3.10.2018 11. Konferencja Rozwiązania HR 2018 Warszawa

Z Internetu korzysta dziś ponad połowa mieszkańców ziemi. 3 miliardy z nich to aktywny użytkownicy mediów społecznościowych. Dostęp do sieci mamy dziś z pomocą każdego urządzenia – komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona, ale i komputera pokładowego w aucie czy zegarka. Czy w mobilnym świecie, w którym na pytania kandydatów do pracy odpowiadają chatboty, profile potencjalnych pracowników możemy sprawdzić w sieci za pomocą kilku kliknięć, a żeby przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy wewnętrzne spotkanie firmowe wcale nie musimy być z naszym rozmówcą w jednym pokoju, biurze, kraju a nawet kontynencie, jest jeszcze miejsce na… działania offline?

Jak najbardziej. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu rekrutera z kandydatem, HR Business Partnera z przedstawicielami biznesu, przełożonego z pracownikiem. Jak wygląda dzisiejsze zawodowe życie offline? Z jakich nowych metod komunikowania się warto korzystać, by budować silne, autentyczne i angażujące relacje w naszych zespołach?

Oto tematy 11. edycji Konferencji Rozwiązania HR, organizowanej w tym roku pod hasłem On/Off.

Myśli przewodniej Rozwiązań HR 2018 towarzyszy założenie, że zarządzanie zasobami XXI wieku nie oznacz jego całkowitej digitalizacji. Nowoczesny HR może być z jednej strony ON - mobilny, społecznościowy, użyteczny, czerpiący z najnowszych trendów i odwołujący się do współczesnej konsumpcji mediów,ale również OFF,bo jeszcze nigdy wcześniej bliskość, autentyczność i szczerość relacji z pracownikami czy kandydatami nie była tak ważna; żeby to osiągnąć trzeba się jednak niekiedy wylogować z sieci.

Rozwiązania HR 2018. On/Off to miejsce, w którym o realiach w świecie HR wspólnie rozmawiać będą eksperci ds. szkoleń, e-learningu, prawa pracy, nowych technologii, Employer brandingu i komunikacji. To również jedyna okazja, by zaprezentować ponad 350 gościom wydarzenia swoje rozwiązania, wdrożenia i rekomendacje, które pozwolą usprawnić codzienną pracę zespołów HR.

  1. 11. Konferencja Rozwiązania HR 2018
  • Romeo Grzębowski Prezes Zarządu; Extended DISC
  • Piotr Świętochowski HCM Senior Sales Manager; Oracle
  • Maja Gojtowska Dyrektor ds programowych Konferencji Rozwiązania HR 2018
  • Łukasz Fiuczyński Opiekun kluczowych klientów w MindLab Sp. z o.o.
  • Filip Madej Specjalista w dziedzinie gier fabularnych,
  • Antonina Hołówko-Moya Główny Konsultant sprzedaży systemów HR

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Hotel Marriott, Aleje Jerozolimskie 65, Warszawa

Newsletter

captcha