summit to coroczne spotkanie liderów R&D w Polsce, Konferencja poświęcona najnowszym trendom w innowacjach z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych ekspertów R&D.

 • 8.06.2017 Konferencja Employer Branding Management Summit 2017  Warszawa Pasjonaci i praktycy Employer brandingu spotkają się po raz szósty, żeby poznać światowe i polskie trendy w branży, wymienić doświadczenia i pomysły, poszukać inspiracji. Tym razem porozmawiamy o emocjach w Employer brandingu! Konferencja Employer Branding Management Summit 2017 główny temat : Emocje w Employer branding.  Współczesny Employer branding musi budzić emocje. Najlepsze marki pracodawców świata, to te marki, które zrozumiały, że walczą nie o rozum kandydatów, ale o ich serca i umysły. A tę walkę można wygrać tylko budząc silne emocje. Czy do pracy na rzecz budowania emocjonalnej więzi z marką pracodawcy można wykorzystać właściwości ludzkiego mózgu? Porozmawiajmy o emocjach!

 • 7.06.2017 4 Konferencja Chief Data Officer Forum 2017 ZIP2017 Warszawa Czerwcowe Chief Data Officer Forum jest kontynuacją cyklu Konferencji ZIP – Zarządzanie Informacją w Przedsiębiorstwie – których tematyka była skoncentrowanych na danych. Przekorne hasło, że dane to nie jest sprawa dla IT, nadal pozostaje mottem Konferencji , podczas której pokazujemy dlaczego dane powinny być traktowane jako zasób tworzący wartość firmy.

 • 7.06.2017 III Konferencja Praktyków biznesu. Droga od start-upu do blue chipa 2017 Warszawa Stowarzyszenie Absolwentów MBA INE PAN oraz Instytut Nauk Ekonomicznych PAN zaprasza do wzięcia udziału w III Konferencji Praktyków Biznesu, pt. Droga od start-up’u do blue chipa. Jak zbudować i finansować sukces. która odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 r. w Pałacu Staszica, w Sali Lustrzanej.

 • 7.06.2017 Konferencja Power of Content Marketing 2017 Warszawa  7 czerwca 2017 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji POWER OF CONTENT Marketing 2017. W tym roku, po raz kolejny, partnerem Konferencji jest Google Polska, a wydarzenie odbędzie się w gościnnnych prograch Campus Warsaw, pachnących nowością po remoncie.

 • 6-7.06.2017 II Konferencja Smart Lead Generation 2017 Skuteczne strategie marketingowe i generowanie Leadów B2B & B2C Warszawa II Smart Lead Generation to przede wszystkim wiedza ekspertów! Celem Konferencji Smart Lead Generation 2017 jest pokazanie jak w praktyce organizacje tworzą popyt na swoje produkty i usługi!

 • 6.06.2017 Konferencja Sales Excellence: jak podnieść efektywność sprzedaży, by w pełni zrealizować założone cele biznesowe 2017 Warszawa Warszawskie biuro Simon-Kucher & Partners wraz z partnerami:  Harvard Business Review Polska, ICAN Institute, Szef sprzedaży, Nowa Sprzedaż, TVIP, Streameus zaprasza na drugą edycję Konferencji poświęconej wynikom Polskiego Badania sprzedaży 2017 :

 • 5-6.06.2017 Konferencja Scrum Days 2017 Warszawa Short talks. Creative space. Making connections. Ask your friends. Scrum Days are different! We're listening to your feedback. We're improving and setting a standard for other conferences to follow. This conference is driven by you. Join us and see what's different about Scrum Days!

 • 1-2.06.2017 Warszawa VII Polish Businesswoman Congress 2017 Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 2000 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.
 • 31.05-1.06.2017 Konferencja  STEM Education Women in the Forefront for Innovation 2017 Warszawa STEM - Science, Technology, Engineering, Mathematics  IDEA The "STEM Education for Innovation - Women in the forefront" conference will be held in Warsaw at the prestigious Copernicus Science Center, 31 May – 1 June 2016. It will be the biggest meeting of STEM experts, STEM educators, innovators, representatives of high tech industry, community leaders and policy makers in this part of Europe. Up to 350 participants are expected.

 • 31.05.2017 X Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 2017 Konferencja Be open Warszawa Nie musisz zgadywać jaka będzie przyszłość. Nie musisz się jej bać, ani na nią czekać. Możesz być jedną z tych, które wiedzą, co widać na horyzoncie. Możesz być jedną z tych, które ją kształtują. Jak? Bądź otwarta na nowe technologie i zmiany, które przynoszą. Bądź otwarta na ludzi i na nowe sposoby na współpracę. Bądź otwarta na nowe modele biznesowe. Nie zamykaj swojej firmy pod kloszem, z obawy przed konkurencją. Bądź otwarta i zobacz to, na co inni zamykają oczy. Tam, gdzie są zagrożenia, są też szanse na rozwój.

 • 30-31.05.2017 Festiwal Sektor 3.0 2017 Warszawa Festiwal Sektor 3.0 to największe w Polsce wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych. W ciągu dwóch festiwalowych dni bierze w nim udział przeszło 600 osób, w tym przedstawiciele organizacji non profit, biznesu, startupów, administracji publicznej, nauki oraz mediów.

 • 25.05.2017 Konferencja Code Europe 2017 Warszawa Code Europe to największa Konferencja programistyczna w Polsce. Będą na niej obecni eksperci - prelegenci z firm takich jak Google, IBM, Microsoft, Netflix, Spotify czy Uber. Pierwszą edycję Code Europe odwiedziło ponad 10 000 uczestników, teraz spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania. Właśnie ruszyła rejestracja! Spotkajmy się w Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu, już tej wiosny.

 • 23-24.05.2017 Konferencja SAP Executive Forum - Digital Business 2017 Warszawa SAP Executive Forum 2017 to flagowa Konferencja SAP Polska. Jest to wydarzenie o charakterze inspiracyjno-wizjonerskim, którego celem jest zaprezentowanie najnowocześniejszych trendów IT (m.in. takich jak: IoT, Machine Learning, Blockchain, Multi-modal user experience, Predictive Analytics) oraz ich praktyczną aplikację do rozwiązywania określonych typów problemów biznesowych. SAP Forum to ciekawe prelekcje uznanych autorytetów, debaty panelowe, dyskusje przy stolikach eksperckich oraz szereg inspiracyjnych show case’ów demonstrujących realizację ww. trendów za pomocą specjalizowanych rozwiązań SAP.

 • 23-24.05.2017 Konferencja European VR Congress 2017 Warszawa Wiosenna edycja kongresu będzie wzbogacona o rozszerzoną strefę VR Expo i bogatszą ofertę programową. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w Speed Dating – cyklu szybkich spotkań kojarzących firmy VR z inwestorami oraz warsztatach pogłębiających wiedzę na wybrany temat np. cinematic VR. W ramach VR Expo zostanie wydzielona strefa Startup Zone, w której będą prezentować się innowacyjne polskie i zagraniczne projekty.

 • 22-24.05.2017 IX Kongres sprzedaż 2017 Warszawa Kongres sprzedaż jest obecny na polskim rynku już od 9 lat. Inspirujące prelekcje, studia przypadków, uznani eksperci i praktycy z bogatym doświadczeniem prezentujący nowe trendy w sprzedaży przyciągają na Kongres liczne grono członków zarządu odpowiedzialnych za strategię sprzedaży, dyrektorów i menedżerów sprzedaży.

 • 17.05.2017 VI Kongres Efektywności Blueffect 2017 Warszawa VI Kongres Efektywności Blueffect 2017 to:  Unikalne audytorium, Praktyczna wiedza, Podejście biznesowe. Dowiesz się:  Jak zoptymalizować wydatki na reklamę internetową. Jakie są metody analizy biznesu on-line. Jak wykorzystać Big Data w zarządzaniu przedsiębiorstwem

 • 15.05.2017 Konferencja Watson Warsaw Summit 2017 Redefining your business Warszawa W trakcie Konferencji zaprezentujemy najciekawsze wdrożenia, pokazujące, jak zmienia się biznes dzięki technicznemu know-how. W jednym miejscu spotkacie Państwo ekspertów IBM zajmujących się systemami kognitywnymi, bezpieczeństwem danych, rozwiązaniami marketingowymi – jednym słowem wszystkimi dziedzinami, bez których nie można dziś mówić o cyfrowej transformacji. Nie zabraknie również pogłębionych prezentacji na temat systemu Watson, który pozwala wyciągać wnioski przydatne w prowadzeniu firmy również z dotąd niedostępnych danych, takich jak dźwięki, zdjęcia czy filmy.

 • 11-12.05.2017 VII Forum Dyrektorów finansowych 2017 Warszawa Forum Dyrektorów finansowych to doroczne spotkanie elity polskich CFO reprezentujących firmy z listy 1000 spółek o najwyższych przychodach. Od 7 lat tworzymy platformę dla profesjonalistów zarządzania finansami służącą dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego CFO oraz wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk. Naszym celem jest dostarczenie Państwu zestawu najwyższej jakości inspiracji, informacji i narzędzi, prowadzących do doskonalenia Państwa praktyki, w gronie elity polskich Dyrektorów finansowych.
 • 11.05.2017 Konferencja Salesforce Essentials Warsaw 2017 Warszawa Najlepsi specjaliści Salesforce zaprezentują się w Warszawie We współczesnym cyfrowym świecie wszystko dzieje się mądrzej i szybciej. Aby nadążyć za nowoczesnością, firmy muszą zmienić swoje podejście — bez tego nie jest możliwe wprowadzanie innowacji i osiąganie najlepszych wyników. Firmy potrzebują pionierów: osób, które wytyczą nowe ścieżki i obszary zapewniające sukces zarówno im samym, jak i klientom.

 • 11.05.2017 Konferencja Gra o Talent 2017 Warszawa W dobie zawirowań gospodarczych i społecznych eksperci coraz częściej mówią o tzw. „kryzysie przywództwa” związanym z rosnącą mobilnością na rynku pracy. Pozwala ona na szybki rozwój kariery, ale jednocześnie przyczynia się do pogłębiającego się kryzysu więzi i zaangażowania. W tej sytuacji kluczowe staje się pytanie, jak rozwijać i sprawować przywództwo w świecie, który tęskni za liderami… a jednocześnie często im nie ufa? Jest to możliwe przy użyciu nowej oferty wartości dla najlepszych pracowników i menedżerów. Pozwala ona na satysfakcjonujący rozwój, sprawiając, że pracownicy nie muszą szukać go poza strukturami firmy.

 • 8-10.05.2017 XXV Kongres Kadry 2017 Warszawa Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem prezentujemy sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji międzynarodowych pokazujemy nowości branżowe, konkretne narzędzia, metody pracy z ludźmi tworzymy standardy, poruszamy trudne tematy, dyskutujemy o bieżących problemach. Pierwszy dzień kongresu - to DZIEŃ INSPIRACJI. Zapraszamy na sesje plenarne uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. Drugi dzień - to DOBRE PRAKTYKI. Swoje prezentacje przedstawią menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy zarządzający największych firm prowadzących działalność biznesową na terenie Polski.

 • 8-9.05.2017 Warszawa V Konferencja Smart City Forum 2017 Konferencja Smart City Forum stanowi odpowiedź na transformację, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast, które stają się inteligentne, niezależnie od tego na jakim poziomie rozwoju znajduje się organizacja. Przemiana ta dotyka wielorakich aspektów życia, począwszy od transportu, poprzez ekologię, energetykę, budownictwo czy wreszcie wypracowywanie nowych sposobów komunikacji z mieszkańcami.
 • 27.04.2017 Konferencji Hewlett Packard Enterprise Reimagine IT 2017 Warszawa Konferencja HPE Reimagine IT Everything Computes Tylko przemyślane i unikalne strategie umożliwają IT przyśpieszenie cyfrowej transformacji i wprowadzanie innowacji w obrębie dynamicznego, cyfrowego świata.

 • 26-27.04.2017 Forum Shared Service (in) Center 2017 Warszawa  Ludzie. Procesy. Narzędzia. Optymalizujemy! Forum Shared Service (in) Center to spotkanie praktyków zarządzających CUW, którzy poszukują innowacji i nowych pomysłów na optymalizację strategii i procesów. Forum daje Uczestnikom okazję do wymiany najlepszych praktyk, sprawdzonych rozwiązań oraz zaprezentowania narzędzi skutecznie wspierających zarządzanie i podnoszących performance centrów.

 • 25.04.2017 Kongres Mentoringu 2017 Warszawa Kongres Mentoringu jest unikalną okazją do tego, by spojrzeć na relację uczeń-mistrz z różnych perspektyw. Na naszym kongresie o tym, jak sprawić, by ta relacja działała opowiedzą mentorzy i ich „wychowankowie”. Prezesi, właściciele firm, coachowie, psychologowie, doświadczeni start- upowcy opowiedzą czego uczą się od swoich mentees. A ich uczniowie zdradzą, czego oczekują od mentorów. Dlaczego warto wymieniać się wiedzą i jak robić to dobrze? Czy każdy potrzebuje mentora? O tym wszystkim będziemy rozmawiać w trakcie Kongresu Mentoringu. A liczne warsztaty, które będą towarzyszyć Kongresowi pozwolą wypracować dobre praktyki i poznać sprawdzone narzędzia w procesie mentoringu.

 • 20.04.2017 Warszawa IV Forum Pracodawców Przyszłości BuCom 2017  Nie ważne jakie stanowisko zajmujesz czy jaką pracę wykonujesz, to Twój sukces zależy w 5% od Twojego wykształcenia, w 15% Twojego doświadczenia zawodowego i… w 80% od komunikacji. Skoro tak jest, a zależy Ci aby osiągnąć sukces, chcesz aby Twoja organizacja zwiększyła przewagę konkurencyjną i dynamicznie się rozwijała to weź udział już w IV edycji Forum Komunikacji Biznesie – BuCom’ 2017.
 • 19.04.2017 Konferencja Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania - Optymalna Droga do Sukcesu 2017 Warszawa  Jak efektywnie zarządzać firmą w XXI wieku?  Zapraszamy na ogólnopolską konferencję poświęconą innowacyjnemu modelowi prowadzenia biznesu pt. Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania – Optymalna Droga do Sukcesu. Otrzymają Państwo dawkę rad, wskazówek oraz wiedzę niezbędną do rozpoczęcia innego myślenia na temat organizacji. Dowiedzą się Państwo, że w turkusowej organizacji pracownik czuje się lepiej, a co za tym idzie pracuje efektywniej oraz identyfikuje się z przedsięwzięciem, którego jest częścią Całą nową wiedzę otrzymamy od polskich liderów turkusowych organizacji. Stwórzmy przestrzeń do rozwoju, stańmy się jego częścią! Przepływ wiedzy będzie miał miejsce w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie, 19 kwietnia 2017r.

 • 18.04.2017 Konferencja International Marketing Summit 2017 Warszawa Dowiedz się od ekspertów, jak prowadzić  działania marketingowe B2C i B2B na rynkach międzynarodowych. Poznaj ich sugestie i spostrzeżenia na temat skutecznych strategii sprzedażowych i marketingowych dostosowanych do różnic  biznesowych i kulturowych? Pozaj ich sugestie i spostrzeżenia na temat skutecznych strategii sprzedażowych i marketingowych dostosowanych do różnic  biznesowych i kulturowych?

 • 12-13.04.2017 Forum Sales Team Management 2017 Warszawa  Rotacja w zespole sprzedaży – która wynosi obecnie średnio 23% i ciągle rośnie – jest jednym z czynników mających znaczący wpływ na wyniki biznesu. Jak więc zatrzymywać najlepszych sprzedawców? Jak budować stabilny zespół gwarantujący realizację celów sprzedażowych firmy? Jak budować przywództwo, zarządzać motywacją i angażować poszczególnych członków zespołu? W gronie dyrektorów i managerów, odpowiadających za zarządzanie zespołami sprzedaży w największych firmach w Polsce, ich efektywność i wyniki, zaprezentujemy odpowiedzi na powyższe pytania.

 • 7-8.04.2017 Konferencja Scalar 2017  — The Stream Scala of knowledge Scalar jest, pierwszą w Środkowej Europie, konferencją całkowicie poświęconą językowi Scala. Wydarzenie odbywa się regularnie od 2014 roku, w Warszawie, łącząc programistów oraz pasjonatów tego funkcyjnego języka.

 • 7.04.2017 Konferencja Code Forward Conference 2017 Warszawa The latest edition of "The Programmer's Guide to the Universe" (our standard repository for all knowledge and wisdom) lists three definitions for the term “Code Forward”:

 • 5-6.04.2017 Warszawa 16. Kongres Lojalność Klienta 2017 Kongres. Zbuduj pozytywną relację i stań się bliski swojemu Klientowi! Znajdujemy się obecnie w bardzo energicznie zmieniającej się rzeczywistości handlowo-gospodarczej. Każdego dnia przybywa nowych produktów czy usług, powstaje wiele nowych firm, ale i wiele z nich, z różnych przyczyn, nie radzi sobie z dzisiejszymi wyzwaniami. Co zatem determinuje nasze być albo nie być na rynku?
 • 5.04.2017 Warszawa Konferencja Shopping Center Forum 2017 W  wiosennej edycji Forum weźmie udział około 800 osób. Największą grupę będą stanowić przedstawiciele zarządów sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku. Obecni będą również właściciele i zarządcy centrów handlowych. Forum to miejsce ich spotkania z dostawcami nowczesnych technologii i “know how” dla branży retail.
 • 4-5.04.2017 Konferencja Rok do RODO 2017 Wszystkie aspekty ochrony danych osobowych po 25.05.2018 Warszawa Temat ochrony danych osobowych jest jednym z głównych zagadnień statutowych SMB. W związku z przyjęciem unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych i trwającym okresie adaptacji prawa krajowego do wytycznych rozporządzenia, SMB planuje rok 2017 "rokiem ochrony danych osobowych". Temat wejścia w życie rozporządzenia i dostosowywania prawa krajowego będzie wiodącym tematem w działaniach SMB w najbliższych miesiącach.

 • 4.04.2017 Konferencja SUSE Expert Days 2017 Warszawa Konferencja SUSE Expert Days to jedna z nielicznych w Polsce okazji do zdobycia cennej wiedzy pomocnej w planowaniu przyszłości własnych centrów danych. Dowiesz się na niej, jak dzięki open source utrzymać przewagę na konkurencyjnym rynku w erze cyfrowej transformacji bez kompromisów w obszarze niezawodności, bezpieczeństwa i utrzymania w ryzach budżetu IT.

 • 3-4.04.2017 Warszawa IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 2017 Szanowni Państwo to już IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych jest on wydarzeniem unikatowym w skali światowej. Stworzyliśmy platformę wymiany profesjonalnej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem rodzinnym. To tutaj praktycy biznesu spotykają się z naukowcami, właściciele firm rodzinnych z czołowymi polskimi przedsiębiorcami. Wiedza jaką prezentujemy co roku na naszym kongresie oparta jest o najlepsze praktyki biznesowe jakie można spotkać na świecie. To wydarzenie jest jedyne w swoim rodzaju.
 • 1.04.2017 2. Konferencja SharePoint Saturday 2017 Warszawa SharePoint Saturday Warsaw to polska edycja międzynarodowego cyklu SharePoint Saturday w Polsce. 1 kwietnia 2017 r. w biurze Microsoft w Warszawie czołowi MVP i architekci IT z Polski i zagranicy podzielą się swoją wiedzą na temat platformy SharePoint i chmurowych rozwiązań Microsoft. SharePoint Saturday to okazja zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i technicznych, żeby zdobyć bezcenną wiedzę, podzielić się doświadczeniami i spotkać światowych liderów branży. Wstęp wolny!

 • 30-31.03.2017 Warszawa Kongres Online Marketing 2017 Kongres Online Marketing to jedyny w Polsce kongres szkoleniowy składający się z 7 szkoleń marketingowych, podczas których dowiesz się, jak samodzielnie prowadzić płatne i bezpłatne kampanie promocyjne w internecie. Zakres merytoryczny szkoleń został dobrany w taki sposób, aby podczas jednego dnia nauczyć się: jak prawidłowo planować akcje promocyjne, pozyskiwać nowych klientów, skutecznie łączyć różne kanały marketingowe oraz ocenić efektywność prowadzonych kampanii. Każde ze szkoleń oparte będzie o realne dane i przykłady najskuteczniejszych kampanii online dla małych, średnich i dużych firm.
 • 30-31.03.2017 Warszawa Konferencja Semafor 2017 Konferencja SEMAFOR jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanym ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce – w 2016 r. gościliśmy ponad 350 uczestników, 18 wystawców i 22 partnerów Konferencji . Podczas wydarzenia wręczyliśmy także nagrody dla zwycięzców Security Excellence - pierwszym tego typu konkursie dla osób związanych z bezpieczeństwem IT. SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT.
 • 29.03.2017 Konferencja Var Sovia = new Tech(); 2017 Warszawa  var Sovia = new Tech();  is a Microsoft developer conference that showcases newest dev technologies and solutions. The event puts spotlight on Mixed Reality with HoloLens, Azure, Biological Computing, .NET Core, Bots and Conversation as a Platform, Cognitive Services, Xamarin cross-platform development, Mobile DevOps, Node.js and Serverless Computing. Attend var Sovia = new Tech(); on 29th of March, 2017 to hear from speakers representing Microsoft, Microsoft Research, Microsoft's ISV Partners and MVP Community. The event keynote will be delivered by Satya Nadella, Chief Executive Officer of Microsoft.

 • 28.03.2017 Konferencja CEE Innovators Summit 2017 Warszawa Konferencja CEE Innovators Summit to międzynarodowy kongres, który odbędzie się 27-28 marca 2017 w Warszawie z udziałem Premierów Państw Grupy Wyszehradzkiej. Do udziału w dwudniowym spotkaniu w Warszawie zapraszamy innowatorów z regionu, start-upy, organizacje pozarządowe zajmujące się innowacyjnością w V4, szefów działów R&D w dużych firmach poszukujących innowacji oraz przedstawicieli administracji publicznej z regionu. Kongres będzie okazją do prezentacji praktycznego wymiaru innowacyjności oraz miejscem dyskusji nad współpracą w tej części Europy.

 • 22.03.2017 Konferencja OpenStack Day 2017 Warszawa OpenStack Day jest inicjatywą realizowaną pod przewodnictwem OpenStack Fundation, której nadrzędnym celem jest: jakość wydarzenia oraz jego meteorytyka. Konferencja z założenia jest wydarzeniem non-profit, dlatego też wszystkie zebrane fundusze zarówno od sponsorów jak i uczestników w całości będą przeznaczane na pokrycie kosztów. Cenę wejściówki ustalimy już niebawem, ale będzie to kwota raczej symboliczna. Na wydarzeniu chcemy zebrać szerokie grono osób, które są w Polsce związane z technologią OpenStack.

 • 21.03.2017 Konferencja Psychologia Sukcesu Jack Canfield 2017 Jack Canfield, rekordzista księgi Guinnessa w ilości sprzedanych książek w karierze zawodowej, poprowadzi swoje legendarne szkolenie "Zasady Sukcesu", które odmieniło już życie zawodowe i osobiste setek tysięcy ludzi na świecie. Przygotuj się na zmianę uwieńczoną sukcesem z Jackiem Canfieldem. Dowiedz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, a także jak skutecznie realizować swoje plany.

 • 15.03.2017 Konferencja IT Underground 2017 Konferencja IT Underground jest skierowana do osób zajmujących się bezpieczeństwem systemów oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie przełamywania zabezpieczeń i ochrony przed intruzami. Do udziału w Konferencji IT Underground zapraszamy: szefów działów informatyki, administratorów, inżynierów systemowych, integratorów, konsultantów potrzebujących najaktualniejszych informacji, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

 • 14-16.03.2017 Kongres Kadry i Płace 2017 Warszawa W programie Kongresu Kadry i Płace 2017 znajdą Państwo najnowsze zmiany w prawie pracy, omówienie zmian w ustawie emerytalnej jak również zasady ustalania podstawy wymiaru zasiłków. Będą to tematy omówione przez wybitnych ekspertów podczas pierwszego dnia kongresu. Drugiego dnia nasi specjaliści będą omawiać  na przykładach takie zagadnienia jak świadczenia dla oddelegowanych pracowników, minimalna stawka godzinowa czy uprawnienia rodzicielskie. Omówione zostaną nietypowe i trudne przypadki rozwiązywania umów o pracę, błędy w rozliczaniu wynagrodzeń oraz trudne przypadki z czasu pracy w stanowiskach MRPiPS. Podczas spotkań ze specjalistami na panelach dyskusyjnych, będą mieli Państwo  możliwość  wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w zakresu czasu pracy, umów cywilnoprawnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.

 • 9-10.03.2017 4. Konferencja Administrative Directors Summit 2017 O Forum Administrative Directors Summit 2017, Spotkanie Dyrektorów Administracyjnych gromadzi top-managerów odpowiedzialnych za wyszukiwanie, pozyskanie, najem i utrzymanie dużych powierzchni biurowych. To przestrzeń spotkania przedstawicieli firm, które poszukują sprawdzonych metod optymalizacji kosztów najmu, podniesienia efektywności strategii zarządzania lokalami a także zwiększenia wydajności procesów administrowania biurem.

 • 8.03.2017 Konferencja Warszawa Psychologia Skutecznej sprzedaży 2017 Konferencja Brian Tracy III Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu Niewielu ludzi biznesu zdaje sobie sprawę z tego, że każda dziedzina przedsiębiorczości znajduje się w „wielkim worku” o nazwie sprzedaż. Nieważne, co robisz lub jakie usługi oferujesz Twój sukces zależy od umiejętności sprzedażowych. Nawet jeżeli jesteś księgowym lub technikiem musisz zrozumieć, że wszystko czym się zajmujesz sprowadza się do sprzedaży i obsługi klienta. Nie ma świetnie prosperującego biznesu bez klientów, którzy płacą za dane usługi. Musisz zdać sobie sprawę, że Twoim priorytetem na każdy dzień jest szukanie i utrzymywanie obecnych klientów. Zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się nad tym, czy klienci, którzy do Ciebie przychodzą są zadowoleni z oferowanych przez Twoją firmę usług. Jednak czy po postawieniu sobie tego pytania udało Ci się odnaleźć sposób, aby zmierzyć poziom tego zadowolenia? Kluczem do zwielokrotnionego zysku jest zadowolony klient, czyli ten który będzie chciał do Ciebie wrócić i łatwo znajdzie drogę, która ponownie poprowadzi go do Ciebie.

 • 7.03.2017 Konferencja Warszawa Drogowskazy HRM 2017 Warsawa. Podczas Konferencji Drogowskazy HRM mówić będziemy między innymi o zmianach w kodeksie pracy, które wchodzą w życie 2017 roku, efektywnych procedurach kadrowych i nowoczesnym zarządzaniu dokumentacją pracowniczą a także o wyzwaniach związanych z pozyskaniem i utrzymaniem w firmie pracowników i roli, jaką w dzisiejszych czasach pełnią i pełnić będą w przyszłości efektywne i probiznesowe działy personalne. O tych i innych zagadnieniach dyskutować będziemy w ramach dwóch ścieżek tematycznych: prawo pracy i efektywny HR.

 • 2-3.03.2017 VII Konferencja Państwo 2.0 2017 4 mld zł zostały zainwestowane w cyfryzację usług publicznych w Polsce w ciągu ostatnich 8 lat. Pomimo tak dużej inwestycji, efekty nie są zadowalające. Według Digital Economy and Society Index 2016*, rankingu rozwoju cyfrowego państw UE, Polska znajduje się na 22. miejscu, czyli dużo poniżej średniej dla 28 krajów członkowskich. Cyfrowe usługi publiczne są jednym z wyznaczników dojrzałości cyfrowej. Jak zmniejszyć dystans do liderów cyfryzacji tj. Niemcy, Portugalia czy Estonia? Po zaprzysiężeniu nowego rządu w listopadzie 2015 r. nastąpiło wzmocnienie pozycji Ministra Cyfryzacji i prace nad rozwojem e-administracji w Polsce nabrały tempa.

 • 2.03.2017 Konferencja Sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017 Cel Konferencji Sprzedaż Wielokanałowa: zaprojektowanie i wdrożenie optymalnej struktury sprzedaży wykorzystującej różne kanały sprzedażowe, dopasowanie roli i miksu kanałów sprzedaży do cyklu zakupowego klientów, efektywne zarządzanie kanałami sprzedaży, wzrost pokrycia rynków, zysków ze sprzedaży i obniżka kosztów

 • 1-2.03.2017 III Konferencja I love Marketing & Social Media 2017 Prezentacje najwyższej jakości, sprawdzane i dopracowywane przez profesjonalną firmę (0 prezentacji sprzedażowych, każdą prezentację sprawdzamy i dopracowujemy przed konferencją), 800 osób =największa Konferencja o e-Marketingu dla małych i średnich firm w Polsce, Magia wielkiego ekranu (270 m2) i prezentacje w kinowym formacie 21:9 sprawią, że bez problemu zobaczysz wszystko nawet z ostatnich rzędów, Skondensowana wiedza podawana w 18-minutowych prezentacjach, 18 najlepszych prelegentów w Polsce, Grywalizacja między trenerami = 0 sprzedażowych prezentacji + im lepsza prezentacja, tym wyższe wynagrodzenie prelegenta!, Zobaczysz czołowych polskich ekspertów zgrywalizowanych i walczących o nagrody wynoszące łącznie blisko 70 tys. Złotych

 • 28.02-1.03.2017 Forum Marketing to Millennials 2 2017 W ramach II Forum Marketing to Millennials spotykamy ze sobą grono praktyków Marketingu, komunikacji i sprzedaży wiodących marek na rynku, których celem jest podniesienie skuteczności komunikacji do Milenialsów i lepsze wykorzystanie potencjału komercyjnego tej wyjątkowej grupy konsumenckiej. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 250 Uczestników!

 • 27-28.02.2017 2. Konferencja Power to Women 2017 Konferencja Liderka w biznesie Zapraszam do udziału w 2 edycji Konferencji Power to Women. Liderka w biznesie. Spotkasz tu kilkadziesiąt kobiet biznesu. Wśród nich 15 Inspiratorek, które poprowadzą 9 charyzmatycznych wystąpień i 6 rozwojowych warsztatów. W ciągu dwudniowego spotkania gwarantujemy 380 minut prelekcji poświęconych narzędziom ułatwiającym funkcjonowanie w świecie twardego biznesu oraz 720 minut treningu kompetencji biznesowych i rozwoju osobistego.

 • 1.02.2017 Warszawa VIII Konferencja HR Directors Summit 2017 To co wyróżnia konferencję to program oraz sami prelegenci – osoby kształtujące politykę personalną. Jest to jedyna Konferencja, podczas której występują wyłącznie dyrektorzy personalni prezentując własne projekty i wdrożenia. Konferencja nie skupia się na jednym zagadnieniu. Kluczem do wyboru prezentowanego rozwiązania jest jego wpływ na kondycję firmy i jej wynik. Program VIII edycji HR Directors Summit obfitował będzie, podobnie jak w poprzednich latach, w najciekawsze studia przypadków i przeprowadzone przez dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski.
 • 30-31.01.2017 Warszawa IV Konferencja Zarządzanie Zespołami IT 2017 Konferencja Zarządzanie Zespołami IT 2017 to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które jest w całości poświęcone jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania najlepszych specjalistów IT. W programie znajdą się najciekawsze case studies z Polskiego i zagranicznego rynku – zaprezentowane przez dyrektorów i menedżerów HR oraz szefów działów technologicznych, którzy współpracują z talentami IT. Drugiego dnia zaplanowaliśmy interaktywne warsztaty, by uczestnicy mogli zgłębić swoją wiedzę pod okiem ekspertów. Konferencji będą także towarzyszyć sesje coachingowe, strefy ekspertów, a także specjalne wydanie raportu poświęconego najlepszym praktykom zarządzania specjalistami działów technologicznych. Będzie to 4. edycja Konferencji , która wpisała się w kalendarze największych i najszybciej rozwijających się firm IT i posiadających duże działy technologiczne.
 • 26-27.01.2017 Warszawa Konferencja Millennials Marketing Forum 2017 Postanowiłeś zapoznać się z programem naszej Konferencji , co prawdopodobnie oznacza, że nurtują Cię ostatnio ważne pytania. Zastanawiasz się pewnie, kim jest Twój prawdziwy odbiorca, zwany Milenialsem, bo zrozumiałeś już, że nie tylko „piętnastolatkiem”, „dwudziestolatkiem”, „małolatem”. Pokolenie Y i pokolenie Z niosą ze sobą potencjał komercyjny, którego nie sposób ignorować. Tylko jak do nich dotrzeć, co im zaproponować i czym zaskoczyć  a przy tym pracować z ciekawymi narzędziami i zmieścić się w budżecie. Mamy dla Ciebie odpowiedzi!
 • 12.01.2017 Warszawa Konferencja Certyfikowany Social Media Manager 2017 Jedyna w Polsce Konferencja warsztatowa. Co wyróżnia konferencję Social Media Manager? Pierwsza w pełni praktyczna i warsztatowa Konferencja w całości poświęcona social mediom. Po raz pierwszy w Polsce – gotowe przepisy na prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych od A do Z. Dzięki udziałowi w warsztatach uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i samodzielnie będziesz potrafił prowadzić zarówno bezpłatne, jak i płatne kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, Snapchacie oraz YouTube. Tylko u nas! Dowiesz się jak rozwiązać problemy z którymi borykasz się na co dzień odpowiadając za działania reklamowe oraz z jakimi nowościami w social media spotkasz się w 2017 roku. Warsztaty „na żywo” na ekranie trenera. Prowadzący krok po kroku pokaże, w jaki sposób przygotować wzorcową kampanię reklamową, koncentrując się wyłącznie na takich rozwiązaniach, które można przenieść bezpośrednio na realia Twojej firmy. 100% praktycznych i gotowych rozwiązań. Dzięki unikalnej formule będziesz potrafić w praktyce zastosować wiedzę pozyskaną podczas naszego wydarzenia. Sprytne i unikalne rozwiązania - poznasz gotowe do zastosowania metody promocji w social mediach, które wprowadziło do tej pory jedynie kilka firm, a okazały się niezwykle skuteczne,
 • 12.01.2017 Warszawa Forum Branży Eventowej Evential 2017 Program części merytorycznej został zaplanowany tak by poruszyć zarówno obszary strategiczne jak i niektóre istotne detale organizacyjne. Omówione zostaną strategiczne zagadnienia związane z wydarzeniami kierowanymi do pracowników firm oraz eventami dla klientów B2B oraz B2C. Ta część Konferencji skierowana jest do działów HR, działów Marketingu i komunikacji, osób zarządzających zespołami sprzedażowym i kadry kierowniczej przedsiębiorstw. W oddzielnym bloku przygotowanym dla event menedżerów szczególny nacisk postawiony został na catering i obiekty eventowe.
 • 11.01.2017 Warszawa Konferencja Google Analytics dla marketerów 2017 Pierwsza w pełni praktyczna i warsztatowa Konferencja w całości poświęcona skutecznemu wykorzystaniu Google Analytics w działaniach marketingowych firmy. Analityka internetowa umożliwia pozyskanie niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji biznesowych. Znajomość Google Analytics stała się już branżowym standardem bez którego nie można dziś skutecznie prowadzić działań marketingowych. Interpretacja danych oraz wyciągnięcie prawidłowych wniosków często okazuje się jednak trudne i przysparza marketerom wielu problemów.

  

Konferencje Warszawa 2016

Lista ponad 700 Konferencji  w Warszawie, które odbyły się w 2016 roku. Konferencje w Warszawie podzielone są na 11 działów: marketingowe, sprzedażowe, IT, HR, administracji, finansów. Konferencje biznesowe, które odbyły się w Warszawie w 2016 stanowią po części kontynuację znanych i cenionych wydarzeń z lat poprzednich, po części natomiast są wyrazem poszukiwania nowych trendów, nowych możliwości i nowocześniejszego spojrzenia na biznes. Lista wybranych Konferencji w Warszawie. Z tego względu na liście ważnych Konferencji biznesowych w Warszawie 2016 koniecznie wymienić należy:

 • 8-9.12.2016 Warszaw XII Kongres Consumer Finance 2016 Od dwunastu lat Kongres Consumer Finance jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęcony perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance.Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer  finance.
 • 7.12.2016 Warszawa Konferencja Code Europe 2016. Konferencja Code Europe to największa Konferencja programistyczna, po raz pierwszy bezpłatnie w Polsce, w sercu dwóchtechnologicznych metropolii - Warszawie i Krakowie.Code Europe to akcelerator Twoich programistycznych umiejętności.  Unikalna wiedza od światowej klasy specjalistów. Najnowsze technologie i trendy w programowaniu. Najważniejsze firmy technologiczne i pracodawcy. Afterparty, koncerty, konkursy. Warsztaty i szkolenia, do wyboru, na różnych poziomach wtajemniczenia. Know-how, know-how i jeszcze raz know-how.
 • 7-9.11.2016 Warszawa XXIV Kongres Kadry 2016 Kongres Kadry to spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy obecni w branży HRM od 2005 roku. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.
 • 6.12.2016 Warszawa Konferencja HR Solutions Trends 12.2016 Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników. Podczas Konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania infromatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.
 • 6.12.2016 Warszawa Konferencja Wielokanałowa komunikacja z klientem a strategia sprzedaży 2016 Każdy przedsiębiorca oraz menedżer związany ze sprzedażą chce jej wzrostu. Im szybciej to nastąpi - tym lepiej. Aby osiągnąć zamierzone cele należy m.in.:     Zidentyfikować i udostępnić najlepsze praktyki sprzedawców.     Ustalić cele przedsiębiorstwa.     Aktualizować firmowy system sprzedaży.     Stworzyć bazę danych o klientach i relacjach z nimi.     Zidentyfikować i wykorzystać niezagospodarowane szanse na rynku.
 • 29.11.2016 Warszawa Konferencja w przetargowym trójkącie 2016 Konferencja Jak przetrwać w przetargowym trójkącie: jest kontynuacja rozpoczętego w kwietniu b.r dialogu i odpowiedzią na potrzebę dalszej integracji środowiska zakupowego, marketingowego i agencji komunikacji marketingowej. To platforma do wymiany opinii eksperckich wszystkich tych, którzy uczestniczą w przetargowym trójkącie procurement-Marketing-agencje komunikacji marketingowej.
 • 29.11.2016 Warszawa Konferencja Telematics Forum 2016 Już 29 listopada w Warszawie odbędzie się Telematics Forum. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane dla branży telematycznej. Poświęcone będzie tematom związanym z rynkiem monitoringu GPS i zarządzania flotami samochodowymi. Jednak nie zabraknie również na nim tematów związanych z connected cars, ubezpieczeniami (UBI, PAYD), samochodami autonomicznymi czy platformami Internet of Things.
 • 28-29.11.2016 Warszawa Konferencja Audit and Fraud Forum 2016 Konferencja Audit and Fraud Forum 2016. Efekt synergii w audycie wewnętrznym. przed nami Konferencja Audit & Fraud Forum, spotkanie profesjonalistów, do udziału w którym gorąco zachęcam. Forum odbędzie się 28-29 listopada 2016 w Warszawie. Dynamicznie zmieniające się otoczenie gospodarcze i coraz liczniejsze ryzyka wymagają od Państwa nieustającego poszukiwania nowych rozwiązań. Efektywne zarządzanie ryzykiem gospodarczym jest jednym z kluczowych zadań, z którego są Państwo rozliczani, a to z uwagi m.in. na fakt, iż inwestorzy bacznie przyglądają się wynikom firmy i jej działaniom oraz podatności na wszelkie ryzyka, które powinny być kontrolowane i ograniczane. Z drugiej zaś strony działaniom firmy przyglądają się instytucje i organy nadzorcze, które kontrolują ewentualne efekty wynikające z braku dostatecznego zapobiegania ryzykom i nadużyciom.
 • 23-24.11.2016 Warszawa Forum Power[full] Brand 2016 Forum Band Power KROPKA. Wszystko rozpoczyna i wszystko kończy. Treść, która wypełnia tę przestrzeń to sztuka, wyobraźnia, pasja, szaleństwo. RÓWNIEŻ TY. Treść Twojej marki tworzysz Ty. Twoje wizje, szkice, słowa, briefy. Proces twórczy nie więdnie, bo każdego dnia wokół Ciebie rodzą się nowe możliwości, wszechświat inspiracji nie śpi, tętni życiem. Dlatego… pióro w dłoń i twórz nowe przestrzenie dla Twojej marki! Odkrywaj, kreuj, zaskakuj. Jeszcze nie czas na ostatnią kropkę. Dołącz do wyjątkowego spotkania praktyków Marketingu, skupionych na poszukiwaniu nowych możliwości dla marek za które odpowiadają, aby wzmacniać ich siłę i zaangażowanie Konsumenta.
 • 22-23.11.2016 Warszawa Konferencja FinTech Digital Congress CEE 2016 Konferencja FinTech Digital Congress stanowi ekskluzywne forum wymiany myśli kluczowych uczestników i twórców dynamicznie rosnącej branży fintech: przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-up’ów, firm wyzywających tradycyjne modele biznesowe, inwestorów, funduszy private equity oraz rynku kapitałowego.
 • 22.11.2016 Warszawa Konferencja IT w Administracji 2016 Warszawa Zapraszamy na bezpłatną konferencje, której celem jest kompleksowe przedstawienie najnowszych tendencji związanych z informatyzacją polskich urzędów i instytucji administracji publicznej.
 • 15.11.2016 Warszawa Konferencja Oracle Digital Day 2016 Zapraszamy na konferencję Oracle Digital Day, podczas której eksperci Oracle i firm partnerskich zaprezentują szeroki wachlarz zagadnień związanych w budowaniem i użytkowaniem systemów w modelu Cloud Computing. Oracle dostarcza obecnie najbogatszy na rynku wachlarz usług chmurowych, umożliwiających korzystanie z infrastruktury (IaaS), platform informatycznych (PaaS) i oprogramowania biznesowego (SaaS).
 • 7-9.11.2016 Warszawa XXIV Kongres Kadry 2016 Kongres Kadry to spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy obecni w branży HRM od 2005 roku. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.
 • 27-28.10.2016 Warszawa VIII Kongres Bancassurance 2016 Łączy nas klient W dniach 27-28 października 2016 r. w hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy, odbędzie się VII Kongres Bancassurance. Tematem wiodącym kongresu będą wyzwania stojące przed środowiskiem ubezpieczeniowym i bankowym w świetle prokonsumenckich zmian zachodzących na rynku bancassurance. Kongres jest organizowany przez Polską Izbę Ubezpieczeń we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.
 • 26.10.2016 Warszawa Konferencja ERP Trends 2016 Efektywnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, to konsekwencja wyboru odpowiednich rozwiązań. Systemy ERP z pewnością można uznać za niezbędne narzędzia, prowadzące do synonimu sprawnie funkcjonującej organizacji. Tematyka Konferencji , ma na celu zaprezentowanie w jaki sposób systemy ERP, usprawniają i optymalizują pracę przedsiębiorstw. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.
 • 25.10.2016 Warszawa Konferencja Dyrektor Administracyjny 2016 Konferencja Dyrektor Administracyjny 2016. Zoptymalizuj działania - zwiększ efektywność - usprawnij procesy! przed nami jedno z kluczowych spotkań dedykowanych Dyrektorom Administracyjnym – Konferencja Dyrektor Administracyjny 2016 – które odbędzie się 25-26 października 2016 w Warszawie. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach oraz wiedzy zaproszonych Ekspertów, przygotowaliśmy wydarzenie obfitujące w ciekawe case studies, prelekcje eksperckie, warsztaty i dyskusje.
 • 24-25.10.2016 Warszawa Konferencja Huawei Connect 2016 24 i 25 października w hotelu Narwil w Serocku, odbędzie się pierwsza polska edycja Konferencji HUAWEI CONNECT 2016, współorganizowana z firmą Intel. Będzie to największe branżowe wydarzenie Huawei i partnerów w Polsce, w pełni poświęcone transformacji cyfrowej oraz roli ICT w kształtowaniu i budowaniu Cloud 2.0. Spotkanie będzie poświęcone czterem kluczowym zagadnieniach zagadnieniom – Cloud, Big Data, SDN oraz Internet of Things.
 • 24.10.2016 Warszawa Konferencja Firma z Duszą 2016 Turkusowe Organizacje Z całego serca zapraszam na pierwszą i jedyną w swoim rodzaju międzynarodową konferencję organizowaną w Polsce w Teatrze Polskim. Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich tych osób, którzy pragną tworzyć i rozwijać nowe pokolenie firm i organizacji pozwalających leczyć świat z ran współczesności (wg autora książki Pracować inaczej Frederic Laloux).
 • 21.10.2016 Warszawa Konferencja Digital University Konferencja What’s the future? 2016 Przygotowaliśmy dla Was prelekcje poruszające tematy przyszłości cyfrowej gospodarki, globalnych trendów rewolucji cyfrowej, ekonomi współdzielonej i nowych modeli biznesowych powstałych z rozwoju nowych technologii, a także procesów transformacji cyfrowej organizacji biznesowych oraz zachodzącej IV rewolucji przemysłowej.
 • 20.10.2016 Warszawa Konferencja Datacenter GigaCon 2016 Data Center Konferencja Datacenter GigaCon. Wydarzenie jest poświęcone technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych. Zakres tematyczny Konferencji obejmuje szereg rozwiązań stosowanych współcześnie w projektowaniu i budowie centrum danych.
 • 19.10.2016 Warszawa II Międzynarodowy Kongres Diamenty sprzedaży 2016 Sprzedaż zaczyna się w głowie, a więc aby być skutecznym sprzedawcą, musisz dowiedzieć się jak korzystać z psychologii sprzedaży. Bez względu na to, co sprzedajesz i jaką technikę sprzedaży wykorzystujesz, o Twoim sukcesie decyduje umiejętność nakłonienia klienta do podjęcia ostatecznej decyzji. Poznaj NOWY MODEL SPRZEDAŻY, którego Brian Tracy nauczył już miliony osób na całym świecie.
 • 19.10.2016 Warszawa Konferencja Zarządzanie Zasobami Informatycznymi a Cyberbezpieczeństwo 2016 Dziennik Gazeta Prawna oraz BSA | The Software Alliance, organizacja zrzeszająca czołowych producentów oprogramowania z siedzibą w Waszyngtonie, zapraszają do udziału w Konferencji pt. Zarządzanie zasobami informatycznymi a cyberbezpieczeństwo.
 • 18-19.10.2016 Warszawa Konferencja PROCON/POLZAK 2016 Konferencja kontynuuje wieloletnią tradycję spotkań POLZAK. Udział w wydarzeniu jest niepowtarzalną okazję na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu zarządzania zakupami oraz Poznania najnowszych trendów w branży jak i również jest świetną platformą wymiany swoich doświadczeń i spostrzeżeń z prelegentami oraz uczestnikami. Wzorem ubiegłych lat Uczestnicy tegorocznej edycji Konferencji PROCON/POLZAK 2016 będą mogli samodzielnie wybrać prelekcje spośród 4 prowadzonych równolegle sesji tematycznych i stworzyć swój własny program.
 • 14.10.2016 Warszawa Konferencja Roche Software Conference Code4Life 2016 Code4Life is a one day software development conference with world-class experts. We are able to invite more than 200 Software Developers this year, with 100% FREE entrance. Roche Global IT Solutions. We deliver technologies that help our core business and patients on six continents, in over 150 countries. Roche Global IT Solutions department, an important part of Roche IT, is located in Poland - in Warsaw and Poznan. When implementing our projects, we reach for the most advanced technologies available. Development is our priority and we always try to be one step ahead because IT is the health and lives of patients that are at stake.
 • 13.10.2016 Warszawa III Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. Digital Champions 2016 Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. Digital Champions 2016 jest inicjatywą skierowaną do praktyków - decydentów i specjalistów współtworzących koncepcje cyfrowych transformacji oraz odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie. Zapraszamy też decydentów z organizacji rozważających dopiero podjęcie cyfrowych transformacji oferty, modeli biznesowych i procesów.
 • 12.10.2016 Warszawa Kongres Szefów Kuchni 2016 Integracja, nowe relacje, wymiana wiedzy, profesjonalne sesje networkingowe, interesujące merytoryczne wystąpienia i dyskusje eksperckie, nowości, prezentacje dostawców, to powody, dla których warto uczestniczyć w największym spotkaniu Kongres Szefów Kuchni w Polsce.
 • 10.10.2016 Warszawa II Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu - John C. Maxwell - 360° Przywództwa. Kongres Psychologia Przywództwa 2016 Jeśli zajmujesz czołową pozycję w firmie, to oznacza, że już wykorzystujesz swoje umiejętności przywódcze. Twoim kluczowym wyzwaniem jest podnoszenie ich na coraz wyższy poziom. Szczególnie obecnie, kiedy funkcjonowanie firmy w trudnych czasach wymaga przywództwa najwyższej klasy. Jakość przywództwa można i trzeba podnosić. To nie sprawa talentu, ale pracy, narzędzi i samoświadomości.
 • 7.10.2016 Warszawa Konferencja Zarządzanie Nieruchomościami Sportowymi 2016 Analiza dynamiki rozwoju bazy sportowej w Polsce wczoraj, dziś i jutro. Rekomendacja innowacyjnych praktyk planowania, finansowania oraz zarządzania inwestycjami sportowymi. Walidacja studium przypadku - analiza przedstawionych rozwiązań na przykładzie konkretnych inwestycji sportowych
 • 5-6.10.2016 Warszawa Konferencja In Digital Marketing 2016 Konferencja Marketingowa In Digital Marketing to spotkanie całości poświęcone digital marketingowi. To czas na przyjrzenie się rewolucyjnym zmianom oraz nowym technologiom wspierającym Marketing i komunikację. inDM to merytoryka, wybitni specjaliści, praktycy i twórcy trendów z Polski, Europy i USA. Gdzie na 2 dużych scenach, kilkunastu warsztatach i round table, pokażemy i przedyskutujemy najnowsze trendy, narzędzia i techniki digital Marketingu a także poruszymy aktualne tematy. To także obecność innowacyjnych produktów i usług w dużej strefie Expo w digitalowym wydaniu oraz silna reprezentacja pomysłów drzemiąca w start-up’ach.
 • 29.09.2016 Warszawa Konferencja Visualize Your World 2016 O całkowicie nowym podejściu do zastosowania narzędzi analitycznych opowiemy podczas Konferencji Visualize Your World w dniu 29 września, podczas której eksperci od rozwiązań BI pokażą jakie nowe szanse daje przedsiębiorstwom łączenie danych, ludzi i pomysłów oraz co zyskali nasi klienci, którym się to udało. Gwarantujemy Ci najciekawsze spotkanie analityką biznesową w 2016.
 • 26-27.09.2016 Warszawa VI Konferencja Property Forum 2016 Globalny sektor nieruchomości komercyjnych definiuje się na nowo. Światowe zawirowania polityczno-gospodarcze, jak możliwy Brexit, spowolnienie w chińskiej gospodarce – myśląc o horyzoncie 2020 czy 2030 - widzą przede wszystkim nowe i trudne wyzwania. W czasach niepewności i coraz mniejszej stabilności inwestycyjnej jedno jest pewne – nadchodzi kolejny cykl na rynku nieruchomości, a wraz z nim fala alternatywnych inwestycji, które mają być receptą na spadające stopy zwrotu z tradycyjnych projektów jak centra handlowe, biurowce, magazyny czy hotele.
 • 22.09.2016 Warszawa Konferencja G-Summit Warsaw Next Generation Customer Relationships 2016 Genesys brings hundreds of customer service experts, visionaries and thought leaders together to share the latest in best practices and innovation at G-Summit Warsaw, the industry’s premier customer experience event. This year’s event theme ‘‘Next Generation Customer Relationships’’ will showcase how Genesys innovations greatly simplify the deployment of customer experience technologies from the contact centre to the back office, while bringing expertise, insights and new perspectives on how to manage the customer experience. Additionally, the event will feature conversations, presentations and networking with the leading authorities in the customer experience field from a variety of industries and geographies.
 • 22.09.2016 Warszawa Konferencja Polskie Forum Outsourcingu 2016 Korzystanie z outsourcingu jest doskonałym sposobem nie tylko na ograniczenie kosztów, ale też na zwiększenie efektywności oraz jakości usług dla przedsiębiorstwa każdej wielkości. Umożliwia też firmom koncentrację na kluczowej działalności biznesowej, z której generowana jest wartość dla ich klientów. Warunek uzyskania tych korzyści jest jeden – trzeba posiadać wiedzę i doświadczenie, jak projekt outsourcingu zrealizować oraz w jaki sposób z niego korzystać. Wiedza, kiedy i co warto outsourcować, z jakiego modelu biznesowego korzystać, w jaki sposób monitorować efektywność kontraktu oraz jak zbudować właściwą komunikację w projekcie, jest kluczowa do podejmowania jakichkolwiek działań.
 • 15.09.2016 Warszawa Konferencja Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży 2016 Intensywne zmiany zachodzące na polskim rynku ubezpieczeń wymagają wdrażania przez firmy nowoczesnych rozwiązań ułatwiających komunikację z klientem, jego obsługę oraz doradztwo około-ubezpieczeniowe. Różnorodność produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku sprawia, że firmy muszą konkurować nie tylko na płaszczyźnie pozyskania nowego klienta, ale także utrzymania dotychczasowych kontrahentów zapewniając im kompleksowy i wysoki standard usług.
 • 13-14.09.2016 Warszawa Forum Liderów Banków Spółdzielczych 2016 Forum Liderów Banków Spółdzielczych jest największym dorocznym spotkaniem banków spółdzielczych w Polsce. Spotkanie jest poświęcone istotnym kwestiom sektora polskiej bankowości spółdzielczej. W Konferencji uczestniczy corocznie ok. 350 – 400 prezesów oraz członków zarządów banków spółdzielczych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, parlamentu, instytucji finansowych i infrastruktury bankowej.
 • 16-17.08.2016 Warszawa Konferencja Global YouthSpeak Forum 2016 Global YouthSpeak Forum jest z dużym prawdopodobieństwem największym i najważniejszym wydarzeniem biznesowym tego lata! Ta dwudniowa Konferencja (16-17 sierpnia) jest częścią Światowego Kongresu AIESEC, w ramach którego do Polski przyedzie 800 młodych osób z ponad 120 krajów, interesujących się problemami globalnymi i chcących być częścią pozytywnej zmiany na świecie.
 • 22.06.2016 Warszawa Konferencja Elektroniczny Obieg Dokumentów 2016 Elektroniczny Obieg Dokumentów poprzez usprawnienia przepływu informacji jest podstawą efektywnych decyzji biznesowych w organizacjach. W procesie operacyjnym organizacje przetwarzają duże ilości dokumentów. Rozwiązaniem dla zorientowanych na wyniki firm jest wdrożenie oprogramowania workflow, które łączy ludzi, procesy i dokumenty w celu poprawy efektywności, zmniejszenia kosztów.
 • 13-14.06.2016 Warszawa Konferencja Smart B2B Lead Generation 2016 Mamy ogromną przyjemność zaprosić do udziału w jedynej na polskim rynku Konferencji Smart B2B Lead Generation w całości poświęconej tematyce demand generation. Będzie to niezwykła okazja dla przedstawicieli firm działających w kanale B2B, by wymienić doświadczenia i dobre praktyki w zakresie zarządzania kampaniami Lead generation, jak również by poszukać inspiracji do dalszych działań pośród wystąpień zarówno gości zagranicznych, jak i ekspertów rynku polskiego.
 • 2.06.2016 Warszawa Konferencja Employer Branding Management Summit 2016 Głównymi celami Konferencji Employer Branding Management Summit są dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń. Dlatego też w programie Konferencji znajdziecie Państwo przykłady zrealizowanych kampanii i projektów firm świadomie budujących markę pracodawcy w różnych branżach, które mogą być inspiracją do własnych działań. Poznamy również laureatów i wyróżnionych w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2016, dowiemy się, co się zmieniło w polskim Employer brandingu, a także poznamy narzędzia przydatne w budowaniu marki pracodawcy.
 • 19.05.2016 Warszawa Konferencja Retail Connect 2016 Retail Connect 2016 to kolejna edycja corocznego spotkania poświęconego innowacjom technologicznym i trendom w handlu detalicznym. Pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku, na które składają się Konferencja, wystawa firm Retail Connect Expo, networking, afterparty oraz ceremonia przyznania nagród Retail Evolution Awards 2016.
 • 21.04.2016 Warszawa Konferencja CFO 2016 Controlling oraz kreowanie wartości przedsiębiorstwa MDDP Akademia Biznesu organizuje kolejną edycję Konferencji CFO 2016, która odbędzie się 21-22 kwietnia w Warszawie. „Controlling i Rachunkowość Zarządcza” jest patronem medialnym wydarzenia.
 • 12-13.04.2016 Warszawa Facility Management Forum 2016  Facility Management Forum, spotkanie praktyków zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach chcemy przedstawić nowe spojrzenie na kwestie związane z zarządzaniem powierzchnią biurową.
 • Podczas naszego spotkania przedstawiamy nowe, świeże spojrzenie na zarządzanie nieruchomościami, przedstawiamy case studies, dyskutujemy, mówimy nie tylko o kosztach i podatkach, ale o trendach, efektywności i wpływie Państwa codziennej pracy na funkcjonowanie całej organizacji!
 • 31.03.2016 Warszawa Konferencja Food Service Summit 2016 Już po raz trzeci zapraszamy na spotkanie w gronie najbardziej doświadczonych, przedsiębiorczych i ambitnych praktyków branży HoReCa w Polsce. Tematem przewodnim Konferencji Food Service Summit 2016 będą ludzie, bo to relacje między nimi budują sukces biznesu restauracyjnego.
 • 17.03.2016 Warszawa XI Kongres Online Marketing 2016 Tylko u nas mogą Państwo wziąć udział w Certyfikowanych Warsztatach Marketingu Online. Podczas jedenastej edycji przygotowaliśmy specjalnie dla Was drugi dzień Kongresu podczas, którego odbędą się warsztaty z Google Analytics, Google AdWords, E-mail Marketingu, Facebook Ads. Zdobędą Państwo gruntowną wiedzę i otrzymają certyfikat sygnowany przez wybitnych Prelegentów-Praktyków.
 • 16.03.2016 Warszawa Konferencja Kadry i Płace 2016. Trendy, wyzwania, najlepsze praktyki  Na kolejnym już spotkaniu Payroll Club zaprezentujemy m.in. najlepsze praktyki z zakresu zarządzania procesami HR w międzynarodowych organizacjach oraz wykorzystanie narzędzi Lean Management w doskonaleniu procesów płacowych i finansowych. Spotkanie dedykowane  jest  Dyrektorom  Personalnym,  Dyrektorom Centrów  SSC,  Managerom  HR  oraz  Managerom  Kadr i Płac w organizacji.
 • 9.03.2016 Warszawa Konferencja Human2Human Marketing 2016 Jeżeli chcesz wyłonić porządek z chaosu bieżących trendów, najnowszych mód i wizji oraz informacyjnego szumu, dołącz do nas 9 marca – porozmawiamy jak człowiek z człowiekiem!
 • 2.03.2016 Warszawa Konferencja Ecommerce Trends 2016 VII Konferencja Ecommerce Trends koncentruje się na najważniejszych trendach w branży ecommerce i rozwoju e-handlu zarówno w wymiarze krajowym jak i międzynarodowym. Podczas  Konferencja Ecommerce Trends 2016  będziemy dyskutować o najistotniejszych aspektach handlu internetowego, handlu transgranicznym, mobilnym, handlu wielkonałowym (omnichanel), nowoczesnych usługach logistycznych, płatnościowych i marketingowych jak również praktycznym wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.
 • 26.02.2016 Warszawa 7th Shopper Marketing Congress Konferencja Marketingu Handlowego 2016 Podczas naszych corocznych kongresów w doskonałej atmosferze, dyskutujemy o zachowaniach zakupowych, najefektywniejszych sposobach budowania relacji, technikach badawczych czy najlepszych praktykach shopper Marketingu. Kumulujemy krajowe i międzynarodowe doświadczenia, ścieramy się w poglądach czy obalamy czasem bardzo śmiałe tezy. Udział w kongresie, to wyjątkowe doświadczenie spotkania z najważniejszymi osobami reprezentującymi branżę sprzedaży detalicznej i Marketingu handlowego.
 • 26.01.2016 Warszawa Konferencja BPM Trends 2016 Efektywność przedsiębiorstwa, instytucji czy innej organizacji – niezmiennie zależy od zintegrowanych systemów działających wewnątrz firmy. Zachodzące w nich operacje przekładają się bowiem na maksymalizację wykorzystania zasobów i lepszych wyników pracy. Znajomość tematyki BPM pozwoli w przyszłości podjąć właściwe decyzje i działania, usprawnić przepływ informacji czy też szybko zidentyfikować problemy zaistniałe w organizacji.
 • 26.01.2016 Warszawa Konferencja Zarządzanie Zespołami IT  2016 Konferencja Computerworld Zarządzanie zespołami IT jest jedyną konferencją w Polsce poświęconą zarządzaniu zespołami IT, łączącą 2 perspektywy: HR i IT. W programie praktyczne zagadnienia związane z REKRUTACJĄ, MOTYWOWANIEM i ZARZĄDZANIEM specjalistami IT. Pierwszego dnia przedstawione zostaną najlepsze i najciekawsze praktyki HR z polskiego i zagranicznego rynku, drugi dzień to interaktywne warsztaty i sesje coachingu grupowego, podczas których będzie można zgłębić umiejętności w wybranych obszarach.
 • 21.01.2016 Warszawa Konferencja Nowy jedwabny szlak - Polska - Chiny coraz bliżej 2016 Do udziału w Konferencji zaprosiliśmy wybitnych ekonomistów, którzy przedstawią Państwu perspektywy rozwoju gospodarczego Chin,  wpływ na współpracę gospodarczą z krajami Unii Europejskiej, a także rosnące znaczenie chińskiej waluty w międzynarodowym handlu. W wydarzeniu wezmą także udział praktycy biznesu – przedsiębiorcy, którzy już odnieśli sukces dzięki nawiązaniu kontaktów handlowych z Azją. W czasie dyskusji warsztatowych opowiedzą jak skutecznie wejść rynek chiński, pozyskać wiarygodnych partnerów handlowych – odbiorców i dostawców, i jak konkurować z innymi graczami w swojej branży.
 • 15.01.2016 Warszawa Konferencja Digital University FinTech 2016 Wiodącymi tematami prelekcji zaproszonych wykładowców będą strategiczne kierunki rozwoju w branży FinTech w Polsce, Europie, wyzwania sektora bankowego oraz perspektywa dynamicznie rozwijających się startupów. Wśród osób występujących znajdą się m.in mentor Startbootcamp, przedstawiciele sektora bankowego odpowiadający za innowacje i przedsiębiorcy współpracujący z sektorem finansowym.
 • 14.01.2016 Warszawa Forum Branży Eventowej Evential 2016 w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska odbędzie się Forum Branży Eventowej. Zgodnie z towarzyszącym mu hasłem składa się ono z trzech podstawowych obszarów: Networkingu, Konferencji , Strefy Dostawców.

 

Konferencje Warszawa 2015

Lista ponad 200 Konferencji w Warszawie , które odbyły się w 2015 roku. W 2015 roku odbyło się w Warszawie wiele, ciekawych Konferencji biznesowych. Poniższa lista Konferencji biznesowych w Warszawie zawiera tylko kilak wybranych. Z roku na rok wydarzeń w branży finansowej przybywa. Z jednej strony wzrasta zainteresowanie tą tematyką, z drugiej – firmy stają przed koniecznością podnoszenia kwalifikacji, aby skuteczniej konkurować na rynku. Konferencje biznesowe Warszawa 2015 stworzyły wiele okazji do interesujących dyskusji i zdobywania cennej wiedzy.

 • 16.12.2015 Warszawa Konferencja Prawne Regulacje Public Relations 2015 Podczas całodniowej Konferencji przyjrzymy się prawnym filarom funkcjonowania branży i wyjaśnimy jak tworzyć materiały sponsorowane oraz bezpiecznie lokować produkty w telewizji, radiu i prasie. Prawnicy odpowiedzą na pytanie, w jakich ramach prawnych poruszać się, publikując materiały w mediach społecznościowych i podadzą przykłady wykorzystania w promocji elementów twórczych. Konferencję zakończy wykład, podczas którego eksperci podpowiedzą rozwiązania pozwalające uniknąć błędów w sytuacjach kryzysów medialnych i skutecznie wykorzystać dostępne narzędzia prawne.
 • 10.12.2015 Warszawa Konferencja CSR Case Study Day 2015 CSR Case Study Day to dzień w całości poświęcony analizie i ocenie konkretnych oraz zrealizowanych działań z obszaru CSR. To seria kilkunastu wystąpień, (każdy po 10-12 minut) oraz czas na pytania dotyczące przedstawianych działań. Każdy case to doświadczenie – skąd czerpano inspiracje, jak zrodziły się pomysły, jak stworzono harmonogram i dlaczego tak a nie inaczej. Będzie także mowa o wsparciu firmy przy działaniach w obszarze CSR. Ponieważ to praktyka czyni mistrza dowiemy się czy podczas realizacji konkretnych projektów CSR napotkano na problemy, jeżeli tak, to czy udało się je pokonać, czy też nie. CSR Case Study Day to rzetelne podsumowanie sukcesów i trudności w trakcie realizacji projektów CSR oraz wysnuwanie wniosków. Eksperci opowiedzą czy udało się przełożyć działania na dłuższą perspektywę CSR. Wśród case’ów przykłady ze środowiska korporacyjnego, dużych, małych i mikro firm oraz organizacji pozarządowych.
 • 7.12.2015 Warszawa Konferencja Sollers Consulting i Guidewire Innowacje w ubezpieczeniach 7 grudnia 2015 w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Konferencji „Innowacje w Ubezpieczeniach.” To międzynarodowe wydarzenie, organizowane po raz kolejny przez Sollers Consulting oraz Guidewire Software, jest okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy wśród gości z całej Europy. Udział przedstawicieli wiodących firm ubezpieczeniowych zapewnia wgląd w ich projekty transformacji oraz możliwość dyskusji o tym, jak nowe trendy IT oraz metodyka agile wspierają innowacyjność branży ubezpieczeniowej.
 • 3.12.2015 Warszawa Konferencja HR Solutions Trends 12.2015 Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników.
 • 1.12.2015 Warszawa Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce 2015 Na Konferencji specjaliści z branży poruszą następujące tematy: Rynek inwestycyjny – perspektywa najbliższych miesięcy i wizja na przyszłość, Rynek powierzchni handlowych – Qvo Vadis branżo, Rynek budowlany i prognozy na 2016 rok, Rynek Powierzchni Magazynowych jak centra handlowe tracą na handlu w internecie, tak magazyny zyskują.
 • 19-20.11.2015 Warszawa Kongres Consumer Finance 2015  Europejski Kongres finansowy Europejski Kongres finansowy to otwarty projekt, którego celem jest proponowanie i wspieranie działań stymulujących bezpieczeństwo i  stabilność finansową Polski i Unii Europejskiej. Europejski Kongres finansowy skupia publiczne, praktycystyczne debaty środowisk biznesu, nauki i polityki. Debaty te odbywają się w ramach organizowanych przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową – Gdańską Akademię Bankową seminariów i kongresów specjalistycznych, spotkań branżowych oraz tematycznych komitetów sterujących i rad programowych. Europejski Kongres finansowy to także rekomendacje, studia i ekspertyzy związane z możliwościami ich praktycznej realizacji oraz debaty medialne dotyczące ich wdrożenia.
 • 19.11.2015 Warszawa Konferencja inżynieria sprzedaży 2015 Projekt INŻYNIERIA SPRZEDAŻY to cykl 4 spotkań branżowych dla profesjonalistów: specjalistów sprzedaży, handlowców, menedżerów i konsultantów z sektora technicznego, technologicznego i doradczego. Pierwsza z nich odbędzie się 19 listopada 2015 roku w Warszawie.
 • 16-18.11.2015 Warszawa Kongres Kadry & Expo 2015. Między pracownikami a efektami. Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem prezentujemy sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji międzynarodowych pokazujemy nowości branżowe, konkretne narzędzia, metody pracy z ludźmi tworzymy standardy, poruszamy trudne tematy, dyskutujemy o bieżących problemach. Pierwszy dzień Kongres Kadry & Expo - to DZIEŃ INSPIRACJI. Zapraszamy na sesje plenarne uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. Drugi dzień Kongres Kadry & Expo - to DOBRE PRAKTYKI. Swoje prezentacje przedstawią menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy zarządzający największych firm prowadzących działalność biznesową na terenie Polski. Trzeci dzień na Kongres Kadry & Expo to praktyczne warsztaty.
 • 16-18.11.2015 Warszawa Forum Marketingu Zintegrowanego 2015 To już VII Forum Marketingu Zintegrowanego, jest największą w Polsce i najlepszą pod względem merytorycznym Konferencją poświęconą zagadnieniom Marketingu zintegrowanego. W trakcie wydarzenia możliwe jest zapoznanie się ze szczegółami najciekawszych kampanii Marketingu 360 stopni, podjęcia dyskusji o tych projektach z marketerami, którzy je prowadzili, oraz innymi uczestnikami Forum.
 • 3.11.2015 Warszawa Konferencja Fund Industry Summit 2015 Miejsce spotkań osób podejmujących strategiczne decyzje instytucjach finansowych i ich otoczeniu, którego celem jest ułatwienie podejmowania decyzji i wdrażania ich w życie
 • 27-28.10.2015 Warszawa Konferencja Marketing Day 2015 Piąta edycja Marketing Day już w październiku!. Tym razem spotykamy się w Warszawie, gdzie przez dwa dni będziecie mogli poznać tajniki reklam w social media, dowiedzieć się jak przekuć Lead w sprzedaż czy też nauczyć, jak skutecznie stosować zasady e-mail Marketingu. Opowiemy Wam o tym, jak przeprowadzać działania marketingowe za pomocą odpowiednich kanałów i narzędzi w internecie, aby zagwarantowały one efektywną sprzedaż.
 • 23.10.2015 Warszawa Konferencja Code4Life 2015 Konferencja Code4Life One day software development conference with world-class experts Code4Life to 3 światowej klasy prelegentów, w tym roku wydarzenie uświetnią m.in. Dr. Venkat Subramaniam, autor Java Champion oraz profesor University of Houston, Greg Young, niezależny konsultant, kontrybutor w serwisie InfoQ oraz szkoleniowiec w Skills Masters oraz Dino Esposito autor wielu topowych książek o technologi .NET.
 • 23.10.2015 Warszawa Forum Employer Branding 2015 5. Forum Employer Brandingu w Warszawie. W tym roku będziemy debatować na temat jak komunikacja wewnętrzna wpływa na markę pracodawcy oraz jak marka pracodawcy kształtuje komunikację wewnętrzną. Temat przewodni 5. Forum Employer Branding komunikacja wewnętrzna i jej związek z budowaniem marki pracodawcy
 • 19.10.2015 Warszawa Konferencja Miasto 2.0 - Smart City 2015     Jakie korzyści niesie „Smart City” dla mieszkańców i samorządu?     Jakie technologie wspierają ideę „Smart City”?     W jaki sposób idea Smart City zdefiniowana jest w programach operacyjnych na lata 2014-2020?     Jak polskie i europejskie miasta wykorzystują najnowsze technologie do wdrażania idei Smart City w życie?     Jakie są modele współpracy między partnerem prywatnym i publicznym przy realizacji projektów Smart City?
 • 19.10.2015 Warszawa Kongres for Social Media 2015 Porównanie kanałów komunikacji SM - Zestawimy ze sobą wszystkie popularne w Polsce kanały komunikacji. Określmy ich wady, zalety i realne możliwości wsparcia sprzedaży. Social Media dla biznesu - Pokażemy jak biznesowo rozumieć wartość, jaką SM mogą przynieść Twojej firmie. Jak oceniać potencjał poszczególnych możliwości i wykorzystać go w codziennej praktyce.
 • 28.09.2015 Warszawa Konferencja Customer Congress 2015 Customer Experience Konferencja Customer Congress  - Customer Experience – podróż przez doświadczenia klienta. Już 28 września 2015 roku zaprezentujemy całkiem nową odsłonę naszego flagowego wydarzenia Customer Congress, który odbędzie się w hotelu Mercure Centrum, w Warszawie. Konferencja Customer Congress 2015 powstało w połączeniu dwóch projektów Forum Dyrektorów Obsługi Klienta oraz Contact Center. Wydarzenia są ze sobą ściśle powiązane, sprawne działy Call Center oraz Obsługi Klienta to klucz do sukcesu każdej firmy. Hasło przewodnie kongresu to Customer Experience – podróż przez doświadczenia klienta. Konferencja Customer Congress obfitować będzie w liczne inspiracje. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w prelekcjach i życzymy owocnego udziału w kongresie.
 • 28.09.2015 Warszawa Konferencja ERP i CRM w polskich przedsiębiorstw 2015. Konferencja ERP i CRM w polskich przedsiębiorstwach, która porusza zagadnienia konkurencyjności, maksymalizacji efektów i obniżenia kosztów przedsiębiorstwa. Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału przedstawicieli zarządu, dyrektorów i kadrę zarządzającą Marketingu, sprzedaży, działów IT, BOK, HR, dyrektorów ds. Produkcji, inwestycji, rozwoju, inżynierów, technologów, specjalistów ds. zarządzania jakością.
 • 22-23.09.2015 Warszawa Konferencja Agile w Biznesie 2015 Konferencja Agile w biznesie to m.in.:     BIEŻĄCA TEMATYKA, KLUCZOWE WYZWANIA - jak ułożyć współpracę IT z biznesem, zarządzanie dużymi i rozproszonymi zespołami, modele współpracy, skalowanie agile.     INSPIRUJĄCE CASE STUDIES - praktyczne doświadczenia z transformacji organizacji z wielu branż. Wśród prelegentów przedstawiciele Philips, Türkiye Finans Bank, ING Bank Śląski, Blinkist, AXA Polska, mBank, PZU.     INTERAKTYWNE SESJE WARSZTATOWE - drugi dzień Konferencji to interaktywne warsztaty pod okiem cenionych ekspertów.     UNIKALNE WYDARZENIE - to jedyna w Polsce Konferencja poświęcona wdrożeniu agile na najwyższym poziomie w organizacji.
 • 17-18.09.2015 Warszawa Forum Marketingu, Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia VI Forum Marketingu, Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia odbędzie się pod hasłem "Gabinet. Przychodnia. Szpital - aspekty zarządzania, wizerunku i komunikacji". To wydarzenie dla przedstawicieli placówek medycznych. Czas i miejsce: 17-18 września 2015 r., Uczelnia Łazarskiego. VI Forum Marketingu, Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia będzie okazją do nabycia praktycznej wiedzy, dzięki którym każdy szpital, klinika, przychodnia i gabinet lekarski będą mogły świadomie kształtować jakość obsługi klienta, zręcznie budować pozycję konkurencyjną i wzmacniać mechanizmy zarządzania. Podczas dwóch dni Forum zaproszeni eksperci zaprezentują, jak zbudować nową jakość w komunikacji i zarządzaniu. Oprócz wykładów odbędą się praktyczne warsztaty w małych grupach.
 • 30.06.2015 Warszawa Konferencja Oracle Cloud Day 2015 Zapraszamy na konferencję Oracle Cloud Day, podczas której eksperci Oracle i firm partnerskich zaprezentują szeroki wachlarz zagadnień związanych z budowaniem i użytkowaniem systemów w modelu Cloud Computing. Wydarzenie to zastąpi odbywający się zwykle na jesieni Kongres Oracle Day, stając się tym samym NAJWIĘKSZĄ imprezą IT organizowaną przez Oracle w Polsce w bieżącym roku!
 • 24.06.2015 Warszawa  Konferencja Zabezpieczenie danych osobowych 2015. Nowa rola ABI – aspekty organizacyjne i techniczne. Zarząd Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki warszawskiej p. prof. Tadeusz Krupa byli organizatorami drugiej ogólnopolskiej Konferencji pt.: Zabezpieczenie danych osobowych: Nowa rola ABI - aspekty organizacyjne i techniczne.
 • 17.06.2015 Warszawa Konferencja Salesforce Cloud Tour 2015. Konferencja Salesforce Cloud Tour.     Poznaj historię najbardziej innowacyjnej firmy na świecie - Salesforce.com     Zobacz jak nowoczesny biznes buduje przewagę.     Odkryj innowacyjne sposoby podejścia do modelowania efektywnej sprzedaży.     Dowiedz się jak w nowoczesny sposób podejść do Marketingu i obsługi klientów.     Poznaj flagowe rozwiązania Salesforce oraz zapoznaj się z historiami wdrożeń.     Tylko u nas dowiesz się w jaki sposób Twój biznes może odpowiadać na współczesne wyzwania rynku i zmieniające się potrzeby Twoich klientów.
 • 29.05.2015 Warszawa Konferencja Marketingowa Warszawa 2015. Celem naszej tegorocznej Konferencji   marketingowej jest przedstawienie w "pigułkowej" formule kilku zagadnień prawnych i podatkowych, które zawsze spędzają sen z powiek managerom Marketingu. Na konferencję "Nie musisz być prawnikiem, żeby naprawdę znać się na Marketingu – czyli o tym do czego marketingowiec ma prawo" zapraszamy osoby z działów Marketingu, PR, komunikacji, które chciałyby dowiedzieć się, na co powinny zwracać uwagę przy planowaniu i realizacji działań marketingowych oraz prawników z działów prawnych w firmach, którzy chcieliby odświeżyć sobie pewne informacje lub skonfrontować je z innymi uczestnikami spotkania podczas wymiany doświadczeń.
 • 21.05.2015 Warszawa Konferencja finansowa TNS Polska Konferencja I żyli długo i szczęśliwie... ? 2015 Burzliwe losy konsumentów w świecie finansów. XV Konferencja finansowa TNS Polska. Serdecznie zapraszam do udziału w XV Konferencji finansowej TNS Polska I żyli długo i szczęśliwie? Burzliwe losy konsumentów w świecie finansów. Podzielimy się z Państwem naszymi wskazówkami i inspiracjami, które pomogą w podejmowaniu decyzji rozwijających Państwa biznes. Motywem przewodnim tegorocznej Konferencji będą zmieniające się potrzeby klientów instytucji finansowych w różnych fazach ich życia. Jakich produktów poszukują klienci najmłodsi, wchodzący w dorosłe życie, jakich zakładający rodziny, a jakich seniorzy?
 • 12-13.05.2015 Warszawa Konferencja Dynamics dla Biznesu 2015. Konferencja Dynamics dla Biznesu 2015 jednym z najważniejszych wydarzeń Microsoftu tego roku. Jej uczestnicy będą się mogli dowiedzieć, jak dzięki rozwiązaniom informatycznym rozwinąć swój biznes lub poprawić funkcjonowanie firmy. Podczas licznych prelekcji eksperci Microsoft zaprezentują najnowsze rozwiązania Dynamics do zarządzania przedsiębiorstwem oraz kontaktami z klientami. Partnerzy opowiedzą natomiast o najbardziej spektakularnych wdrożeniach systemów, a o korzyściach, oszczędnościach i zmianach, jakie przyniosły, opowiedzą również sami klienci.
 • 28.04.2015 Warszawa Konferencja Sprzedaż - najważniejsza umiejętność przyszłości 2015 Sprzedaż jest jedną z najbardziej poszukiwanych umiejętności na świecie i dziś rozwój w tym kierunku to konieczność. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym sprzedawcą, pracujesz w innym zawodzie, czy prowadzisz firmę - ze sprzedażą będziesz mieć do czynienia w każdym możliwym kontekście: od klasycznych transakcji, poprzez "sprzedawanie" swojego pomysłu pracodawcy czy prezentowanie swoim pracownikom wizji rozwoju firmy, po prywatne relacje, w których przyda Ci się umiejętność "sprzedania" swoich pomysłów.
 • 21.04.2015 Warszawa Konferencja infraXstructure 2015 Konferencja infraXstructure to pierwsza w Polsce Konferencja stworzona przez niezależnych specjalistów zajmujących się technologiami Data Center. Powstała z myślą o propagowaniu najnowszych technologii, przełomowych idei i trendów zarówno na światowym, jak i polskim rynku Data Center. Niezależność, praktyczne rozwiązania i skupienie się na technologii - to wyznaczniki jakości infraXstructure.
 • 5.03.2015 Warszawa Konferencja Marketingowa Konice upadek czy awans Marketingu? 2015 Rola Marketingu, czyli pozyskiwania i zatrzymywania klientów, nigdy nie była tak ważna, jak współcześnie. Nigdy też efekty podejmowanych kampanii nie były tak łatwo mierzalne. Jak wykorzystać potencjał nowych możliwości, aby zrealizować niezmienne cele, czyli akwizycję klientów i zwiększanie przychodów? Odpowiedź Draytona Birda, legendy Marketingu, to niezbędna integracja Marketingu ze sprzedażą oraz wykorzystanie nowego podejścia w połączeniu z najlepszymi, sprawdzonymi praktykami.
 • 24.02.2015 Warszawa Konferencja HR Solutions Trends 2015. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników. Podczas Konferencji HR Solutions Trends zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania infromatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.

 

Konferencje Warszawa 2014

Poniższy wykaz obejmuje najbardziej istotne i najciekawsze Konferencje w Warszawie w 2014 roku. Choć jest to lista wydarzeń, które już się odbyły, warto wynotować niektóre z nich – po pierwsze ze względu na ciekawe wnioski, kształtujące wizerunek branży. Po drugie – z racji tego, że część spośród wydarzeń przedstawionych na liście Konferencje Warszawa 2014 ma charakter cykliczny.

 • 24-25.11.2014 Warszawa Konferencja Compliance 2014. To już III Ogólnopolska Konferencja Compliance. W dniach 24-25 listopada 2014 r. odbędzie się trzecia już Ogólnopolska Konferencja Compliance organizowana przez Stowarzyszenie Compliance Polska przy wsparciu Langas Group. Podczas dwudniowego wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazje spotkać przedstawicieli środowiska Compliance i AML sektora bankowego, kapitałowego, ubezpieczeniowego.
 • 19.11.2014 Warszawa Forum Employer Branding 2014. 4. Forum Employer Branding odbędzie się 19 listopada 2014 roku w Warszawie. Będziemy dyskutować na temat jak kultura organizacji wpływa na markę pracodawcy, oraz jak marka pracodawcy kształtuje kulturę organizacji.
 • 18-19.11.2014 Warszawa Kongres Dyrektorów Marketingu 2014. W dniach 18-19 listopada 2014 roku odbędzie się w Warszawie IV edycja Kongresu Dyrektorów Marketingu oraz Marketing & Technology Expo. Wśród zaproszonych gości oraz wystawców będzie również agencja badawcza ABR SESTA, która zaprezentuje najnowsze metody badawcze. ABS SESTA przygotowała specjalne stoisko, znajdujące się w strefie bezpłatnej rejestracji, na którym uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi metodami badawczymi takimi jak neuromarketing (EEG i Eyetracking), NPVO - obserwacja nieuczestnicząca wideo oraz crowdcourcing. Jednocześnie prezes ABR SESTA Sebastian Starzyński wygłosi prelekcję na temat nowych technologii pt. „Przekroczyliśmy Rubikon - jak technologie umożliwią rewolucję społeczno-biznesową”. – Świat pod względem technologicznym zmienia się coraz szybciej, ilość i szybkość przetwarzanych danych rośnie wykładniczo, jednak do tej pory nie obserwowaliśmy tak dynamicznych zmian w obszarze prowadzenia biznesu i organizacji społeczeństwa. Nowe technologie umożliwią rewolucje w tych obszarach, a jakie to technologie i jaki mają potencjał będzie można usłyszeć podczas prezentacji, mówi prezes ABR SESTA Sebastian Starzyński.
 • 18.11.2014 Konferencja F5 Agility Forum 2014 Warszawa Oficjalna Konferencja F5 Networks na której tematyką w tym roku są Rozwiązania dla świata aplikacji . W czasie prelekcji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy związane z projektowaniem środowisk dla usług w centrach danych, ochroną informacji oraz bezpiecznym dostępem klientów oraz współpracowników do sieci.

 • 5-6.11.2014 Warszawa Kongres Kadry & Expo 2014. XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jesiennej edycji towarzyszyć będzie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR - Expo Kadry.
 • 24.10.2014 Warszawa Konferencja Digital Learning Congress 2014. Digital Learning Congress - poznaj trendy w dziedzinie zarządzania cyfrową wiedzą. To już trzecia edycja Digial Learning Congress. Celem wydarzenia jest pokazywanie najnowszych trendów w dziedzinie zarządzania cyfrową wiedzą w firmach, a także narzędzi wspierających proces uczenia się. W kongresie weźmie udział ponad 600 przedstawicieli biznesu z całego świata.
 • 23.10.2014 Warszawa Konferncja Shopper 3.0 2014 Trendy w komunikacji produktów FMCG w świecie online są tematem Konferencji Shopper 3.0. Prezentacje dotyczą m.in. globalnych trendów konsumenckich, e-commerce w branży FMCG, pomiaru efektywności kampanii online i offline, nowym rozwiązaniom shopper marketingowym i big data.
 • 21.10.2014 Konferencja Strategy Summit 2014 Transformacja modeli biznesowych Warszawa Konferencja Startegy Summit zgromadzi najlepszych ekspertów i praktyków biznesu, którzy wspólnie będą zastanawiać się, jak znajdować i wdrażać nowe modele biznesowe na dynamicznie zmieniającym się rynku.

 • 8.10.2014 Warszawa Konferencja e-mail Marketingowa WarsawEmailSummit 2014. WarsawEmailSummit 2014 to okazja do spotkania polskich i międzynarodowych ekspertów z różnych gałęzi biznesu, którzy dostarczą Ci niezbędnej wiedzy potrzebnej do prowadzenia skutecznych kampanii e-mail marketingowych. Konferencja adresowana jest do Dyrektorów oraz Marketerów odpowiedzialnych za prowadzenie działań e-mail marketingowych i e-commerce w swoich firmach oraz ich optymalizację.
 • 30.09.2014 Warszawa Kongres for Social Media 2014. Kongres For I Kongres for Social Media to 6 bloków tematycznych podczas, których omówione zostaną zagadnienia tj.: trendy w social media, mierzenie skuteczności w social media, Marketing społecznościowy w podziale na 3 kategorie – porównanie najbardziej popularnych kanałów komunikacji i narzędzi Social Media, sytuacje kryzysowe w social media, narzędziownia social managera oraz współpraca z agencjami. Ponadto przez cały dzień zaproszeni eksperci będą do dyspozycji uczestników, udzielając odpowiedzi na indywidualne pytania. Zaś po całym dniu wrażeń i inspiracji wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na after party do Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach, by już w mniej oficjalnej atmosferze oddać się dalszym rozmowom i dyskusjom.
 • 18-19.09.2014 Warszawa Forum Marketingu, Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia 2014. Podczas dwóch dni V Forum Marketingu Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia nasi eksperci i praktycy podpowiedzą Państwu, co zrobić, aby placówka medyczna (szpital, przychodnia, indywidualna praktyka lekarska) cieszyła się zaufaniem i uznaniem pacjentów oraz kontrahentów, zdobyła i utrzymała pozytywną opinię w otoczeniu, zyskała „dobrą prasę”. Jednym słowem – aby stworzyć silną markę, wyróżniającą organizację na rynku lokalnym i krajowym. Nie zabraknie wiedzy dla nowych uczestników oraz tych, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach.
 • 23-24.09.2014 Warszawa Konferencja Agile w biznesie 2014. IV Konferencja Computerworld Agile w biznesie jest poświęcona wykorzystaniu metodyk zwinnych zarówno do zarządzania projektami, jak i do zmiany prowadzenia biznesu na poziomie całej organizacji. W trakcie pierwszego dnia Konferencji , na konkretnych przykładach, przedstawimy główne wyzwania z jakimi spotykają się osoby pracujące w metodykach agile. Drugiego dnia, podczas interaktywnych warsztatów i pod okiem ekspertów, uczestnicy będą mogli zgłębić swoją wiedzę i umiejętności.
 • 13.06.2014 Warszawa Forum Jakości Systemów informatycznych 2014. 13 czerwca odbędzie się IV edycja Forum, poświęconego tematyce zarządzania procesem powstawania oprogramowania w celu otrzymania wysokiej jakości produktu końcowego. To spotkanie dla rosnącej rzeszy fachowców, z których wiedzy i umiejętności Polska jest coraz lepiej znana na świecie.
 • 12-13.06.2014 Warszawa Konferencja B2B Marketing Standard – od Lead do Sales 2014. Dobrze prosperujące modele Marketingu B2B mogą nagle i niespodziewanie przejść do lamusa. Żyjemy w czasach nieograniczonego dostępu do informacji, klienci na większość swoich pytań znajdują odpowiedzi w Internecie. Wiedzę czerpią przede wszystkim z Google, forów, portali. Słuchają opinii blogerów. Poszukują informacji w artykułach i raportach branżowych. To na tej podstawie podejmują decyzje nie tylko o wyborze produktów, ale także partnerów biznesowych.
 • 12-13.06.2014 Warszawa Konferencja Marketingowa: Kiedy świat staje się medium 2014 Konferencja Marketingowa będzie miejscem do dyskusji, jak we współczesnym świecie marka współtworzy świat swojego konsumenta, jak Klient i marka cały czas pozostają ze sobą w interakcji, uczą się od siebie wzajemnie, dbają o siebie, rozumieją się i dzielą wspólne pasje... W dzisiejszych czasach marka nie komunikuje się z Klientem tylko poprzez reklamy w mediach lub ekspozycję i promocję w miejscu sprzedaży, ale towarzyszy mu każdego dnia, jest obecna w codzienności swojego Klienta i z nim współtworzy jego styl, rytm życia, potrzeby, pozwala mu się realizować. Klient i marka cały czas pozostają ze sobą w interakcji.
 • 12-13.06.2014 Warszawa Konferencja Salesforce Cloud Tour 2014. Konferencja Salesforce Cloud Tour organizowana przez Salesforce.com we współpracy z Partnerami odbędzie się już 26 maja w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Będziemy rozmawiać o tym, jak technologia powinna w efektywny sposób wspierać biznes i jak dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań dostosowywać się do stale zmieniającego się otoczenia biznesowego.
 • 21.05.2014 Warszawa Konferencja Power of Content Marketing 2014. Konferencja Power of Content Marketing Warszawa to Konferencja w całości poświęcona  zagadnieniom efektywności content Marketingu. Gdzie to będzie? 21 maja 2014 w Teatrze Kamienica w Warszawie. Prelegenci Konferencji to praktycy z Polski i zagranicy. Reprezentują kadrę zarządzającą agencji marketingowych, dystrybutorów treści oraz samych marek, które wykorzystują content Marketing w swoich strategiach marketingowych.
 • 10-11.04.2014 Warszawa Kongres Efektywnośći Blueffect 2014. 10 kwietnia w Warszawie odbędzie się III Kongres Efektywności Blueffect. Dzień później zorganizowane zostaną dodatkowo warsztaty poświęcone efektywności działań w internecie. III Kongres Efektywności 2014 to m.in.:     Nowość!!!: 3 ścieżki tematyczne: e-Marketing, e-commerce, techniczna. Każdy uczestnik otrzyma materiały video ze wszystkich prelekcji.     Wskazówki i porady dla analityków: specjalny raport tylko dla uczestników kongresu blueffect 2014.     Liczne case study, analizy, wnioski: pokażemy jak precyzyjnie oceniać skuteczność i rentowność poszczególnych e-działań.     Wybitni eksperci z polski, europy i usa: którzy odkryją swoją receptę na sukces, opowiedzą o modelach, które stosują i najświeższych trendach rynkowych.
 • 31.03.2014 Warszawa Konferencja outsourcing IT 2014. Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji poświeconej zagadnieniom związanym z Outsourcingiem IT. Konferencja ma na celu przedstawienie rozwiązań, które w skuteczny sposób optymalizują funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Poruszone zostaną tematy związane z outsourcingiem kadr, procesów i sprzętu, dominujące trendy w outsourcingu na najbliższe lata.
 • 26.03.2014 Warszawa Polskie Forum Outsourcingu 2014. Jak prognozują specjaliści rok 2014 będzie przełomowy w związku z oddalającym się kryzysem gospodarczym oraz planowanym wzrostem zatrudnienia. Najprężniej rozwijającym się sektorem, który w tym roku będzie zatrudniał aż 20 tysięcy pracowników jest sektor centrów usług dla biznesu. Coraz więcej firm oferuje szeroką ofertę obsługi największych graczy na rynku, począwszy od zaplecza płacowo-kadrowego kończąc na obsłudze prawnej i marketingowej. Polska jest najbardziej opłacalnym krajem wśród państw rozwijających się, który sprzyja inwestycjom w sektorze SSC i BPO. Stanowi to ogromną szansę na zysk.
 • 11.03.2014 Warszawa Konferencja Content Marketing Nowych Mediów 2014. Podczas Konferencji Content Marketing Nowych Mediów swoje prelekcje wygłoszą m.in. Yuri Drabent, Włas Chorowiec czy Michał Pol. Dziesięć godzin Konferencji będzie poruszało m.in. takie zagadnienia jak:     czy content Marketing sprzedaje i jak sprawić, aby działał na korzyść w erze digitalu;     jak tworzyć dobry content w social mediach, który zaangażuje klienta;     skąd brać pomysły na wartościowe treści i jak je rozprzestrzeniać;     jakie znaczenie ma storytelling w budowaniu angażujących historii i marek, które kochają konsumenci.
 • 21.01.2014 Warszawa Konferencja Business Process Management 2014, Konferencja BPM Summit  Business Process Management Summit odbędzie się 21 i 22 styczeń 2013 w Warszawie i w agendzie spotkania znajdą się m.in. takie tematy jak:   Business Process Management (BPM) - globalne spojrzenie;     Sprzedaj BPM Kadrze Zarządzającej;     Budowanie umiejętności i ról, koniecznych do pokonywania wyzwań BPM;     Wybieranie i analizowanie zakresu projektów BPM;     Tworzenie BPM Governance i nadawanie procesom właścicieli;    Rewolucja BPM’u: dostarczanie wartości, przejrzystości oraz odpowiedzialności;    W jaki sposób Cloud może pomóc w transformacji Twojego biznesu;    Wdrożenie analityki do BPM’u;    Scenariusze używania technologii BPM na dziś i jutro;    Proces i łączenie: Brakujące ogniwo;    Mobilne BPM: zabieranie pracy poza biuro?;    Zapoznaj się z Intelligent Business Operations (IBO)

 

Konferencje Warszawa – czyli gdzie wypada się pojawiać

Biznesowe życie niewątpliwie koncentruje się zawsze przede wszystkim w stolicach. Z tego względu konferencje Warszawa mają szczególne szanse na powodzenie – gromadzą największą liczbę uczestników, organizatorzy wybierają dla nich prestiżowe lokalizacje, a całemu wydarzeniu łatwiej jest zaistnieć w opiniotwórczych, popularnych mediach.

Nie bez znaczenia pozostaje tu także dostępne zaplecze noclegowe i cateringowe. Firmy, które zajmują się organizacją Konferencji Warszawa mają do dyspozycji bardzo bogatą ofertę sal konferencyjnych, obiektów noclegowych (hoteli, hosteli i apartamentów), ale także restauracji i firm cateringowych, które mogą przygotować poczęstunek dla uczestników, serwowany na miejscu. Wspomnijmy także o zapleczu technologicznym – wszak wiele największych firm z branży nagłośnienia, oświetlenia i technologii multimedialnych działa właśnie w stolicy. Konferencje Warszawa pod każdym względem mają zatem duże możliwości manewru.

Bardzo dobre połączenia komunikacyjne – zarówno lotnicze, jak i kolejowe czy drogowe – sprawiają, że uczestnikom o wiele łatwiej jest dotrzeć na konferencję w Warszawie, niż w innych częściach kraju. Nie bez znaczenia pozostają także utarte opinie: stolica kojarzy się z biznesem, polityką, światem mediów i finansów, dlatego stanowi znakomite miejsce organizacji eventów zarówno dla gości z Polski, jak i z zagranicy. Oczywiście mówiąc: konferencje Warszawa nie mamy na myśli tylko samej stolicy, ale także miejscowości ościenne, dysponujące bogatą ofertą ośrodków optymalnych do organizacji tego typu spotkań.

Konferencje Warszawa mają z pewnością wymiar wizerunkowy – wsparty prestiżem miejsca, w którym się odbywają. Większość najważniejszych i największych eventów cyklicznych od lat koncentruje się właśnie w stolicy. Można powiedzieć, że tu zbiegają się wszystkie drogi, którymi podąża biznes – bez względu na branżę, ponieważ mówimy zarówno o finansach i IT, jak i Marketingu, HR czy sprzedaży, a zatem tych dziedzinach, w których zauważyć można szczególne tendencje do organizowania środowiska, tworzenia powiązań i wyjątkowo wyraźną potrzebę budowania sieci kontaktów między rozproszonymi organizacjami.

Konferencje Warszawa z natury mają zatem do odegrania pewną rolę integrującą, a także porządkującą (można powiedzieć: hierarchizującą) środowisko. Warto skorzystać zarówno z okazji uczestniczenia w takich eventach w roli słuchacza, jak i wystąpić na nich w charakterze prelegenta. Z pewnością sporym udogodnieniem dla wszystkich osób zaangażowanych w konferencje w Warszawie będzie fakt, że są one urządzane z naprawdę dużym wyczuciem, na bardzo profesjonalnym, wysokim poziomie, z wielką dbałością o wszelkie elementy programu. Organizatorzy dbają o odpowiednią informację i promocję, chętnie sięgają po nowoczesne technologie, odwołują się do najnowszych, zachodnich trendów. Musimy tu oczywiście zaznaczyć, że bardzo wysoki poziom prezentują oprócz Konferencji Warszawa także wydarzenia odbywające się w innych miastach, takich jak Kraków czy Wrocław.

  

Kalendarz konferencji

Lipiec   2017
P W S C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

captcha