Konferencja Twoja Kariera w IT podczas IT Career Summit 2017

Już we wrześniu, po raz czwarty będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie?

Poprzednie edycje wydarzenia okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej!  :)

20 września 2017 od godziny 9.00 do 15.20 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie informatycznej i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.

Ogólnopolskie targi IT CAREER SUMMIT, odbędą się w specjalnie wydzielonej strefie Biznes Klubu. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów i ekspertów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej, a dla Wystawców możliwością zdobycia cennych kontaktów do wykwalifikowanych pracowników.

Udział w wydarzeniu dla Zwiedzających jest bezpłatny oraz kwalifikowany. Aby wziąć udział w targach należy dokonać rejestracji internetowej -> Formularz Zgłoszenia Uczestnictwa.

Staranna selekcja zgłoszeń nadaje wydarzeniu charakter zamknięty, co niewątpliwie podnosi jego rangę. Przy kwalifikacji koncentrujemy się na osobach, które posiadają pożądane doświadczenie w branży IT.

Współpraca podczas IT Career Summit, pozwoli Wystawcom na pozyskanie doświadczonych i kompetentnych pracowników do struktury organizacyjnej firmy oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

Konferencja IT Career Summit 2017 Warszawa

Stadion PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03–901 Warszawa

Szczegóły

Początek konferencji 20-09-2017 9:00
Koniec konferencji 20-09-2017 15:20
Cena Darmowa
Organizator Pure Conferences
Tagi Konferencja HR 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=2

Rodzaj konferencji konferencja darmowa
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Adres PGE Narodowy, Stadion Narodowy w Warszawie, aleja Poniatowskiego 1, Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
Podziel się informacją:

 

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha