konferencje marketingowe

Ponad 400 Konferencji marketingowych na jednej stronie www. W już ponad 30 Konferencji marketingowych, które odbyły lub odbędą się w 2017 roku. Głównymi miastami, w których konferencje marketingowe się odbywają to Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice oraz Gdańsk.

Aktualne konferencje marketingowe

 

Konferencje marketingowe 2017

Ponad 30 Konferencji marketingowych 2017 r na jednej stronie www. Główne zagdanienia Konferencji marketingowych w 2017 to: Contact Management, Customer experience, User Experience, Lead Generation, Marketing Autmation, Omnichanneli Email Marketing.

Konferencje marketingowe 2017 stanowią po części kontynuację znanych i cenionych wydarzeń z lat poprzednich, po części natomiast są wyrazem poszukiwania nowych trendów, nowych możliwości i nowocześniejszego spojrzenia na Marketing oraz jego rolę w organizacji. Z tego względu na liście ważnych Konferencji marketingowych 2017 koniecznie wymienić należy:

 • 13-15.09.2017 Konferencja InternetBeta 2017 Rzeszów Internet Beta Konferencja na której spotykają się przedstawiciele najważniejszych agencji reklamowych i digitalowych, inwestorzy, startupowcy, rozwijający innowacyjne projekty i managerowie. Zakres tematyczny Konferencji jest bardzo szeroki.  
 • 21.07.2017 V Konferencja Marketing Day 2017 Gdynia Temat Konferencji Marketing Day 2017: Jak efektywnie angażować influencerów w kampanie marketingowe.  Dlaczego warto wziąć udział Konferencji Marketing Day 2017? Poznasz case study najciekawszych kampanii Zapoznasz się z gruntowną analizą 6 kampanii prowadzonych w oparciu o współpracę z influencerami. Spotkasz 150 brand, PR, digital i social managerów Wymienisz doświadczenia z wybranymi przez siebie uczestnikami wydarzenia podczas zaakceptowanych przez ciebie 15-minutowych spotkań. Wartościowa agenda i wysokiej klasy networking Weźmiesz udział w zamkniętym bankiecie tylko dla uczestników Konferencji oraz prelegentów Marketing Day i See Bloggers.

 • 7-8.06.2017 Konferencja Marketingowa Konferencja Forum IAB 2017 Warszawa. To już 11. Konferencja Forum IAB. Najbardziej inspirująca Konferencja z obszaru Marketingu internetowego w Polsce odbędzie się w dniach 7 i 8 czerwca 2016 r. w Multikinie Złote Tarasy. Forum IAB to niezastąpiona porcja inspiracji, wiedzy merytorycznej i doświadczeń, przekazywanych przez najwybitniejszych praktyków digital Marketingu z kraju i ze świata. Na uczestników, 11. edycji wydarzenia, czekać będzie kilkadziesiąt prezentacji najbardziej cenionych osobistości z obszaru Marketingu. Jak co roku, wystąpienia będą poświęcone najbardziej aktualnym trendom i wydarzeniom na rynku internetowym.
 • 7.06.2017 Konferencja Power of Content Marketing 2017 Warszawa  7 czerwca 2017 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji POWER OF CONTENT Marketing 2017. W tym roku, po raz kolejny, partnerem Konferencji jest Google Polska, a wydarzenie odbędzie się w gościnnnych prograch Campus Warsaw, pachnących nowością po remoncie.

 • 23-24.05.2017 Konferencja European VR Congress 2017 Warszawa Wiosenna edycja kongresu będzie wzbogacona o rozszerzoną strefę VR Expo i bogatszą ofertę programową. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w Speed Dating – cyklu szybkich spotkań kojarzących firmy VR z inwestorami oraz warsztatach pogłębiających wiedzę na wybrany temat np. cinematic VR. W ramach VR Expo zostanie wydzielona strefa Startup Zone, w której będą prezentować się innowacyjne polskie i zagraniczne projekty.

 • 19.05.2017 Konferencja Festiwal SEO 2017 Katowice Festiwal SEO odbędzie się 19 maja 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największe spotkanie w branży SEO, na którym przedstawiane są interesujące case study, poruszane są nowości w Marketingu wyszukiwarek oraz spotkasz tu kilkaset osób, które także interesują się tym tematem.

 • 15.05.2017 Konferencja Watson Warsaw Summit 2017 Redefining your business Warszawa W trakcie Konferencji zaprezentujemy najciekawsze wdrożenia, pokazujące, jak zmienia się biznes dzięki technicznemu know-how. W jednym miejscu spotkacie Państwo ekspertów IBM zajmujących się systemami kognitywnymi, bezpieczeństwem danych, rozwiązaniami marketingowymi – jednym słowem wszystkimi dziedzinami, bez których nie można dziś mówić o cyfrowej transformacji. Nie zabraknie również pogłębionych prezentacji na temat systemu Watson, który pozwala wyciągać wnioski przydatne w prowadzeniu firmy również z dotąd niedostępnych danych, takich jak dźwięki, zdjęcia czy filmy.

 • 27-28.04.2017  Konferencja Marketingowa Konferencja Social Media Convent 2017 Gdańsk Social Media Convent to wyjątkowa, podobno najlepsza w Polsce Konferencja social media. Poruszamy temat komunikacji firm i marek w social media, prezentujemy trendy, dobre praktyki, najnowsze rozwiązania i prognozy dla branży. Maraton wystąpień, konkurs Case Study Festival i warsztaty z ekspertami - wszystko to podczas 2 niesamowitych dni w towarzystwie najlepszych ekspertów z branży.

 • 27.04.2017 Konferencja Multiscreen Day 2017 Warszawa Efektywna, wielowymiarowa komunikacja na wielu ekranach to temat, nad którym pochyla się dziś większość uczestników szeroko pojętego rynku wideo. W tym roku w ramach Konferencji Multiscreen Day bierzemy pod lupę efektywność form reklamowych i innowacje, które zmieniają świat Marketingu.

 • 26.04.2017 Konferencja Retail Marketing Forum 2017 Warszawa 26. kwietnia 2017 w Warszawie odbędzie się coroczna Konferencja Retail Marketing Forum. Temat przewodni najbliższej edycji to Omnichannel Customer Experience. Retail Marketing Forum to wydarzenie skierowane do przedstawicieli sieci detalicznych, pojedynczych sklepów, centrów handlowych, outletów, parków handlowych oraz sklepów internetowych ze wszystkich branż lifestylowych, począwszy od mody aż po wyposażenie wnętrz i meble. Forum już na stałe wpisało się w kalendarz profesjonalnych Konferencji , jako ważne wydarzenie zarówno dla właścicieli i kadry zarządzającej, jak i wszystkich osób odpowiedzialnych za sprzedaż i Marketing.

 • 26.04.2017  Konferencja Marketingowa European Marketing Automation Congress 2017 Kraków Marketing Automation Congress 2017 is the world’s most prestigious Marketing event. It is designed to inspire and empower with Marketing ideas that’ll transform your performance. MAC 2017 goal is to deliver the latest insights into Marketing trends, present the newest tools, and show how to bring them all together into an effective Marketing automation strategy!
 • 21.04.2017 Konferencja EastMedia All about modern Marketing 2017 Białystok  W świecie Marketingu zachodzą ciągłe zmiany, rozwijają się nowe technologie informacyjne i komunikacyjne. Dzisiejsze czasy wymagają posiadania umiejętności wykraczających poza warsztat klasycznego Marketingu. Właśnie takich informacji dostarczy forum East-Media. Weź udział w naszej imprezie, poznaj fajnych ludzi  i zdobądź wiedzę o nowoczesnym Marketingu internetowym, cyfrowym, mobilnym oraz społecznościowym. Konferencja EastMedia All about modern Marketing 2017 skierowana jest do wszystkich zainteresowanych światem Marketingu, do przedstawicieli firm, które nieustannie poszukują sposobów na zdobycie nowych klientów oraz podniesienie efektywności dotarcia do nich, po to by maksymalizować wyniki biznesowe. East-Media odbędzie się w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

 • 20-21.04.2017 Kongres Profesjonalistów Public Relations Konferencja Public Relations 2017 Rzeszów Kongres Profesjonalistów Public Relations 2017 odbędzie się 20-21 kwietnia 2017 r. w Rzeszowie. Temat przewodni spotkania brzmi: Kryzys i Media. Obecnie trwają intensywne prace nad przyszłorocznym programem. Prezentujemy Państwu roboczą wersję programu. Kongres PR 2017 Media i kryzys. Kongres Profesjonalistów Public Relations to ogólnopolskie wydarzenie łączące środowisko i ludzi zajmujących się problematyką PR. Każda kolejna odsłona Konferencji to analizy i dyskusje ekspertów, prezentacja inspirujących projektów, wyników badań, a wśród nich także eksperymentalnych koncepcji. Temat przewodni Kongresu Profesjonalistów PR 2016 to media relations i promocja wydarzeń.

 • 20-21.04.2017  Konferencja Marketingowa Konferencja Marketing w Kulturze 2017 Gdańsk. Podczas pierwszej edycji do wygłoszenia prelekcji, dyskusji i opisów studiów przypadku zapraszani są praktycy, zajmujący się wdrażaniem strategii komunikacji w instytucjach kultury i skuteczną promocją projektów kulturalnych. O komentarze poproszono obserwatorów życia kulturalnego w Polsce i na świecie – dziennikarzy, badaczy kultury, socjologów, twórców.

 • 18.04.2017 Konferencja International Marketing Summit 2017 Warszawa Dowiedz się od ekspertów, jak prowadzić  działania marketingowe B2C i B2B na rynkach międzynarodowych. Poznaj ich sugestie i spostrzeżenia na temat skutecznych strategii sprzedażowych i marketingowych dostosowanych do różnic  biznesowych i kulturowych? Pozaj ich sugestie i spostrzeżenia na temat skutecznych strategii sprzedażowych i marketingowych dostosowanych do różnic  biznesowych i kulturowych?

 • 6-7.04.2017 Konferencja Łódź Jungle Web 2017 Łódź Łódź Jungle Web to dwudniowa Konferencja na temat Marketingu online, nowych technologii oraz innowacji w biznesie, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM. Każdego roku odwiedza nas ponad 600 osób. Swoje wydarzenie kierujemy do każdego entuzjasty Marketingu, studentów i wszystkich, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę w niebanalny sposób. Co roku opieramy swoje działania na najbardziej profesjonalnych standardach dając Wam możliwość bezpłatnego udziału w prelekcjach z najlepszymi w branży. Na przestrzeni lat odwiedzały nas takie osoby jak: Michał Sadowski, Łukasz Jakóbiak, Paweł Tkaczyk, Szymon Kosiński i wiele, wiele innych.

 • 6.04.2017 XI Forum Marektingu Big Data Marketing, Inżynieria Danych, Automatyzacja Marketingu, Rafinacja Big Data 2017 Warszawa

 • 5-6.04.2017 16. Kongres Lojalność Klienta 2017 Warszawa. Kongres zbuduj pozytywną relację i stań się bliski swojemu Klientowi! Znajdujemy się obecnie w bardzo energicznie zmieniającej się rzeczywistości handlowo-gospodarczej. Każdego dnia przybywa nowych produktów czy usług, powstaje wiele nowych firm, ale i wiele z nich, z różnych przyczyn, nie radzi sobie z dzisiejszymi wyzwaniami. Co zatem determinuje nasze być albo nie być na rynku?

 • 4-5.04.2017 Konferencja Rok do RODO 2017 Wszystkie aspekty ochrony danych osobowych po 25.05.2018 Warszawa Temat ochrony danych osobowych jest jednym z głównych zagadnień statutowych SMB. W związku z przyjęciem unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych i trwającym okresie adaptacji prawa krajowego do wytycznych rozporządzenia, SMB planuje rok 2017 "rokiem ochrony danych osobowych". Temat wejścia w życie rozporządzenia i dostosowywania prawa krajowego będzie wiodącym tematem w działaniach SMB w najbliższych miesiącach.

 • 3-7.04.2017 Warsztaty IAB Internet Week 2017 Marketing internetowy w pigułce Cykl bezpłatnych warsztatów Warszawa IAB Internet Week to cieszący się olbrzymim zainteresowaniem cykl warsztatów IAB Polska poświęconych tematyce najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie reklamy i komunikacji internetowej.

 • 31.03.2017 Konferencja Marketingowa Nowe Trendy w Turystyce 2017 W 2017 roku stawiamy na prelekcje, warsztaty i networking. Z myślą o naszych partnerach przygotowaliśmy strefę wystawienniczą stwarzającą nowe możliwości prezentacji swoich produktów i ofert oraz strefę spotkań branży. Całość Konferencji będzie relacjonowana na żywo, przy użyciu kanałów społecznościowych. Podczas wydarzenia spodziewamy się ponad 1 500 osób, które wezmą w nim udział!
 • 29.03.2017 Konferencja Akademia Marketingu: Sztuczna inteligencja w biznesie 2017 Kraków Nowe technologie i rozwiązania są coraz chętniej wdrażane przez świat biznesu. Oferują wiele możliwości – od „prostego” agregowania ogromnych ilości danych, poprzez wyciąganie wniosków aż do opracowania symulacji możliwych zmian i trendów. Wyniki dostarczane dzięki sztucznej inteligencji stają się coraz częściej podstawą do podejmowania decyzji biznesowych.
 • 27.03.2017 XXIII Konferencja SEMCamp 2017 Warszawa Konferencje SEMcamp to cykliczne, (prawie) bezpłatne spotkanie osób, związanych z szeroko pojętym marketingiem w wyszukiwarkach.

 • 23-24.03.2017 Konferencja Marketing Kingdom Warsaw 2017 After the phenomenal success in 15 different countries, the Marketing Kingdom is finally coming to Poland from 23-24 March in Warsaw. Featuring presentations by some of the world's most creative Marketing minds, the Marketing Kingdom Warsaw will help you solve some of the biggest Marketing challenges in 2017.
 • 22-23.03.2017 V Konferencja Email Marketingowa. Konferencja Mail My Day 2017- Czekamy na Ciebie z dawką inspirujących prelekcji i case study nie tylko z rynków polskich, lecz także zagranicznych. Drugiego dnia w trakcie warsztatów dowiesz się jak efektywnie wykorzystać email Marketing i łączyć go z innymi działaniami. Konferencja to nie tylko możliwość uczestniczenia w ciekawych prelekcjach i warsztatach, to świetna okazja do Poznania wyjątkowych osób oraz wymiany doświadczeń.
 • 21.03.2017 Konferencja CCW2017 Warszawa Polskie podsumowanie CCW2017 to wyjątkowa miniKonferencja, podczas której uczestnicy polskiej misji na to najważniejsze w Europie wydarzenie podzielą się swoją wiedzą, opiniami na temat trendów zaobserwowanych podczas targów, zaprezentują polskie innowacje zaprezentowane na oficjalnym polskim stoisku.

 • 15.03.2017 Konferencja Impact Day 2017 #ContentMarketing Feel the Chemistry 2017 Warszawa Media tworzą treści. Marketerzy produkują content. Każdy z nas indywidualnie bloguje, twittuje, snapuje, szeruje czy instagramuje. Choć już teraz jesteśmy otoczeni contentem z każdej strony, chcemy nadal być dostarczycielem unikalnych i angażujących treści. Jak zatem w obliczu tak przeciwstawnych zjawisk jak ad block i content blindness wytworzyć chemię, czyli efektywną komunikację ze swoimi widzami, followersami czy czytelnikami?

 • 14.03.2017 Konferencja Cross Digital Marketing 2017 Warszawa Na Cross Digital Marketing 2017 dowiesz się, jak zbudować pomost pomiędzy online a offline oraz poznasz najlepsze case study z Polski i z zagranicy.

 • 8.03.2017 Jak wygrać SEO w 2017? Konferencja IAB HowTo! 2017 Warszawa IAB HowTo: win SEO in 2017 to wydarzenie, które stanowi kompleksowy przewodnik po działaniach SEO dla marketerów. Już 8 marca w Warszawie eksperci IAB Polska oraz zaproszeni goście, m.in. Łukasz Żelezny, przedstawią krok po kroku instrukcje skutecznego pozycjonowania w szybko zmieniającym się świecie algorytmów Googla. Chcesz wygrać SEO? Nie możesz przegapić udziału w wydarzeniu.

 • 1-2.03.2017 III Konferencja Marketingowa I love Marketing & Social Media 2017 Warszawa Prezentacje najwyższej jakości, sprawdzane i dopracowywane przez profesjonalną firmę (0 prezentacji sprzedażowych, każdą prezentację sprawdzamy i dopracowujemy przed konferencją), 800 osób =największa Konferencja o e-Marketingu dla małych i średnich firm w Polsce, Magia wielkiego ekranu (270 m2) i prezentacje w kinowym formacie 21:9 sprawią, że bez problemu zobaczysz wszystko nawet z ostatnich rzędów. Konferencja Marketingowa dostarcza wiedzę z zakresu  Social Media Marketing Content Marketing, Mobile SEO, E-Mail Marketing, Marketingu Lokalnego, Marketing Automation, Storytellingu, Budowania Marki, Analityki Internetowej

 • 26-27.01.2017  Konferencja Marketingowa Konferencja Millennials Marketing Forum 2017 Postanowiłeś zapoznać się z programem naszej Konferencji , co prawdopodobnie oznacza, że nurtują Cię ostatnio ważne pytania. Zastanawiasz się pewnie, kim jest Twój prawdziwy odbiorca, zwany Milenialsem, bo zrozumiałeś już, że nie tylko „piętnastolatkiem”, „dwudziestolatkiem”, „małolatem”. Pokolenie Y i pokolenie Z niosą ze sobą potencjał komercyjny, którego nie sposób ignorować. Tylko jak do nich dotrzeć, co im zaproponować i czym zaskoczyć  a przy tym pracować z ciekawymi narzędziami i zmieścić się w budżecie. Mamy dla Ciebie odpowiedzi.

 

Konferencje marketingowe 2016

Na stronie Kreatorzy.eu opublikowaliśmy prawie 200 Konferencji marketingowych w 2016 roku.

Wśród Konferencji marketingowych 2016 znalazło się wiele wydarzeń, które wywarły duży wpływ na postrzeganie i wizerunek tej branży. Kilka wydarzeń można uznać wręcz za przełomowe, ponieważ przyświecała im zupełnie nowa idea i odmienne podejście do zagadnień Marketingu. Spośród ponad [ilu] Konferencji marketingowych 2016 wymieniam poniżej kilka najistotniejszych:

 • 15.11.2016  Konferencja Marketingowa Konferencja Golden Marketing Conference 2016 To nie jest zwykły kongres Marketingu. Nie oczekuj nudnych wykładów, prelegentów śpieszących się na następne wydarzenie i oklepanych tematów. Na Golden Marketing Conference nie będziesz potrzebować mocnej kawy! Dlaczego? Bo to Ty będziesz współtworzyć to wydarzenie. Już pierwszego dnia masz szansę wejść na scenę i dołączyć do elitarnego grona naszych ekspertów, komentując najnowsze branżowe trendy. Weź udział w żywiołowych dyskusjach i inspirujących warsztatach z najlepszymi specjalistami.
 • 25.10.2016  Konferencja Marketingowa II Konferencja I LOVE Marketing - Sprawny Marketing 2016 – Prelegenci opowiedzą też o nadchodzących zmianach i pojawiających się trendach w e-Marketingu. W Marketingu w dużej mierze chodzi o emocje. Sprzedajemy nie produkty, a odczucia z nimi związane.
 • 13-14.10.2016  Konferencja Marketingowa XVII Kongres Badaczy Rynku i Opinii Customer Intelligence. Najciekawsze, co obecnie obserwujemy, zarówno w życiu społecznym, jak i w biznesie, dzieje się na styku, po przekroczeniu granic, w nakładaniu się na siebie więcej niż jednej dziedziny czy sposobu działania. Na naszych oczach przesuwają się geograficzne, mentalne i kategorialne granice.

