Konferencja See Bloggers 2017

Konferencja See Bloggers 2017, w której wezmą udział polscy blogerzy, vlogerzy, influencerzy i po prostu fani nowych mediów zajmujący się m.in. tematami kulinarnymi, modowymi, lifestylowymi, czy też technologicznymi i parentingowi, odbędzie się w Gdyni już po raz piąty. Podczas konferencji Konferencja See Bloggers jej uczestnicy mają okazję pogłębić swoją wiedzę marketingową, skorzystać z porad prawników, czy też wziąć udział w warsztatach z obsługi narzędzi przydatnych blogerowi.

Organizatorzy SeeBloggers postanowili nauczyć blogerów przedsiębiorczości i pokazać jak przekonwertować bloga w biznes oraz zbudować wokół niego markę osobistą.

 • Jesteś blogerem, youtuberem, twórcą, influencerem? - Weź za darmo udział i dowiedz się jako pierwszy o V edycji festiwalu See Bloggers.
 • Chcesz dotrzeć do influencerów? - Zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności Twojej marki? Chcesz pomóc w organizacji V edycji See Bloggers?

V Konferencja See Bloggers Konferencja dla twórców internetowych w Polsce 2017 Gdynia

See Bloggers to największe wydarzenie w Polsce, które skupia wszystkich twórców internetowych, dlatego mamy dla Was fantastyczną wiadomość - naszym tegorocznym partnerem został LifeTube

Jest to największa w Polsce sieć wielokanałowa YouTube, która zrzesza 329 kanałów, które mają 43 miliony subskrypcji i i łączny zasięg 370 milionów wyświetleń miesięcznie!

W tym roku możecie liczyć na ogromną dawkę inspiracji, ale i nauki związanej z video! Już w lipcu w Gdyni będziecie mieli okazję spotkać się z najlepszymi w tej dziedzinie

Konferencja See Bloggers 2017 22.07

 • Warsztaty
 • Spotkania 1:1
 • Panele dyskusyjne
 • Prelekcje
 • Treningi fitness
 • Networking
 • Oficjalna impreza wieczorna

Konferencja See Bloggers 2017 23.07

 • Treningi fitness
 • Spotkania 1:1
 • Warsztaty
 • Panele dyskusyjne
 • Prelekcje
 • Networking

1500 twórców internetowych pojawi się na gdyńskim See Bloggers

1500 uczestników, najciekawsi prelegenci i przedstawiciele czołowych marek w Polsce pojawią się 22 i 23 lipca w Gdyni na festiwalu See Bloggers, największym wydarzeniu dla twórców internetowych w Polsce. Zaplanowane warsztaty i prelekcje prowadzić będą najpopularniejsi eksperci i influencerzy.

12 stref edukacyjnych

1500 uczestników, w tym twórcy internetowi, blogerzy i vlogerzy, spotka się 22 i 23 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Nadchodząca, piąta edycja See Bloggers to 12 stref tematycznych, warsztaty, panele dyskusyjne i prelekcje.

– Z każdą kolejna edycją See Bloggers podnosimy poprzeczkę. W tym roku przygotowaliśmy atrakcje dla twórców internetowych, w tym warsztaty i spotkania w ramach 12 stref od gotowania przez design i parenting, aż po gaming i motoryzację – mówi Jakub Zając, jeden z organizatorów See Bloggers i współautor bloga fashionable.com.pl – kładziemy również bardzo duży nacisk na rozwój kanałów YouTube i promowanie treści video – dodaje Jakub Zając.

Od bloga do Snapchata

Twórczość internetowa nie ogranicza się tylko do pisania bloga lub nagrywania vloga na YouTube. Podczas See Bloggers spotkają się osoby prowadzące popularne profile na Snapchacie, Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Influencerzy będą mieli szansę Poznania wielu kanałów dotarcia do odbiorców, sposobów, w jaki funkcjonują, i budowania społeczności. Organizatorzy i prelegenci podczas warsztatów i wykładów pokażą, jaką wartość niesie za sobą różnicowanie treści i włączenie video. Uczestnicy tym samym poszerzą wiedzę i odnajdą inspirację do wzmacniania swojej osobistej marki.

Nowy wymiar relacji z influencerami

Jubileuszowa edycja festiwalu dla twórców internetowych jest również szansą dla blogerów, vlogerów i influencerów na spotkanie się z przedstawicielami firm. Dzięki “szybkim randkom” możliwe będzie nawiązanie relacji z influencerami, a w rezultacie stała współpracę korzystną dla obu stron. To nowe rozwiązanie, które odpowiada na szybko rosnące znaczenie influencer Marketingu.

– Od co najmniej roku obserwujemy zmiany w trendach marketingowych. Odbiorcy coraz częściej poszukują rekomendacji u liderów opinii i twórców internetowych. Na See Bloggers dajemy wszystkim okazję spotkania się i nawiązania relacji biznesowych – tłumaczy Jakub Zając.

Udział w wydarzeniu

Wstęp na wydarzenie See Bloggers jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy startują 8 maja i potrwają dwa tygodnie.

– Nie obowiązuje kolejność zgłoszeń. Chcemy zaprosić aż 1500 najciekawszych twórców internetowych, którzy wnoszą ogromną wartość do polskiej blogosfery – wyjaśnia Jakub Zając.

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej wydarzenia. Warto również śledzić media społecznościowe See Bloggers, bo to tam pojawiają się w pierwszej kolejności pojawiają się wszystkie aktualności oraz sylwetki prelegentów.

 

Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Aleja Zwyciestwa 96/98, Gdynia

Szczegóły

Początek konferencji 22-07-2017 10:00
Koniec konferencji 23-07-2017 17:00
Cena Darmowa
Organizator See Bloggers sp. z o.o.
Tagi Konferencja sprzedażowa 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Gdynia 2017
Kontakt do organizatora

https://www.seebloggers.pl/

Rodzaj konferencji konferencja darmowa
Typ konferencji biznesowa
Województwo pomorskie
Miasto Gdynia
Adres Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Aleja Zwyciestwa 96/98, Gdynia
Lokalizacja
Gdynia
Gdynia, Polska
Gdynia
Podziel się informacją:

Newsletter

captcha