Konferencja Rekrutacja w IT – zaprogramuj rozmowę kwalifikacyjną 2017

Autorytet rekrutera w IT – fakty i mity. Rynek kandydata – dostosuj swoje możliwości do obecnych standardów. Jak wybrać właściwą firmę outsourcingową? Jak rekrutować i nie dać się zwariować? Kompetencje rekrutera IT. Efektywny proces rekrutacji – zwiększ zasięg i dotarcie do kandydata. Kuźnia talentów IT. Jak wyróżnić się na rynku i znaleźć największe talenty IT?

Konferencja Rekrutacja w IT – zaprogramuj rozmowę kwalifikacyjną 2017 to

  • Formuła - okrągłe stoły tworzymy stoły warsztatowe dobierając do nich strategicznie od 5 do 8 uczestników, tym samym uruchamiając silną i różnorodną grupę. Ta specyficzna formuła polega na zrzeszaniu i aktywizowaniu ze sobą szeregu osób, które w rzeczywistym świecie mogą się nigdy nie spotkać. Pracując razem wymieniamy się doświadczeniami co w słowniku ekspertów pięknie nazwane zostało „twórczą kradzieżą”. Cała konferencja przebiega w tej formule co niesamowicie wpływa na atmosferę i integrację praktyków.
  • Od merytoryki do praktyki prelegenci to eksperci z czołowych firm m.in.: ALLEGRO, LUX-MED, Core Services, Staples, ARVATO, 4e. Dobre praktyki opracowane przez innowacyjnych i utalentowanych prelegentów, którzy inspirują do budowania jeszcze lepszego procesu rekrutacji.
  • Rozwiązania stosowane w Polsce zachodnie trendy, a polskie realia, mówimy o tym co możliwe i o tym co przyszłościowe. Nie zabraknie zachodnich trendów - tych praktycznych, usprawniających proces.

Warszawa

Szczegóły

Początek konferencji 20-06-2017 9:00
Koniec konferencji 20-06-2017
Cena 995zł
Organizator Practical Events sp. z o.o.
Tagi Konferencja HR 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

http://practicalevents.pl/wydarzenia/rekrutacja-it-zaprogramuj-rozmowe-kwalifikacyjna/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
995zł
Podziel się informacją:

Newsletter

captcha