Konferencja Filmteractive 2017 Brands of the Future

Filmteractive Festival to wydarzenie, które na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o komunikacji marketingowej.

Prawdopodobnie najbardziej inspirujące wydarzenie o tym jak angażować Millenialsów i Gen Z z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań digital oraz cross-mediowych. Na Filmteractive poznasz i dowiesz się jak wykorzystać nowinki technologiczne, na przykład wirtualną rzeczywistość, w komunikacji marketingowej.

Dodatkowo to również okazja do nawiązywania kontaktów w przyjaznej atmosferze Łódzkiej Szkoły Filmowej. To tutaj od pięciu lat spotykają się przedstawciele biznesu, reklamy i przemysłów kreatywnych by razem stawiać wyzwania branży marketingowej.

W tym samym miejscu i czasie odbędzie się kolejna edycja UX Poland - jednej z największych Konferencji UX w Europie! Do końca sierpnia można nabyć bilet łączony, który uprawnia do wstępu na obydwa wydarzenia z 30% zniżką.

Konferencja Filmteractive to miejsce spotkań przedstawicieli biznesu, reklamy i przemysłów kreatywnych, gdzie pojawiają się nowe, nieodkryte jeszcze możliwości i pomysły na współpracę.

Inspiracji szukamy w historiach osób, które nie tylko odniosły sukces, ale swoim innowacyjnym i odważnym podejściem wprowadziły znaczące zmiany w sposobie rozumienia i postrzegania biznesu.

Każdego roku wybieramy najciekawsze case studies z całego świata i zapraszamy ich autorów, aby podzielili się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia. Prelegenci są reprezentantami różnych dziedzin –Marketingu, biznesu, kultury. Ich misją jest zainspirowanie uczestników Filmteractive oraz przekazanie praktycznej wiedzy, która pozwoli zmienić pomysły biznesowe w kreatywne rozwiązania.

Konferencja Filmteractive 2017 Brands of the Future program

JOE LAZAUSKAS Director of Content Strategy w Contently i Redaktor Naczelny The Content Strategist. w 2016 roku zdobył Digiday Award w kategorii Best Brand Publication. 3 KLUCZE DO PRZYSZŁOŚCI CONTENT Marketingu

  • W dzisiejszych czasach każdy biznes chce używać content Marketingu i storytellingu by zbudować więź z odbiorcami i rozwijać się szybciej. Niewiele firm wie czy robią to dobrze. Ta niepewność może paraliżować.
  • Nie powinna. Jesteśmy ludźmi, opowiadanie historii leży w naszej naturze. Od początków cywilizacji snuliśmy opowieści by budować relacje, uczyć, wzbudzać emocje. Obecnie, gdy mamy dostęp do najpotężniejszych narzędzi, przyszłość storytellingu jawi się wyłącznie w jasnych kolorach. A przyszłość należy do opowiadających – w biznesie i życiu codziennym.
  • W swojej prezentacji, Dyrektor Content Strategy Contently Joe Lazauskas odkryje przed wami schematy, które pozwoliły najsłynniejszym mówcom i markom zbudować niemal intymne relacje z milionami oraz opowie jak fuzja technologii i kreatywności zmieni sposób, w który tworzymy przełomowe treści. Nigdy już nie pomyślicie o storytellingu w ten sam sposób.

IMAAD AHMED & MONICA HU Imaad jest od czterech lat Dyrektorem Marketingu w WARC. Monica is part of the Digital Marketing team in Deloitte Digital UK. CO ROZWÓJ „DARK SOCIAL” OZNACZA DLA MARKETERÓW?

  • 84% treści jest udostępnianych przez platformy „dark social”, lecz 90% budżetu reklamowego dla mediów społecznościowych wydawane jest na platformach publicznych. To ogromna rozbieżność. Czym jest „dark social”? Jak różni się w zależności od kategorii? Czego marki mogą się z niego nauczyć? Coraz większa popularność ekosystemów komunikatorów i związane z tym wyzwania dla marek są dla marketerów szansą, której muszą być świadomi. A Ty? Jesteś gotowy?

PAUL KONTONIS Paul Kontonis jest Dyrektorem Marketingu w WHOSAY, agencji influencer marketingu, której zaufały największe marki świata. INFLUENCER Marketing JEST PRZYSZŁOŚCIĄ REKLAMY MOBILNEJ.

  • Urządzenia mobilne, platformy i aplikacje są już bardzo dobrze zdefiniowane. Ale jaki jest najlepszy format reklamy mobilnej? Reklamy mobile display i pop-up są straszne. Pre-roll to tragedia, a posty sponsorowane dają tak słabe efekty, że nie uwierzylibyście danym. Jaki jest więc najlepszy sposób na to, by kampania reklamowa dotarła do użytkowników urządzeń mobilnych? Dane i skuteczność wskazują na influencer Marketing. Przyjrzyjmy się faktom!

 

http://filmteractive.eu/

Mińska 65, Warszawa

Szczegóły

Początek konferencji 12-10-2017 9:00
Koniec konferencji 12-10-2017
Cena 1050zł
Organizator Fundacja Media Klaster
Tagi Konferencja marketingowa 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

http://filmteractive.eu/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Adres ul. Mińska 65, 03-828 Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
1050zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Sierpień   2018
P W S C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

captcha