Nadchodzące wydarzenia

24
Kwi
2018

24-04-2018 8:30 -17:00
184zł

Konferencja OPEN BIM PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI to autorski projekt zrealizowany po raz pierwszy przez Spółkę KONFOTEKA w kwietniu 2014 roku.

Wtedy było to jedno z pierwszych tak dużych wydarzeń poświęconych tematyce BIM na polskim rynku.

BIM bardzo szybko stał się nośnym tematem konferencyjnym. Tym bardziej cieszy nas, że w tak konkurencyjnym środowisku Konferencja PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI z każdym rokiem rozrasta się i przyciąga coraz to nowych uczestników.

Wyróżnia nas staranny dobór prelegentów, program, w którym kładziemy nacisk na istotne w danym momencie dla rynku zagadnienia praktyczne, i doskonała organizacja.

KONFOTEKA zaprasza do udziału w Piątej edycji Konferencji OPEN BIM PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI.

Zaczynamy punktualnie o 8:30, 24 kwietnia 2018 roku, w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR na 32 piętrze AXA Tower (ul. Chłodna 51, Warszawa).

184zł
24
Kwi
2018

24-04-2018 8:30 -17:00
600zł

Po raz pierwszy w Polsce Doug Kirkpatrick podzieli się swoją praktyczna wiedzą, oraz doświadczeniem w Morning Star, największej firmie przetwórstwa pomidorów w USA.

Naszymi prelegentami są również najlepsi eksperci i praktycy zarządzający swoimi firmami z sukcesem zarówno finansowym jak i organizacyjnym.

Na naszej Konferencji odbędą się sesje networkingowe, podczas których można poznać wielu ciekawych ludzi – zarówno właścicieli dużych korporacji, zarządzających z sektora MŚP, a także ludzi z otoczenia biznesu zainspirowanych pracą w oparciu o wartości, a także najnowsze, innowacyjne modele zarządzania jak holakracja, partycypacja i samoorganizacja.

600zł
24
Kwi
2018

24-04-2018 8:30 -17:00
1099zł

KONFERENCJA INNOVATION to praktyka, nie teoria.

Edukujemy i inspirujemy do przyszłościowego myślenia o innowacji poprzez przedstawienie najciekawszych case studies pionierskich projektów, nowych idei i niezwykłych rozwiązań. Pokazujemy, że takie rzeczy dzieją się w obszarze komunikacji i marketingu już teraz.

Konferencja dzieli się na bloki tematyczne: COLLABORATION, ALWAYS BETA i INNOVATION4GOOD.

Stawiamy na FUTURE THINKING i jego prawdziwe przykłady, dlatego prócz eksepertów i innowatorów z całego świata, podczas Konferencji można poznać także ZŁOTA Konkursu Innovation.

1099zł
24
Kwi
2018

24-04-2018 9:00 - 25-04-2018 15:20
3495zł

Dynamiczne zmiany w obszarze sprzedaży i legislacji dla produktów farmaceutycznych rodzą nowe wyzwania związane ze składowaniem, transportem i dystrybucją leków. Skutkuje to poszukiwaniem nowych rozwiązań, w tym inwestycjami w innowacyjne podejścia i technologie podnoszące konkurencyjność usługi. Wymaga to przemyślanej strategii, nieustawania w ciągłym doskonaleniu (także poza utartymi ścieżkami) oraz zmotywowanej kadry specjalistów.

Wymiana doświadczeń prowadząca do wypracowania efektywnego i optymalnego (pod względem kosztowym, przy zachowaniu restrykcyjnych norm bezpieczeństwa i stale zmieniającym się ładzie prawnym) łańcucha dostaw, gwarantującego pełny dostęp pacjentów do leków danej firmy i będącego źródłem przewagi konkurencyjnej.

Hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa

3495zł
24
Kwi
2018

24-04-2018 9:00 -15:30
890zł

Coraz częściej pojawiają się projekty i postulaty zmian w przepisach dotyczących procedury dochodzenia roszczeń przez wierzycieli. Aby należycie zaadoptować się do nowej rzeczywistości legislacyjnej KPF przygotowuje projekt poświęcony regulacjom w obszarze zarządzania wierzytelnościami.

Kongres poświęcony regulacjom w obszarze zarządzania wierzytelnościami ma na celu omówienie najistotniejszych zmian i postulatów legislacyjnych w zakresie szeroko pojętego zarządzania wierzytelnościami. Podczas kongresu eksperci dokonają oceny wpływu zmian legislacyjnych na funkcjonowanie wierzycieli i dochodzenie przez nich roszczeń zarówno w aspekcie masowym jak i jednostkowym. Ponadto, Kongres odpowie na pytania dotyczące szans i zagrożeń związanych ze zmieniającą się rzeczywistością legislacyjną.

Program kierowany do przedstawicieli departamentów prawnych i windykacji, restrukturyzacji banków i innych podmiotów rynku usług prawnych, finansowych, w tym wierzycieli pierwotnych i wtórnych oraz środowiska komorników.

890zł

 

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha