Konferencje HR

Konferencje HR 2019

 • 19-21.11.2019 30. Kongres Kadry 2019 Warszawa Kongres Kadry to największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy z HR-owcami od 2005 roku. Przez ten czas udostępniamy menedżerom i specjalistom personalnym wiedzę o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi a także prezentujemy najlepsze wdrożenia realizowane w firmach polskich czy korporacjach zagranicznych. Nadchodząca edycja to nasz jubileusz: 30. Kongres Kadry!

 • 19.11.2019 Konferencja Wyzwania HR 2019 Poznań Wyzwania HR to cykl wydarzeń, których celem jest odpowiadanie na potrzeby praktyków HR, kształtujących politykę personalną. Dlatego uważanie przyglądamy się trendom, zmieniającemu się rynkowi, pytamy branżę HR o opinie i refleksje.

 • 24-25.10.2019 VIII Forum Dyrektorów HR 2019 Warszawa Obserwuje otoczenie, poznaje zależności pomiędzy światem ożywionym a materią, miesza ze sobą różne substancje, aby stworzyć panaceum – przyjazne środowisko pracy, które będzie sprzyjać indywidualnemu rozwojowi pracowników. Dyrektor HR, podobnie jak alchemik, dąży do transmutacji ołowiu w złoto, czyli do doskonalenia umiejętności i kompetencji poszczególnych członków zespołu. Jego celem jest stworzenie lepszego świata i doskonałego sposobu na zadowolenie pracowników oraz kadry zarządzającej.

 • 23.10.2019 XI Konferencja HRcamp 2019 Warszawa Kolejna edycja kultowej już konferencji HRcamp. Gromadzi autorytety i profesjonalistów branży HR i Employer Brandingu w jednym miejscu, by dzielili się doświadczeniem, wzajemnie się edukując.

 • 22.10.2019 Konferencja Wyzwania HR 2019 Wrocław Wyzwania HR to cykl wydarzeń, których celem jest odpowiadanie na potrzeby praktyków HR, kształtujących politykę personalną. Dlatego uważanie przyglądamy się trendom, zmieniającemu się rynkowi, pytamy branżę HR o opinie i refleksje.

 • 16.10.2019 Konferencja Wyzwania HR 2019 Kraków Wyzwania HR to cykl wydarzeń, których celem jest odpowiadanie na potrzeby praktyków HR, kształtujących politykę personalną. Dlatego uważanie przyglądamy się trendom, zmieniającemu się rynkowi, pytamy branżę HR o opinie i refleksje.

 • 3.10.2019 Konferencja HR (R)evolution 2019 Warszawa NOWE KOMPETENCJE HR • ZARZĄDZANIE PRZEZ ZAANGAŻOWANIE • AUTOMATYZACJA PROCESÓW Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz TAK, nie czekaj, dołącz do grona uczestników wyjątkowego spotkania HR (R)evolution! W myśl zasady „nic o nas bez nas” zgłoś się już dziś i wspólnie z nami kreuj nową rzeczywistość HRM! Spotkajmy się 3 października 2019 w Warszawie, w wyjątkowym miejscu – MS Mermaid!

 • 2.10.2019 Konferencja Digital People Konferencja DXHR 2019 Warszawa Celem konferencji, a właściwie projektu: „DIGITAL PEOPLE” jest zebranie liderów biznesu oraz decydentów i omówienie pomysłów, a także podjęcie próby znalezienia odpowiedzi na pytania: Jak w pełni zintegrować technologie cyfrowe jako kluczowy element procesów biznesowych? jakie są i będą nieuniknione wyzwania organizacyjne? Jak pokonać bariery, które niesie ze sobą rewolucja cyfrowa, a co najważniejsze jak przekonać ludzi do zmiany?

 • 25.09.2019 I Ogólnopolskie Forum Benefitów pracowniczych Forum MeetBenefit 2019 Warszawa MeetBenefit to ogólnopolskie Forum Benefitów pracowniczych, gdzie: - podczas prelekcji poznacie rozwiązania, które sprawdzają się w praktyce - w strefie expo poznacie oferty najlepszych firm z branży i ekspertów - wymienicie doświadczenia z innymi praktykami na interesujące Was tematy.

 • 18-19.09.2019 VII Konferencja Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej- Pracownik 4.0 2019 Wrocław Cyfryzacja, automatyzacja, Big Data – nowe wyzwania pojawiające się przed Działami HR w związku z wdrożeniem przemysłu 4.0. Employer branding jako narzędzie skutecznej i szybkiej rekrutacji. Virtual Warehouse Training - wykorzystanie nowoczesnej technologii w implementacji pracowników. „HR all inclusive”, czyli szybkość rekrutacji oraz nowe technologie filarami rozwoju nowoczesnej firmy produkcyjnej.

 • 11-12.09.2019 VI Kongres HR Summit 2019 Warszawa Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Kongresu HR Summit. W tym roku motywem przewodnim kongresu będzie dostrzeżenie człowieka w świecie pełnym technologii. Pokazanie, że to nie człowiek ma służyć technologiom, a technologie mają jedynie nas wspierać. Wskażemy zatem jak na nowo zdefiniować funkcję HR, uczynić działania adekwatnymi do sytuacji, tworzyć przyjazną kulturę pracowniczą. Odnaleźć się w dynamicznie rozwijającym się świecie, który wymaga od nas ciągłej transformacji.

 • 3.07.2019 10. Konferencja Lato HR 2019 Warszawa To już 10 edycja konferencji dedykowanej przedstawicielom działów HR oraz kadrze zarządzającej zajmującej się tematyką HR. Niesztampowy program – zawsze na czasie, przestrzeń wymiany wiedzy oraz sami uczestnicy – to znaczniki każdej konferencji spod marki LatoHR.

 • 18.06.2019 8. Forum Employer Branding 2019 Warszawa

 • 12-13.06.2019 Konferencja Learning & Development Strategy 2019 Warszawa Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji: Learning & Development Strategy. Jest to unikatowe wydarzenie poświęcone w całości tematyce szkoleniowej. Udział to doskonała sposobność by podyskutować w gronie ekspertów, wymienić się doświadczeniami, poznać najnowsze trendy rynkowe w dziedzinie szkoleń i rozwoju.

 • 13.06.2019 Forum Kadr i HR – Warszawa 2019 Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy kolejną edycję Forum Kadr i HR, którego głównym celem jest przedstawienie Państwu w sposób kompleksowy zmian mających bardzo duży wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji.

 • 11.06.2019 Forum Kadr i HR – Kraków 2019 Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy kolejną edycję Forum Kadr i HR, którego głównym celem jest przedstawienie Państwu w sposób kompleksowy zmian mających bardzo duży wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji.

 • 5.06.2019 8. Konferencja EB Summit 2019 Energia w organizacji Warszawa Przed nami ósma edycja konferencji EB Summit. A ósemka w wielu kulturach jest symbolem nieskończoności, co dobrze ilustruje nieustanną konieczność aktualizowania wiedzy employer brandingowej i niekończącą się potrzebę budowania wizerunku pracodawcy. Zapraszamy już 5. czerwca 2019 r. do Warszawy, gdzie spotkamy się, żeby porozmawiać o employer brandingu.

 • 4.06.2019 Forum Kadr i HR – Wrocław 2019 Aktualne zmiany w przepisach dla działów kadr Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy kolejną edycję Forum Kadr i HR, którego głównym celem jest przedstawienie Państwu w sposób kompleksowy zmian mających bardzo duży wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji.

 • 31.05.2019 Konferencja HR Future Rola HR w czasach redefinicji relacji pracownik-pracodawca 2019 Konferencja Nowoczesnego HR Warszawa HR Future – konferencja nowoczesnego HR to ogólnopolskie wydarzenie adresowane do profesjonalistów związanych z branżą HR, rekruterów, osób odpowiedzialnych za EB, ekspertów w zakresie komunikacji, trenerów, Dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów. Udział w konferencji to doskonała okazja do rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy o aktualne trendy HR.

 • 29.05.2019 XIII Konferencja HR Factor 2019  Podczas HR Factor zastanowimy się, jak ważny w tej organizacyjnej machinie jest czynnik ludzki.

