6.12.2018 VIII Konferencja Prawo Pracy i Wynagrodzenia 2018 Warszawa

Zapraszamy na konferencję aktualizującą wiedzę w zakresie najnowszych zmian w prawie pracy.

Syntetyczna formuła Konferencji umożliwia uczestnikom szybkie zapoznanie się z nowelizacjami przepisów.

Adresatem Konferencji są zarówno menedżerowie, osoby pracujące w zespołach kadrowo-płacowych i HR-owych, jak również HR Biznes Partnerzy, których roli w firmie poświęcimy panel dyskusyjny.

VIII Konferencja Prawo Pracy i Wynagrodzenia 2018 prelegenci

  • Katarzyna Paczkowska trener, coach, pedagog i wykładowca z pasją, szkoleniowiec z zakresu prawa pracy, kalkulacji wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, NLP oraz rozwoju osobistego.
  • Iwona Wołkiewicz doświadczony specjalista w zakresie szeroko pojętego HR z bogatym doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Studiów Podyplomowych z Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu warszawskiego oraz Zarządzania Zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej.
  • Mirosława Zugaj doradca podatkowy, Menedżer – posiada piętnastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Wspomaga podatników w obszarze bieżącego doradztwa i procesów due diligence.
  • Anna Wojciechowska adwokat wpisana na listę izby adwokackiej w Warszawie zajmująca się szeroko pojętą problematyką prawa pracy. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji oraz skandynawistyki (język szwedzki) na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu gdańskiego.
  • Iwona Jankowska Stylistka. Pasjonatka dobrego stylu. Od 20 lat związana ze światem mody, była modelka. Ekspert z dziedziny stylizacji, analizy kolorystycznej, psychologii ubioru i koloru, szkoleniowiec, licencjonowany Life Coach i Style Coach. Wykładowca stylizacji, kreatorka sesji zdjęciowych dla czasopism i dużych akcji charytatywnych – m.in.: „Słodka paczka”.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe CEDOZ, Aleje Jerozolimskie 123A (23 pietro), Warszawa

CEDOZ Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości

Kalendarz konferencji

Grudzień   2018
P W S C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

captcha