23.03.2018 Kongres Wyposażenia Wnętrz 2018 Warszawa

Misją Kongresu Wyposażenia Wnętrz jest wsparcie merytoryczne profesjonalistów zajmujących się projektowaniem wnętrz w zakresie obsługi klienta, promocji, budowania marki własnej, zarządzania finansami i prowadzenia przedsiębiorstwa.

W edycji 2018 udział weźmie 800 osób zawodowo związanych z projektowaniem wnętrz.

  • STREFA NETWORKINGU Wydaje się, że niektórzy ludzie biznesu mają zawsze szczęście. Ludzie Ci zazwyczaj skutecznie pielęgnują kontakty i chętnie nawiązują nowe znajomości. Dlatego nie zwlekaj i weź udział w moderowanej sesji networkingowej, która odbędzie się w trakcie Kongresu. Nie wiesz czy skutecznie wykorzystasz swoją obecność? Wątpisz czy uda Ci się nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami w biznesie? Pomożemy Ci w tym. Zadbamy byś został właściwie przedstawiony i nie stał samotnie w trakcie sesji networkingowych.
  • STREFA MERYTORYCZNA Jak rozmawiać z klientem, który jest kobietą? Jak budować markę własną? Negocjacyjne tricki dla projektantów wnętrz. Zakres prac a prawa autorskie. Projektowanie z użyciem metody design thinking. O tym w części merytorycznej Kongresu Wyposażenia Wnętrz 2018.
  • STREFA BIZNES Prezentacje ok. 100 Dostawców. Obok sesji networkingowych i wymiany wiedzy merytorycznej będzie też miejsce i czas na bliższe poznanie i szczegółowe rozmowy przy kawie z dostawcami mebli, zabudowy kuchennej, łazienkowej i szaf, sprzętu AGD, podłóg, ceramiki, kominków, drzwi, oświetlenia, tkanin, elementów dekoracyjnych i dzieł sztuki. Szczególny nacisk kładziemy na zaprezentowanie w tej strefie pomysłów i rozwiązań innowacyjnych, które będą mogły służyć jako inspiracja.

Kongres Wyposażenia Wnętrz 2018

  • Konsultant strategiczny, trener innowacji, certyfikowany coach Dorota Krasnodębska-Wnorowska
  • Trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny, konsultant Marek Skała
  • Europejska pionierka kobiecych kodów komunikacji Katarzyna Pawlikowska
  • Radca Prawny Małgorzata Buczkowska
  • Doradca, konsultant biznesowy Joanna Janowicz
  • Trener sprzedaży, doradca Piotr Strzyżewski
  • Prezes Zarządu Polish Business Club Sławomir Stańczuk

Kongres ma formę zamkniętą. Uczestniczyć w nim mogą Projektanci Wnętrz i Architekci, a także Deweloperzy i Zarządcy Obiektów.

Evential Sp.z o.o.

EXPO PTAK, Al. katowicka 62, Nadarzyn

Kalendarz konferencji

Grudzień   2018
P W S C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

captcha