Konferencja e-Learning i Zarządzanie Wiedzą 2017 tematy dzień 1
- e-learning jako narzędzie wspierające proces zarządzania
- inspiracje w szkoleniach e-learningowych
- multi-device learning
- wykorzystanie mechanizmów gamifikacji w procesie uczenia blended learning „dobre praktyki” w tworzeniu kursów multimedialnych kierunki rozwoju obszaru „digital learning” różne formy szkoleń e-learningu design thinking
- blended learning
- „dobre praktyki” w tworzeniu kursów multimedialnych
- kierunki rozwoju obszaru „digital learning”
- różne formy szkoleń e-learningu
- design thinking
1-2.03.2017 II Konferencja e-Learning i Zarządzanie Wiedzą 2017 warsztaty dzień 2
BLENDED LEARNING
Projektowanie angażujących procesów rozwojowych Blended Learning. Będziemy pracowali przede wszystkim stosując Learning Battle Cards oraz LBC Canvas (znana też jako „7 okien projektowania procesów rozwojowych”) – podejścia zaprojektowane pod kątem Instructional Design, czyli sztuki projektowania procesów rozwojowych i szkoleniowych w sposób, który czyni uczenie się angażującym i skutecznym. Są to metody pozwalające również budować rozwiązania obliczone na wyrabianie kultury rozwoju w organizacji.
DLACZEGO WARTO ?
Zajmiemy się również innymi metodami wspierającymi projektowanie dobrego e-learningu, opartymi o podejścia angażowania stosowane w przemyśle gier i w komunikacji marketingowej. Sięgniemy do takich koncepcji jak Design Thinking czy Agile. Nie zabraknie inspiracji. To wszystko w formie bardzo aktywnej i praktycznej – pracujemy na konkretnych projektach, procesach i przechodzimy ścieżkę Instructional Designera na własnych nogach z narzędziami w ręku. Zrobimy wiele po to, by projekty szkoleniowe, szczególnie wykorzystujące e-learning były ciekawe, angażujące i skuteczne a pracownicy się do nich garnęli.
Formuła - okrągłe stoły tworzymy stoły warsztatowe dobierając do nich strategicznie od 5 do 8 uczestników, tym samym uruchamiając silną i różnorodną grupę. Ta specyficzna formuła polega na zrzeszaniu i aktywizowaniu ze sobą szeregu osób, które w rzeczywistym świecie mogą się nigdy nie spotkać. Pracując razem wymieniamy się doświadczeniami co w słowniku ekspertów pięknie nazwane zostało „twórczą kradzieżą”. Cała konferencja przebiega w tej formule co niesamowicie wpływa na atmosferę i integrację praktyków.
Od merytoryki do praktyki prelegenci to eksperci z czołowych firm m.in.: Amrest, Orlen, BGŻ BNP Paribas, BP Europe SE, Orange, Ultimo i XY Learning Team. Dowiedzą się Pacństwo jak funkcjonuje e-learning w polskich firmach, jakie są jego realia i przyszłość. Dlaczego firmy chwalą sobie to rozwiązanie i jak z niego prawidłowo korzystać?
Rozwiązania stosowane w Polsce zachodnie trendy, a polskie realia, mówimy o tym co możliwe i o tym co przyszłościowe. Nie zabraknie zachodnich trendów - tych praktycznych, usprawniających proces.
Warszawa