Konferencja Sztuczna Inteligencja w sektorze finansowym 2018

Pomimo rosnącej na rynku popularności tematyki AI wykorzystanie dużej części pomysłów oraz technologii nie zostało dotąd szczegółowo zweryfikowane przez nadzorcę. Coraz częściej jednak słyszy się o możliwych problemach prawnych i podatkowych związanych z wykorzystaniem AI w sektorze bankowym. Duży wpływ ma na to ogromna inflacja regulacyjna dotykająca obecnie instytucje finansowe w wymiarach codziennej działalności oraz jednoczesny brak regulacji w wielu obszarach, których dotyka AI.

W przypadku projektów realizowanych przez instytucje finansowe, identyfikacja ewentualnych ryzyk regulacyjnych oraz podatkowych może być kluczowa, ponieważ ewentualny brak zgodności z prawem może powodować szczególne konsekwencje.

Niniejsza Konferencja jest jedną z pierwszych na rynku, która powinna pomóc osobom zaangażowanych w instytucjach finansowych w rozwój AI lub innych technologii związanych z robotyką na identyfikację i przez to uniknięcie ewentualnych ryzyk prawnych, przygotowanie organizacji na wdrożenie tego typu projektów oraz uzyskanie informacji o przewidywanej działalności legislacyjnej w tym zakresie.

Eksperci podzielą się z Państwem wiedzą uzyskaną przy okazji realizacji lub oceny projektów związanych ze sztuczną inteligencją, przez co każdy wykład stanowić będzie nie tylko wartość merytoryczną, ale także biznesową dotyczącą funkcjonujących na rynku pomysłów z dziedziny AI.

Uczestnictwo pozwoli Państwu na ocenę regulacyjną i podatkową rozwiązań nazywanych dzisiaj szeroko w biznesie „Sztuczną inteligencją” oraz przeniesienie uzyskanej wiedzy na praktyczne działania w Państwa organizacjach.

Konferencja Sztuczna Inteligencja w sektorze finansowym 2018 prelegenci

  • Konrad Dobrowolski Associate, Adwokat, PwC Legal
  • Maciej Dybaś Menedżer, Zespół Podatków Pośrednich, PwC
  • Łukasz Łyczko Associate, Radca Prawny, PwC Legal
  • dr Arwid Mednis Lider praktyki TMT/IP i ochrony danych osobowych, Radca Prawny, PwC Legal

Warszawa

Szczegóły

Początek konferencji 31-01-2018 10:00
Koniec konferencji 31-01-2018 16:45
Cena 1395zł
Organizator Puls Biznesu
Tagi Konferencja IT 2018, konferencja biznesowa 2018, konferencja Warszawa 2018
Kontakt do organizatora

http://konferencje.pb.pl/konferencja/1098,sztuczna-inteligencja-w-sektorze-finansowym

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
1395zł
Podziel się informacją:

Newsletter

captcha