24.04.2018 Konferencja Turkusowa rEwolucja 2018 Warszawa

Po raz pierwszy w Polsce Doug Kirkpatrick podzieli się swoją praktyczna wiedzą, oraz doświadczeniem w Morning Star, największej firmie przetwórstwa pomidorów w USA.

Naszymi prelegentami są również najlepsi eksperci i praktycy zarządzający swoimi firmami z sukcesem zarówno finansowym jak i organizacyjnym.

Na naszej Konferencji odbędą się sesje networkingowe, podczas których można poznać wielu ciekawych ludzi – zarówno właścicieli dużych korporacji, zarządzających z sektora MŚP, a także ludzi z otoczenia biznesu zainspirowanych pracą w oparciu o wartości, a także najnowsze, innowacyjne modele zarządzania jak holakracja, partycypacja i samoorganizacja.

Konferencja Turkusowa rEwolucja 2018, czego się dowiesz

  • W jaki sposób przygotować siebie i zespół na transformacje organizacji w stronę turkusu, jakie są największe wyzwania w rozwoju kompetencji liderów i w jaki sposób przygotować programy rozwojowe by wspierały one w skutecznej zmianie.
  • jaki wpływ na organizację ma ujawnienie pełnych finansów spółki. W jaki sposób można zaangażować współpracowników w inne procesy. Jakie ryzyka wnosi 7 godzinny tryb pracy. Dowiesz się też o roli inteligencji emocjonalnej w budowaniu organizacji turkusowej.
  • Będzie również okazja do dyskusji na temat plusów, minusów, szans i zagrożeń wynikających z funkcjonowania firmy w oparciu o partycypacyjny styl zarządzania. Dowiesz się jak wiedzę teoretyczną przekuć w praktyczne działanie, z jakimi komplikacjami przy wdrażaniu „turkusu” możemy się spotkać i jak sobie z nimi poradzić. Co istotne – wszystko o czym będą mówić prelegenci, wynika z ich wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu firmami różnych branż.

Konferencja Turkusowa rEwolucja 2018, skierowana jest do

  • jak zapewnić wysoki poziom skalowalności w przedsiębiorstwie (bez potrzeby istnienia szefów i hierarchii),
  • jak pobudzać sprawność, innowacyjność i odporność organizacji poprzez samoorganizujące się zespoły,
  • jak samoorganizacja może stanowić strategiczną przewagę biznesową,
  • jak obniżać koszty zarządzania, czyli najmniej skutecznego obszaru działalności w każdej firmie,
  • jak stymulować zaangażowanie i wydajność pracowników.

DKV ul. Puławska 457 Warszawa

HPR Group Sp. z o.o.

Kalendarz konferencji

Grudzień   2018
P W S C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

captcha