 • 28.05.2019 Konferencja Wyzwania HR 2019 Gdańsk Wyzwania HR to cykl wydarzeń, których celem jest odpowiadanie na potrzeby praktyków HR, kształtujących politykę personalną. Dlatego uważanie przyglądamy się trendom, zmieniającemu się rynkowi, pytamy branżę HR o opinie i refleksje. Nie inaczej stało się w tym roku – z tematów ważnych dla branży wybraliśmy te, które są priorytetowe, a do podzielenia się wiedzą zaprosiliśmy uznanych ekspertów.

 • 28.05.2019 Konferencja Wyzwania HR 2019 Gdańsk Wyzwania HR to cykl wydarzeń, których celem jest odpowiadanie na potrzeby praktyków HR, kształtujących politykę personalną. Dlatego uważanie przyglądamy się trendom, zmieniającemu się rynkowi, pytamy branżę HR o opinie i refleksje.

 • 27-28.05.2019 X Jubileuszowa Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu 2019 Warszawa Celem tej edycji konferencji jest uzyskanie odpowiedzi na pytania o przyszłość coachingu oraz wyzwania, przed jakimi stoi coaching w Polsce i na świecie. Coaching rozwija się w Polsce i na świecie niezwykle dynamicznie i na wielu różnych poziomach. Ma coraz więcej zastosowań i ukonstytuował się już jako odrębna, społecznie rozpoznawana profesja. Pojawiają się nowe coachingowe koncepcje, podejścia, narzędzia oraz obszary specjalizacji.

 • 23.05.2019 Konferencja HR Tech Night 2019 Warszawa Jedyne takie wydarzenie dla branży HR i Rekrutacji! Jesteś nowy w branży i wciąż wdrażasz się w tajniki skutecznej rekrutacji i HR? A może jesteś doświadczonym Dyrektorem HR otwartym na nowe rozwiązania, którego zespół uwielbia brać udział w branżowych wydarzeniach?

 • 22.05.2019 VII Konferencja DFHR HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy 2019 Wrocław Dlaczego jedne Działy Personalne doskonale radzą sobie w obecnej sytuacji, a inne moją duże problemy? Jakie działania firm są panaceum na aktualne trudności? Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

 • 22.05.2019 Forum Kadr i HR – Gdańsk 2019 Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy kolejną edycję Forum Kadr i HR, którego głównym celem jest przedstawienie Państwu w sposób kompleksowy zmian mających bardzo duży wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji.

 • 21.05.2019 III Konferencja #HRSzczecin: na styku biznesu z HR-em 2019 Szczecin Trzecia edycja największej na Pomorzu Zachodnim konferencji dotyczącej kapitału ludzkiego. #HRSzczecin dedykowane jest przedsiębiorcom, HR-owcom nastawionym na działanie, szkoleniowcom, doradcom personalnym, a także osobom zainteresowanym dynamizacją sieci networkingowej.

 • 20-21.05.2019 Krakowskie Forum Wynagrodzeń 2019 Kraków Już od 2006 roku organizujemy dla Was Krakowskie Forum Wynagrodzeń. Wiemy, że wynagradzanie i motywowanie to jedna z najważniejszych funkcji HR, dlatego obraliśmy sobie za cel przekazywanie najaktualniejszej wiedzy i praktyk w tym obszarze.

 • 14-16.05.2019 XXIX Kongres Kadry 2019 Warszawa Największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy z HR-owcami od 2005 roku. Przez ten czas udostępniamy wiedzę o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi a także prezentujemy najlepsze wdrożenia realizowane w firmach polskich czy korporacjach zagranicznych.

 • 14.05.2019 Konferencja Wyzwania HR 2019 Katowice Wyzwania HR to cykl wydarzeń, których celem jest odpowiadanie na potrzeby praktyków HR, kształtujących politykę personalną. Dlatego uważanie przyglądamy się trendom, zmieniającemu się rynkowi, pytamy branżę HR o opinie i refleksje.

 • 9-10.05.2019 Konferencja HR evolution 2019 Warszawa Our conference and workshops are designed for discussion and sharing of latest knowledge about HR issues and the role of HR in going through the process of digital transformation. Our mission is to empower the leaders to build the solutions for tomorrow.

 • 27-28.04.2019 IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu. COACHING JAKO NARZĘDZIE SYSTEMOWEJ ZMIANY 2019 Warszawa We współczesnym świecie wszystko zmienia się coraz szybciej,  jednocześnie każdy z nas jest częścią większego systemu: rodziny, firmy, organizacji, społeczności. Nieustannie mierzymy się z ciągle zmieniającymi się wymaganiami otoczenia oraz osób, od których bezpośrednio zależymy i osób zależnych od nas. Szybkie tempo zmian i wysokie wymagania powodują stres oraz niepewność przyszłości.

 • 17.04.2019 Konferencja The BSS Tour Bydgoszcz: Customer Experience w HR 2019 Bydgoszcz Mocne filary Employee Experience Management mają bezpośredni wpływ na zarządzanie doświadczeniem od strony klienta. To właśnie pracownicy w głównej mierze są ambasadorami marki i to oni budują relacje oraz jej zewnętrzną percepcję. Wzmacnianie powyższych relacji wpływa na pozytywny wizerunek, a także silną pozycję firmy na rynku.

 • 17.04.2019 Konferencja Nowoczesny Human Resource Management a zwiększenie efektywności działania firmy 2019 Warszawa Konferencja poświęcona przedstawieniu praktycznych przykładów zastosowania nowoczesnych metod zarządzania kapitałem ludzkim. Jeżeli zarządzasz Human Resource Management i zastanawiasz się: Jak usprawnić pracę Twojego działu bez konieczności zwiększania zatrudnienia? Jak efektywnie (szybko, tanio i skutecznie) wdrożyć w firmie pojawiające się, nowe obowiązki prawne?

 • 16-17.04.2019 Spotkanie Praktyków Jak motywować pracowników produkcyjnych 2019 Warszawa W dobie rynku pracownika, coraz więcej właścicieli i dyrektorów zakładów produkcyjnych poszukuje sprawdzonych rozwiązań i pomysłów, które pozwolą nie tylko utrzymać wystarczające zatrudnienie, ale i zapewnią odpowiedni poziom zmotywowania do pracy.

 • 16.04.2019 Konferencja HR 2019, Prawo, inspiracje, narzędzia Warszawa Konferencja dotyczy aktualnych tematów związanych z zatrudnieniem i rozwojem pracowników oraz pracownic. Uczestnikom wydarzenia zaprezentujemy gotowe narzędzia związane z tworzeniem przyjaznego, efektywnego i nowoczesnego środowiska pracy oraz kluczowe dla 2019 roku zmiany w prawie związane z personelem. Jednym z ważnych wątków konferencji będzie dyskusja o równości wynagrodzeń kobiet i mężczyzn oraz prezentacje firm, które w tym zakresie mają sukcesy.

 • 11-12.04.2019 XX Ogólnopolskie Forum Praktyków Kadry, Płace, HR 2019 Warszawa Ogólnopolskie Forum Praktyków KADRY•PŁACE•HR organizowane jest dwa razy w roku  już od 2009 r.  Naszym celem jest, by każdy z uczestników zdobył podczas Forum praktyczną wiedzę, która pozwoli mu rozwiązać wszystkie problemy, zarówno te, z którymi boryka się obecnie, jak i takie, z którymi spotka się dopiero po zmianie przepisów w nowym roku. Niezależnie czy dotyczą one czasu pracy, zwalniania, dokumentacji kadrowej czy rozliczania składek, obliczania zasiłków, podatków itp. Już od pierwszej edycji tej konferencji jej ogromną zaletą dla uczestników są tzw. tematyczne stoliki eksperckie − indywidualne konsultacje, w czasie których eksperci pomagają uczestnikom rozwiązać ich konkretne problemy. Niemal wszyscy uczestnicy Forum podkreślają, że bardzo cenią tę możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami.

 • 11.04.2019 Konferencja Follow The Rabbit 2019 Gdynia Najciekawsza konferencja HR w Trójmieście Follow the Rabbit to wyjątkowa konferencja tworzona przez specjalistów dla specjalistów. Przed nami już IV edycja tego wydarzenia w nowej odsłonie graficznej. Konferencja Follow the Rabbit jest miejscem wymiany doświadczeń, pozyskiwania wiedzy oraz nawiązywania relacji.

 • 10.04.2019 IV Konferencja HR Tech Summit 2019 Warszawa Czwarta rewolucja przemysłowa stanowiąca połączenie zmian technologii cyfrowych i infrastruktury informatycznej jest w toku. Wciąż trudno wyobrazić sobie nasz świat po jej zakończeniu, jednak już dziś wiemy, że postęp technologiczny pozwoli organizacjom na nowy, bardziej odpowiedzialny sposób oddziaływania na społeczeństwo. W kontekście zespołów HR ta rewolucja technologiczna to już nie tylko rozwiązania z obszaru automatyzacji, ale nowy sposób budowy produktywnych i zaangażowanych zespołów.

 • 10.04.2019 IV Konferencja E-Learning Fusion ELF 2019 Warszawa E-Learning, Fusion (ELF) to jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja dotycząca szeroko rozumianego e-learningu, czyli cyfrowego uczenia się (digital learning). ELF jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy.

 • 8-9.04.2019 Forum dyrektorów i menedżerów HR oraz CEO 2019 Warszawa Zmniejszenie rotacji wśród pracowników? Zwiększenie przychodów? Poprawa wydajności pracowników biurowych, terenowych, na linii produkcyjnej? Zmniejszenie absencji i poprawa kondycji osób które zatrudniasz? Poprawa komfortu i ergonomii miejsca pracy? Wprowadzenie polityki pro-zdrowotnej w firmie? Rozszerzenie pakietu benefitów o pakiety medyczne i ubezpieczeniowe?

 • 27.03.2019 Konferencja HR Experience 2019 Warszawa-  poznaj 10 case study Wymiana doświadczeń HR w oparciu o 10 case study

 • 21.03.2019 IV Konferencja E-learning i Zarządzanie Wiedzą 2019 Warszawa Prelegenci czwartej edycji konferencji „E-learning i zarządzanie wiedzą” nie będą podczas swoich krótkich wystąpień reklamować usług i firm. Będą natomiast pokazywać konkretne problemy i przedstawiać sposoby ich rozwiązywania, które w przeszłości zastosowali w swoich strukturach z lepszymi – bądź gorszymi – rezultatami.

 • 20.03.2019 Konferencja Wellbeing w praktyce 2019 Wrocław Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kluczowy kapitał. W związku z tym nowatorski styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i troskę o jego stan psychofizyczny. Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji.

 • 20.03.2019 Konferencja Fun at Work Summit 2019 Warszawa Docenianie w pracy ma moc! Konferencja Fun at Work 2019 Kultura organizacyjna, radość w pracy oraz satysfakcja z jej wykonywania od lat zyskuje na znaczeniu. Okazuje się, że kwestia doceniania jest dla pracowników niezwykle istotna i często decyduje o być albo nie być w firmie. Doceniony pracownik natomiast jest bardziej radosny, efektywny, zaangażowany i lojalny wobec firmy.

 • 19-20.03.2019  Konferencja Recruitment Days 2019 Warszawa Rekrutacja stanowi aktualnie jedno z największych wyzwań firm w obszarze HR. Nie ma organizacji, która nie chciałaby pozyskać znakomitych pracowników, którzy zostaną z nią na dłużej.

 • 14-15.03.2019 VI Europejski Kongres Mobilności Pracy 2019 Kraków  Europejski Kongres Mobilności Pracy jest największym cyklicznym wydarzeniem w Europie poświęconym tematyce delegowania pracowników i swobody świadczenia usług.

 • 22.02.2019 Konferencja Quo Vadis Szkolenia 2019 Warszawa Konferencja Quo Vadis Szkolenia jest podsumowaniem VII Edycji Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

 • 29.01.2019 Konferencja Pociąg do EB – Rzeszów 2019 Pociąg do EB to cykl spotkań dla pasjonatów i praktyków EB.

 • 24-25.01.2019 Konferencja Zarządzanie zespołami IT 2019 Warszawa Konferencja Zarządzanie Zespołami IT w całości poświęcona jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Jak pozyskać talenty do organizacji, jak budować zaangażowanie, jak ułożyć współpracę w zespołach rozproszonych? Zarządzanie Zespołami IT to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w całości jest poświęcone tematyce współpracy, pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Podczas konferencji prezentujemy perspektywy zarówno dyrektorów działów HR, jak i dyrektorów działów IT, CIO. Bogaty program wydarzenia, różnorodna forma – to wszystko umożliwia w pełni wykorzystać dwa dni konferencji i czerpać inspiracje.

 • 24.01.2019 X Konferencja HR Directors Summit 2019 Warszawa X Konferencja HR Directors Summit - Konferencja dla dyrektorów personalnych Przed nami dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji HR Directors Summit, która od 2010 roku jest jednym z najważniejszych spotkań dyrektorów działów personalnych w Polsce. Program X edycji konferencji będzie obfitował w studia przypadków przeprowadzone przez dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski.
 • 23-24.01.2019 Konferencja Recruitment Trends 2019 Warszawa  Zapraszamy Cię do świata rekrutacji, w którym podczas dwóch dni spotkasz wielu pasjonatów i ludzi zaangażowanych w ten temat. Każdego dnia zaprosimy Cię do 4 inspirujących wystąpień, podczas których dajemy Ci niepowtarzalną okazję do wysłuchania znakomitych praktyków, ale również możliwość aktywnego udziału w każdej z prelekcji. Następnie, każdego z dwóch dni weźmiesz udział w interaktywnych warsztatach – wspólnie zbudujmy strategię employer brandingu i candidate experience.

 • 23.01.2019 Konferencja Scena HR 2019 Warszawa Scena HR to połączenie praktyki i merytoryki HR z dobrą atmosferą i atrakcyjną formą sceny

 • 17.01.2019 Konferencja HR Data Forum 2019 Cyfrowa transformacja w nowoczesnych działach HR Warszawa Wytworzenie się rynku pracownika spowodowało drastyczne zmiany w obszarze sposobów zarządzania obszarem HR. Firmy nieustannie poszukują nowych form pozyskiwania pracowników, włącznie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, działań social media itp. Wyzwaniem dla całych organizacji jest również, aby utrzymać rotację pracowników na pożądanym poziomie i zatrzymać najbardziej wartościowych pracowników na różnych szczeblach struktury organizacyjnej firm. W tym celu coraz częściej działy HR wykorzystują coraz bardziej zaawansowane narzędzia analityczne, gdzie ze wsparciem przychodzą działy IT ze swoimi zasobami. Jakie to daje możliwości? Do czego i jak można wykorzystać nowoczesne technologie? Jakie narzędzia warto zaimplementować? Odpowiedź na te i wiele innych pytań da HR Data Forum!
 • 11-12.01.2019 Konferencja Futureman - Zdobądź Kompetencje Przyszłości 2019 Wrocław Zapraszamy do udziały osoby, dla które chcą w pełni zrozumieć rewolucję technologiczną oraz poznać szanse i zagrożenia jakie niesie dla człowieka przyszłość w epoce cyfryzacji. Ugryziemy temat z każdej możliwej strony- biznesowej naukowej, psychologicznej, teoretycznej i praktycznej. Podczas konferencji dowiesz się m.in.: Jakie kompetencje okażą się kluczowe w epoce cyfryzacji? Jak współpraca z technologią może wpłynąć na Twoją firmę? Co zrobić, by stać się liderem przyszłości?

 • 10.01.2019 III Kongres HR Hr dzisiaj i jutro 2019 Katowice Jakie wyzwania czekają headhunterów, rekruterów, HR managerów i właścicieli firm?

