Konferencja Superwydajna organizacja sprzedażowa 2018 Warszawa

Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność i skuteczność sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych kosztów a najlepiej je zmniejszając?

Szukasz nowych pomysłów i inspiracji?

Na współczesnych trudnych rynkach efektywność sprzedaży jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Nie zawsze stoi ona jednak na satysfakcjonującym poziomie. Gdzie wówczas szukać szans na jej poprawę?

Sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!

Sięgnij po innowacyjne pomysły na skuteczną sprzedaż od ekspertów Elite Sales Program

Tylko 4 dni wystarczą Ci, by znacząco wpłynąć na sprzedaż w firmie. Weź udział w intensywnych interaktywnych spotkaniach ze światowymi autorytetami, podczas których zdobędziesz nowe pomysły, inspiracje i konkretne narzędzia związane z najnowszymi trendami w sprzedaży. Dzięki nim zwiększysz zyski i zmniejszysz koszty. Kompleksowy system wsparcia pokonferencyjnego daje Ci gwarancję, że wykorzystasz poznane narzędzia w swojej firmie!

Poznaj nową odsłonę cyklu najbardziej prestiżowych Konferencji o sprzedaży w Polsce

  • 4 PRESTIŻOWE SPOTKANIA ELITE SALES PROGRAM – weźmiesz udział w 4 intensywnych sesjach warsztatowych ze światowymi autorytetami w dziedzinie sprzedaży. Poświęcając zaledwie 4 dni zyskasz dostęp do unikalnego światowego know-how, dostosowanego do polskich realiów.
  • 4 WDROŻENIOWE SPOTKANIA ONLINE – otrzymasz dostęp do 4 merytorycznych sesji online z ekspertami ICAN Institute, którzy przypomną Ci najważniejsze wnioski z poszczególnych Konferencji i krok po kroku przedstawią zadania wdrożeniowe.
  • SEKRETNE NOTATKI OPRACOWANE PRZEZ WYKŁADOWCÓW ICAN INSTITUTE – zyskasz dostęp do notatek podsumowujących każdą konferencję, w których znajdziesz najważniejsze wskazówki do zastosowania w swojej firmie. Dzięki wygodnej formule tych dodatkowych materiałów będziesz mógł na bieżąco kontrolować poziom wdrożonych zmian, dzięki czemu nic nie umknie Twej uwadze.
  • CZŁONKOSTWO W KLUBIE SALES EXECUTIVE CLUB – dołączysz do społeczności liderów sprzedaży w Polsce i otrzymasz zaproszenia na 4 spotkania networkingowe, podczas których będziesz mógł nawiązać niezwykle cenne relacje biznesowe, a także wziąć udział w prelekcjach ekspertów z zakresu zarządzania sprzedażą.

Superwydajna organizacja sprzedażowa. Jak zwiększyć sprzedaż przy mniejszej liczbie sprzedawców i mniejszych kosztach?

SESJA 4. 13 czerwca 2018

W wielu firmach sprzedaż jest archaiczną funkcją, która nie przystaje do zmieniających się zachowań i preferencji klientów. Koszty sprzedaży są zdecydowanie zbyt duże i obniżają zyski firmy! Dlaczego tak jest? Sprzedaż nie wykorzystuje możliwości, jakie daje podział pracy i specjalizacja. W rezultacie handlowcy większość czasu poświęcają na zadania inne niż sama sprzedaż! Zaprojektuj sukces swojej sprzedaży pod kątem wydajności procesowej dzięki metodzie autorstwa Justina Roffa-Marsha: Sales Process Engineering. Wykorzystuj indywidualne predyspozycje handlowców i ciesz się większymi zyskami mimo mniejszej liczby sprzedawców.

PODCZAS TEJ SESJI:

  • dowiesz się, jak wprowadzić standardy specjalizacji i podziału pracy w sprzedaży oraz w jakim stopniu możesz zastąpić sprzedaż w terenie innymi formami kontaktu,
  • poznasz sprawdzone praktyki, które pozwolą Ci zwiększyć liczbę kontaktów handlowych przypadających na jednego sprzedawcę,
  • otrzymasz konkretne wskazówki, dzięki którym będziesz mógł koordynować w czasie rzeczywistym działania sprzedażowe i operacyjne,
  • dowiesz się, jak sprawnie oddzielić funkcję sprzedaży od obsługi, podnosząc poziom satysfakcji klienta.

Justin Roff-Marsh Mistrz projektowania procesów sprzedaży i zarządzania nimi. Twórca SalesProcessEngineering.net – blogu, który śledzi ponad 200 tysięcy osób. W jego seminariach i warsztatach co roku uczestniczą tysiące menedżerów. Swoje podejście do sprzedaży opisał w dwóch bestsellerowych książkach: Reorganizacja procesu sprzedaży(Reengineering the Sales Process) oraz Machina sprzedażowa (The Machine). W tej ostatniej Justin Roff-Marsh wyjaśnia, jak powtórzyć sukcesy firm, które mu zaufały i w ciągu ostatnich 15 lat wdrożyły jego opierającą się na podziale pracy metodę, budując niezwykle efektywne funkcje sprzedaży i zyskując przewagę nad rynkowymi rywalami.

Warszawa

Harvard Business Review Polska

Szczegóły

Początek konferencji 13-06-2018 9:00
Koniec konferencji 13-06-2016
Cena 2500zł
Organizator Harvard Business Review Polska
Tagi Konferencja sprzedażowa 2018, konferencja biznesowa 2018, konferencja Warszawa 2018
Kontakt do organizatora

https://esp.hbrp.pl/justin-roff-marsh/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
2500zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Grudzień   2018
P W S C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

captcha