Konferencja Customer Congress 2017

Customer Congress – największe wydarzenie o obsłudze klienta w Polsce!

 • Spotkanie liderów rynku usług i rozwiązań w obszarze obsługi klienta z osobami odpowiedzialnymi za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta w firmach
 • Rozmowy o trendach w obsłudze klienta, zmianach w procesach obsługi klienta, innowacyjnych narzędziach i rozwiązaniach, dobrych praktykach oraz o tym czym klienci nieustannie nas zaskakują …
 • 300 uczestników zajmujących się na co dzień doskonaleniem procesu obsługi klienta i poszukujących nowych inspiracji w tym obszarze

Konferencja Customer Congress 2017, to wydarzenie w temacie obsługi klienta projektujemy i realizujemy już od ponad 10 lat. Tak jak procesy obsługi klienta, tak i nasz event od czasu jego pierwszej edycji, przeszedł kolejne transformacje. 10 lat temu rozmawialiśmy o sile telemarketingu, w kolejnych latach podejmowaliśmy tematy dotyczące efektywnego call center i contact center, aby w ostatnich edycjach podejmować tematy dotyczące ewolucji w procesach obsługi klienta. Podczas nadchodzącej edycji rozmawiać o automatyzacji obsługi klienta i o ludzkim podejściu do tego procesu.

Customer Congress to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród menedżerów odpowiedzialnych za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta, ale jest to także doskonała okazja do nawiązania i budowania relacji biznesowych. Podczas dwóch dni Customer Congress zaproponujemy Państwu kilkanaście wystąpień ekspertów i praktyków. Zapraszamy wszystkich, którzy w swoich firmach uczestniczą w budowaniu strategii obsługi klienta i w procesie obsługi klienta na każdym jego etapie.

Konferencja Customer Congress 2017 prelegenci

 • Mikołaj Winkiel Chief Evangelist w Brand24. Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność.
 • Łukasz Kosuniak Ekspert Marketingu B2B, autor serii "#ABC Marketingu B2B", blogger Obecnie szef marketingu w IT MAgination, poprzednio manager zespołu B2B Marketing w Samsung Electronics Polska.
 • Marcin Żukowski Cyfrowy tubylec. Marketer, szkoleniowiec, prelegent i wykładowca.
 • Daniel Kędzierski CEO FastTony.es Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca z czternastoletnim doświadczeniem.
 • Kacper Osiecki Psycholog zachowań konsumenckich, absolwent  Uniwersytetu SWPS w Warszawie.  Marketingiem i badaniami konsumenckimi zajmuje się profesjonalnie od 2003r.
 • Mikołaj Pindelski doktor w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie kierownik Podyplomowych Studiów Zarządzania Sprzedażą

Konferencja Customer Congress 2017 program 16.10

 • Irracjonalna automatyzacja Kacper Osiecki - Psycholog zachowań konsumenckich, absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie.
 • Zakupy, które nigdy się nie kończą Łukasz Kosuniak Ekspert Marketingu B2B, autor serii "#ABC Marketingu B2B", blogger
 • Szybko znajdź konsumenta i daj mu szczęście swoim produktem - monitoring w służbie obsługi klienta Mikołaj Winkiel Chief Evangelist w Brand24.
 • Nowe technologie w partnerstwie z biznesem na przykładzie Orange Polska Marcin Sobiecki dyrektor Innowacji Digital w Orange Polska

Konferencja Customer Congress 2017 program 17.10

 • Rewolucja cyfrowo-automatyzacyjna w sprzedaży i obsłudze klienta Mikołaj Pindelski doktor w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie kierownik Podyplomowych Studiów Zarządzania Sprzedażą
 • Zaplanuj customer journey w kampanii na Facebook Daniel Kędzierski CEO FastTony.es
 • Przestań sprzedawać, zacznij przytulać! Marcin Żukowski Cyfrowy tubylec. Marketer, szkoleniowiec, prelegent i wykładowca.

Digital Knowledge Village, ul. Puławska 457, 02-844 Warszawa

Nowoczesna Firma

Szczegóły

Początek konferencji 16-10-2017 10:00
Koniec konferencji 17-10-2017 17:00
Cena 395zł
Organizator Nowoczesna Firma SA
Tagi Konferencja sprzedażowa 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

http://customercongress.pl/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Adres Digital Knowledge Village, ul. Puławska 457, 02-844 Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
395zł
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Sierpień   2018
P W S C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

captcha