26-27.09.2018 Konferencja Shopping Center Forum CEE 2018 Warszawa

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2018 to największe w regionie CEE spotkanie osób decydujących o kształcie rynku centrów handlowych w naszej części Europy.

SCF 2018 CEE Edition to przestrzeń targowo-networkingowa i część konferencyjna poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi rynek. W tym roku filarami Konferencji będą: Marketing centrów handlowych, zarządzanie projektami oraz duży blok konferencyjny poświęcony analizie rozwoju rynku w regionie CEE.

Głównym tematem rozmów będzie oczywiście komercjalizacja obiektów handlowych, ale Forum to także miejsce spotkań z dostawcami nowoczesnych technologii i usług dla centrów handlowych i sieci handlowych.

W tegorocznej jesiennej edycji Forum weźmie udział około 1500 osób. Największą grupę będą stanowić przedstawiciele zarządów sieci handlowych działających na polskim i europejskim rynku. Obecni będą również właściciele i zarządcy centrów handlowych. Forum to miejsce ich spotkania z dostawcami nowoczesnych technologii i “know how” dla branży retail.

Centrum Konferencyjne EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

Evigo.com sp. z o.o. sp.k.

https://retailnet.pl/shopping-center-forum-cee/rejestracja-cee/

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha