27.09.2018 Konferencja FIRMA-IDEA Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego 2018 Bydgoszcz

Polska Izba Biegłych Rewidentów zaprasza 27 września 2018, w godz. 10:00–15:30 na Konferencją z cyklu FIRMA- IDEA pn. „Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego”.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kongresowym Opery Nova, Bydgoszcz, ul. Marszałka Focha 5. Wstęp wolny.

Firma-Idea jest innowacyjną koncepcją zarządzania przedsiębiorstwem stanowiącym odpowiedź na największe problemy z jakimi borykają się współcześni aktorzy rynkowi.

  • FIRMA-IDEA to nowe ujęcie strategii biznesowej przedsiębiorstw. Wynikać ma ona z samookreślenia fundamentalnych wartości firmy, przyjęcia przez nią i przestrzegania określonego porządku aksjonormatywnego, z którego wyprowadzane są praktyczne ustalenia dotyczące działalności operacyjnej, zarządczej i komunikacyjnej, odnoszone w szczególności do jej relacji z klientami i otoczeniem społecznym.
  • FIRMA-IDEA musi zapracować sobie na faktyczne zaufanie swojego klienta, razem z nim współtworzyć konkretne wartości, łącząc z nim zainteresowania oraz sposób postrzegania świata, podejmować z nim współpracę w kluczowych dla niej obszarach oraz dzielić się z nim wspólnie wypracowanym zyskiem.
  • FIRMA-IDEA musi być autorytetem w swojej dziedzinie, organizacją liderującą w swoim sektorze, wzorem do naśladowania i dostawcą inspiracji, pozytywnych praktyk i innowacji, za którymi pójdą sympatia klientów-współtwórców, ich zaangażowanie i zaufanie.
  • FIRMA-IDEA musi zabiegać o status wyspecjalizowanej instytucji wysokiego zaufania publicznego, dostarczając wysokiej jakości wytwory (dobra), prowadząc działalność efektywną ekonomicznie oraz korzystną społecznie.

Centrum Kongresowe Opera Nova, ul. Marszałka Focha 5, Bydgoszcz

Polska Izba Biegłych Rewidentów

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha