Szkolenia sprzedażowe

Konferencje sprzedażowe 2019

 • 26-27.11.2019 Konferencja Morfologia Sprzedaży 2019 Gdańsk MORFOLOGIA SPRZEDAŻY to konferencja przeznaczona dla menedżerów sprzedaży i osób nadzorujących sprzedaż. To największa tego typu cyklicznie odbywająca się konferencja w północnej Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2012.
 • 21-22.11.2019 VI  Forum Szefów Sprzedaży 2019 Warszawa 5 kroków do zwycięstwa w bitwie o współczesnego klienta. Czy to już koniec ery "uniwersalnych żołnierzy"? Jeżeli jesteś szefem sprzedaży i: chcesz poznać odpowiedź na pytanie: kto lepiej sprawdzi się w bitwie o współczesnego klienta – uniwersalny żołnierz czy wyspecjalizowana jednostka zastanawiasz się, która strategia będzie bardziej skuteczna: atak frontalny czy wojna podjazdowa, zależy Ci na poznaniu sprawdzonych sposobów na zrekrutowanie prawdziwego sprzedażowego “Terminatora”, który pozostanie wierny swojemu oddziałowi, chcesz stać się dowódcą oddziału, z którego żaden żołnierz nie będzie próbował zdezerterować, poszukujesz wiedzy na temat zasad wyboru najlepszego ekwipunku: sprzętu i amunicji

 • 20.11.2019 Konferencja Retail Congress 2019 Warszawa 20 listopada, pierwszego dnia targów RetailShow w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się 10 edycja konferencji Retail Congress.

 • 9.10.2019 Kongres Szefów Kuchni 2019 Warszawa Największe spotkanie Szefów Kuchni w Polsce

 • 8-9.10.2019 Konferencja E-commerce Standard 2019 Warszawa Najciekawsze case studies poświęcone skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet. To jedno z ważniejszych wydarzeń na polskim rynku, dedykowane dyrektorom i menedżerom e-commerce z dużych i średnich firm. Pierwszy dzień to kilkanaście prelekcji, prezentacje najświeższych raportów. Drugi dzień – interaktywne warsztaty.

 • 26.09.2019 II Kongres Sprzedażowy National Sales Congres 2019 Warszawa Mistrzowskie wydarzenia dedykowane specjalistom, managerom i dyrektorom sprzedaży. Inspirujące wykłady, pigułka wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży i zarządzania. Nasi prelegenci to doświadczeni i uznani praktycy sprzedaży oraz wybitni specjaliści. Program dopasowany do oczekiwań wszystkich osób związanych zawodowo ze sprzedażą, na różnych szczeblach kariery.

 • 24.09.2019 Konferencja Outsourcing Expo 2019 Warszawa Akademia Outsourcingu Ponad 5 godzin inspiracji, gotowych rozwiązań, trendów branżowych. Różnorodna tematyka, bogaty program, wiedza merytoryczna Jak rekrutować i wdrożyć nowego pracownika? Jakie procesy warto outsourcować? Wizerunek Twojej firmy i działania na LinkedIn Jak efektywnie zarządzać czasem i więcej

 • 24.09.2019 Konferencja Social Selling 2019 Warszawa Dostrzegasz jak wszyscy wokół Ciebie korzystają z telefonów? Widzisz, ile czasu klienci spędzają na linkedin? To właśnie portale społecznościowe są miejscem, gdzie znajdują się Twoi klienci! Weź udział w jedynym na polskim rynku wydarzeniu w całości poświęconemu sprzedaży B2B w mediach społecznościowych. Razem z ekspertami z Signify, Mondi, Hays Poland, Audience Network, 3m Projekt, Canon:

 • 12.09.2019 Targi eCommerce Konferencja PRO 2019 Warszawa Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego? Targi eTrade Show to wydarzenie, gdzie poznasz najnowsze trendy branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz zdobędziesz wartościową wiedzę o e-commerce.

 • 12.09.2019 Targi eCommerce Konferencja Lite 2019 Warszawa  Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego? Targi eTrade Show to wydarzenie, gdzie poznasz najnowsze trendy branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz zdobędziesz wartościową wiedzę o e-commerce.

 • 11-12.09.2019 Konferencja Retail Challenge Poland 2020 Warszawa Handel detaliczny w Polsce ulega dziś dynamicznym przeobrażeniom. Cyfrowa rewolucja, ograniczenie handlu w niedzielę czy ciągłe poszukiwanie sposobów podnoszenia rentowności to tylko wybrane wyzwania sektora retail. Zmieniają się strategie sieci i dostawców, zmieniają się sposoby dokonywania zakupów, zmieniają się zachowania konsumentów.

 • 29.08.2019 V Konferencja Sales Team level up 2019 Warszawa Sprzedaż jest sztuką łączenia bardzo wielu umiejętności, ale także współcześnie wymaga gruntownej analizy i ciągłego poszerzania wiedzy. Podstawą sukcesu jest umiejętność wyróżnienia się, skutecznego pobudzania wzrostu oraz wiedzy, gdzie jest nas klient i czego potrzebuje.

 • 4.06.2019 Konferencja Negocjacje w Sprzedaży 2019 Warszawa Tradycyjne techniki negocjacyjne przestają działać. Czas na nowe podejście! Współcześni klienci mają nieograniczony dostęp do informacji o produktach i usługach, co znacznie zwiększyło rolę negocjacji w sprzedaży. Obecnie wykracza ona poza tradycyjnie przypisywane jej funkcje i jest jednym z kluczowych instrumentów budowania silnej polityki cenowej nastawionej na obronę marży. Niestety większość firm nie dysponuje spójną infrastrukturą negocjacyjną porządkującą zasady utrzymywania wysokiej marżowości. Przez to z każdym etapem procesu sprzedażowego zyski firmy maleją, a ceny ulegają obniżeniu.

 • 30-31.05.2019 Sales&Operations Planning w praktyce 2019 Warszawa Stabilny proces S&OP gwarantuje organizacjom synchronizację planów operacyjnych z prognozowanym popytem, a co za tym idzie efektywną realizację celów biznesowych i konkurencyjność na rynku. Istnieje wiele zasad rządzących właściwym podejściem do procesu, dlatego też część wdrożeń zakończyła się niepowodzeniem lub nie spełniło oczekiwań biznesowych.

 • 28-29.05.2019 12. Kongres Rynku FMCG 2019 Warszawa Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od 11 lat gromadzi kluczowe postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. To jedna z największych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej konferencji, poświęcona lokalnym i globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości sektora retail, e-commece i przemysłowi FMCG oraz ich otoczeniu usługowo-technologicznemu.

 • 29.05.2019 Konferencja E-commerce Summit 2019 Cała prawda o e-commerce Warszawa Personalizacja w email marketingu - jak to zrobić inaczej? Omnichannel w B2B, czyli słów kilka o tym jak pracować mniej, robiąc więcej Nowości prawne w działalności e-commerce Rewolucja digital w motoryzacji: 2019 - co dalej? Jeszcze szybciej, jeszcze prościej

 • 24.05.2019 Konferencja World Sales Congress 2019Łódź  Skuteczne Budowanie Personal Brandu w sprzedaży

 • 23.05.2019 III Konferencja Skuteczna Sprzedaż 2019 Warszawa Jak pozyskać klienta i podtrzymać z nim stałą relację? #budowanie relacji Jak dobrze poznać klienta i dotrzeć do niego we właściwy sposób? #odbudowanie relacji Jak ponownie przekonać do siebie klienta, który zakończył z nami współpracę? #podtrzymywanie relacji Jak prowadzić tę samą rozmowę po raz tysięczny i nie popaść w rutynę? #wspieranie relacji Jak poznać, że wysiłki związane z budowaniem relacji przyniosły zamierzone efekty?

 • 16-17.05.2019 Konferencja Zgrupowanie Asów Sprzedaży 2019 Warszawa Weź udział w Zgrupowaniu Asów Sprzedaży, podczas którego najlepsi trenerzy w Polsce przedstawią rozwiązania, które pozwolą Ci zająć najwyższy stopień podium wśród najlepszych handlowców!

 • 10.05.2019 Konferencja I Love Commerce 2019 Poznań Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nasza konferencja nie nazywa się I love commerce, to znaczy, że… koniecznie musisz wziąć w niej udział. Zapraszamy Cię na największą konferencję poświęconą commerce, czyli handlowi offline i online! Na I ♥️ Commerce zobaczysz, jak wejść do świata offline oraz jak wejść w świat online, maksymalizując efekty dzięki synergii, robiąc to sprawnie, czyli skutecznie i ekonomicznie.

 • 17.04.2019 VIII Kongres eHandlu 2019 Kraków  Kongres to największe wydarzenie konferencyjne w Polsce w obszarze e-commerce - ponad 4000 Uczestników, 18 prelegentów i ponad 2000 m2 powierzchni networkingowej. Odbędzie się w dniu 17 kwetnia w EXPO Kraków. Celem kongresu jest zorganizowanie spotkania specjalistów e-commerce, którzy dzieląc się swoją wiedzą będą mogli się wzajemnie inspirować i szerzyć dobre praktyki.

 • 17.04.2019 Konferencja Sztuka Sprzedaży 2019 Warszawa Jak sprzedawać więcej, efektywniej i czerpać z tego satysfakcję? Motywacja to podstawa, dlatego bądź świadomy, że jesteś dobry w tym co robisz! Poznaj techniki, które sprzedają. Umiejętność sprzedaży to fundament każdego przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jak zdobyć zaufanie Klienta, a tym samym pokonaj jego obiekcje oraz poprowadź sprzedaż tak, by zakończyła się sukcesem.

 • 17.04.2019 Konferencja podczas wydarzenia Targi eHandlu 2019 Kraków Dlaczego wierzymy w kliknięcia? Czy śledzenie konwersji po kliknięciu w reklamę ma sens? Dlaczego nie ufamy konwersjom po wyświetleniu? Czy modelowanie atrybucji da odpowiedź na pytanie o wartość kampanii?

 • 11-12.04.2019 Konferencja Trendy Contact Center 2019 Warszawa mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji konferencji. W tym roku skupimy się na PRACOWNIKACH, KLIENTACH I DOBRYCH DECYZJACH. Podpowiemy jak mieć ryzyka pod kontrolą, minimalizować straty i podejmować właściwe decyzje biznesowe.

 • 3-4.04.2019 XI Poland & CEE Retail Summit 2019 Warszawa  Przyspieszamy rytm bicia serca polskiego handlu! Poland & CEE Retail Summit to najważniejsze spotkanie polskiego sektora handlu, które dzięki swojej rozbudowanej formule i obecności kluczowych rynkowych graczy, od 10 lat realnie wpływa na jakość i dynamikę rozwoju polskiego handlu oraz ma wymierne przełożenie na biznesy uczestników. Doroczne spotkanie sieci handlowych oraz firm z branży FMCG i dóbr trwałych. Tu bije serce polskiego handlu!

 • 29.03.2019 10. Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2019 Gdańsk #ntt19 Nowe Trendy w Turystyce obchodzą w tym roku okrągły jubileusz – to już 10 raz spotkamy się w gronie branży turystycznej, aby dzielić się doświadczeniami, pozyskać cenną wiedzę i nawiązać nowe kontakty. Będą z nami praktycy i teoretycy – managerowie i pracownicy wszystkich szczebli. Podobnie jak w zeszłych latach miejscem naszej konferencji będzie Europejskie Centrum Solidarności, które ugości nas 29 marca.
 • 29.03.2019 Konferencja Kluczowe wskaźniki efektywności czyli KPI w Call Contact Center 2019 Warszawa

  To jedyne w Polsce wydarzenie gdzie tematem przewodnim jest zaplecze pracy każdego managera – analiza wskaźników pod względem ich jakości, efektywności i przydatności. Czy można dobrać wskaźniki lepiej? Czy przedstawiane dane są prawdziwe? Jak korygować i podejmować decyzję w oparciu o liczby? Czy właściwie określamy cele organizacji/działu? Jak analizować efektywność wskaźników?

 • 28.03.2019 Kongres Sprzedażowy National Sales Congress 2019 Warszawa National Sales Congress Mistrzowskie Strategie Sprzedaży - to już II edycja wydarzenia dedykowanego dla właścicieli firm, a także dla managerów każdego szczebla zarządzających sprzedażą i zespołami handlowymi.

 • 26.03.2019 Konferencja Sales Hunter 2019 Warszawa Sales Hunter to wyjątkowe spotkanie z Karolem Froniem – ekspertem i praktykiem sprzedaży, konsultantem i doradcą oraz autorem wielu publikacji z zakresu przywództwa i samorozwoju. Karol Froń jest również wykładowcą akademickim i trenerem Brian Tracy International w Polsce. Od 2007 roku aktywnie sprzedaje do dziś. Zaczynał jako telemarketer w największym call w Polsce, wykonując dzięki swojej wytrwałości i determinacji ponad 30 000 rozmów z klientami.

 • 26.03.2019 Konferencja Neurosprzedaż 2019 Warszawa Wzmocnij swoją sprzedaż dzięki odkryciom neuronauk, które rewolucjonizują sprzedaż w wymiarze rozmowy z klientem oraz motywacji i zarządzania handlowcami. Wbrew pozorom cyfrowe realia sprzedaży nie deprecjonują roli handlowców. Jednak aby skutecznie sprzedawali, musisz zweryfikować ich dotychczasowe metody i dopasować je do nowej wiedzy z zakresu neuronauk oraz genetyki. Przełomowe odkrycia w tych dziedzinach pozwalają optymalizować techniki sprzedażowe pod kątem wzbudzania zaufania, sympatii czy zapadania w pamięć klientom.

 • 25.03.2019 Konferencja SalesHuner 2019 Warszawa Konferencja SalesHuner 2019 to Umiejętności Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i czujesz, że sprzedaż to obszar, w którym chcesz być coraz lepszy, zapraszamy Cię do udziału w I edycji wydarzenia Sales Hunter! Rozwój Dołącz do wydarzenia już teraz, aby zdobyć wiedzę, która nie tylko wesprze firmę, którą reprezentujesz, ale przede wszystkim zaprocentuje w obszarze Twojego rozwoju. Wiedza Czeka na Ciebie solidna wiedza, mnóstwo inspiracji i wiele gotowych rozwiązań, które pozwolą Ci stać się liderem w Twoim zespole sprzedaży!

 • 22.03.2019 Konferencja BE OMNI – pierwsza taka konferencja w Polsce 2019 studium przypadków o sprzedaży na marketplace’ach Kraków Zapraszamy na I edycję konferencji – studium przypadków o sprzedaży na marketplace’ach. „Kiedy spotykają się doświadczenie, wiedza i otwartość – pojawiają się wielkie pomysły!” Konferencja BE OMNI to:  Wiedza To spotkanie ma wymiar praktyczny. Scena należy do klientów, nie do gwiazd z branży sprzedających swoje usługi i szkolenia. Tu posłuchasz historii sukcesów, poznasz trudności, jakich doświadczyli, ci którzy na co dzień zajmują się sprzedażą w kanałach eBay, Amazon, Rakuten... Networking Wyjątkowe miejsce i czas, aby wymienić się wiedzą, ale również, by nawiązać nowe kontakty, poznać ludzi, którzy na co dzień dotykają materii sprzedaży na marketplace’ach typu - eBay czy Amazon. Społeczność Staniesz się członkiem społeczność która, jak każdy ma swój „Everest” – sprzedaż na marketplace’ach. Dołącz do społeczności właścicieli, twórców, kreatorów biznesów eCommerce, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem.

 • 21.03.2019 Konferencja Big Hearts Conference - E-commerce & Big Data 2019 Kraków Jak wykorzystać dane w biznesie Online? Jak przełożyć je na przychody? Jakie znaczenie ma zmiana perspektywy myślenia w nowoczesnym biznesie i jak przeprowadzić transformację firmy? Co to znaczy tworzyć nowoczesny content? Jak wygląda w praktyce atrybucja? Jak budować skuteczne działania oparte o LTV pozyskiwanego usera i planować długoterminową strategię Online?

 • 20.03.2019 Konferencja Retail & Consumer Products Day | Changing the game 2019 Warszawa Wiemy, że Twój czas jest cenny - ale Twój biznes jest tego wart. Spotkaj się z nami 20 marca, żeby: posłuchać wizjonerów branży, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań biznesowych i współczesnych trendów, poznać rozwiązania biznesowe, które pomogą Ci nie tylko zachować konkurencyjność, ale także wygrywać w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, spojrzeć na branżę przez pryzmat innowacyjnych projektów.  Spotkanie jest dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej z sektora handlu detalicznego oraz dóbr konsumenckich. Część wspólna konferencji oraz ścieżka Fashion będą tłumaczone symultanicznie.

 • 24.01.2019 Konferencja dla Przedsiębiorców 2019 Warszawa Jak prowadzić Twój biznes, aby sprzedaż była przewidywalna i stale rosła do poziomu stabilnych 7- i 8-cyfrowych przychodów?

 • 22-23.01.2019 Konferencja Pipeline Summit 2019 Gdynia Podczas Pipeline Summit otrzymasz sprawdzone pomysły do natychmiastowego wdrożenia i budowy skalowalnego biznesu. Przyjdź i poznaj największych praktyków sprzedaży, posłuchaj eksperckich wystąpień i weź udział w merytorycznych warsztatach. Konferencja Pipeline Summit to również doskonałe miejsce do powiększania sieci wartościowych kontaktów.

 • 15-16.01.2019 Konferencja Trendy Sprzedaży 2019 Warszawa 2018 rok był bez wątpienia trudny i przełomowy dla działów sprzedaży. Wejście w życie RODO, wyraźny trend jakim jest "rynek pracy pracownika" to tylko niektóre trudności, które trzeba było pokonać. Podczas Konferencji Trendy Sprzedaży 2019  nie zabraknie m.in. kwestii: Customer Experience, Sztucznej inteligencji i machine learning, Omnichannel, Rekrutacji sprzedawców, Komunikacji z pracownikiem, Motyowowania, Social sellingu

 

Lista Konferencji sprzedażowych

 

W przypadku wielu dziedzin biznesu optymalnym sposobem zdobywania wiedzy jest udział w konferencjach. Jednak w przypadku handlowców dyskusja czy wykład to za mało – dlatego w tej dziedzinie największą popularnością cieszą się Konferencje sprzedażowe. Trudno byłoby wyodrębnić wśród nich określone kategorie. W konferencjach sprzedażowych uczestniczą zarówno przedstawiciele handlowi, pracownicy call center czy też sprzedawcy w sklepach stacjonarnych, jak i dyrektorzy ds. sprzedaży, twórcy serwisów internetowych oraz organizatorzy kampanii promocyjnych.

Tak ogromne zainteresowanie konferencjami sprzedażowymi można łatwo wyjaśnić, jeśli spojrzy się na miejsce, jakie sprzedaż zajmuje w strukturze każdego przedsiębiorstwa. To właśnie procesy z nią związane generują bezpośrednio zyski dla firmy. To właśnie dzięki niej przedsiębiorcy mogą realizować cele biznesowe, zatrudniać pracowników, podejmować nowe aktywności. Mówiąc najprościej: właśnie od skuteczności sprzedaży będzie zależało być albo nie być firmy na rynku – to, czy będzie ona potrafiła „zarobić na siebie”.

To, jak szeroko może być pojmowany temat sprzedaży, znajduje odzwierciedlenie również w treści samych konferencji sprzedażowych. Znajdziemy tu zarówno spotkania warsztatowe poświęcone komunikacji interpersonalnej, mowie ciała czy perswazji słownej, jak i warsztaty dotyczące projektowania sklepów internetowych oraz stron produktowych. Co więcej – w ramach konferencji sprzedażowych omawia się również metody konstrukcji materiałów wspierających sprzedaż – tekstów, grafik, narzędzi informatycznych.

Do bardzo rozbudowanych konferencji sprzedażowych należą te, które poświęcone są strategii sprzedaży czy też realizacji szeroko zakrojonych kampanii. Kierowane są one przede wszystkim do specjalistów wyższego szczebla – menedżerów i dyrektorów ds. sprzedaży, marketingu czy też właścicieli firm.

Kalendarz konferencji

Sierpień   2019
P W S C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

captcha 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Z zastrzeżeniem Twojego wyboru, ComminT Sp. z o.o. może również stosować pliki cookies w celu polepszenia Twojego doświadczenia, w celu zabezpieczenia i zapamiętania danych do logowania, w celu zarządzania sesją, dla celów statystycznych, aby usprawnić funkcjonalność i zapewnić spersonalizowaną zawartość stron internetowych zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Szanujemy Twój wybór, zarówno tu jak i w aplikacjach, gdzie wymagane są zaawansowane ustawienia cookies. 
Aby zapewnić płynną nawigację, Twoje preferencje dotyczące plików cookies będą udostępnione następującym domenom internetowym ComminT: Severso.pl, Google.com
Przeznaczenie i użytkowanie plików cookies na tych domenach pozostanie niezmienione. Kliknij "Wyraź zgodę i kontynuuj ze standardowymi ustawieniami ComminT" w celu akceptacji plików cookies i przejdź bezpośrednio do strony internetowej lub kliknij "Sprawdź ustawienia plików cookies", aby uzyskać szczegóły opis rodzajów plików cookies i/lub określić własne ustawienia plików cookies.