Konferencja Jak wygrywać dzięki innowacji? 2017 Gdańsk

Misją „Harvard Business Review Polska” jest dostarczanie firmom wiedzy i praktycznych narzędzi biznesowych na najwyższym, światowym poziomie. Z dawką najbardziej aktualnych inspiracji, chcemy docierać do wszystkich polskich przedsiębiorstw – w miejscach ich funkcjonowania, tworząc jednocześnie przestrzeń do wartościowego networkingu.

Każda z konferencji to okazja do spotkania najwyższej próby ekspertów. Wydarzenia mają także bardzo praktyczny charakter: pokazujemy przykłady lokalnych firm, które z sukcesem realizują się w danych obszarach oraz prowadzimy specjalny warsztat pozwalający przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę.

Konferencje regionalne „Harvard Business Review Polska” to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń między przedstawicielami lokalnego biznesu, a także do dzielenia się dobrymi praktykami i poszukiwania inspiracji dla własnej działalności.

Czy wiesz, że aż 72% innowacji produktowych kończy się porażką? Ostatnie kilka lat pokazało dobitnie, że przy natężonej konkurencji dążenie do ciągłej innowacji przestało być zwykłym wyborem strategicznym, a zaczęło być koniecznością. Tymczasem firmy często podchodzą do innowacji tak, jakby były one dziełem przypadku. Przez to nowe produkty i rozwiązania nie wytrzymują konfrontacji z rynkiem, przynosząc organizacji trudne do odrobienia straty zamiast zysków.

Przyjdź i…

  • zmniejszaj ryzyko biznesowe związane z realizacją nowych pomysłów,
  • otwórz swoją organizację na kreatywność pracowników, klientów i partnerów biznesowych,
  • popraw konkurencyjność firmy dzięki dostępowi do konkretnych narzędzi wdrożenia, które już następnego dnia będziesz mógł wykorzystać w swojej organizacji.

W Konferencji Jak wygrywać dzięki innowacji? wezmą udział kluczowi przedsiębiorcy z Podkarpacia. Będzie to więc także idealna okazja do owocnego networkingu!

Podczas konferencji regionalnych „Harvard Business Review Polska” uczestnicy spotkają się z najlepszymi wykładowcami ICAN Institute – wieloletnimi praktykami i cenionymi trenerami biznesu.

  • OBSZARY EKSPERCKIE: SPRZEDAŻ I Marketing, INNOWACJE dr Witold Jankowski Redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”, jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie. Inicjator przełomowych dla polskiego biznesu spotkań ze światowymi autorytetami zarządzania, takimi jak dr Marshall Goldsmith, dr Alex Osterwalder, prof. Neil Rackham, prof. Andrew McAfee.

Hotel Scandic, Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk

Szczegóły

Początek konferencji 21-06-2017 9:00
Koniec konferencji 21-06-2017 15:30
Cena 590zł
Organizator ICAN Institute / Harvard Business Review Polska
Tagi Konferencja zarządzanie 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Gdańsk 2017
Kontakt do organizatora

https://konferencjeregionalne.hbrp.pl/gdansk-21-06-2017/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo pomorskie
Miasto Gdańsk
Adres Hotel Scandic, Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk
Lokalizacja
Gdańsk
Gdańsk, Polska
Gdańsk
590zł
Podziel się informacją:

Newsletter

captcha