Kongres Zaufania 2018

Fascynuje nas temat zaufania w biznesie. Wiarygodność i zaufanie to krytyczne kompetencje liderów przyszłości.

Jego wpływ na otaczającą nas rzeczywistość biznesową, relacje, zaangażowanie, skuteczność liderów i efekty organizacji jest bezdyskusyjny.

Nasza Konferencja jest miejscem, w którym spotyka się świat nauki i doświadczonego biznesu. Ma być platformą do wzajemnej inspiracji, dzielenia się wiedzą, praktyką, wynikami ciekawych badań i narzędziami użytecznymi w zarządzaniu zaufaniem.

Chcemy również aby było to miejsce spotkań i budowania wartościowych relacji dla osób, które uważają, że temat jest ważny, warto o nim rozmawiać i współtworzyć przestrzeń do jego popularyzacji i rozwoju.

Badania zaufania

Podczas Kongresu podzielimy się z uczestnikami specjalnym raportem, który będzie zawierał interesujące wnioski na temat prowadzonych przez nas w 2016 i 2017 roku badań i wywiadów w tematyce skutecznego zarządzania zaufaniem w biznesie. Raport będzie wydany i dystrybuowany do największych organizacji biznesowych w Polsce.

Znajdą w nim Państwo informacje o tym jak rozumiane i postrzegane jest zaufanie w biznesie, co odpowiada za jego skuteczny rozwój w organizacji, najlepsze praktyki wdrażania zaufania, najczęściej popełniane błędy i wnioski z nich płynące.

Ponadto raport będzie wskazywał wiele praktycznych zaleceń i strategii używanych przez uznanych ekspertów z dziedziny zarządzania, przywództwa i psychologii.

Kongres Zaufania 2018 prelegenci  

  • GORDON HEADLEY Lider, menedżer i praktyk z 37 letnim doświadczeniem biznesowym. Wykładowca MBA na City University w Londynie, członek Institute of Directors, wcześniej członek zarządu Instytutu Przywództwa i Zarządzania.
  • FEDERICO TONETTI Prezes Zarządu Lafarge Holcim w Polsce. Z Grupą Lafarge związany jest od 2008 roku, kiedy objął stanowisko menedżera ds. strategii. W 2010 roku został dyrektorem generalnym ds. betonu w Europie Centralnej i Wschodniej.
  • RAFAŁ OHME Ekspert w dziedzinie emocji. Światowy pionier w obszarze neuronauki konsumenckiej. Od 20 lat prowadzi badania i konsultacje na temat emocji w komunikacji i zarządzaniu.
  • SEBASTIAN KOTOW Autor, inspirujący mówca i wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA i podyplomowych studiach Psychologia Biznesu dla Menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego.
  • NIKOLAY KIROV Praktyk z zapleczem naukowym. Od 1996 r. wykładowca i doradca w zakresie: negocjacji, budowania relacji i kreowania wartości dodanej w biznesie, przywództwa, wdrażania zmian organizacyjnych i rozwiązywania konfliktów.
  • MONIKA PAKULSKA Trener przywództwa i efektywności osobistej, prawnik z wykształcenia, HR-owiec z powołania. Dyrektor Operacyjna warszawskiego biura jednej z największych na świecie kancelarii prawnych White & Case LLP.
  • PIOTR ZIELONKA Profesor nadzwyczajny SGGW. Od wielu lat prowadzi badania naukowe w zakresie psychologii ryzyka oraz psychologii inwestowania.
  • JOANNA GLIŃSKA Z wykształcenia jest dyplomowanym psychologiem ze specjalizacją w psychometrii i metodologii testów. Dodatkowo w ramach swojej praktyki zawodowej poszerzyła swoją specjalizację o obszary związane z badaniem osobowości zawodowej i oceny potencjału.

Warszawa

Institute od Behavioral Design

Szczegóły

Początek konferencji 19-04-2018 8:00
Koniec konferencji 20-04-2018 17:30
Cena 2450zł
Organizator Institute od Behavioral Design
Tagi Konferencja zarządzanie 2018, konferencja biznesowa 2018, konferencja Warszawa 2018
Kontakt do organizatora

http://kongreszaufanie.pl/#o-kongresie

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
2450zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Styczeń   2019
P W S C P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

captcha