13. Konferencja AutoEvent 2017

Polska Izba Motoryzacji od 2005 roku organizuje największą konferencję dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To dwudniowe wydarzenie przyciąga średnio 250 uczestników z sektorów takich jak: produkcja samochodów, części i komponenty, materiały i fabrykaty, maszyny, urządzenia i narzędzia, robotyka i automatyka, logistyka, personel, oprogramowania dla przemysłu oraz finansowanie działalności.

Wydarzenie to jest stałym punktem w kalendarzu najbardziej liczących się przedsiębiorców motoryzacyjnych w Polsce, a także przedstawicieli organizacji rządowych. Ostatnie lata pokazują, że konferencja stała się wydarzeniem rangi międzynarodowej ponieważ rokrocznie uczestniczy w nich liczna grupa firm z zagranicy (m.in.: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Czechy, Rosja, Turcja, Chiny, Japonia). Takie spotkanie to niepowtarzalna okazja do przeprowadzenia rozmów w jednym miejscu i czasie z wieloma firmami.

Dziś AutoEvent to nie tylko miejsce wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów. Jest to przede wszystkim miejsce gdzie łączy się biznes.

W kilku słowach konferencji AutoEvent to:

 • – wybitni eksperci i praktycy rynku motoryzacyjnego,
 • – wykłady, dyskusje i debaty,
 • – wystawa branżowa,
 • – innowacje techniczne i technologiczne,
 • – rozmowy kooperacyjne (B2B),
 • – wysoki standard organizacji,
 • – rozstrzygnięcie plebiscytów „Menedżer Roku” i „Inwestycja Roku” podczas uroczystej, wieczornej Gali.

Konferencja AutoEvent jest spotkaniem, na którym zdobywa się ważne kontakty, a często również i kontrakty, ponieważ uczestniczą w nim osoby zarządzające największymi fabrykami pojazdów w Polsce, przedstawiciele działów zakupów, a także najwięksi producenci części, komponentów jak i dostawcy usług dla branży. To że warto być, potwierdzają nie tylko opinie uczestników, ale również obecność tak znakomitych gości.

13. Konferencja AutoEvent 2017 tematy

 • PERSPEKTYWY ROZWOJU PRZEMYSŁU MOTORYZACYJNEGO W POLSCE Kierunek rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Polsce – Krajowe projekty flagowe; Przemysł motoryzacyjny w Unii Europejskiej (Gear 2030, CARS 2020, BREXIT, TTIP); Scenariuszy dla sektora motoryzacyjnego w Unii Europejskiej na tle światowych wydarzeń; Elektromobilność
 • PRZEMYSŁ 4.0 – FABRYKA PRZYSZŁOŚCI Robotyzacja i automatyzacja, cyfryzacja przemysłu, nowoczesne systemy wsparcia dla utrzymania ruchu, inteligentna logistyka, finansowanie Fabryki 4.0
 • PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEGO KAPITAŁU W MOTORYZACJI Scenariusz rozwoju branży automotive w Polsce. Ile jest polskiego genu w pojazdach produkowanych w Polsce?; Przede wszystkim jakość, przewidywalność i ciągłość; Od polskiego zakładu produkcyjnego do zintegrowanej części światowego koncernu
 • ZAPEWNIENIE PRACOWNIKÓW W FABRYCE Jak kreować wizerunek firmy, jako wymarzony pracodawca?; Czy fabryka 4.0 spowoduje zmianę charakteru i kompetencji zatrudnionych?; System dualnego kształcenia w szkołach wyższych – firma, jako partner w rozwoju kompetencji studentów; Zatrudnienie obcokrajowców – aspekty współpracy z pośrednikami; Nowe formy współpracy z agencjami pracy tymczasowej

13. Konferencja AutoEvent 2017 pytania paneli dyskusyjnych

 • W jaki sposób zapowiadana przez prezydenta USA międzynarodowa polityka handlowa Stanów Zjednoczonych oraz proces wyjścia Wielki Brytanii z Unii Europejskiej (BREXIT) mogą oddziaływać na przemysł motoryzacyjny w Unii Europejskiej i w Polsce?
 • Czy układ urbanistyczny oraz przyzwyczajenie Polaków do posiadania własnego samochodu, jako symbol wolności nie stoją naprzeciw intencji rozwoju e-mobilności opartej na transporcie publicznym oraz miejskich wypożyczalniach samochodowych elektrycznych?
 • W jaki sposób prace nad nowymi układami napędowymi i autonomicznymi pojazdami w centrach badawczo-rozwojowych koncernów za granicą dotyczą polskiego przemysłu motoryzacyjnego? W jaki sposób można się dołączyć do tych procesów zmian?
 • Czy projekty zatwierdzone w ramach programu INNOMOTO zapewniają przestrzeń na innowacjach w polskim przemyśle motoryzacyjnym?
 • Jakie szanse stoją przed polskimi dostawcami w sektorze automotive?
 • Jaką rolę mogą spełnić specjalne strefy ekonomiczne w promowaniu lokalnych dostawców u inwestorów na swoich terenach?
 • Jak lepiej promować i pozycjonować firmy z polskim kapitałem w sektorze motoryzacyjnym za granicą?
 • Jakie błędy popełniają polscy dostawcy w procesach ofertowania?

Centrum Kongresowe Ossa, Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka

Szczegóły

Początek konferencji 20-06-2017 9:00
Koniec konferencji 22-06-2017
Cena 1600zł
Organizator Polska Izba Motoryzacji
Tagi Konferencja zarządzanie 2017, konferencja biznesowa 2017, konferencja Warszawa 2017
Kontakt do organizatora

http://www.autoevent.pl/pl/

Rodzaj konferencji konferencja płatna
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Ossa
Adres Hotel Ossa w Ossie koło Rawy Mazowieckiej Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
1600zł
Podziel się informacją:

Newsletter

captcha