Festiwal Marketingu 2018

Festiwal marketingu, to unikalne połączenie formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i Konferencji . Wystawcami targów są firmy z rynku reklamy.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się w 12-13 września 2018 r. w EXPO XXI Warszawa. Wystawcami targów są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykułów promocyjnych, drukarnie, producenci POS oraz w specjalnej strefie EVENT MIX – firmy eventowe oraz te z rynku MICE. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów Marketingu.

FestiwalMarketingu.pl to największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku. Atutem wydarzenia jest starannie wyselekcjonowana grupa zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z marketingiem, zamawianiem usług marketingowych, reklamowych i eventowych. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

IV edycja Konferencji Label Innovations podczas Festiwalmarketingu.pl 2018

EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12, Warszawa

Szczegóły

Początek konferencji 12-09-2018 10:00
Koniec konferencji 13-09-2018 15:00
Cena 199zł
Organizator OOH magazine Sp. z o.o.
Kontakt do organizatora

https://festiwalmarketingu.pl/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Adres EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12, Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
199zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha