Szkolenia sprzedażowe

Lista 250 Konferencji sprzedażowych z całej Polski.

Lista aktualnych Konferencji sprzedażowych

 

Konferencje sprzedażowe 2017

Lista ponad 50 Konferencji sprzedażowych 2017 r. W ciągu całego 2017 roku znajdziesz na stronie informacje o ponad 100 Konferencjach sprzedażowych.

Zakres i tematyka Konferencji sprzedażowych 2017 odzwierciedlają ogromne przemiany, jakie zachodzą w tej dziedzinie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Techniki, narzędzia i koncepcje prezentowane podczas Konferencji sprzedażowych 2017 wskazują wyraźnie na bardzo szybką profesjonalizację tej branży. Oto wybrane przez nas, najciekawsze Konferencje sprzedażowe 2017, organizowane w Polsce:

 • 23-24.11.2017 4. Forum Szefów sprzedaży Skuteczna sprzedaż w 2018 r. – od efektywnej strategii do obsługi posprzedażowej 2017 Warszawa Skuteczna sprzedaż w 2018 r. - od efektywnej strategii do obsługi posprzedażowej. Dobrze zaplanowany i zorganizowany proces sprzedażowy to podstawa osiągnięcia oczekiwanego wyniku.

 • 21.11.2017 Konferencja Walka o marżę: cena, oferta, rabaty Nowe narzędzia optymalizacji i zwiększania zysków 2017 Warszawa Sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!

 • 16.11.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Szczecin  W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 15-16.11.2017 VIII Konferencja Retail Congress 2017 Warszawa 15 listopada, pierwszego dnia targów RetailShow w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się VIII edycja Konferencji Retail Congress. Zapraszamy do udziału zarządy i osoby odpowiedzialne za Marketing, rozwój, IT, merchandising i zakupy w sieciach handlowych, właścicieli sklepów oraz wszystkich uczestników rynku. Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa ósma edycja odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
 • 25.10.2017 Konferencja European Retail Congress 2017 Warszawa Pricing – jak zwiększyć zysk zarządzając cenami? Big Retail Business – Big Retail Data, Globalne trendy w centrach handlowych

 • 25.10.2017 Konferencja Maksimum Osiągnięć Brian Tracy 2017 Szczecin Jeśli wprowadzisz te techniki do Twojego codziennego życia, zyskasz poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie. Poznasz wspaniałe uczucie mocy, celu i samodzielnego kierowania własnym życiem. Twoja postawa stanie się bardziej pozytywna i skupiona. Zyskasz umiejętność osiągania założonych celów. Nauczysz się postępować z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę spełnionym człowiekiem.

 • 25.10.2017 Konferencja Rewolucja w zarządzaniu sprzedażą 2017 Warszawa Jak wykorzystać naukowe podejście do stworzenia skalowalnej i efektywnej ekipy handlowej? Sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!

 • 23.10.2017 II Konferencja Eksport do krajów Zatoki Perskiej 2017 Warszawa Polski rynek rośnie w siłę, a przedsiębiorcy i biznesmeni zaczynają się już rozglądać za nowymi rynkami, które do tej pory wydawały się być tylko sferą marzeń.

 • 19.10.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Gorzów Wielkopolski W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 18-19.10.2017 VI Forum Retail Channels 360 2017 Warszawa Podczas Forum Retail Channels 360° już po raz szósty spotkają się Prezesi, Członkowie Zarządów i Dyrektorzy z sieci handlowych działających w modelu „bricks & clicks” oraz producenci FMCG, dóbr trwałych i dostawcy rozwiązań. Wydarzenie w całości skupione jest na zwiększaniu efektywności sprzedaży w kanałach off- i on-online oraz rozwijaniu modelu omnichannel.

 • 16-17.10.2017 Konferencja Customer Congress 2017 Warszawa Customer Congress to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród menedżerów odpowiedzialnych za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta, ale jest to także doskonała okazja do nawiązania i budowania relacji biznesowych. Podczas dwóch dni Customer Congress zaproponujemy Państwu kilkanaście wystąpień ekspertów i praktyków. Zapraszamy wszystkich, którzy w swoich firmach uczestniczą w budowaniu strategii obsługi klienta i w procesie obsługi klienta na każdym jego etapie.

 • 13-14.10.2017 4. Wschodnie Forum e-biznesu EASTBIZ 2017 Białystok  Interesujesz się e-commerce? Weź udział w EastBiz. Poznaj najnowsze trendy, zdobądź ciekawą wiedzę i poznaj świetnych ludzi, którzy na co dzień prowadzą swoje biznesy w świecie Internetu i odnoszą ogromne sukcesy.

 • 12.10.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Łódź W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 11.10.2017 Konferencja DNA Własnego Zespołu Telefonicznej sprzedaży i Obsługi Klienta 2017 Warszawa Podczas Konferencji przedstawimy najlepsze praktyki w fundamentalnych zagadnieniach związanych z prowadzeniem i tworzeniem własnego zespołu telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta - takiego własnego mini call center.

 • 4-5.10.2017 IX Forum Sales Performance 2017 Warszawa Sales Performance jest jedną z trzech równoległych sesji IX Data Commercialization Summit. Konferencja jest skupiona na podnoszeniu efektywności kluczowych obszarów nowoczesnej organizacji z wykorzystaniem narzędzi IT, specjalistycznej wiedzy oraz zaawansowanej analizy dostępnych danych. To wymiana doświadczeń, skutecznych strategii i benchmarków w gronie praktyków podczas trzech równoległych forum: Customer OmniData, Marketing to Individuals i Sales Performance.

 • 28-29.09.2017 12. Konferencja E-commece Standard 2017 Warszawa Skalowanie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce, Strategie obsługi klienta online i offline, Narzędzia do pozyskania, analizowania i efektywnego wykorzystania Leadów, Systemy płatności dla e-commerce, Rozwój projektów e-commerce w dużych organizacjach, Logistyka w e-commerce: rozwiązania, dopasowanie ofert, obsługa, Najlepsze praktyki ekspansji na rynki zagraniczne, Wykorzystanie rozwiązań technologicznych do rozwoju e-commerce

 • 28.09.2017 10 Konferencja Ecommerce Trends CEE 2017 Warszawa Na Konferencji Ecommerce Trends CEE 2017 zaprezentujemy najnowsze dane dotyczące rynku ecommerce i retailu w regionie CEE, wyniki badań oraz najciekawsze case studies. Prelegenci Ecommerce Trends to uznani na rynku eksperci i praktycy ecommerce, znane nazwiska zarówno w Polsce jak i za granicą. Ecommerce Trends CEE to Konferencja na której występują zarówno przedstawiciele największych sklepów internetowych m. in. z Polski, Rosji, Niemiec, Czech i Rumunii jak również reprezentanci sklepów nagrodzonych w branżowych konkursach. 

 • 28.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Wrocław W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 27-28.09.2017 Konferencja Shopping Center Forum 2017 CEE Edition Warszawa Jesienna edycja Shopping Center Forum 2017 to największe w regionie CEE spotkanie osób decydujących o kształcie rynku centrów handlowych w naszej części Europy.

 • 23-24.09.2017 Konferencja Blog Forum Gdańsk 2017 Konferencja Blog Forum Gdańsk to najważniejsza w Polsce interdyscyplinarna Konferencja dla blogerów. Do zobaczenia 23-24.09.2017 w Gdańsku. #BFGdansk Konferencja Blog Forum Gdańsk zarezerwowana jest jedynie dla twórców internetowych.
 • 21.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Konin W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 20-21.09.2017 Konferencja e-Commerce w Praktyce 2017 Warszawa Na temat e-commerce powiedziano już wszystko i nie powiedziano nic. Temat jest równie rozległy jak ocean. Możliwości wynikające z zastosowania sieci internetowej do zwiększenia sprzedaży i promocji marki są niepoliczalne. To obecnie najszybciej rozwijający się rynek w Polsce. Wciąż jednak wiele firm obawia się inwestowania pieniędzy w działalność internetową.

 • 14.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Olsztyn W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 13.09.2017 Konferencja DNA Własnego Zespołu Telefonicznej sprzedaży i Obsługi Klienta 2017 Lublin Podczas Konferencji przedstawimy najlepsze praktyki w fundamentalnych zagadnieniach związanych z prowadzeniem i tworzeniem własnego zespołu telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta - takiego własnego mini call center.

 • 7.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Rzeszów W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!
 • 22-23.07.2017 Konferencja See Bloggers 2017 Gdynia Konferencja See Bloggers 2017, w której wezmą udział polscy blogerzy, vlogerzy, influencerzy i po prostu fani nowych mediów zajmujący się m.in. tematami kulinarnymi, modowymi, lifestylowymi, czy też technologicznymi i parentingowi, odbędzie się w Gdyni już po raz piąty. Podczas Konferencji Konferencja See Bloggers jej uczestnicy mają okazję pogłębić swoją wiedzę marketingową, skorzystać z porad prawników, czy też wziąć udział w warsztatach z obsługi narzędzi przydatnych blogerowi.
 • 21-22.06.2017 Konferencja Trendy Contact Center 2017 Warszawa Tegoroczną edycję Konferencji Trendy Contact Center przygotowaliśmy z myślą o Tobie, Twoim zespole, a w konsekwencji Twojej organizacji! Zaczynamy od początku – trend, czym jest? Gdy już pokażemy Ci, za czym warto podążać i jak samemu trendy kreować i wyznaczać, udowodnimy, że jest wiele trendów, które mogą wydawać Ci się odległą przyszłością, ale tak naprawdę powinieneś pomyśleć o niej i zacząć działać już dziś.

 • 21-22.06.2017 VIII Poland Pharma Commerce Forum 2017 Warszawa Największym obecnie Państwa wyzwaniem jest przygotowanie firm na przyszłość – taka antycypacja modelu biznesowego rynku farmaceutycznego by aktualnie rozwijane strategie, taktyki i innowacyjne rozwiązania przygotowywały Państwa organizacje na jutro. Kto pierwszy, lepszy i bardziej innowacyjny ten wygra. Naszym celem podczas każdej edycji Poland Pharma Commerce Forum jest zainspirowanie Państwa do zupełnie nowego spojrzenia na biznes farmaceutyczny. Nie inaczej będzie w tym roku – pokażemy Państwu głębsze i szersze spojrzenie na otaczające nas możliwości.

 • 20-21.06.2017 e-Commerce w praktyce 2017 Warszawa Na temat e-commerce powiedziano już wszystko i nie powiedziano nic. Temat jest równie rozległy jak ocean. Możliwości wynikające z zastosowania sieci internetowej do zwiększenia sprzedaży i promocji marki są niepoliczalne. To obecnie najszybciej rozwijający się rynek w Polsce. Wciąż jednak wiele firm obawia się inwestowania pieniędzy w działalność internetową.

 • 13.06.2017 Konferencja Efektywne Techniki sprzedaży - Brian Tracy 2017 Poznań Sprzedaż jest iskrą zapalającą silniki przedsiębiorstwa. Bez sprzedaży upadają nawet największe i najmądrzej działające firmy - tak więc im żywiej bije puls sprzedaży, tym większe sukcesy i zyski osiąga Twój biznes.

 • 12.06.2017 Konferencja Eventomania - Konferencja dla organizatorów wydarzeń 2017 Poznań Prowadzisz firmę eventową? Zlecasz innym organizację eventów i wydarzeń biznesowych? Organizujesz szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe? Przymierzasz się do organizacji Konferencji firmowej, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Eventomania to wydarzenie specjalnie dla Ciebie.

 • 7.06.2017 Kongres Bohaterów sprzedaży 2017 Katowice Kongres Bohaterów sprzedaży to wyjątkowy dzień dla praktyków, którzy na co dzień realizują indywidualne i zespołowe wyzwania sprzedażowe. Jest to pierwsza Konferencja promująca uczciwość w zarządzaniu sprzedażą w oparciu o doświadczenia autentycznych Bohaterów sprzedaży z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych.

 • 6-7.06.2017 II Konferencja Smart Lead Generation 2017 Skuteczne strategie marketingowe i generowanie Leadów B2B & B2C Warszawa II Smart Lead Generation to przede wszystkim wiedza ekspertów! Celem Konferencji Smart Lead Generation 2017 jest pokazanie jak w praktyce organizacje tworzą popyt na swoje produkty i usługi!

 • 6.06.2017 Konferencja Sales Excellence: jak podnieść efektywność sprzedaży, by w pełni zrealizować założone cele biznesowe 2017 Warszawa Warszawskie biuro Simon-Kucher & Partners wraz z partnerami:  Harvard Business Review Polska, ICAN Institute, Szef sprzedaży, Nowa Sprzedaż, TVIP, Streameus zaprasza na drugą edycję Konferencji poświęconej wynikom Polskiego Badania sprzedaży 2017

 • 1-2.06.2017 ECR Forum 2017 Warszawa ECR FORUM to coroczna Konferencja dla managerów szeroko pojętej branży FMCG i DIY, organizowana przede wszystkim po to, by w oderwaniu od codziennego konkurowania szefowie firm producentów, pośredników, sieci handlowych i mniejszych detalistów oraz dostawców usług transportowych, logistycznych, marketingowych i IT, mogli spotykać się i wymieniać doświadczeniami oraz przykładami sukcesów wynikających ze skutecznego współdziałania i wdrażania wspólnie wypracowanych standardów.

 • 27-28.05.2017 Konferencja Blog Conference Poznań 2017 Blog Conference Poznań to wydarzenie związane z biznesową stroną blogosfery. Potwierdzamy, że blogowanie to praca i jest to poważne zajęcie z bardzo dużym potencjałem reklamowym. Stawiamy na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczymy jak budować własną markę i relacje z klientem. Konferencja Blog Conference Poznań to: Praktyka, Etyka i Jakość.
 • 25.05.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Radom W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 24-26.05.2017 IV Kongres Dyrektorów E-commerce 2017  Konferencja Strategie Rozwoju E-commerce Wrocław To już czwarta edycja Kongresu Dyrektorów E-commerce. Tym razem zapraszamy do Wrocławia, gdzie w gronie liderów e-handlu porozmawiamy o najważniejszych strategiach rozwoju e-commerce

 • 24-26.05.2017 XX Kongres Brokerów 2017 Mikołajki Ponad 500 brokerów na XX Kongresie Brokerów! XX Kongres Brokerów cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród branży ubezpieczeniowej. Zgłoszonych już jest ponad 500 brokerów i ta liczba ciągle rośnie! Nie zabraknie także towarzystw ubezpieczeniowych i firm współpracujących. Zwiększona pula miejsc w Hotelu Gołębiewski zapewniła miejsce wszystkim zainteresowanym czekającym na liście rezerwowej.

 • 24-25.05.2017 Konferencja e-klient. Trendy i wyzwania 2017 8. Konferencja E-commerce Development Warszawa A gdybyśmy tak popatrzyli na branżę internetową z perspektywy klienta? W końcu wszyscy, mniejszym lub większym stopniu, jesteśmy e-klientami. Zweryfikujmy więc, jak nasz e-rynek wygląda z drugiej strony i zastanówmy się wspólnie jak go usprawnić, ulepszyć, albo po prostu – jak sprawić, by proces e-sprzedaży był łatwy i przyjemny dla obu stron. Porozmawiajmy o rozwiązaniach, możliwościach i prognozach, ale właśnie z perspektywy klienta, czyli tej która ma faktyczne znaczenie. To e-klient decyduje o powodzeniu naszego e-commerce’u, wsłuchajmy się więc w jego głos!

 • 23.05.2017 10. Kongres Rynku FMCG 2017 Warszawa Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku” to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. Uczestnikami Kongresu są przedstawiciele handlu i dystrybucji (m.in. zarządy, dyrektorzy ds. zakupów) oraz producenci i dostawcy usług (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i Marketingu).

 • 24.05.2017 Konferencja Polish Luxury Market Summit 2017 Warszawa Konferencja Polish Luxury Market Summit to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które zgromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i Europy. To także wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 • 24.05.2017 Konferencja Wygrywająca strategia sprzedaży. Jak ją tworzyć, wdrażać i przekładać na działania sprzedawców? dr Frank Cespedes 2017 Warszawa Badania pokazują, że w większości firm panuje olbrzymi rozziew między strategią sprzedaży a strategią ogólną. Tymczasem ich połączenie ma kluczowe znaczenie dla organizacji, które chcą zdobyć i utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku. Tylko spójna realizacja strategii pozwala bowiem osiągnąć doskonałość wyróżniające firmę w oczach klienta, a jednocześnie nieosiągalne dla rywali z branży.

 • 24.05.2017 VII Konferencja Morfologia sprzedaży 2017 Konferencja Menedżerów sprzedaży 2017 Gdańsk Głównym tematem VI edycji Konferencji Morfologia sprzedaży 2016, były wartości w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą: Handlowcy i menedżerowie sprzedaży to nie są zawody obdarzane największym szacunkiem społecznym. Na pytanie do dużego audytorium - "kto chciałby aby jego dziecko zostało handlowcem" niewiele osób odpowiada twierdząco. Dlaczego? Może zbyt mało uwagi, my - menedżerowie sprzedaży, poświęcaliśmy wartościom przyświecającym nam w pracy klientami i w pracy z naszymi zespołami... W szóstej edycji Morfologii sprzedaży wartości były tematem wiodącym i wszyscy prelegenci będą do tego tematu w jakiś sposób nawiązywać.
 • 22-24.05.2017 IX Kongres sprzedaż 2017 Warszawa Kongres sprzedaż jest obecny na polskim rynku już od 9 lat. Inspirujące prelekcje, studia przypadków, uznani eksperci i praktycy z bogatym doświadczeniem prezentujący nowe trendy w sprzedaży przyciągają na Kongres liczne grono członków zarządu odpowiedzialnych za strategię sprzedaży, dyrektorów i menedżerów sprzedaży.
 • 18-19.05.2017 Konferencja Retail Forum 2017 Forum FMCG Warszawa Podczas Forum Retail 2017 prelegenci pełni ciekawych przemyśleń zaprezentują swój punkt widzenia dotyczący  planów rozwoju wiodących sieci handlowych, strategie działań producentów, a także przyszłość i zmiany jakie szykuje rynek branży FMCG z perspektywy praktyka i prawnika.

 • 16.05.2017 Konferencja Pipeline Summit 2017 Gdynia Pipeline Summit is the first of it's kind Event for Sales and Marketing professionals in Poland. Pipeline Summit has one core focus. To provide businesses the tools and knowledge that allow them to grow their revenue faster. We provide experts from across the globe, who present real life examples of how they increased conversion at every stage of the funnel. Our goal is that our attendees are able to implement changes the very same day to increase their revenue. Pipeline Summit 2017  gives you the real life processes how to optimise every stage of the Sales process, from Lead Generation, to Conversion, and Retention.

 • 11.05.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Bydgoszcz W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 27.04.2017 Konferencja E-commerce Summit 2017 Warszawa Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Konferencja E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług. Specjalistyczne panele ekspertów, pomogą przeanalizować tematy uważane za fundamentalne, dla dokładnego zrozumienia branży e-commerce. Nasi wybitni prelegenci, będą dzielić się swoimi doświadczeniami i przedstawiać interesujące studia przypadków. Konferencja będzie dniem, pełnym inspiracji dla wszystkich osób, zaangażowanych w sprzedaż produktów online. Dostarczy cennych narzędzi, generujących zwrot z inwestycji, wiodących koncepcji ,porad i strategii. Udział w wydarzeniu będzie szansą na spotkanie kluczowych graczy branżowych, którzy mogą pomóc w zwiększeniu jakości i efektywności twojego biznesu internetowego.

 • 27.04.2017 Konferencja BeHuman Akademia Handlowca 2017 Warszawa Akademia Handlowca Już po raz piąty w warszawskim Teatrze spotkają się najlepsi handlowcy z całej Polski, by zdobywać nowe narzędzia sprzedażowe i wzmacniać swoją motywację. By się rozwijać.

 • 19.04.2017 Konferencja B2B Sales and Marketing Summit 2017 Warszawa Udział w Konferencji B2B Sales Marketing Summit 2017, to wyjątkowa okazja spotkania z najważniejszymi osobami reprezentującymi branżę sprzedaży i Marketingu B2B. Wysłuchania prezentacji praktyków z czołowych firmy, wymiany doświadczeń podczas moderowanych warsztatów pytania i odpowiedzi oraz okazji do Poznania osób z branży.

 • 12-13.04.2017 Forum Sales Team Management 2017 Warszawa  Rotacja w zespole sprzedaży – która wynosi obecnie średnio 23% i ciągle rośnie – jest jednym z czynników mających znaczący wpływ na wyniki biznesu. Jak więc zatrzymywać najlepszych sprzedawców? Jak budować stabilny zespół gwarantujący realizację celów sprzedażowych firmy? Jak budować przywództwo, zarządzać motywacją i angażować poszczególnych członków zespołu? W gronie dyrektorów i managerów, odpowiadających za zarządzanie zespołami sprzedaży w największych firmach w Polsce, ich efektywność i wyniki, zaprezentujemy odpowiedzi na powyższe pytania.

 • 6.04.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Opole W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 5.04.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Labirynt Ścieżki wzrostu dla branży farmaceutycznej 2017 Warszawa Z przyjemnością zapraszam na pierwszą konferencję nowego zespołu Kantar Healthcare „Labirynt – ścieżki wzrostu dla branży farmaceutycznej”.  Zaprezentujemy na niej najświeższe prognozy ekspertów i praktyków branżowych oraz trendy, które będą kształtować zachowania konsumentów w nadchodzących latach.

 • 5.04.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Shopping Center Forum 2017 Warszawa. Wiosenna edycja Shopping Center Forum 2017 to przestrzeń targowo- networkingowa i Konferencja poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie branża centrów handlowych w Polsce. Głównym tematem rozmów będzie oczywiście komercjalizacja obiektów handlowych, ale w ramach paneli konferencyjnych pojawią się mocne wątki związane z fiansowaniem inwestycji, ich wyceną i sprzedażą.
 • 29-30.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Poland & CEE Retail Summit 2017. Tradycyjnie zapraszamy Państwa do współtworzenia agendy Kongresu oraz rozwijania jego formuły, tak aby jeszcze lepiej odpowiadała na potrzeby sektora handlu w Polsce. W programie skupimy się na największych wyzwaniach przed jakimi stoi polski handel i praktycznych odpowiedziach na nie. Nie zabraknie więc tematów dotyczących rozwoju multi-formatowości, nowych przepisów kształtujących relacje producent–detalista, czy szerzej – wpływu otoczenia polityczno-gospodarczego na ten sektor gospodarki. Jak zawsze przyjrzymy się zmianą w obszarze zachowań i nawyków zakupowych konsumentów. Istotnym elementem Kongresu Poland & CEE Retail Summit 2017 będzie tradycyjnie intensywny networking.
 • 29.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Zielona Góra W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 24-25.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja tłumaczy 2017 TLC 2017 Warszawa It’s our great pleasure to invite you to the sixth Translation and Localization Conference TLC 2017 which will take place on 24-25 March 2017 in Warsaw. Remember last year? Encouraged by the feedback received in previous years, we planned an even wider array of English-language workshops, presentations and networking opportunities. Concentrating on enhancing your knowledge about the industry, this year’s conference theme is “Level up!”.

 • 17.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Katowice W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 8.03.2017 Konferencja sprzedażowa Konferencja Psychologia Skutecznej sprzedaży 2017 Konferencja Brian Tracy III Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu Warszawa Zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się nad tym, czy klienci, którzy do Ciebie przychodzą są zadowoleni z oferowanych przez Twoją firmę usług. Jednak czy po postawieniu sobie tego pytania udało Ci się odnaleźć sposób, aby zmierzyć poziom tego zadowolenia? Kluczem do zwielokrotnionego zysku jest zadowolony klient, czyli ten który będzie chciał do Ciebie wrócić i łatwo znajdzie drogę, która ponownie poprowadzi go do Ciebie.
 • 7.03.2017 Konferencja sprzedażowa Kongres Maksimum Osiągnięć Brian Tracy 2017 Kraków. Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie 2017 w południowej Polsce! Skorzystaj z wyjątkowej możliwości Poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do rozwoju swojego biznesu.
 • 2.03.2017 Konferencja Sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017 Warszawa Idea Konferencji Sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017 sprzedaż za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji pozwala firmom usatysfakcjonować coraz bardziej wymagających klientów, którzy chcą jednocześnie korzystać z zalet zakupów online i tych dokonywanych w sklepach stacjonarnych. Wielokanałowy świat stawia jednak przed nami kolejne wyzwanie: w jaki sposób harmonijnie połączyć elektroniczne i tradycyjne formy sprzedaży, by w pełni odpowiadać na potrzeby klienta, maksymalizując przy tym zyski?

 • 22.02.2017 III Konferencja Rozwiń Skrzydła w sprzedaży 2017 Olsztyn Konferencja „Rozwiń skrzydła w sprzedaży” pokaże sprawdzone i skuteczne metody zarządzania wielokanałową komunikacją z klientem ukierunkowaną na sprzedaż produktów. Konferencja będzie miała charakter spotkania w luźnej biznesowej konwencji, połączonej z networkingiem.

 • 21.02.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Gdańsk W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 16.02.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Kielce W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 24.01.2017 Konferencja sprzedażowa Konferencja Trendy sprzedaży 2017 Warszawa. Zapraszam na kolejną edycję Trendów sprzedaży, które odbędą się 24-25 stycznia w Warszawie. Rok rocznie Kongres gromadzi najlepszych ekspertów oraz praktyków rynku i już na stałe wpisał się w kalendarz imprez branżowych. W tym roku myślą przewodnią naszego wydarzenia jest nowoczesne zarządzanie sprzedażą. Jak dostosować strategię sprzedaży do zmieniającego się rynku oraz jak stawiać realne cele sprzedażowe? Jak mądrze i efektywnie zarządzać sprzedażą, aby budować dobre relacje zarówno z rynkiem, jak i pracownikami? Jak rekrutować, motywować i dbać o zespół sprzedażowy oraz jak efektywnie wykorzystywać zasoby sprzedażowe? Jak sprostać natężeniu komunikacyjnemu, tak aby oferta sprzedażowa docierała do założonego targetu? Jak zarządzać różnymi kanałami sprzedażowymi jednocześnie oraz jak decydować o celach konkretnych kanałów? Jak wykorzystywać nowoczesne technologie do osiągania celów sprzedażowych? Jak poznać i wartościować naszego klienta, skąd czerpać rzetelne informacje na jego temat i jak ich nie zmarnować?
 • 24.01.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2017 Białystok W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 

 

Konferencje sprzedażowe 2018

Pierwsze konferencje sprzedażowe w 2018

 • 13.06.2018 Konferencja Superwydajna organizacja sprzedażowa 2018 Warszawa Jak zwiększyć sprzedaż przy mniejszej liczbie sprzedawców i mniejszych kosztach? Sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!
 • 17.05.2018 Konferencja Sprzedaż konsultacyjna a nowe media 2018 Warszawa Walka o marżę: cena, oferta, rabaty Nowe narzędzia optymalizacji i zwiększania zysków sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!

 

 

 

Konferencje sprzedażowe 2016

Na stronie Kreatorzy.eu opublikowaliśmy ponad 100 Konferencji sprzedażowych w 2016 roku.

Spore trudności w wyborze najbardziej interesujących Konferencji sprzedażowych 2016 wynikały nie z ich niedoboru, a wręcz przeciwnie – nasycenia rynku tego rodzaju wydarzeniami. Choć – biorąc pod uwagę popularność tej formy spotkań czy warsztatów – trudno byłoby mówić o przesyceniu rynku. Firmy mają świadomość, że Konferencje sprzedażowe 2016 stanowią aktualne źródła wiedzy o najnowszych trendach – dlatego tak chętnie korzystają z dostępnej oferty. A które Konferencje sprzedażowe 2016 my uznaliśmy za najciekawsze? Oto lista:

 • 24-25.11.2016 Konferencja sprzedażowa 3. Forum Szefów sprzedaży Tematem przewodnim trzeciej edycji będzie klient nowych czasów : klient 3.0. Podczas kongresu uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób podejmuje decyzje współczesny klient B2B i B2C; jakie umiejętności rozwijać u handlowców, aby sprostać oczekiwaniom klienta 3.0; na jakich zasadach opiera się prokliencki model sprzedaży; jakie trendy w komunikacji z klientem warto uwzględnić w strategii sprzedażowej firmy. Nowością podczas tegorocznego Forum będą „round tables” – stoliki dyskusyjne z udziałem ekspertów.
 • 23.11.2016 Konferencja sprzedażowa Kongres Efektywna sprzedaż Robert Cialdini W czasie Kongresu Efektywna sprzedaż 2016 dowiesz się jak: - przewidywać zachowania konsumentów - sprzedawać w oparciu o schemat wygrany-wygrany - zaspokajać potrzeby Konsumenta 3.0 - budować długotrwałe i efektywne relacje z klientem.
 • 17.11.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja Inżynieria sprzedaży 2016 Masz trudność w „dobiciu” się do odpowiednich osób? Klient przeciąga proces decyzyjny? Walczysz z obiekcjami i wątpliwościami klienta? A może Twoi potencjalni klienci rzadko okazują się klientami rzeczywistymi?
 • 16-17.11.2016 Konferencja sprzedażowa VI Konferencja Morfologia sprzedaży Morfologia sprzedaży to największa w Polsce północnej Konferencja przeznaczona dla ludzi związanych ze sprzedażą. Stanowisko menedżera sprzedaży to często najtrudniejsze stanowisko w firmie, miejsce stresujące i odpowiedzialne. Rola, którą często pełnią najlepsi.
 • 27.10.2016 Konferencja sprzedażowa Nowa Konferencja Szefów sprzedaży 2016 Jeżeli: Chcesz wiedzieć, jak zbudować wyjątkowe relacje ze stałymi klientami, dzięki którym staniesz się ich kluczowym partnerem i zwiększysz swój udział w ich portfelu wydatków. Chcesz wiedzieć, jak wejść na najwyższy pułap przywództwa, aby stworzyć dojrzały i samodzielny zespół, który osiąga nadzwyczajne wyniki. Chcesz dowiedzieć się jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie i jak skutecznie motywować tych z największym stażem pracy. Twoim celem na 2017 rok jest zwiększenie liczby sfinalizowanych przez zespół transakcji przy jednoczesnej obronie wysokich ceny i marży Nie może zabraknąć Cię na najważniejszym wydarzeniu decydentów sprzedaży tej jesieni.
 • 26.10.2016 Konferencja Sprzedaż 2016 Konferencja Nowoczesne Techniki sprzedaży 2016 Kraków W czasie Konferencji „Nowoczesne Techniki sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 19.10.2016 Konferencja sprzedażowa II Międzynarodowy Kongres Diamenty sprzedaży Sprzedaż zaczyna się w głowie, a więc aby być skutecznym sprzedawcą, musisz dowiedzieć się jak korzystać z psychologii sprzedaży. Bez względu na to, co sprzedajesz i jaką technikę sprzedaży wykorzystujesz, o Twoim sukcesie decyduje umiejętność nakłonienia klienta do podjęcia ostatecznej decyzji. Poznaj NOWY MODEL SPRZEDAŻY, którego Brian Tracy nauczył już miliony osób na całym świecie.
 • 5-6.10.2016 Konferencja sprzedażowa VIII Konferencja Sales Performance Na aktualnym, dynamicznym rynku do zarządzania sprzedażą w największych firmach niezbędna jest nie tylko odpowiednia mentalność bossa - kluczowe znaczenie mają m.in. specjalistyczna wiedza, trafna interpretacja danych, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi IT, skuteczna egzekucja i implementacja wciąż nowych taktyk a także nieszablonowe zarządzanie Sales Force.
 • 27.09.2016 Konferencja Sprzedaż 2016 Konferencja Nowoczesne Strategie sprzedaży 2016 Łódź W czasie Konferencji Nowoczesne Strategie sprzedaży poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 24-25.09.2016 Konferencja Blog Forum Gdańsk 2016 Blog Forum Gdańsk to najważniejsze w Polsce spotkanie blogerów. Jest nie tylko interdyscyplinarną konferencją, podczas której uczestnicy rozwijają swoje kompetencje, ale też okazją do szerokiego networkingu. #BFGdansk co roku proponuje program na bardzo wysokim poziomie, który dzięki zaproszonym gościom autorytetom w swoich dziedzinach czyni z tego wydarzenia przestrzeń do rozważań na istotne tematy kulturalne i społeczne. Tegoroczna edycja przebiegnie pod hasłem "Czy blogerzy zmieniają świat na lepsze?".

 • 13.09.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja Sales Excellence jak kompleksowo optymalizować sprzedaż Podczas Konferencji będzie miała miejsce premiera wyników Polskiego Badania sprzedaży 2016, w czasie którego ponad 100 menedżerów sprzedaży z Polski z różnych branż wypowiedziało się na temat największych wyzwań w sprzedaży. W odpowiedzi na zdiagnozowane wyzwania eksperci Simon-Kucher & Partners oraz praktycy biznesu, menedżerowie z ogromnym doświadczeniem i wieloletnim stażem, podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem z obszaru efektywnej optymalizacji sprzedaży.
 • 8-9.06.2016 Konferencja sprzedażowa Forum Sales Force Power for FMCG Forum Sales Force Power for FMCG to spotkanie zarządzających siłami sprzedaży w firmach z sektora dóbr szybkozbywalnych w Polsce - PRZYWÓDCÓW ALFA SPRZEDAŻY. Dzięki skupieniu wyłącznie na wyzwaniach jednego sektora daje uczestnikom możliwość pozyskania najlepszych praktyk, doświadczeń i inspiracji gotowych do przełożenia na własną praktykę.
 • 8.06.2016 Konferencja sprzedażowa X Ogólnopolska Konferencja Szefów sprzedaży Leadership w sprzedaży - nowoczesne metody profesjonalnego zarządzania zespołami sprzedażowym.
 • 31.03.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja SALESworkout Konferencja SALESworkout jest dedykowana dla sprzedawców. Niezależnie od tego, czy pracujesz jako sprzedawca i Twoją codziennością są klasyczne transakcje, czy prowadzisz własną firmę i „sprzedajesz” swoje pomysły, wiesz że sprzedaż to jedna z najważniejszych umiejętności jakie można mieć w dzisiejszym świecie. Dobra wiadomość jest taka, że tej umiejętności można się nauczyć. Jak w każdej dziedzinie, trening czyni mistrza.
 • 9.03.2016 Konferencja sprzedażowa Konferencja Rewolucja w sprzedaży i Marketingu Zła wiadomość: dotychczasowe techniki marketingowe i sprzedażowe straciły dawną efektywność. Dzisiejsi klienci – zarówno w obszarze B2B, jak i B2C – zachowują się zupełnie inaczej, dlatego inaczej kupują!

 

Konferencje sprzedażowe 2015

Konferencje sprzedażowe 2015 – choć dawno się już zakończyły – mogą stanowić nadal interesujące źródło inspiracji dla organizatorów eventów. Warto prześledzić, co działo się w branży w poprzednich latach, zanim zorganizuje się własne wydarzenie. Poniższa lista Konferencji sprzedażowych 2015 adresowana jest także do analityków rynku konferencyjnego oraz uczestników tego typu wydarzeń, którzy chcieliby przypomnieć sobie najważniejsze spotkania branżowe AD 2015:

 • 19-20.11.2015 Konferencja sprzedażowa II Forum Szefów sprzedaży Głównym tematem, którego będą dotyczyć zajęcia i prelekcje, wygłaszane na Forum, będzie budowanie skutecznego zespołu sprzedażowego. Organizatorzy zadbali, żeby były one nie tylko pełne wartościowych treści i ciekawe, ale także prowadzone w innowacyjnej formie. Będzie to między innymi case study, dotyczące wdrożenia działań zwiększających efektywność zespołów handlowych w firmach z różnych branż - produkcyjno-usługowej, projektowo-budowlanej, samochodowej, FMCG czy finansowej.
 • 21.10.2015 Konferencja sprzedażowa IX Ogólnopolska Konferencja Szefów sprzedaży Poznaj tajniki sprzedaży na najbardziej praktycznych warsztatach w Polsce - zgodnie z prośbami program wydarzenia został dostosowany do potrzeb szefów sprzedaży i ich codziennych zdań. Podczas licznych warsztatów podpowiemy, jak zmotywować zespół do osiągania pożądanych wyników. Wszystkie panele zostały przygotowane tak, by wskazać problem i jego rozwiązanie - to znacznie przyśpiesza proces przyswajania wiedzy.
 • 14-15.10.2015 Konferencja sprzedażowa VII Konferencja Sales Performance Zarządzając sprzedażą dążycie Państwo do konsekwentnego podnoszenia wyników i poszerzania zasięgu rynkowego dzięki realizowanej strategii. Szukacie Państwo dróg autorozwoju i umacniania osobistej pozycji Lidera opartej na szacunku do posiadanej wiedzy i doświadczeniu, ale także na skuteczności i Państwa wizji.
 • 6.10.2015 Konferencja sprzedażowa Międzynarodowy Kongres Diamenty sprzedaży Na jednej scenie pojawią się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie. Światowy autorytet w dziedzinie przywództwa strategicznego, sprzedaży, rozwoju osobistego i psychologii sukcesu BRIAN TRACY, prof. RAFAŁ OHME, MATEUSZ GRZESIAK, KAMILA ROWIŃSKA. Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.
 • 28.05.2015 Konferencja sprzedażowa VIII Ogólnopolska Konferencja Szefów sprzedaży Jak budować autorytet skutecznego szefa sprzedaży? Jak przygotować się na odejście kluczowego pracownika? Jak zarządzać realizacją sprzedaży i w jaki sposób planować jej budżet? W jaki sposób rozpoznawać manipulacje handlowców i reagować na nie? - odpowiedzi poznają 28 maja Uczestnicy VIII Ogólnopolskiej Konferencji Szefów sprzedaży 2015.
 • 10.05.2015 Konferencja sprzedażowa Konferencja Morfologia sprzedaży Konferencja Menedżerów sprzedaży to wydarzenie dla menedżerów odpowiadających za sprzedaż w firmie szukających sposobów na: zwiększenie sprzedaży i efektywności zespołu; poszukiwanie nowych klientów zarówno przy pomocy metod handlowych jak i marketingowych; wzmacnianie motywacji zespołu; wzmacnianie umiejętności przywódczych w sprzedaży; wyjście z manipulacyjnej sprzedaży, bo wiedzą że klienci zwracają uwagę na aspekty etyczne sprzedaży; budowanie wzajemnego szacunku w zespole sprzedażowym, bo to daje również szansę na zwiększanie efektywności w kontaktach z klientami; zwiększenie umiejętności przemawiania w sytuacjach sprzedażowych i zarządczych.
 • 27.03.2015 Konferencja sprzedażowa Konferencja Sprzedaż – najważniejsza umiejętność przyszłości Zachęcanie innych do poświęcenia uwagi prezentowanym pomysłom wymaga dużo czasu i zapału. Tak samo jak motywowanie zespołu do działania za pomocą kreowania wizji firmy. Wymienione powyżej czynności są niczym innym jak właśnie sprzedażą. Nie zależnie od branży, proces ten stał się częścią codzienności.

 

Konferencje sprzedażowe 2014

Kto byłby w stanie wymienić dziś Konferencje sprzedażowe 2014? Z pozoru mogłoby się wydawać, że jeśli warsztaty i spotkania dobiegają końca, zostają zapomniane. Nic bardziej mylnego! Patrząc na listę Konferencji sprzedażowych 2014 widać, że są wśród nich także imprezy cykliczne, liczące sobie już wiele edycji. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób widoczne na stworzonej przez nas liście Konferencje sprzedażowe 2014 „wychwytywały” kolejne trendy i tematy, uważane wówczas za najważniejsze:

 • 27.11.2014 7. Konferencja Skuteczne Zespoły sprzedażowe 2014/2015 To już 7. edycja najbardziej renomowanej i praktyczno-warsztatowej Konferencji zarządzania zespołami sprzedażowymi, która co roku gromadzi rekordową liczbę decydentów z obszaru sprzedaży w Polsce.
 • 20-21.11.2014 Konferencja sprzedażowa Forum Szefów sprzedaży Aby być skutecznym szefem sprzedaży, trzeba cały czas obserwować rynek i reagować na zachodzące zmiany. Czasem wystarczy tylko modyfikacja obranej strategii, żeby obronić plan sprzedaży. Zdarzają się jednak sytuacje - jak embargo Rosji na warzywa i owoce z UE, które wymagają całkowitej zmiany strategii, poszukiwania nowych rynków i nowych odbiorców. Jakie trendy sprzedażowe będą miały kluczowe znaczenie dla realizacji planów sprzedaży w 2015 r.? Jak spośród wielu strategii wybrać tę, która sprawdzi się w przypadku naszych produktów i przyniesie realny wzrost sprzedaży? W które z nowych technologii zainwestować, aby usprawnić pracę handlowców i zwiększyć efektywność kontaktów sprzedażowych? Na te pytania spróbują odpowiedzieć goście Forum Szefów sprzedaży 2015 organizowanego przez magazyn "Szef sprzedaży".
 • 22-23.10.2014 Konferencja sprzedażowa Konferencja Trendy sprzedaży 2014 Będzie to spotkanie mające na celu przedstawienie najnowszych i najbardziej efektywnych rozwiązań sprzedażowych. Chcemy wraz z najlepszymi ekspertami omówić aktualną sytuację na polskim rynku sprzedażowym i wspólnie zastanowić się jak ten rynek będzie zmieniał się w nadchodzącym czasie, ale też jak możemy zmienić się wraz z nim. Porozmawiamy o wszystkich dostępnych kanałach sprzedażowych oraz ich potencjale, ale też odkryjemy najważniejsze aspekty około sprzedażowe, które pośrednio lub bezpośrednio mogą wpływać na wyniki firmy.
 • 8-9.10.2014 Konferencja sprzedażowa VI Konferencja Sales Performance. W tym roku wydarzenie będzie oscylować między dwiema kwestiami: jak dzięki sprzedaży wielokanałowej „dogonić klienta w wielu kanałach” oraz „nowoczesnych”, ciągle udoskanalanych sposobach motywowania Sales Force.
 • 28.08.2014 Konferencja sprzedażowa VI Konferencja Sales Performance Inspiracje Liderów sprzedaży Konferencja Sales Performance to doroczne spotkanie Prezesów i Dyrektorów największych przedsiębiorstw w Polsce o sprzedaży rocznej wynoszącej ponad 100 mln zł. Elitarne grono praktyków, strategiczny charakter i wartość merytoryczna Konferencji sprawiają, że wydarzenie to co roku integruje Liderów sprzedaży w Polsce! Celem każdego z nas jest osiąganie coraz lepszych wyników, bycie skuteczniejszym strategiem i liderem zespołu. Konferencja Sales performance wspiera te aspiracje!
 • 2-4.04.2014 Konferencja sprzedażowa VI Kongres sprzedaż Ludzie, procesy, technologie To spotkanie skupiające się na największych wyzwaniach stojących przed decydentami odpowiadającymi za sprzedaż w dużych i średnich firmach, takich jak: budowanie efektywnego zespołu sprzedażowego, strategie oraz trendy rządzące sprzedażą w 2014 r., a także najnowsze case study związane m.in. ze wsparciem sprzedaży czy wykorzystywaną obecnie technologią.

 

Konferencje sprzedażowe 2013

Co działo się w Marketingu kilka lat temu? Aby prześledzić rozwój tej branży w Polsce, warto sięgnąć do spisu Konferencji sprzedażowych 2013. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że to właśnie zagadnienia związane ze sprzedażą stanowią ścisły cel działalności biznesowej, Konferencje biznesowe 2013 okazują się najlepszym wskaźnikiem trendów i zagadnień, które były wówczas aktualne. A jak prezentuje się lista najciekawszych Konferencji sprzedażowych 2013 w subiektywnym wyborze naszej redakcji? Oto ona:

 • 26.11.2013 Konferencja sprzedażowa II Konferencja Morfologia sprzedaży Jeśli poszukujesz impulsu do rozwoju firmy i stoją przed Tobą trudne zadania: budowa strategii sprzedażowych na 2014 rok i następne, wzmocnienie zespołu sprzedażowego, zwiększenie efektywności działań sprzedażowych, znalezienie nowych sposobów na zwiększenie sprzedaży, inspirację znajdziesz właśnie w trakcie Morfologii sprzedaży.
 • 10-11.10. 2013 Konferencja sprzedażowa V Konferencja Sales Performance Najwyższy poziom Konferencji gwarantują zaproszeni prelegenci, reprezentujący m.in. firmy takie jak: Danone Polska, Avon Cosmetics Polska, Netia, eurobank, McCormick Polska, UCB Pharma, Totalizator Sportowy, Raiffeisen-Leasing Polska
 • 25-26.03.2013 II Konferencja Generation Mobile 2013 Warszawa Generation Mobile 2013 to II edycja Konferencji zorganizowanej po raz pierwszy w marcu 2012 w Warszawie przez Antyweb i NoNoobs poświęconej szybko rosnącemu rynkowi mobilnemu. Przed firmami działającymi w tym segmencie otwierają się koleje oszałamiające możliwości. Smartfony w szybkim tempie zdobywają rynek, a urządzenia tego typu mają szansę zostać najbardziej osobistym produktem w historii. Jak wynika z dedykowanego badania Generation Mobile 2012, przeprowadzonego przez Polskie Badania Internetu korzystamy z nich cały czas nawet podczas rodzinnych obiadów, pobytu w kościele czy podczas... seksu! Coraz częściej płacimy telefonem czy smartfonem, robimy coraz więcej zakupów, przeglądamy coraz więcej treści. Kiedy zapomnimy zabrać go z domu czy z pracy wracamy po niego. Nie pożyczamy nikomu. Czy można sobie wyobrazić lepsze urządzenie do komunikacji z naszymi klientami? Czy jest lepsze miejsce na dotarcia z naszą ofertą? Czy płatności mobilne czy ID w dalszej perspektywie nie pozbawią nas portfela zastępując go daleko bardziej uniwersalnym urządzeniem? Patrząc na perspektywy, które stoją przed tym rynkiem, zarówno urządzeń jak i oprogramowania praktycznie każda firma czy organizacja powinna przygotowywać się działania. Konkurencja w tym segmencie będzie ogromna. 

 • 18-19.03.2013 Konferencja sprzedażowa II Konferencja Zarządzanie siłami sprzedaży. Efektywna organizacja sprzedaży. Dział sprzedaży – czy to rzeczywiście zawsze „oczko w głowie” każdego przedsiębiorstwa? Sprzedawca powinien sprzedać produkt i być zadowolony z benefitów, które za to otrzymuje. Klient powinien być usatysfakcjonowany z zakupionego produktu oraz ze wszystkich kontaktów związanych z samym procesem zakupu i późniejszego korzystania z produktu. Konieczność zwiększenia wyników sprzedaży sprawia, że firmy stale poszukują skutecznych sposobów usprawnienia działań zespołu handlowego.

 

Konferencje sprzedażowe 2012

Zebraliśmy wszystkie informacje o Konferencjach sprzedażowych 2012 i po dokładnej selekcji stworzyliśmy listę, którą prezentujemy poniżej. Znajdziecie na niej dane na temat najbardziej istotnych wydarzeń w branży. Konferencje sprzedażowe 2012 to prelekcje, wykłady i zajęcia warsztatowe z najważniejszych zagadnień, dotyczących skutecznego oferowania klientom produktów i usług. Które spośród Konferencji sprzedażowych 2012 najbardziej zasługują na zapamiętanie? Naszym zdaniem są to:

 • 27.11.2012 Konferencja sprzedażowa Konferencja Morfologia sprzedaży Udział w Konferencji Morfologia sprzedaży pozwala na postawienie diagnozy procesom sprzedaży w firmie. Czy dział sprzedaży działa prawidłowo? Czy firma będzie się rozwijać bezpiecznie? Zastanów się nad udziałem jeśli stoją przed Tobą ważne wyzwania sprzedażowe: utrzymanie lub wręcz zwiększenie poziomu sprzedaży w warunkach spowolnienia gospodarczego, trudności z wdrożeniem zmian poprawiających proces handlowy, problemy ze zbudowaniem skutecznego zespołu handlowego.
 • 3-4.10. 2012 IV Konferencja Sales Performance IV Konferencja Sales Performance, doroczne strategiczne spotkanie Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Managerów sprzedaży. Tematem przewodnim Konferencji jest wypracowanie skutecznych strategii sprzedażowych i taktyk na dzisiejszym trudnym rynku.
 • 14.03.2012 Konferencja Sprzedaż w trudnych czasach, czyli o mądrym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań Wysiłek menedżerski związany z projektowaniem organizacji sprzedaży powinien zawsze przekładać się na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Organizacja działu sprzedaży powinna odpowiadać zarówno profilowi przedsiębiorstwa, jak i poziomowi jego rozwoju. Zbyt skomplikowana struktura może skutecznie utrudniać wzrost sprzedaży w przypadku firm rozpoczynających działalność, podczas gdy pojedynczy kanał sprzedaży może uszkodzić sprzedaż na dojrzałych rynkach.

 

W przypadku wielu dziedzin biznesu optymalnym sposobem zdobywania wiedzy jest udział w Konferencjach. Jednak w przypadku handlowców dyskusja czy wykład to za mało – dlatego w tej dziedzinie największą popularnością cieszą się Konferencje sprzedażowe. Trudno byłoby wyodrębnić wśród nich określone kategorie. W Konferencjach sprzedażowych uczestniczą zarówno przedstawiciele handlowi, pracownicy call center czy też sprzedawcy w sklepach stacjonarnych, jak i dyrektorzy ds. sprzedaży, twórcy serwisów internetowych oraz organizatorzy kampanii promocyjnych.

Tak ogromne zainteresowanie Konferencjami sprzedażowymi można łatwo wyjaśnić, jeśli spojrzy się na miejsce, jakie sprzedaż zajmuje w strukturze każdego przedsiębiorstwa. To właśnie procesy z nią związane generują bezpośrednio zyski dla firmy. To właśnie dzięki niej przedsiębiorcy mogą realizować cele biznesowe, zatrudniać pracowników, podejmować nowe aktywności. Mówiąc najprościej: właśnie od skuteczności sprzedaży będzie zależało być albo nie być firmy na rynku – to, czy będzie ona potrafiła „zarobić na siebie”.

To, jak szeroko może być pojmowany temat sprzedaży, znajduje odzwierciedlenie również w treści samych Konferencji sprzedażowych. Znajdziemy tu zarówno spotkania warsztatowe poświęcone komunikacji interpersonalnej, mowie ciała czy perswazji słownej, jak i warsztaty dotyczące projektowania sklepów internetowych oraz stron produktowych. Co więcej – w ramach Konferencji sprzedażowych omawia się również metody konstrukcji materiałów wspierających sprzedaż – tekstów, grafik, narzędzi informatycznych.

Do bardzo rozbudowanych Konferencji sprzedażowych należą te, które poświęcone są strategii sprzedaży czy też realizacji szeroko zakrojonych kampanii. Kierowane są one przede wszystkim do specjalistów wyższego szczebla – menedżerów i dyrektorów ds. sprzedaży, Marketingu czy też właścicieli firm.