Konferencja Kurs na HR 2017 Poznań

Kurs na HR to ogólnopolski cykl spotkań, który integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych. To autorska inicjatywa poświęcona tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, która stanowi idealną platformę wymiany doświadczeń. Spotkanie zyskało przede wszystkim bogatą oprawę merytoryczną, która sprzyja networkingowi, budowaniu trwałych relacji biznesowych i wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku.

Konferencja o charakterze śniadaniowym daje możliwość swobodnej integracji. Poczynając od otwarcia wydarzenia, poprzez prelekcje lokalnych zarządów firm, szkolnictwa i władz samorządowych, po debatę i networking.

Najbliższa edycja Kursu na HR odbędzie się w nowej formule. Goście wezmą udział w prelekcjach eksperckich podzielonych na panele tematyczne. Postawimy także na część warsztatowo – networkingową. Uczestnicy będą mieli możliwość spotkania z ekspertem, pracy nad realnymi problemami, z którymi mierzą się każdego dnia oraz nawiązania relacji biznesowych. Dotychczasowe edycje Kursu na HR, pozwoliły zintegrować ponad 2000 przedstawicieli różnych branż z całej Polski.

  • NAUKA Rynek pracy zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy diametralnie się zmienia. Niż demograficzny sprawia, że wciąż brakuje ludzi do pracy. Dzięki stałej ewolucji gospodarki, poznasz etapy reedukacji i chętnie wybierane kierunki nauki.
  • BIZNES Myśląc globalnie działamy lokalnie. Nowe wymagania rynku pracy pozwalają wdrażać nowe projekty inżynierskie, techniczne i zawodowe. Dowiesz się, na co eksperci kładą nacisk w momencie wyboru odpowiedniego kandydata.
  • SAMORZĄD Patronat i uczestnictwo lokalnych władz samorządowych w spotkaniu, daje szansę do dyskusji na temat nowych, innowacyjnych rozwiązań. Wspólnie dbamy o atrakcyjność lokalnego rynku pracy, otwartego dla nowych inwestycji.

Kampus Morasko, Wydział Historyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,  ulica Umultowska 85a, 61-614 Poznań

Szczegóły

Początek konferencji 21-06-2017 10:00
Koniec konferencji 22-06-2017 14:00
Cena Darmowa
Organizator Progres Sp. z o.o. Sp.K.
Tagi Konferencja HR 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Poznań 2017
Kontakt do organizatora

http://kursnahr.pl/

Rodzaj konferencji konferencja darmowa
Typ konferencji biznesowa
Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Adres Kampus Morasko, Wydział Historyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ulica Umultowska 85a, 61-614 Poznań
Lokalizacja
Poznań
Poznań, Polska
Poznań
Podziel się informacją:

Newsletter

captcha