Konferencja Fresh Market 2017

IX SPOTKANIE DOSTAWCÓW I KUPCÓW OWOCÓW I WARZYW

Czym jest Fresh Market? Chcesz rozwinąć swój biznes? Fresh Market to najważniejsze wydarzenie w branży owoców i warzyw. Już 23 września w luksusowych wnętrzach hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim zgromadzą się przedstawiciele największych sieci handlowych i sklepów. Dzięki temu łatwo dotrzesz do polskich i zagranicznych klientów, rozpoczniesz rozmowy i podpiszesz wiele korzystnych umów. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Jeden dzień, wiele możliwości Pozyskanie klientów nigdy nie było łatwiejsze. Biorąc udział we Fresh Market w ciągu jednego dnia możesz spotkać się z przedstawicielami kilkudziesięciu sieci handlowych i sklepów z Polski i zagranicy. To doskonała okazja do nawiązania owocnej współpracy! Wszystko zaplanowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach tak, abyś mógł spotkać się z jak największą liczbą klientów. Rejestracje na spotkania odbywają się od samego rana. Możesz porozmawiać nawet z kilkudziesięcioma przedstawicielami wybranych sklepów i sieci handlowych!

Zainwestuj w swój biznes Czy rozwój firmy musi wiele kosztować? Nie! Z Fresh Market wszystko staje się prostsze. W ciągu zaledwie jednego dnia nie tylko nawiążesz kontakt z nowymi klientami, ale także zdobędziesz rozeznanie na rynku. Nie wiesz, kiedy odbędzie się Twoje spotkanie? Spójrz na ekran w sali Kupieckiego Centrum Handlu.

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu konferencji. Dzięki temu wiemy, jak robić to efektywnie. Przyjeżdżając na Fresh Market z pewnością zauważysz, że wydarzenie to znacznie różni się od innych targów czy branżowych spotkań. Dlaczego? Ponieważ formuła Konferencji została opracowana właśnie w oparciu o potrzeby kupców i dostawców z branży owoców i warzyw.

Jak przebiega spotkanie? Każde spotkanie to rozmowa twarzą w twarz z przedstawicielami konkretnej sieci handlowej lub marki. Zwykle trwa ona 10 minut – to czas w pełni wystarczający na to, abyś mógł przedstawić swoją ofertę i zrobić dobre pierwsze wrażenie. W tym czasie możesz przedstawić swoją ofertę i porozmawiać z kontrahentem. To pierwszy krok do nawiązania opłacalnej współpracy!

Zdobywaj wiedzę od ekspertów Wiedza pozwala na opracowanie skutecznej strategii rozwoju firmy i podniesienie zysków. Wiemy o tym. Dlatego na Fresh Market możesz spotkać się z ekspertami z branży. Podczas wykładów i paneli dyskusyjnych specjaliści zapoznają Cię z aktualną sytuacją na rynku, prognozami na nadchodzący rok oraz analizami cen. To także dobra okazja do zadania ekspertom nurtujących Cię pytań i uzyskania indywidualnych porad, dotyczących Twojej firmy.

Promuj swoje usługi Promocja jest dźwignią sprzedaży. Dzięki Fresh Market, wydarzeniu, o którym mówi się w mediach branżowych, jesteś w stanie zareklamować swoją firmę na kilka sposobów. Możesz wykupić banner na stronie internetowej, przeprowadzić interesującą prezentację albo wykupić pakiet sponsorski. Dzięki temu Twoja reklama dotrze do uczestników Fresh Market i zyska wielu odbiorców z branży, a Ty poprawisz wizerunek marki i zwiększysz sprzedaż. Inwestycja w reklamę z pewnością zwróci się z nawiązką.

Konferencja Fresh Market 2017 program

  • I część rozmów handlowych w KCH (spotkania pomiędzy kupcami i dostawcami)
  • I Panel dyskusyjny - cz. I
  • I Panel dyskusyjny – cz. II
  • II Panel dyskusyjny
  • III Panel dyskusyjny
  • II część rozmów handlowych w KCH

Mazurkas Conference Centre , Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Szczegóły

Początek konferencji 21-09-2017 9:00
Koniec konferencji 21-09-2017 18:00
Cena Darmowa
Organizator KJOW Sp. z o.o.
Tagi Konferencja sprzedażowa 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

http://www.freshmarket.com.pl/

Rodzaj konferencji konferencja darmowa
Typ konferencji biznesowa
Województwo dolnośląskie
Miasto Ożarów Mazowiecki
Adres Mazurkas Conference Centre , Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
Podziel się informacją:

 

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha