Nadchodzące wydarzenia

16
Lis
2018

16-11-2018 9:00
499zł

FIND EVERYTHING YOU NEED TO KNOW TO CRAFT THE BEST JAVASCRIPT APPLICATIONS

JS-Poland is a full day conference featuring the world's leading JavaScript experts. Find all details on our website www.js-poland.pl

You will meet and mingle with peers, world renowned speakers, technology fans, published authors and Open Source core committers.

*Offer valid while stocks last*

Note that workshop and conference tickets are sold separately.

If you have any problems with payments please contact us: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konferencja JS Poland 2018 speakers

Multikino Złote Tarasy, ul. Złota 59 , Warszawa

JS Poland

499zł
16
Lis
2018

16-11-2018 9:00 - 17-11-2018 16:00
235zł

O KONFERENCJI

The Global Leadership Summit (GLS) to światowej klasy wydarzenie w całości skoncentrowane na tematyce przywództwa. To konferencja, która obejmuje zasięgiem ponad 135 krajów, ponad 875 miast i 445 000 uczestników. Są nimi m.in. menadżerowie, pastorzy, dyrektorzy, księża, nauczyciele, rodzice, tutorzy, mentorzy i inne osoby, które swoim życiem wywierają wpływ na innych. Naszym celem jest rozwój przywództwa. Jesteśmy przekonani, że liderzy, bez względu na miejsce zaangażowania, mogą się od siebie uczyć i wspierać.

235zł
19
Lis
2018

19-11-2018 - 20-11-2018

Podczas trzeciej edycji Pracy 4.0 będziemy rozmawiać z decydentami i praktykami, o tym jak skutecznie stawić czoło wyzwaniom rynku pracownika oraz przygotować się na nadchodzące zmiany w prawie. Przewidziane są sesje plenarne, wystąpienia ekspertów zarządzających kadrami, specjalistyczne warsztaty i szkolenia oraz spotkania networkingowe.

Nasze wydarzenie ma nie tylko ułatwić uzyskanie odpowiedzi na nurtujące uczestników pytania, ale być inspiracją dla nowych, efektywnych działań stanowiących odpowiedź na zmieniającą się sytuację na rynku pracy. W trakcie tej edycji dużą wagę przywiążemy do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz budowania społeczności ekspertów i praktyków HR-u.

19
Lis
2018

19-11-2018
849zł

Merytoryczne, inspirujące prelekcje i międzynarodowi wykładowcy, których nie spotkasz na innych konferencjach!

Imagination Day to całodzienna konferencja, odbywająca się 19 listopada w Warszawie, podczas której najwybitniejsi eksperci, niezwykli artyści i twórcy z całego świata dzielą się z publicznością swoim bezcennym doświadczeniem.

Imagination Day to także wieczorny pokaz reklam, nagrodzonych podczas prestiżowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, który 22 listopada pokazywany jest w ośmiu różnych miastach Polski, w kinach sieci Multikino.

Te dwa wydarzenia: seminaria oraz pokaz tworzą platformę inspiracji, która w pełni dedykowana jest kreowaniu niepowtarzalnej atmosfery pasji i dzielenia się wiedzą. Już po raz ósmy ID dedykujemy marketerom chłonnym wiedzy, trendsetterom chcącym wyprzedać konkurencję, klientom pragnącym dawki inspiracji i wszystkim tym, którzy zawodowo bądź zupełnie prywatnie interesują się marketingiem, sztuką lub pragną poszerzać swoje horyzonty!

Multikino Warszawa

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

849zł
19
Lis
2018

19-11-2018 9:00 - 20-11-2018 18:00
1199zł

19-20 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja „SECURITY PWNing” dedykowana szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa IT. Wzorem poprzednich edycji jej organizatorem jest Instytut PWN, a Przewodniczącym Rady Programowej - Gynvael Coldwind. Spotkanie będzie znakomitą okazją do wysłuchania wystąpień wybitnych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa IT oraz specjalistów wyłonionych w ramach Call for Papers.

Konferencja „SECURITY PWNing”  po raz trzeci zagości w kalendarzu najważniejszych wydarzeń z obszaru IT. 19-20 listopada uznani eksperci-praktycy z Polski i Europy podzielą się z uczestnikami konferencji swoją wiedzą, praktyką i doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa informatycznego oraz współczesnego hackingu. Za merytoryczną stroną programu odpowiada Gynvael Coldwind, znany programista-pasjonat z zamiłowaniem do bezpieczeństwa komputerowego i niskopoziomowych aspektów informatyki, współzałożyciel zespołu Dragon Sector, pracujący w Google jako Information Security Engineer. 

1199zł

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha