Konferencja Diversity Hub It's complicated. Gender Balance in leadership 2018

To już dziewiąta Konferencja Diversity Hub z cyklu Diversity & Inclusion Changemakers, a zarazem największe wydarzenie w obszarze zarządzania różnorodnością w biznesie w Polsce. Każde kolejne wydarzenie zyskiwało coraz większe znaczenie merytoryczne i medialne oraz angażowało coraz więcej praktyków zanurzonych w temat D&I. Nie inaczej będzie w najbliższej edycji, podczas której skupimy się na temacie gender balance w lidershipie, jednak głębiej niż kiedykolwiek.

Zadamy niewygodne pytania, rozpoczniemy dyskusję nad zapomnianymi dotychczas tematami, poruszymy obszary, które dotykają bezpośrednio całe społeczeństwo. Co kobiety wnoszą do biznesu? Jak radzą sobie w branżach uważanych za zmaskulinizowane? Na ile bariery utrudniające karierę tkwią w samych kobietach, a na ile tworzą je same firmy lub szersze otoczenie społeczne? Zadamy pytania o skutki robotyzacji i jej wpływ na miejsca pracy, poddamy dyskusji zjawisko szklanego sufitu, zaprosimy do wspólnej  rozmowy na temat powrotów młodych rodziców do pracy. To tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas Konferencji w czasie dyskusji eksperckich i sesji panelowych prowadzonych przez przedstawicieli i przedstawicielki czołowych firm.

Jak zwykle będzie merytorycznie i inspirująco, ale z zachowaniem otwartej atmosfery sprzyjającej dyskusji. Jak zwykle też spotkamy się wyłącznie w gronie praktyków biznesu, przedstawicieli uczelni i administracji.

Diversityhub

Kraków

Szczegóły

Początek konferencji 16-10-2018
Koniec konferencji 16-10-2018
Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo dolnośląskie
Lokalizacja
Kraków
Kraków, Polska
Kraków
Podziel się informacją:

Kalendarz konferencji

Grudzień   2018
P W S C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

captcha