 • 13-14.10.2016  Konferencja Marketingowa IV Edycja Konferencji Marketing Progress . Nowa Rola Marketingu 2016 – dwa dni prelekcji i warsztatów. Marketing się zmienia. Nie chodzi tu tylko o metody, których używają marketerzy, by przyciągnąć do firmy klientów.
 • 6-7.10.2016  Konferencja Marketingowa 8 Forum Marketingu Zintegrowanego 2016 Na Konferencji Forum Marketingu Zintegrowanego dowiesz się m.in. co to znaczy działać w sferze Human to Human, a także jak przygotować strategię kampanii "uszytą" pod klienta, tak by gwarantowała wysoką sprzedaż. Sposoby na skuteczną komunikację poznasz już 6 i 7 października.

 • 28.09.2016  Konferencja Marketingowa XI Nowy Kongres Online Marketing 2016/2017 - Gotowe schematy kampanii promocyjnych w Internecie krok po kroku osobno dla MSP i dużych firm. Po raz pierwszy! Bezkosztowe kampanie marketingowe krok po kroku. W jaki sposób można skutecznie promować swoje produkty i usługi zupełnie bez wydawania pieniędzy? Mediaplan 2017. Jak stworzyć rentowny plan działań reklamowych na 2017 rok?
 • 26.09.2016 Konferencja SEMcamp XXII Konferencja SEM - Największe spotkanie specjalistów branży SEM w Polsce Warszawa Konferencje SEMcamp są cykliczną konferencją specjalistów branży SEM. Celem spotkań jest zarówno szerzenie wiedzy związanej z zagadnieniami Marketingu w wyszukiwarkach jak również integracja osób zajmujących się tą formą Marketingu internetowego.

 • 21.06.2016  Konferencja Marketingowa V Konferencja Marketingowa Generation Mobile 2016 Podczas Generation Mobile prezentujemy najistotniejsze badania, trendy czy projekty kluczowe dla każdej firmy prowadzącej działalność handlową lub marketingową w przestrzeni mobilnej. Wiodącymi tematami tegorocznej edycji będą mobile commerce i mobile Marketing. Jak umożliwić zakup naszych produktów w kanale mobilnym? Jak zaplanować skuteczne działania marketingowe? Jak sprzedawać i promować treści na różne urządzenia mobilne?
 • 11.06.2016  Konferencja Marketingowa Konferencja E-Marketing Day - jedyne na Śląsku cykliczne spotkanie poświęcona tematyce Marketingu internetowego.
 • 08-09.06.2016  Konferencja Marketingowa 10. Forum IAB 2016 Customer Experience - Customer Experience. Jak tworzyć rozwiązania, które konsumenci pokochają? – pod takim tytułem organizowana jest 10., jubileuszowa edycja Forum IAB. Najbardziej inspirująca Konferencja z obszaru Marketingu internetowego w Polsce.
 • 03.06.2016 Konferencja Power of Content Marketing 2016 - Power of Content Marketing 2016 to Konferencja, która istnieje po to by pokazać, że skuteczne działania content Marketing przynoszą realne pieniądze. Starannie dobraliśmy prelegentów. Szukasz inspiracji lub sprawdzonych case’ów? Chcesz poznać innych specjalistów, którzy zajmują się content marketingiem w Polsce i za granicą?
 • 25.05.2016 Konferencja Festiwal SEO 2016 Katowice Tematy Duplicate content- jak realnie wpływa na SEO i co powinieneś o nim wiedzieć?  AI & SEO – w jaki sposób Sztuczna Inteligencja może zmienić rynek wyszukiwarek.  Rozgrzej landingi do czerwoności.  Zdejmowanie działań ręcznych przez Google.  Efektywne wizyty like a sir.  Nowe obszary SEO: ASO – App Store Optimization.  Jak spojrzeć poza TOP10 w Google i znaleźć ruch dla klienta.  Content Marketing, po którym protestują kibice Premier League.  Od contentu do wysokiej jakości ruchu. Branżowe case study. 7 eksperymentów w SEO i ich wyniki

 • 21-22.04.2016  Konferencja Marketingowa Konferencja Social Media Convent 2016 - wyjątkowa, podobno najlepsza w Polsce Konferencja social media. Poruszamy temat komunikacji firm i marek w social media, prezentujemy trendy, dobre praktyki, najnowsze rozwiązania i prognozy dla branży.
 • 20-21.04.2016  Konferencja Marketingowa Konferencja mailmyday Konferencja Email Marketingowa - Idea Konferencji mailmyday Konferencja Email Marketingowa powstała w 2013 roku. Była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu email Marketingu ze strony marketerów. Marketerzy są zainteresowani zarządzaniem całym procesem wysyłania i otrzymywania odpowiedzi na newslettery.  Głównym ich obszarem zainteresowań jest osiągnięcie jak najwyższego ROI.
 • 16.03.2016 Konferencja semKRAK #1 Kraków Interesujesz się SEO/SEM/Analityką albo marketingiem w sieci - koniecznie musisz z nami być! Zapewniamy prelekcje na poziomie - dynamiczne i konkretne, bez autopromocji oraz luźną, barcampową atmosferę. Chcesz lepiej poznać branżę i przedstawicieli lokalnego biznesu? Zapraszamy!

 • 23.01.2016  Konferencja Marketingowa Konferencja Marketing Trends 2016 Konferencja Marketing Trends 2016 jest pierwszym branżowym wydarzeniem zorganizowanym w tej części Polski. Jej celem jest przedstawienie najnowszych trendów w Marketingu, które będą obowiązywać w 2016 roku.
 • 01.03.2016  Konferencja Marketingowa I Konferencja I Love Marketing 2016 - Konferencja o Marketingu internetowym dla małych i średnich firm.

Konferencje marketingowe 2015

Bardzo ciekawie prezentowały się konferencje marketingowe 2015. Ich uczestnicy mogli przyjrzeć się najnowszym trendom i posłuchać o kierunkach rozwoju Marketingu oraz zapoznać się z prognozami ekspertów. Szczególnie warte zapamiętania konferencje marketingowe 2015 prezentujemy na poniższej liście. Oczywiście w ciągu całego roku było ich znacznie więcej – w naszej bazie Konferencji marketingowych odnotowaliśmy aż [ile] wydarzeń.

 • 07.12.2015 19 Konferencja SEMcamp 2015 Warszawa Konferencje SEMcamp to cykliczne, (prawie) bezpłatne spotkanie osób, związanych z szeroko pojętym marketingiem w wyszukiwarkach. W ramach spotkania odbywają się prezentacje na tematy związane z Pozycjonowaniem i seo, wyszukiwaniem płatnym i Google AdWors, analityką internetową.
 • 4.11.2015  Konferencja Marketingowa 7. Forum Marketingu Zintegrowanego 2015. Forum Marketingu Zintegrowanego tematy:  Absolutnie najlepsze case studies kampanii Marketingu zintegrowanego zrealizowane w Polsce w ostatnich miesiącach.  Krytyczny i selektywny wybór kampanii przez Radę Programową złożoną z wybitnych ekspertów rynku.  Kryteriami wyboru kampanii były zarówno uzyskane w trakcie ich realizacji wyniki i efekty, jak również ich innowacyjność, kreatywność i pomysłowość.  Prezentacja dużych znanych kampanii, jak również projektów małych, które doskonale poradziły sobie na wymagającym rynku.  Moderacja Konferencji przez Jacka Kotarbińskiego – niekwestionowany autorytet w świecie Marketingu.
 • 27-28.10.2015  Konferencja Marketingowa Konferencja Marketing Day 2015 - to już piąta edycja Konferencji marketingowej. Jeżeli szukasz Konferencji , na której występować będą wyłącznie doświadczeni praktycy, to koniecznie dołącz do grupy biznesmenów i marketerów w październikowej edycji Marketing Day. Przez dwa dni będziecie mogli poznać tajniki reklam w social media, dowiedzieć się jak przekuć Lead w sprzedaż czy też nauczyć, jak skutecznie stosować zasady e-mail Marketingu. Opowiemy Wam o tym, jak przeprowadzać działania marketingowe za pomocą odpowiednich kanałów i narzędzi w internecie, aby zagwarantowały one efektywną sprzedaż.
 • 8-9.10.2015  Konferencja Marketingowa II Forum Inbound Marketing 2015 skupiło się wokół trzech haseł: success stories, czyli przykłady konkretnych marek, które angażując się w strategie inbound Marketingu osiągnęły sukces i zwiększyły obroty swojej firmy; smart Marketing, czyli prezentacja narzędzi, które integrują procesy sprzedażowe i marketingowe; quick wins, czyli przedstawienie różnorodnych kanałów komunikacji dzięki którym firmy są w stanie budować silną markę i zdobywać nowych klientów.
 • 16.09.2015 Konferencja Marketing a CSR 2015 Warszawa Współczesny Marketing wymaga od firm większego otwarcia się na potrzeby klientów i dostosowania produktów do rosnących oczekiwań. Konsumenci są coraz bardziej świadomi tego, co kupują i od kogo, a podejmując decyzje zakupowe kierują się nie tylko atrybutami produktu czy usługi, ale także sposobem jego wytworzenia i opinią o producencie. Jaka jest zatem wartość Marketingowa społecznej odpowiedzialności biznesu i jak komunikować wynikającą z tego wartość dodaną dla konsumenta?

 • 10-11.06.2015  Konferencja Marketingowa 9. Forum IAB 2015 Zaadaptuj się lub zgiń. Budowanie biznesu w erze cyfrowego konsumenta - Forum IAB to od lat najbardziej inspirujące na polskim rynku wydarzenie w branży Marketingu internetowego, podczas którego goście z kraju i z zagranicy prezentują najbardziej aktualne trendy i wydarzenia na rynku internetowym.
 • 29.05.2015  Konferencja Marketingowa Konferencja Marketingowa Festiwal SEO 2015 - To spotkanie, podczas którego zobaczysz interesujące case study, wysłuchasz co nowego pojawiło się w Marketingu z wykorzystaniem wyszukiwarek oraz spotkasz kilkaset osób, tak samo jak ty zainteresowanych tym tematem. W tym roku trzecia edycja Festiwalu SEO będzie miała miejsce w nowoczesnym kompleksie kongresowym znajdującym się obok Spodka. Z roku na rok przyjeżdża co raz więcej osób, a ten nowo wybudowany obiekt pozwoli wszystkim skorzystać z programu w komfortowych warunkach.
 • 29.05.2015 Konferencja Marketingowa 2015 Warszawa Nie musisz być prawnikiem, żeby naprawdę znać się na Marketingu – czyli o tym do czego marketingowiec ma prawo. Celem naszej tegorocznej Konferencji   marketingowej jest przedstawienie w "pigułkowej" formule kilku zagadnień prawnych i podatkowych, które zawsze spędzają sen z powiek managerom Marketingu.

 • 28.05.2015  Konferencja Marketingowa Konferencja Power of Content Marketing 2015 - Power of Content Marketing to pierwsza w Polsce Konferencja w pełni poświęcona content marketingowi, czyli marketingowi treści. 6,5 godziny prezentacji praktyków z Polski, Niemiec, Szwecji i Słowenii.
 • 27.05.2015 18 Konferencja SEMcamp 2015 Warszawa Konferencje SEMcamp to cykliczne, (prawie) bezpłatne spotkanie osób, związanych z szeroko pojętym marketingiem w wyszukiwarkach. W ramach spotkania odbywają się prezentacje na tematy związane z Pozycjonowaniem i seo, wyszukiwaniem płatnym i Google AdWors, analityką internetową.

 • 19-20.05.2015  Konferencja Marketingowa III Konferencja Email Marketingowa Konferencja Mail My Day 2015 W programie Konferencji Email marketingowej Mail My Day 2015znaleźć można prezentacje doświadczonych prelegentów, którzy z działaniami email marketingowymi związani są od wielu lat i posiadają cenne doświadczenie w tej dziedzinie. Eksperci podzielą się swoją wiedzą oraz zaprezentują case study przeprowadzonych przez siebie kampanii. Wśród prelegentów pojawią się między innymi: Piotr Chmielewski (Social Media Now), Barbara Stawarz (Content King), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik.pl), Marcin Łukiańczyk (Upoluj Ebooka.pl). Po tak dużej dawce wiedzy przyjdzie czas na relaks i dobrą zabawę podczas afterparty.

 • 22-23.04.2015  Konferencja Marketingowa III Konferencja B2B  Marketing STANDARD Twórz efektywne relacje biznesowe. Konferencja skierowana jest do osób odpowiedzialnych za Marketing i sprzedaż w segmencie B2B. Konferencja w szczególności polecana jest: dyrektorom, kierownikom i managerom Marketingu i sprzedaży, ds. e-commerce, szefom działów strategicznych w firmie, dyrektorom rozwoju biznesu.
 • 16-17.04.2015  Konferencja Marketingowa Konferencja Social Media Convent 2015 - Social Media Convent to międzynarodowa Konferencja, na której poruszana jest tematyka komunikacji firm i marek w social media, prezentowane są trendy, dobre praktyki, najnowsze rozwiązania i prognozy dla branży.
 • 31.03.2015 Konferencja Email Marketing Maraton 3 2015 Gdańsk Formuła spotkań Email Marketing Maraton została sprawdzona wiosną tego roku [2014]. Dlatego organizatorzy Email Marketing Maraton zdecydowali się na jej kontynuację. Na spotkaniach zostanie zaprezentowany nowy program, który poruszy kolejne kwestie. Organizatorzy zapowiadają, że w trakcie szkoleń poruszane będą tematy takie jak np.: jak stworzyć video email w HTML5, a także jak budować bazę mailingową przy pomocy exit pop-up.

 • 20.03.2015 Konferencja Email Marketing Maraton 3 2015 Warszawa Formuła spotkań Email Marketing Maraton została sprawdzona wiosną tego roku [2014]. Dlatego organizatorzy Email Marketing Maraton zdecydowali się na jej kontynuację. Na spotkaniach zostanie zaprezentowany nowy program, który poruszy kolejne kwestie. Organizatorzy zapowiadają, że w trakcie szkoleń poruszane będą tematy takie jak np.: jak stworzyć video email w HTML5, a także jak budować bazę mailingową przy pomocy exit pop-up.

 • 18.03.2015 Konferencja Email Marketing Maraton 3 2015 Poznań Formuła spotkań Email Marketing Maraton została sprawdzona wiosną tego roku [2014]. Dlatego organizatorzy Email Marketing Maraton zdecydowali się na jej kontynuację. Na spotkaniach zostanie zaprezentowany nowy program, który poruszy kolejne kwestie. Organizatorzy zapowiadają, że w trakcie szkoleń poruszane będą tematy takie jak np.: jak stworzyć video email w HTML5, a także jak budować bazę mailingową przy pomocy exit pop-up.

 • 17.03.2015 Konferencja Email Marketing Maraton 3 2015 Wrocław Formuła spotkań Email Marketing Maraton została sprawdzona wiosną tego roku [2014]. Dlatego organizatorzy Email Marketing Maraton zdecydowali się na jej kontynuację. Na spotkaniach zostanie zaprezentowany nowy program, który poruszy kolejne kwestie. Organizatorzy zapowiadają, że w trakcie szkoleń poruszane będą tematy takie jak np.: jak stworzyć video email w HTML5, a także jak budować bazę mailingową przy pomocy exit pop-up.

 • 16.03.2015 Konferencja Email Marketing Maraton 3 2015 Kraków Formuła spotkań Email Marketing Maraton została sprawdzona wiosną tego roku [2014]. Dlatego organizatorzy Email Marketing Maraton zdecydowali się na jej kontynuację. Na spotkaniach zostanie zaprezentowany nowy program, który poruszy kolejne kwestie. Organizatorzy zapowiadają, że w trakcie szkoleń poruszane będą tematy takie jak np.: jak stworzyć video email w HTML5, a także jak budować bazę mailingową przy pomocy exit pop-up.

 • 29.01.2015 17 Konferencja SEMcamp 2015 Warszawa Konferencje SEMcamp to cykliczne, (prawie) bezpłatne spotkanie osób, związanych z szeroko pojętym marketingiem w wyszukiwarkach. W ramach spotkania odbywają się prezentacje na tematy związane z Pozycjonowaniem i seo, wyszukiwaniem płatnym i Google AdWors, analityką internetową.

Konferencje marketingowe 2014

Konferencje marketingowe 2014 obejmowały zarówno kolejne edycje Konferencji , które odbywały się w latach wcześniejszych, jak i zupełnie nowe wydarzenia. Programy Konferencji marketingowych 2014 wpisujących się w spotkania o charakterze cyklicznym, poświęcone były oczywiście aktualnym zagadnieniom w branży marketingowej oraz prognozom na przyszłość. Konferencje marketingowe 2014 o charakterze jednorazowych wydarzeń skupione były natomiast wokół ściśle określonych tematów, szczególnie ważnych w danym momencie.

 • 19.11.2014  Konferencja Marketingowa 6. Forum Marketingu Zintegrowanego 2014 Tematem przewodnim tegorocznego Forum Marketingu jest "efektywność". Uczestnicy spotkania oprócz oceny, które niestandardowe działania marketingowe mogą przynieść ponadprzeciętne wyniki ze sprzedaży, usłyszą również odpowiedź na pytania: jak planować komunikację marketingową z wymagającym i świadomym swojej wartości Konsumentem. którymi metodami dotrzeć do klienta najskuteczniej.  dlaczego pojęcia: „monetyzacja”, „mierzalność”, „ROI” robią tak oszałamiającą karierę.
 • 08.10.2014 Konferencja Marketingowa WarsawEmailSummit 2014Konferencja e-mail Marketingowa roku WarsawEmailSummit 2014 to okazja do spotkania polskich i międzynarodowych ekspertów z różnych gałęzi biznesu, którzy dostarczą Ci niezbędnej wiedzy potrzebnej do prowadzenia skutecznych kampanii e-mail marketingowych. Konferencja adresowana jest do Dyrektorów oraz Marketerów odpowiedzialnych za prowadzenie działań e-mail marketingowych i e-commerce w swoich firmach oraz ich optymalizację.
 • 15-16.09.2014  Konferencja Marketingowa Forum Inbound Marketing Podczas Konferencji zaproszeni goście przedstawią najlepsze praktyki dotyczące tworzenia contentu marketingowego, generowania Leadów sprzedażowych, wykorzystania różnych kanałów kontaktu z klientem oraz pomiaru efektywności zastosowanych rozwiązań. Prelegentami będą osoby z międzynarodowym doświadczeniem – m.in Konrad Mokrzanski (IBM Polska), Anna Telakowiec (Bonduelle), Maciej Tesławski (Marketing Communication Academy). Poruszą trudne tematy, ale i zaprezentują sprawdzone rozwiązania.
 • 12-13.06.2014  Konferencja Marketingowa Konferencja Marketing B2B MarketingStandard 2014. Co naprawdę działa w Marketingu. - Podczas tego wydarzenia przekażemy Państwu szereg praktycznych narzędzi, które pomogą m.in.: – zaplanować jeszcze bardziej efektywne działania marketingowe B2B w Internecie, – wykorzystać sprawdzone rozwiązania najlepszych polskich i światowych praktyków obszaru B2B, – pozyskać nowych – i jeszcze bardziej zyskownych – partnerów biznesowych, – stworzyć skuteczny plan działania dostosowany do polskich realiów biznesowych, – spojrzeć szerzej na Marketing B2B i możliwości, jakie daje nowe spojrzenie. – zrozumieć jak zarządzać danymi o kliencie – nauczyć się jak zbudować wartościową relację p2p – odpowiedzieć sobie na wiele własnych pytań marketingowych i podsumować efektywnie swoje działania
 • 12-13.06.2014  Konferencja Marketingowa Konferencja Marketing Progress. Klucz do skutecznej strategii marketingowej. Podczas dwudniowego spotkania dla specjalistów od szeroko rozumianej komunikacji, zgromadzeni eksperci opowiedzą m.in. o tym jak budować strategię marketingową, w jaki sposób pozyskiwać klientów przy użyciu najnowszych narzędzi internetowych, wykorzystywać niestandardowe formy oraz narzędzia komunikacyjne w strategii marketingowej firmy czy tworzyć plany komunikacji w mediach tradycyjnych i 2.0.
 • 30.05.2014 Konferencja Marketingowa Festiwal SEO 2014 - Konferencja Festiwal SEO to największe w kraju spotkanie specjalistów SEO, na które składają się prezentacje oglądane na wielkim ekranie oraz nawiązanie kontaktów w branży i wymiana własnych doświadczeń. W programie usłyszymy parę słów o analizie konkurencji i jak dane konkurencji użyć w planowaniu swojego projektu SEO.Będzie o audytach linków, o działaniach SEO prowadzonych dla witryn o zasięgu globalnym, a w szczególności o tym, co można zdziałać samą optymalizacją wewnętrzną serwisu internetowego, jak obsługiwać wiele języków i rynków w sposób przyjazny dla wyszukiwarek.
 • 21.05.2014  Konferencja Marketingowa Konferencja Power of Content Marketing - to Konferencja w całości poświęcona  zagadnieniom efektywności content Marketingu.
 • 20-21.05.2014  Konferencja Marketingowa II Konferencja Email Marketingowa Konferencja Mail My Day 2014 W tym roku, pierwszego dnia, wśród Prelegentów spotkać będzie można m.in: Pawła Salę, Pawła Tkaczyka, Monikę Mikowską czy Romana Łozińskiego. Przedstawione zostaną zarówno przydatne case study jak i potrzebne prawnicze kwestie. Drugi dzień natomiast przeznaczony będzie na warsztaty, podczas których w elitarnych grupach eksperci będą uczyć jak prowadzić działania email marketingowe.

 • 29.04.2014  Konferencja Marketingowa Konferencja GIT Marketing 2014 - Konferencje Game Industry Trends poruszają różnorodną tematykę związaną z szeroko pojętym rynkiem interaktywnej rozrywki. Organizowane przez NoNoobs spotkania poruszają różnorodną tematykę związaną z szeroko pojętym rynkiem interaktywnej rozrywki. Tegoroczna Konferencja w całości poświęcona jest potencjałowi Marketingu, który tkwi w cyfrowej rozrywce i grach wideo.
 • 21.02.2014  Konferencja Marketingowa Konferencja Social Media Convent 2014 - ogólnopolska Konferencja, na której poruszana jest tematyka komunikacji firm i marek w social media, prezentowane są trendy, dobre praktyki, podsumowania, prognozy czy też problemy oraz wyzwania branży marketingowej i social media.

Konferencje marketingowe 2013

Branża reklamowa bardzo chętnie spotykała się podczas Konferencji marketingowych 2013. Wydarzenia te w różnym stopniu kształtowały zarówno wizerunek branży, jak i sposób myślenia marketingowego. Znamienny jest jednak fakt, że niektóre konferencje marketingowe 2013 pozostawiły wnioski i przemyślenia, które mają pośredni wpływ na to, co dzieje się w reklamie i promocji obecnie. I właśnie te najciekawsze, wyróżniające się wydarzenia zamieściliśmy w naszym spisie Konferencji marketingowych 2013:

 • 20-21.11.2013  Konferencja Marketingowa V Forum Marketingu Zintegrowanego 2013     Czy istnieje przepis na skuteczny omnichannel Marketing?     Jak strategicznie planować kampanię by przyniosła realny zysk?    Jak dobrać nośniki informacji na poszczególnych etapach komunikacji z klientem?    Jak sprawić by kampania była spójna, wiarygodna i angażująca?    Jak bardziej zaangażować konsumenta w markę, bazując na skuteczności insightu?    Jak przekonać konsumenta, że działamy dla jego satysfakcji i dla jego dobra?    Jak wykorzystać media interaktywne do angażowania konsumenta w markę?    Jak pozyskać mierzalne informacje wspomagające decyzje marketingowe?    Jak za pomocą ROI sprawdzić czy reklama przynosi korzyści biznesowe?    Jak osiągnąć synergię w dobie mix-Marketingu i szybko reagującej przestrzeni?
 • 10-11.12.2013  Konferencja Marketingowa Konferencja B2B Marketing Standard. Skuteczny Marketing B2B Podczas Konferencji dowiesz się m.in.: jak zbudować strategię marketingową i sprzedażową będącą odpowiedzią na potrzeby Twojego klienta; jak zarządzać efektywnie contentem, zbierać i dobrze wykorzystywać leady sprzedażowe; jak monetyzować działania marketingowe w firmie.
 • 11-13.09.2013 5. Konferencja Internet Beta 2013 Rzeszów Konferencja InternetBeta rusza już 11 września i rozpocznie się rzeszowskim barcampem XRAii. Natomiast podczas kolejnych trzech dni zamieni się w zagłębie polskiego internetu w Kielnarowej. W  jednym miejscu i czasie spotykają się przedstawiciele różnych rewirów internetu. Różne punkty widzenia, inspiracje i możliwość Poznania najważniejszych osób w Polsce związanych z siecią. Idea Konferencji InternetBeta narodziła się 6 lat temu. Była ona prosta. Zebrać w jednym miejscu przedstawicieli różnych dziedzin i branż związanych z internetem i nowymi technologiami. Tych, którzy wykorzystują internet w swojej pracy i realizowanych projektach, oraz tych, dla których jest on naturalnym środowiskiem prowadzenia biznesu.

 • 14.06.2013  Konferencja Marketingowa Konferencja Festiwal SEO 2013 Katowice Organizowany Festiwal SEO to bardzo dobra okazja aby spotkać najbardziej rozpoznawalne osoby w polskiej branży pozycjonowania i optymalizacji, posłuchać ciekawych wykładów i nawiązać nowe relacje i przyjaźnie. Występujący na Festiwalu, reprezentują najsilniejsze ośrodki SEO w kraju.

 • 13.06.2013  Konferencja Marketingowa Konferencja Marketingowa TMT. Customer Experience '13 Konferencja pozwoli na dalsze zgłębienie roli CEM w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Szczególną uwagę zwrócimy na temat zachowań klientów w dobie mediów społecznościowych, ich realnej siły oraz jak uczynić z klientów fanów marki.
 • 10.04.2013  Konferencja Marketingowa Konferencja Nowy Marketing w kreowaniu wartości firmy Jakie trendy będą dominować w komunikacji w najbliższym czasie, jak je wykorzystywać i zwiększać konkurencyjność oraz wyniki finansowe firmy i wreszcie – jak tworzyć strategie marketingowe, aby rzeczywiście kreowały produkty i marki oraz generowały realny wzrost biznesu – na te pytania starali się odpowiedzieć prelegenci Konferencji „Nowy Marketing w kreowaniu wartości firmy”, z gościem specjalnym Martinem Sorrelem w roli głównej.

Konferencje marketingowe 2012

Zagadnienia promocji i reklamy można poznawać w bardzo różny sposób – jednym z najciekawszych jest udział w dyskusjach i wydarzeniach branżowych. Konferencje marketingowe 2012 stworzyły okazję do prezentacji wielu zagadnień, badań czy prognoz – a także sprowokowały powstanie wielu artykułów czy raportów. Oczywiście wśród imprez poświęconych zagadnieniom promocyjno-reklamowym znalazły się takie, które szczególnie zasługują na wyróżnienie i przypomnienie. Takie właśnie konferencje marketingowe 2012 zebraliśmy i prezentujemy na poniższej liście:

 • 28.11.2012  Konferencja Marketingowa II Forum Customer Experience Management 2012 Pomiędzy marketingiem, obsługą klienta a sprzedażą – czy w tej konfiguracji brakuje w Twojej firmie ogniwa, które zapewni spójność i efektywność działań? Planujesz wdrożenie Customer Experience Management – nie wiesz jednak jak przekonać do tego zarząd i inne działy Twojej organizacji oraz jak stworzyć skuteczną strategię implementacji? Twoja firma poznała już CEM i jego siłę – jesteś na nieustającej drodze do poprawy doświadczeń klienta, wciąż szukasz nowych możliwości maksymalizowania i wykorzystania strategii CEM w Twojej firmie?
 • 26-28.09.2012 4. Konferencja Internet Beta 2012 Rzeszów Internet beta to jedna z największych Konferencji skupiająca całą branżę internetową.  Internet Beta corocznie odbywa się w Rzeszowie.  Najbliższa edycja odbędzie się  od 26 do 28 września 2012. InternetBeta 2012 InternetBeta jest konferencją łącząca zróżnicowane środowiska związane z Internetem. Psychologów, socjologów, politologów, przedstawicieli agencji interaktywnych, reklamowych, właścicieli i zarządzających największymi serwisami, twórców aplikacji, startupów, inwestorów, marketerów.

 • 22-23.05.2012  Konferencja Marketingowa Konferencja  Search Marketing Day Search Marketing Day międzynarodowa Konferencja SEO w Poznaniu, gromadząca światową czołówkę ekspertów SEM. (Po sukcesie pierwszej edycji), szybko wzięliśmy się za przygotowania do kolejnej. Dzięki temu już teraz, na pół roku przed wydarzeniem, mamy dograną listę prelegentów!
 • 14-15.03.2012  Konferencja Marketingowa IV Forum Marketingu Zintegrowanego 2012 W tym roku porozmawiamy o zintegrowanej komunikacji online opartej na sprawdzonych rozwiązaniach, a także - co najistotniejsze - przekażemy Państwu wiedzę o najnowszych narzędziach marketingowych, które stały się istotnym punktem planowania kampanii: mobile Marketingu, geolokalizacji i gryfikacji. Dużą cześć Konferencji poświęcimy dyskusji o strategicznym elemencie media miksu czyli obecności marki w social mediach: doborze treści w działaniach komunikacyjnych, wizerunkowych i sprzedażowych oraz interakcji z fanami. W oparciu o ciekawe case studies omówimy praktyczne narzędzia analityczne. systemu analizy interakcji i oglądalności w social media.

 

Konferencje marketingowe należą do najbardziej lubianych i obleganych wydarzeń w branży. Spotykają się na nich zarówno pracownicy i dyrektorzy działów Marketingu, jak i właściciele agencji reklamowych. Bez Marketingu nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowania współczesnej firmy, a właśnie konferencje marketingowe umożliwiają obserwowanie najnowszych trendów, udział w dyskusjach oraz gromadzenie konkretnej wiedzy, informacji i metod działania.

Niezwykle cennym pokłosiem Konferencji marketingowych są publikacje pokonferencyjne i inne materiały, które można otrzymać lub kupić podczas wydarzenia. Dodatkowo udział w Konferencjach marketingowych stanowi okazję do pozyskania nowych kontaktów biznesowych i rozmowy ze specjalistami, którzy na co dzień są dla firmy niedostępni. Ogromne zainteresowanie tego typu wydarzeniami pokazuje, jak bardzo są one potrzebne.

Projekt i realizacja strony www Commint.pl