7. Forum Employer Branding 2017

Tegoroczne, 7. Forum Employer Brandingu odbędzie się 18 października 2017 roku (środa) w centrum Warszawy. Będziemy debatować na temat rzetelnego diagnozowania organizacji, czyli jakości danych i informacji, na podstawie których organizacje opracowują strategie Employer brandingowe.

Spotkanie jest przygotowane z myślą o pracodawcach, a prelegentami będą przedstawiciele pracodawców i świata nauki. Szczegóły podamy później.

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy merytorycznej i sponsorskiej przy tworzeniu tego wyjątkowego wydarzenia, w pełni poświęconego kwestii budowania marki pracodawcy.

Forum Employer Branding to właściwe miejsce dla tych, których interesuje tematyka strategicznego budowania marki pracodawcy. Wiele firm podejmuje długofalowe działania komunikacyjne w tym zakresie i stale rośnie grono tych, którzy rozważają wprowadzenie systematycznych działań Employer brandingowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych co roku jesienią organizujemy Forum Employer Branding, jak dotąd pierwsze i jedyne cykliczne spotkanie, którego tematem jest budowanie marki pracodawcy. To przedsięwzięcie non-profit.  Coroczne Forum jest przedsięwzięciem, które gromadzi coraz większe rzesze zainteresowanych, gwarantując dyskusję na wysokim poziomie merytorycznym w kameralnym gronie. Żadne środki finansowe nie są przeznaczane działania reklamowe. Informacje na temat Forum są publikowane na stronie własnej Forum oraz na stronach współpracujących partnerów medialnych.

Program Forum to spotkanie, w trakcie którego zaproszeni prelegenci dzielą się swoją wiedzą ekspercką, prezentują przykłady dobrych praktyk, debatują i wymieniają się opiniami i doświadczeniami. Biorą w nim udział przedstawiciele pracodawców i zaproszone media oraz przedstawiciele świata nauki i instytutów badawczych.

Idea Forum wpisuje się w myśl zarządzania wiedzą, w trend stałego podnoszenia kompetencji pracowników i kadry zarządzającej, niesie możliwość Poznania ekspertów i praktyków, którzy na co dzień inicjują, nadzorują i przeprowadzają różnorodne kampanie, działania i projekty mające na celu budowanie marki odpowiedzialnego i pożądanego pracodawcy.  W trakcie Forum wspólnie zastanawiamy się jak lepiej zarządzać pracownikami, jak prowadzić prawdziwie efektywną i otwartą komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oparta na dialogu. Podpowiadamy jakie rozwiązania zastosowały wiodące firmy i organizacje i jakie osiągnęły rezultaty.

Forum Employer Branding to przede wszystkim spotkanie praktyków-pracodawców tj. dyrektorów, menedżerów działów HR oraz PR/CSR firm działających w różnych sektorach gospodarki, firm różnej wielkości.

Stawiamy sobie za cel inspirowanie do działania poprzez przybliżenie tematu świadomego budowania reputacji organizacji jako pracodawcy. Czas trudności w pozyskiwaniu talentów jest bliższy niż może się to teraz wydawać zarządzającym. Globalizacja i większa mobilność na rynku pracy oraz starzejące się społeczeństwo największych gospodarek świata, sprawia, że o przewadze rynkowej firm stanowią już dziś sukcesy związane z pozyskaniem, utrzymaniem i zaangażowaniem najlepszych dostępnych na rynku pracowników.

Szczegóły

Początek konferencji 18-10-2017 9:00
Koniec konferencji 18-10-2017
Organizator Kalitero Julita Dąbrowska
Tagi Konferencja HR 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

https://forumemployerbranding.wordpress.com/idea-forum/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Sierpień   2018
P W S C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

captcha