 

Human resources, czyli zarządzanie zasobami ludzkimi, to jeden z podstawowych procesów, przebiegających we wszystkich dużych przedsiębiorstwach. Nic dziwnego, że poświęcone zagadnieniom z tego zakresu konferencje HR cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Do osób, które najchętniej rejestrują się na konferencje HR, należą przede wszystkim osoby z działów kadrowych, specjaliści do spraw rekrutacji, ale także bezpośredni przełożeni zespołów pracowniczych. Tak naprawdę bowiem wiedza dotycząca tego, w jaki sposób zarządzać karierą pracowników, układać ścieżkę ich awansu i rozwoju zawodowego, a także określać predyspozycje i możliwości osób zatrudnionych w organizacji, ma wielkie znaczenie w pracy kadry kierowniczej.

Konferencje HR mogą dotyczyć zarówno kwestii organizacyjnych, zewnętrznych, związanych ze strukturą firmy i metodami organizacji pracy, jak i tematów związanych z psychologicznymi i socjologicznymi aspektami organizowania zespołów pracowniczych. Konferencja HR to znakomita okazja do rozmowy o metodach motywowania pracowników, ale także komunikowaniu im stylu relacji wewnątrz firmy, tak by te zasady przyjęli.

Wreszcie: wiele konferencji HR dotyczy ważnych zagadnień z zakresu obowiązującego prawa. Na działach kadr ciąży bowiem obowiązek odpowiedniego i zgodnego z przepisami dokumentowania spraw pracowniczych. Kompletność i rzetelność tej dokumentacji ma znaczenie nie tylko dla pracownika, ale także dla firmy. Pracownik jest dzięki nim objęty odpowiednimi ubezpieczeniami; wie również, że jego staż, przebieg kariery i osiągnięcia są odpowiednio rejestrowane. Firma unika natomiast konsekwencji za niedopełnienie obowiązków. Takie tematy również możemy znaleźć w programie najważniejszych konferencji HR.

Zwróćmy także uwagę na fakt, że zarządzanie zasobami ludzkimi to tak naprawdę jeden z podstawowych obszarów strategii firmy. Podczas konferencji HR kadra zarządzająca może przyswoić najskuteczniejsze metody budowania wizerunku przedsiębiorstwa w oczach pracowników oraz kandydatów do pracy. Opinia na temat pracodawcy jest jednym z elementów przewagi konkurencyjnej, ponieważ sposób kształtowania zespołu pracowniczego i zasady realizowane w ramach polityki personalnej mogą wpływać na postrzeganie przedsiębiorstwa także wśród klientów. Dodajmy przy tym, że w ramach konferencji HR można dowiedzieć się także w jaki sposób pozyskać, a przede wszystkim zatrzymać w firmie cenionych specjalistów.

Styl zarządzania zasobami ludzkimi coraz częściej jest wyznacznikiem profesjonalizmu firmy. Widać to w programach konferencji HR 2017, jeśli przejrzy się ich programy. Na potrzeby poniższej listy przeglądaliśmy systematycznie wszystkie ogłoszenia o organizowanych konferencjach HR. Wybrane wydarzenia, które uznaliśmy za najciekawsze i najważniejsze, publikujemy poniżej. 

Kalendarz konferencji

Sierpień   2019
P W S C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

captcha 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Z zastrzeżeniem Twojego wyboru, ComminT Sp. z o.o. może również stosować pliki cookies w celu polepszenia Twojego doświadczenia, w celu zabezpieczenia i zapamiętania danych do logowania, w celu zarządzania sesją, dla celów statystycznych, aby usprawnić funkcjonalność i zapewnić spersonalizowaną zawartość stron internetowych zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Szanujemy Twój wybór, zarówno tu jak i w aplikacjach, gdzie wymagane są zaawansowane ustawienia cookies. 
Aby zapewnić płynną nawigację, Twoje preferencje dotyczące plików cookies będą udostępnione następującym domenom internetowym ComminT: Severso.pl, Google.com
Przeznaczenie i użytkowanie plików cookies na tych domenach pozostanie niezmienione. Kliknij "Wyraź zgodę i kontynuuj ze standardowymi ustawieniami ComminT" w celu akceptacji plików cookies i przejdź bezpośrednio do strony internetowej lub kliknij "Sprawdź ustawienia plików cookies", aby uzyskać szczegóły opis rodzajów plików cookies i/lub określić własne ustawienia plików cookies.