Konferencja Wieczór Przedsiębiorcy 2017 Niepołomice

Wieczór Przedsiębiorcy to cyklicznie organizowana konferencja dla przedsiębiorców oraz pracowników działów Marketingu i sprzedaży. Udział w niej jest wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy od wysokiej klasy specjalistów oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. To jedyne takie wydarzenie w tej okolicy, które organizowane jest w wyjątkowym miejscu jakim jest Zamek Królewski w Niepołomicach. Do tej pory gościliśmy już Pawła Tkaczyka, Jacka Rozenka czy Michała Sadowskiego.

Tym razem naszym prelegentem będzie Paweł Sala - dyrektor zarządzający Freshmail.

Temat:

10 RZECZY, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ W EMAIL Marketingu bo są pewne reguły, których warto przestrzegać zawsze i które pozwolą Ci na tworzenie efektywnych kampanii email marketingowych. W trakcie szkolenia dowiesz się o czym warto pamiętać i na jakie aspekty zwracać uwagę bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z mailingami i newsletterami czy jesteś już w tym temacie wyjadaczem. Porozmawiamy o budowaniu baz, konstrukcji mailingu oraz tworzeniu prawidłowych założeń przy planowaniu kampanii.

Szkolenie jest przeznaczone przede wszystkim do osób, które chcą się dowiedzieć jak: zwiększyć sprzedaż, zbudować szeroki zasięg, zwiększyć lojalność obecnych Klientów, budować pozytywny PR oraz informować o nowościach.

Po szkoleniu zapraszamy na networking przy kawie.

Zamek Królewski w Niepołomicach, Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice

Szczegóły

Początek konferencji 23-02-2017 18:00
Koniec konferencji 23-02-2017
Cena 69zł
Organizator Brandweb sp. z o.o.
Tagi Konferencja marketingowa 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Katowice 2017
Kontakt do organizatora

http://www.wieczorprzedsiebiorcy.pl/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo śląskie
Miasto Niepołomice
Adres Zamek Królewski w Niepołomicach, Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice
Lokalizacja
Katowice
Katowice, Polska
Katowice
69zł
Podziel się informacją: