v

semKRK to cykliczne spotkania branży SEM, które są czymś więcej niż zwykłą konferencją.

To spotkanie, na którym społeczność znana z grup Facebooka i forum spotyka się na żywo, wymienia doświadczeniami i rozwija swoją wiedzę.

semKRK łączy wszystkie zalety Konferencji : doskonała organizacja, wysoki poziom prelekcji, profesjonalne sale oraz barcampu: bar, atmosfera, czas i miejsce na dyskusje oraz afterparty.

semKRK to spotkania, którym przyświeca jeden główny cel: integracja branży przy okazji edukacji. Specjaliści dzieląc się wiedzą mogą wpłynąć na podniesienie jakości usług czy nawet budować świadomość wielu zagadnień dla klientów. semKRK to jednak też okazja do przypisania twarzy do osób, które znamy tylko z maila czy nicka na forum. To moment w którym rozmawiamy o wspólnych biznesach, odkryciach czy teoriach. Wymiana wiedzy, kontaktów czy po prostu spotkanie po latach.

Ponad 1200 różnych osób uczestniczyło we wcześniejszych spotkaniach, zostawiając wysokie oceny zarówno organizacji, tematyce i prelegentom. Zobacz dlaczego warto pojawić się na semKRK #10

  • DLA SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI semKRK to spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów Marketingu, branży e-commerce, ale również specjaliści SEM i same agencje znajdą tu sporą dawkę wiedzy.
  • CASE STUDY Wszystkie prezentacje skupiają się na praktycznych aspektach Marketingu. Dodatkowo podczas semKRK poznasz prezentacje zwycięzców semKRK Awards.
  • WYJĄTKOWA ATMOSFERA semKRK to barcamp, Konferencja w luźnym stylu, z dostępnym barem, strefą swobodnych rozmów, stoiskami partnerów. Spotkaj się i porozmawiaj z najlepszymi specjalistami w branży.

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, ul. Konopnickiej 26

DevaGroup

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha