Konferencja Sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017

O konferencji sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017

CEL:

 • zaprojektowanie i wdrożenie optymalnej struktury sprzedaży wykorzystującej różne kanały sprzedażowe
 • dopasowanie roli i miksu kanałów sprzedaży do cyklu zakupowego klientów
 • efektywne zarządzanie kanałami sprzedaży
 • wzrost pokrycia rynków, zysków ze sprzedaży i obniżka kosztów

KTO SKORZYSTA:

 • prezesi, dyrektorzy generalni, właściciele małych, średnich i dużych firm
 • dyrektorzy i menedżerowie sprzedaży oraz Marketingu
 • osoby odpowiedzialne za strategię sprzedaży oraz rozwój biznesu

DLACZEGO WARTO:

Otrzymasz konkretne narzędzia, dzięki którym zoptymalizujesz kanały sprzedaży. Poznasz też nowe opłacalne możliwości ich rozwoju, dzięki czemu zwiększysz ich rentowność oraz przychody firmy.

Idea konferencji sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017

Sprzedaż za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji pozwala firmom usatysfakcjonować coraz bardziej wymagających klientów, którzy chcą jednocześnie korzystać z zalet zakupów online i tych dokonywanych w sklepach stacjonarnych. Wielokanałowy świat stawia jednak przed nami kolejne wyzwanie: w jaki sposób harmonijnie połączyć elektroniczne i tradycyjne formy sprzedaży, by w pełni odpowiadać na potrzeby klienta, maksymalizując przy tym zyski?

WYBRANE ZAGADNIENIA:

 • Projektowanie struktury sprzedaży wielokanałowej
 • Wyzwania w zarządzaniu kanałami sprzedaży w zależności od rodzaju i wielkości firmy
 • Jak optymalnie dobrać kanały sprzedaży dla poszczególnych produktów?
 • W jaki sposób zdobyć przewagę konkurencyjną w poszczególnych kanałach sprzedaży?
 • Jak zwiększać zyski dzięki starannemu dopasowaniu kanałów sprzedaży do cyklu zakupowego klienta?

Sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017 prelegenci

 • John DeSarbo John DeSarbo jest dyrektorem biura ZS Associates w San Francisco, odpowiedzialnym za strategię i zarządzanie kanałami sprzedaży. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu menedżerskiemu i konsultingowemu John z sukcesem pomaga firmom z całego świata opracowywać i wdrażać gotowe strategie wielokanałowe, które zwiększają skalę i zasięg działalności przedsiębiorstwa, podnoszą poziom pozyskiwania nowych i utrzymania obecnych klientów oraz przyspieszają wzrost przychodów na docelowych rynkach. ZS Associates jest jedną z największych firm specjalizujących się w podnoszeniu efektywności działów sprzedaży i Marketingu. W poprzednich edycjach Elite Sales Program gościliśmy dwóch jej przedstawicieli, Andy’ego Zoltnersa i Mike’a Moormana, których wystąpienia zostały wysoko ocenione przez uczestników ze względu na ich praktyczny charakter.
 • SPOJRZENIE STRATEGICZNE: dr Witold Jankowski Redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska” oraz prezes ICAN Institute. Inicjator przełomowych dla polskiego biznesu spotkań ze światowymi autorytetami zarządzania sprzedażą, takimi jak Neil Rackham, Andy Zoltners, Jeffrey Gitomer czy Dave Kurlan. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami badawczymi i szkoleniowymi (Imparta, CSO Insights, Objective Management Group i in.). Doświadczony wykładowca: w latach 1992-2000 wykładał w programach MBA w szkołach biznesu w Kanadzie; od tamtego czasu aż do dziś prowadzi programy rozwojowe dla top menedżerów w Polsce (Management™, Strategic Leadership Academy™). Jest twórcą linii programów zwiększania sprzedaży ICAN Total Selling™. Współpracował z wieloma firmami jako konsultant i trener (m.in. Goodyear Polska, SAP, Lyreco, Lotos, Hestia, Ciech SA, TPSA, Eurozet, GlaxoSmithKline, Kolporter, Grupa PSB, Węglokoks).

John DeSarbo jest dyrektorem biura ZS Associates w San Francisco, odpowiedzialnym za strategię i zarządzanie kanałami sprzedaży. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu menedżerskiemu i konsultingowemu John z sukcesem pomaga firmom z całego świata opracowywać i wdrażać gotowe strategie wielokanałowe, które zwiększają skalę i zasięg działalności przedsiębiorstwa, podnoszą poziom pozyskiwania nowych i utrzymania obecnych klientów oraz przyspieszają wzrost przychodów na docelowych rynkach. ZS Associates jest jedną z największych firm specjalizujących się w podnoszeniu efektywności działów sprzedaży i Marketingu. W poprzednich edycjach Elite Sales Program gościliśmy dwóch jej przedstawicieli, Andy’ego Zoltnersa i Mike’a Moormana, których wystąpienia zostały wysoko ocenione przez uczestników ze względu na ich praktyczny charakter.

Szczegóły

Początek konferencji 02-03-2017 9:00
Koniec konferencji 02-03-2017 16:00
Cena 4152zł
Organizator ICAN Sp. z o.o. s.k.
Tagi konferencja biznesowa 2017, konferencja sprzedaż 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

http://desarbo.pl/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Adres Sheraton Warsaw Hotel, ul. Bolesława Prusa 2
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
4152zł
Podziel się informacją: