Spotkanie PIAP Gdynia 2017 –Strategia (do)stosowania – Sprzedaż Oparta na Edukacji – Narzędzia Biznesowe i Wiedza ekspercka

Wraz z początkiem września br. w Katowicach i Gdyni odbędą się kolejne już Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Ich uczestnicy będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.

 - Na najbliższych spotkaniach uczestnicy będą mogli zasięgnąć profesjonalnej opinii ekspertów. Na każdym z nich będziemy gościć Mateusza Mrozowskiego i Macieja Czerniawskiego z Fundacji Nowoczesny Przedsiębiorca — zapowiada Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Głównymi celami fundacji są wspieranie przedsiębiorczości i propagowanie nowoczesnego stylu zarządzania. Fundacja wspiera też, działania mające na celu popularyzację rozwoju osobistego i budowanie społeczności osób przedsiębiorczych. Działa m.in. w organizacjach społecznych, jak i szkołach.

Należący do niej Mateusz Mrozowski to multimedalista w siatkówkę plażową Akademickich Mistrzostw Polski i dwukrotny reprezentant kraju na mistrzostwach Europy. Mrozowski jest także właścicielem trzech niezależnych biznesów w branży IT, edukacyjnej i sprzedaży bezpośredniej. Ponadto jako doradca finansowy współpracuje z takimi brandami jak T-mobile, Mercedes, Calzedonia, Bosch, PKP, Ikea, Samsung czy Energa. Mrozowski jest także autorem bestsellera „Sprzedaż jest sexy albo nie ma jej wcale”. Publikuje również w miesięczniku Forbes, a w magazynach As sprzedaży, Franczyza&Biznes, Prime i Business Infuancer jest szefem sprzedaży.

Swoją obecnością spotkania uświetni także Maciej Czerniawski, właściciel i dyrektor, Prosper Advertising & Publishing w Gorzowie Wielkopolskim. Firma działa w branży reklamowej i IT. W 2016 r., w związku z potencjałem, jaki niesie za sobą platforma internetowa, została wyróżniona nagrodą Super Sukcesu Roku. Czerniawski jest także właścicielem 12 brandów działających w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Przedsiębiorca swój sukces w największej mierze oparł na sprzedaży produktów i usług drogą on-line. Warto dodać, że trzy spośród 12 firm, które stworzył, na czele z fototapeta24.pl czy mojdekorator.pl., są niekwestionowanymi liderami w swojej branży.

Obydwaj przedsiębiorcy wystąpią podczas wrześniowych spotkań. Ich tematem przewodnim będzie „Strategia (do)stosowania - Sprzedaż Oparta na Edukacji - Narzędzia Biznesowe i Wiedza ekspercka”.

Przemowy ekspertów zawierać będą wszystkie niezbędne strategie i narzędzia, które służą jak najlepszemu wykorzystaniu potencjału produktowego firm. Przedstawione zostaną także narzędzia biznesowe, które używane są obecnie przez największe krajowe i światowe marki. Każdy z uczestników dostanie też w prezencie możliwość przetestowania nowatorskiego systemu opartego na czterech rewolucjach sprzedaży. System będzie można bezpłatnie testować przez 30 dni.

Na spotkania zaproszeni są zarówno Członkowie PIAP, dostawcy artykułów reklamowych, agencje reklamowe, jak i firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia.

Pierwsze spotkanie odbędzie się  4 września 2017 roku o godz. 11.00  w Focus Hotels Katowice Chorzów ul. Armii Krajowej 15, 41-506 Chorzów

Spotkanie w Gdyni zaplanowano na 7 września 2017 roku, również o godz. 11 w siedzibie firmy Rosnowski Gift przy ul. Chwarznieńska 142 D, 81-602 Gdynia

Swój udział w wydarzeniach można zgłaszać, telefonując pod numer 791 354 426, lub wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Szczegóły

Początek konferencji 08-09-2017 11:00
Koniec konferencji 08-09-2017
Organizator Polska Izba Artykułów Promocyjnych
Tagi Konferencja sprzedażowa 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Gdynia 2017
Kontakt do organizatora

http://www.piap-org.pl/aktualnosci/2529/

Rodzaj konferencji konferencja darmowa
Typ konferencji biznesowa
Województwo pomorskie
Miasto Gdynia
Adres Rosnowski Gift przy ul. Chwarznieńska 142 D, 81-602 Gdynia
Lokalizacja
Gdynia
Gdynia, Polska
Gdynia
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Sierpień   2018
P W S C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

captcha