7.06.2018 IV Konferencja CyberGOV 2018 Warszawa

Konferencja CyberGOV powstała w odpowiedzi na aspiracje i oczekiwania ekspertów ds. IT, bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa z instytucji administracji państwowej. To spotkanie skrojone pod ich potrzeby i uwarunkowania funkcjonowania jednostek sektora publicznego w Polsce.

CyberGOV to właściwe miejsce, by wspólnie rozmawiać o sprawach ważnych dla bezpieczeństwa jednostek administracji publicznej. Konferencja ma za zadanie umożliwić wymianę doświadczeń oraz zaprezentowanie dobrych praktyk.

Nad właściwym kształtem programu Konferencji co roku czuwa Rada Programowa, złożona z przedstawicieli różnych jednostek administracji publicznej. Chcemy dyskutować o nowych regulacjach, organizacji systemu cyberbezpieczeństwa, praktyce i realiach funkcjonowania urzędów w Polsce, zaniedbaniach technicznych, budowaniu świadomości, możliwościach realnego działania, pilnych wyzwaniach oraz potrzebie współpracy.

Kluczowym tematem tegorocznej, czwartej edycji Konferencji CyberGOV będzie rozwój i doskonalenie systemu cyberbezpieczeństwa w Polsce – ze szczególnym uwzględnieniem zadań i wyzwań stojących przed poszczególnymi urzędami i jednostkami administracji publicznej. Wzorem ubiegłego roku Konferencja będzie miała także wymiar międzynarodowy – nadal potrzebne są nam bowiem inspiracje i przykłady dobrych praktyk z innych krajów.

Konferencja CyberGOV 2018 prelegenci

  • Karol Okoński Podsekretarz stanu, Ministerstwo Cyfryzacji
  • Rik Veenendaal Koordynator, Computer Emergency Response Team
  • Jacek Bajorek Naczelnik Wydziału Polityk Bezpieczeństwa, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
  • Adam Haertle Redaktor Naczelny, ZaufanaTrzeciaStrona.pl
  • Udział w CyberGOV 2018 jest kwalifikowany i bezpłatny wyłącznie dla osób z sektora publicznego.
  • Udział w wydarzeniu jest płatny w wysokości 599 zł netto (+ 23% VAT) dla przedstawicieli branży utilities i przemysłowej.

Sound Garden Hotel ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa

Evention Sp. z o.o.

Kalendarz konferencji

Grudzień   2018
P W S C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

captcha