VII Kongres Prawa Pracy i HR 2017

Już po raz siódmy zapraszam Państwa do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy i HR, który organizujemy nieprzerwanie od 2010 roku. W naszym wydarzeniu do tej pory wzięło udział ponad 600 osób. Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji ze specjalistami. Wszyscy zaproszeni eksperci są praktykami, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami, a ich wystąpienia przygotowane są tak, aby dostarczyć Państwu praktycznych informacji z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych.

W tym roku Kongres poświęcony będzie praktycznym rozwiązaniom oraz najnowszym trendom w orzecznictwie. Zaproszeni prelegenci przedstawią praktyczne rozwiązania problemów z jakimi pracodawcy jak również pracownicy działów kadr stykają się w codziennej pracy. W tym roku zaprezentujemy Państwu zagadnienia, które budzą najwięcej wątpliwości czyli dotyczące min. zatrudniania cudzoziemców, rozwiązywania umów o pracę wraz z nowymi zasadami wydawania świadectw pracy, czy uregulowania prawne dotyczące zawierania umów cywilnoprawnych. Przedstawimy również orzecznictwo oraz stanowiska Ministerstwa Pracy i Państwowej Inspekcji Pracy dotyczące urlopów wypoczynkowych i innych okresów nieświadczenia pracy. Ciekawie również zapowiadają się wystąpienia dotyczące zarządzania personelem w aspekcie różnic kulturowych czy skutecznej rekrutacji i utrzymaniu nowych, młodych pracowników. Omówione zostaną min. nowatorskie metody rekrutacji i pozapłacowe metody motywacji pracowników. Postaramy się również odpowiedzieć na pytanie: "Jak premiować by nie dyskryminować" co w dobie rynku pracownika istotnie ważne i coraz bardziej spędza sen z powiek pracodawcom prześcigającym się w pomysłach motywowania i zatrzymania swoich podwładnych w firmie.

Na zakończenie pierwszego dnia Konferencji zaprosimy Państwa do teatru Capitol na przedstawienie „Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” - smakowity kąsek dla wielbicieli komedii!

VII Kongres Prawa Pracy i HR 2017 program 16.10

 • Zatrudnianie cudzoziemców (m.in. Ukraina) - lista kontrolna przed wizytą PIP, Straży granicznej itd. Przemysław Ciszek,
 • Rozwiązywanie umów o pracę - najlepsze praktyki - najnowsze trendy w orzecznictwie SN      Łukasz Prasołek,
 • Jak skutecznie zrekrutować i utrzymać nowego, młodego pracownika - nowatorskie metody rekrutacji i pozapłacowe     metody motywacji     Jerzy Drozdowski, Krzysztof Tarka,
 • Nowe zasady wydawania świadectw pracy     Monika Wacikowska,
 • Jak zarządzać personelem w aspekcie różnic kulturowych - pracownicy zza wschodniej granicy     Paweł Krzyworzeka, Marek Sierant, Krzysztof Tarka, Karolina Wirowska,
 • Czas pracy w praktyce     Anna Telec,

VII Kongres Prawa Pracy i HR 2017 17,10

 • Zmiany w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych a praktyka umów outsourcingowych Maciej Chakowski, 2. Praktyczne problemy związane z zatrudnianiem oraz rozliczaniem czasu pracy pracowników zadaniowych    Michał Szuszczyński,
 • Jak premiować by nie dyskryminować ? Alicja Biernat,
 • Uregulowania prawne dotyczące zawierania umów cywilnoprawnych Adriana Głuchowska,
 • Urlopy wypoczynkowe i inne okresy niewykonywania pracy - orzecznictwo, stanowiska Ministerstwa Pracy i PIP Piotr Wojciechowski,
 • Prace na poziomie unijnym w sprawie zmiany zasad delegowania pracowników - nowelizacja dyrektywy 97/71/WE i rozporządzenia 833/2000    Robert Lisicki,

VII Kongres Prawa Pracy i HR 2017 prelegenci

 • Monika Wacikowska Doświadczony prawnik specjalizujący się w zagadnieniach związanych z prawem pracy, w tym w szczególności - czasem pracy oraz wynagrodzeniami, wspólnik firmy doradczej, były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy - ogólnopolski koordynator kontroli dotyczących czasu pracy prowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy. Alicja Biernat
 • Aldona Salamon Specjalistą prawa pracy i zarządzania personelem, absolwentka studiów podyplomowych o kierunkach: prawo pracy, prawo ubezpieczeń społecznych i gospodarczych, zarządzanie personelem.
 • Adriana Głuchowska Trener z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce.
 • Anna Telec Radca prawny, założycielka Kancelarii Prawa Pracy specjalizującej się w szeroko pojętej problematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
 • Maciej Chakowski Wspólnik w C&C Chakowski & Ciszek. Jest adiunktem i wykładowcą prawa pracy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 • Piotr Wojciechowski Adwokat, niezależny ekspert prawa pracy, były inspektor pracy.
 • Przemysław Ciszek Radca prawny. Jest wykładowcą prawa pracy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 • Robert Lisicki Absolwent prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył aplikację radcowską przy warszawskiej Okręgowej Izbie Radców Prawnych i uzyskał tytuł radcy prawnego.
 • Michał Szuszczyński Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu; ekspert w dziedzinie prawa pracy Wielkopolskiego Związku Pracodawców zrzeszonego w Konfederacji Pracodawców LEWIATAN;
 • Łukasz Prasołek Od 1.1.2016 r. prowadzi własną działalność gospodarczą Nowoczesne Kadry Łukasz Prasołek.
 • Maciej Kaczmarski Prezes zarządu ODO 24 Sp. z o.o. - zajmuje się m.in. kontrolą i audytem w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz tworzeniem wewnętrznych procedur i dokumentacji.
 • Jerzy Drozdowski Senior Ekspert Tarka Executive’s.
 • Krzysztof Tarka Założyciel i Wspólnik Zarządzający Tarka Executive’s. Paweł Krzyworzeka Zastępca Dyrektora Kolegium ds. Studiów Zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego.
 • Karolina WirowskaPR Manager z 20-letnim doświadczeniem, od wielu lat współpracuje z ukraińskimi firmami prowadząc kampanie polskich marek na Ukrainie oraz reprezentując ukraińskie gwiazdy w Polsce.
 • Marek Sierant Dziennikarz, producent telewizyjny, politolog, komentator wydarzeń społecznych i politycznych związanych z Ukrainą i Europą Wschodnią.

Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

Szczegóły

Początek konferencji 16-10-2017 10:00
Koniec konferencji 18-10-2017 16:00
Cena 2450zł
Organizator Polexpert filia BDO Sp. z o.o.
Tagi Konferencja HR 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

https://www.kongresprawapracy.com/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Adres Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
2450zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Sierpień   2018
P W S C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

captcha