Konferencja Sprzedaż konsultacyjna a nowe media 2018

Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność i skuteczność sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych kosztów a najlepiej je zmniejszając?

Szukasz nowych pomysłów i inspiracji?

Na współczesnych trudnych rynkach efektywność sprzedaży jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Nie zawsze stoi ona jednak na satysfakcjonującym poziomie. Gdzie wówczas szukać szans na jej poprawę?

Sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!

Sięgnij po innowacyjne pomysły na skuteczną sprzedaż od ekspertów Elite Sales Program

Tylko 4 dni wystarczą Ci, by znacząco wpłynąć na sprzedaż w firmie. Weź udział w intensywnych interaktywnych spotkaniach ze światowymi autorytetami, podczas których zdobędziesz nowe pomysły, inspiracje i konkretne narzędzia związane z najnowszymi trendami w sprzedaży. Dzięki nim zwiększysz zyski i zmniejszysz koszty. Kompleksowy system wsparcia pokonferencyjnego daje Ci gwarancję, że wykorzystasz poznane narzędzia w swojej firmie!

Poznaj nową odsłonę cyklu najbardziej prestiżowych Konferencji o sprzedaży w Polsce

  • 4 PRESTIŻOWE SPOTKANIA ELITE SALES PROGRAM – weźmiesz udział w 4 intensywnych sesjach warsztatowych ze światowymi autorytetami w dziedzinie sprzedaży. Poświęcając zaledwie 4 dni zyskasz dostęp do unikalnego światowego know-how, dostosowanego do polskich realiów.
  • 4 WDROŻENIOWE SPOTKANIA ONLINE – otrzymasz dostęp do 4 merytorycznych sesji online z ekspertami ICAN Institute, którzy przypomną Ci najważniejsze wnioski z poszczególnych Konferencji i krok po kroku przedstawią zadania wdrożeniowe.
  • SEKRETNE NOTATKI OPRACOWANE PRZEZ WYKŁADOWCÓW ICAN INSTITUTE – zyskasz dostęp do notatek podsumowujących każdą konferencję, w których znajdziesz najważniejsze wskazówki do zastosowania w swojej firmie. Dzięki wygodnej formule tych dodatkowych materiałów będziesz mógł na bieżąco kontrolować poziom wdrożonych zmian, dzięki czemu nic nie umknie Twej uwadze.
  • CZŁONKOSTWO W KLUBIE SALES EXECUTIVE CLUB – dołączysz do społeczności liderów sprzedaży w Polsce i otrzymasz zaproszenia na 4 spotkania networkingowe, podczas których będziesz mógł nawiązać niezwykle cenne relacje biznesowe, a także wziąć udział w prelekcjach ekspertów z zakresu zarządzania sprzedażą.

Sprzedaż konsultacyjna a nowe media Jak social selling rewolucjonizuje proces pozyskiwania szans sprzedażowych i ich realizacji?

SESJA 3. 17 maja 2018

Rewolucja mediów społecznościowych nie dotyczy jedynie Marketingu i sprzedaży transakcyjnej. Nowe media zmieniają także świat sprzedaży doradczej B2B i B2C – i dzieje się to bardzo szybko! Social selling jest zestawem narzędzi i procesów, które umożliwiają działom sprzedaży łatwiej identyfikować szanse na nowy biznes, znajdować nowych klientów, prowadzić ich przez proces zakupowo-sprzedażowy oraz lepiej budować z nimi relacje. Według ZS Associates aż 65% wiodących firm, które wdrożyły programy wykorzystania social selling, już raportuje poprawę efektywności handlowców w rezultacie tych działań!

PODCZAS TEJ SESJI:

  • poznasz wszystkie elementy systemu social selling(social branding, social listening, social prospecting, social journey, social collaboration),
  • otrzymasz gotowe wzory generowania trzech rodzajów leadów, dzięki którym dowiesz się, jak korzystać z najnowszych metod pozyskiwania szans sprzedażowych,
  • stworzysz plan działania w oparciu o 5 filarów przewidywalnego rozwoju przychodów i dopracujesz podział pracy między marketingiem i sprzedażą,
  • opanujesz innowacyjne metody kapitalizacji Marketingu treści (raportów, webinariów, podcastów itp.).

Barbara Giamanco Autorka „Harvard Business Review” i uznany ekspert w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych na wszystkich etapach procesu sprzedażowego. Współautorka pierwszej książki o sprzedaży za pośrednictwem mediów społecznościowych.  Założycielka firmy Social Centered Selling specjalizującej się w strategiach pozyskiwania leadów. Przez lata odpowiadała za kierowanie zespołem handlowym i rozwój kadry kierowniczej w Microsoft. Top Sales World już trzy lata z rzędu umieszcza jej nazwisko wśród Top 50 Sales and Marketing Influencers. Aktywna na portalach społecznościowych, w tym na Twitterze i LinkedInie

Warszawa

Harvard Business Review Polska

Szczegóły

Początek konferencji 17-05-2018 9:00
Koniec konferencji 17-05-2018
Cena 2500zł
Organizator Harvard Business Review Polska
Tagi Konferencja sprzedażowa 2018, konferencja biznesowa 2018, konferencja Warszawa 2018
Kontakt do organizatora

https://esp.hbrp.pl/barbara-giamanco/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
2500zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Styczeń   2019
P W S C P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

captcha