Europejski Kongres SPA 2017

W tym roku przez jeden dzień Kraków będzie nie tylko stolicą piękna, ale również najważniejszym miastem dla branży spa – po raz pierwszy w ramach Kongresu LNE odbędzie się także Europejski Kongres Spa, prestiżowa impreza adresowana do dyrektorów i kadry menadżerskiej spa. Dzięki temu profesjonaliści całej branży wellness & beauty będą mogli spotkać się w jednym miejscu po to, aby wspólnie zdobywać wiedzę oraz inspiracje, które pomogą rozwinąć skrzydła w biznesie spa.

Swoim doświadczeniem będą się z Wami dzielić najlepsi eksperci, którzy definiują trendy oraz tworzą innowacyjne strategie w globalnej branży wellness. Dlatego możecie być pewni, że będzie to najbardziej inspirujący kongres wellness & spa w Polsce. Zatem jeżeli myślicie o swojej karierze w tej branży lub zamierzacie ją dynamicznie rozwijać, to nie może Was tutaj zabraknąć!

Europejski Kongres Spa jest międzynarodowym forum wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy specjalistami związanymi z rynkiem spa & wellness z całej Europy. Jego celem jest przedstawienie najnowszych, globalnych trendów i rozwiązań biznesowych oraz promowanie najlepszych praktyk na rynkach rozwijających się Europy Środkowo-Wschodniej. Dlatego prelegentami Kongresu są tylko uznania specjaliści i naukowcy z całego świata, którzy definiują przyszłość rynku spa, zarówno w Europie, jak i poza nią.

Europejski Kongres Spa jest największą imprezą merytoryczną w Polsce skierowaną do wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę na temat rynku spa:

  • dyrektorów hoteli
  • managerów spa
  • dyrektorów i właścicieli obiektów spa
  • inwestorów zamierzających budować nowe obiekty spa & wellness
  • dziennikarzy zajmujących się problematyką wellness

Europejski Kongres SPA 2017 program

Powitanie uczestników i prezentacja kluczowych tematów Arkadiusz Dawidowski, Rafał Długosz

Trendy. Inspiracje i innowacje wellness & spa.

  • Czy obiekty wellness potrafią nas jeszcze czymś zaskoczyć?
  • Od medical spa do medical wellness, czyli medycyna integracyjna jako podstawa modelu biznesowego.
  • Nowoczesne metody diagnostyki. W jaki sposób skutecznie określić indywidualne potrzeby gościa wellness?

Zarządzanie spa. Praktyki, które pomogą wprowadzić Twój biznes na wyższy poziom.

  • Odbudowa menu spa, czyli jak stworzyć innowacyjną ofertę?
  • Luksus w spa. Kiedy Twoi goście czują, że są najważniejszymi osobami w Twoim spa.
  • Manager Spa. Jego rola w strukturze hotelu widziana oczami dyrektora generalnego.

Polska marka wellness & spa. Perspektywy rozwoju, szanse i zagrożenia.

  • Jak głęboki jest polski rynek usług spa? Czy jest sens budować nowe obiekty? Jeżeli tak, to jakie?
  • Czy polski sektor wellness jest atrakcyjny dla turystów zagranicznych?
  • Czy mamy własny eksportowy produkt wellness?

Design spa. Od koncepcji po innowacyjne rozwiązania projektowe

  • Sztuka czy natura? Czym kierować się przy projektowaniu obiektu / hotelu wellness?
  • Śliska sprawa, czyli podstawowe zasady projektowania kompleksu łaźni i saun.

Europejski Kongres SPA 2017 prelegenci

  • Anita Bajdalska Właścicielka firmy konsultingowej Manager SPA.
  • Nils Behrens (Niemcy) Dyrektor Marketingu,  Lanserhof Group, wiodącej na rynku europejskim instytucji medycznej, która opracowała własną koncepcję LANS Med – będącej kombinacją tradycyjnej medycyny naturalnej oraz ultranowoczesnej medycyny akademickiej. Obecnie grupa posiada obiekty w Lans (Austria), Tegernsee oraz Hamburgu (Niemcy) i w fazie projektu hotel na wyspie Sylt.
  • Arkadiusz Dawidowski Prezes Europejskiej Fundacji Spa. Międzynarodowy konsultant rynku spa & wellness, twórca koncepcji obiektów spa, m.in. Głęboczek Vine Resort & Spa, Villa Park Med& Spa, Czarny Potok Luxury Collection, Kormoran Wellness Medical Spa, Narvil Conference & Spa, Studio Sante. Dyrektor ForSpa Group. Reprezentuje Polskę na Światowym Szczycie Spa & Wellness. Ambasador Global Wellness Day. Wykładowca z zakresu zarządzania obiektami wellness & spa w Wyżej Szkole Turystyki i Ekologii.
  • Rafał Długosz Dyrektor zarządzający Beauty In Press, wydawcy branżowego magazynu LNE, ukazującego się w Polsce od 1995 r., pod którego auspicjami organizowany jest dwa razy w roku Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Od 15 lat związany z branżą beauty.
  • Don Genders (Wielka Brytania & USA) Jeden z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie projektowania i realizowania stref hydrotermalnych oraz wellness i spa, w ciągu 27 lat stworzył najlepsze obiekty spa na pięciu kontynentach. Przewodniczący inicjatywy Global Wellness Institute Hydrothermal działającej przy Global Wellness Institute. Inicjator pierwszego na świecie ujednoliconego przewodnika dla projektantów stref hydrotermalnych, który dziś jest podstawą dla pracowni projektowych spa na całym świecie.
  • dr Jan Golba Prezes Zarządu Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna (były burmistrz Krynicy-Zdroju, Dyrektor Generalny Małopolskiego UW, Z-ca burmistrza Szczawnicy). Znany i ceniony działacz samorządowy, gospodarczy i społeczny. Autor licznych prac naukowych i popularnonaukowych z zakresu turystyki i uzdrowisk.
  • Jean-Guy de Gabriac (Francja) Założyciel i dyrektor TIP TOUCH International. Od 16 lat konsultant spa, trener oraz twórca oryginalnych masaży autorskich dla najlepszych sieci hotelowych oraz marek kosmetycznych w USA, Europie i Azji. Prowadzi szkolenia z zakresu najlepszych praktyk zarządzania obiektami spa. Przewodniczy projektowi Global Career Development Initiative przy Global Wellness Institute. Członek jury nagrody World Spa & Wellness Awards.
  • Adam Hok Prezes Fundacji Kołobrzeg Polskie Centrum Spa. Dyrektor generalny Hotelu Wellness ProVita w Kołobrzegu, zaangażowany w promocję idei wellness oraz work-life-balance. Członek Rady Programowej Konsorcjum Zdrowie i Uroda przy Polskiej Organizacji Turystycznej. Realizuje pionierski program wspierania organizacji we wdrażaniu holistycznych systemów zarządzania i idei work-life-balance w Polsce.
  • Dr n. med. Krzysztof Krupka Internista, neurolog, specjalista rehabilitacji, ordynator oddz. rehabilitacji w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Łączy najnowszą wiedzę medyczną i tradycyjne systemy lecznicze. Przy współpracy naukowców z Heidleberga opracował innowacyjny system diagnostyczny (STRD) i stworzył unikalną metodę diagnostyki, którą udało mu się wprowadzić do badań w medycynie i psychologii oraz do obiektów beauty & spa. Wykładowca akademicki, autor wielu książek, m.in. „Jak jeść”, „Ciało i stres”.
  • Dr Franz Linser (Austria) Założyciel i dyrektor Linser Hospitality GmbH – firmy konsultingowej z siedzibą w Austrii. Ekspert i strateg z ponad 20-letnim stażem w branży wellness. Tworzy supernowoczesne i innowacyjne projekty z zakresu profilaktyki zdrowia i wellnessu. Członek zarządu Global Wellness Summit.
  • Ziemowit Majewski General Manager Doubletree by Hilton Kraków & Convention Center. Od ponad 20 lat w hotelarstwie i gastronomii. Przez ostatnie trzy lata jako członek zarządu i dyrektor generalny zarządzał kompleksem hotelowo-usługowo-handlowym City Park Poznań. Wcześniej związany m.in. z warszawskim hotelem InterContinental.
  • Larisa Marinica (Szwajcaria) Dyrektor Spa Willow Stream w hotelu Fairmont Le Montreux Palace. Ukończyła Uniwersytet Fizjoterapeutyczny w Rumunii. Zdobywała doświadczenie pracując w Europie i na Bilskim Wschodzie dla najlepszych hoteli – Mariott, Starwood, Jumeirah Swissotel, Fairmont.  Skutecznie łączy wiedzę z zakresu fizykoterapii, kosmetologii i fitnessu z biznesowym podejściem do zarządzania obiektami spa. Ambasador Global Wellness Day oraz członek jury World Spa & Wellness Awards.
  • Ewa Nickel Właścicielka firmy Nickel Consulting. Ekspert z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie usług prozdrowotnych, spa & wellness oraz beauty.  Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu WSZiB w Krakowie, była członkiem zarządu niemieckiej spółki produkującej sprzęt spa & wellness oraz managerem firmy dystrybuującej urządzenia na rynek beauty & spa. Ściśle współpracuje z architektami, specjalistami w branży fitness, fizjoterapii.
  • Konrad Rubaszkiewicz Architekt, prowadzi własną pracownię KM Rubaszkiewicz. Współautor i autor niemal 40 projektów hotelowych, m.in. hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku. Obecnie jego zespół architektów pracuje nad dokumentacją dla dziewięciu hoteli. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń od 2003 roku.
  • Rafał Szubstarski Redaktor naczelny magazynu „Hotelarz”, najpopularniejszego magazynu w branży hotelarskiej, ukazującego się od 1962 r. Magazyn skierowany m.in. do inwestorów, właścicieli i kadry managerskiej hoteli spa & wellness, dostarcza wiedzę i przedstawia najlepsze praktyki z zakresu zarządzania i wyposażania tego typu obiektów.
  • Dr Bartłomiej Walas Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, odpowiada m.in. za planowanie strategiczne i marketing zagraniczny. Współautor „Strategii marketingowej Polski w sektorze turystyki” (lata 2008–2011, 2012–2020). Opracowywał plany marketingu turystycznego Polski na rynku francuskim jako dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej (POIT) w Paryżu. Autor i współautor podręczników, artykułów oraz prac naukowo-wdrożeniowych, ekspertyz. Odznaczony honorową odznaką „Zasłużony dla turystyki”, Brązowym i Srebrnym Krzyżem Zasługi (Polska) oraz Złotym Medalem Turystyki (Francja).

EXPO Kraków, Galicyjska 9, 31-589 Kraków

Szczegóły

Początek konferencji 01-04-2017 10:00
Koniec konferencji 01-04-2017 17:15
Cena 699zł
Organizator Beauty In Sp. z o.o. Press sp.k.,
Tagi Konferencja sprzedażowa 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Kraków 2017
Kontakt do organizatora

http://kongresspa.pl/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Adres EXPO Kraków, Galicyjska 9, 31-589 Kraków
Lokalizacja
Kraków
Kraków, Polska
Kraków
699zł
Podziel się informacją:
Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.