Konferencja Bitspiration 2017

Kolejna edycja jednej z najbardziej rozpoznawalnych Konferencji dla startupów w Polsce powraca w nowej formule! Otwieramy konferencję dla przedsiębiorców… i zamykamy dla inwestorów.

Jesienią w Krakowie odpowiemy na realne potrzeby młodych, polskich firm. Dostarczymy praktycznej wiedzy z zakresu strategicznych obszarów budowania firmy. Strategia sprzedażowa i Marketingowa, budowanie i motywowanie zespołu oraz przygotowanie firmy na szybki rozwój - swoim doświadczeniem w tych obszarach podzielą się praktycy, którzy wiedzę czerpią z działania.

Zapraszamy nie tylko founderów, ale również pracowników Waszych firm. Każdy z Was opuści Bitspiration z praktyczną wiedzą oraz nowymi pomysłami na rozwój biznesu.

Konferencja Bitspiration 2017 ścieżki tematyczne

 • Marketing I SPRZEDAŻ Jeśli pracujesz w dziale marketingu, lub odpowiadasz za pozyskiwanie klientów ta ścieżka jest dla Ciebie. Dowiesz się w jaki sposób budować wizerunek spójnej marki w świecie nowych technologii i mediów społecznościowych. Chcemy rozmawiać o tym, jak zbudować poprawny Marketing, który będzie działał na potrzeby działu sprzedaży, zdefiniujemy cele Marketingu i ustalimy jakie są kolejne kroki sprzedaży. Przedyskutujemy jak wprowadzać startupy na rynek lokalny a następnie globalny, czego wymagać od agencji.
 • SKALOWANIE IT Sukces wielu dzisiejszych biznesów zależy od tego, czy potrafią odpowiednio szybko i skutecznie skalować rozwiązania IT. W ramach tej ścieżki, dedykowanej działom technicznym a także osobom zarządzającym firmom, porozmawiamy o głównych zagrożeniach, problemach. Poznamy sprawdzone rozwiązania od osób, które przeszły tą ścieżkę i chcą się dzielić doświadczeniem oraz know-how.
 • HR ORAZ ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM Problem znalezienia odpowiedniego pracownika dotyka każdej branży. Gdy już uda nam się go pozyskać, napotykamy kolejny - jak sprawić, by chciał pozostać w firmie i współtworzyć jej sukces. W ramach ścieżki odpowiemy na wiele nurtujących pytań dotyczących tworzenia i zarządzania zespołami oraz różnymi strukturami w obrębie firmy. Nie może Cię zabraknąć jeśli pracujesz z ludźmi lub za nich odpowiadasz.

Konferencja Bitspiration 2017 Prelegenci

 • Eustachy Bielecki Kariera.pl Chief Growth Officer
 • Rahim Blak CEO click cmmunity, CMO i współzałożyciel systemu edrone
 • Katarzyna Borowicz Social Recruiting Trainer w Lightness, autorka kmborowicz.com oraz założycielka Poland Sourcing Community
 • Joanna Bucior Delphi Coordinator for Employer Branding & Internal Communication
 • Anna Iller Allegro Branded Content Manager
 • Agata Kowalska Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy (CK-Legal) Radca prawny, Partner
 • Robert Lipiński Właściciel BGE Consulting oraz CEO w Spinminutes
 • Michał Madura EDISONDA Marketing Manager
 • Piotr Prokopowicz Leadership & Talent Management Expert
 • Bartłomiej Rak Socjomania COO and Digital Marketing Strategy Consultant
 • Paweł Zieliński Miquido Head of Marketing

 

Hotel Galaxy, Gęsia 22A, Kraków

Szczegóły

Początek konferencji 13-10-2017 9:00
Koniec konferencji 13-10-2017 18:00
Cena 246zł
Organizator Proidea Sp. z o.o.
Tagi Konferencja zarządzanie 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Kraków 2017
Kontakt do organizatora

https://2017.bitspiration.com/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Adres Hotel Galaxy, Gęsia 22A, Kraków
Lokalizacja
Kraków
Kraków, Polska
Kraków
246zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Sierpień   2018
P W S C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

captcha