Jak cyfryzacja zmienia rynek reklamowy na całym świecie? Jakie trendy w szeroko pojętej rozrywce czekają nas w najbliższym czasie? W jaki sposób branża mediowa powinna dostosować się do zmieniających się trendów?
- Przybliżymy najnowsze trendy związane z przyszłością mediów i mediami przyszłości,
- Dowiemy się, jaki będzie wpływ wirtualnej rzeczywistości na przekaz i komunikację,
- Przedstawimy kierunki rozwoju w obszarze kompetencji i narzędzi
Te i wiele innych zagadnień poruszą nasi eksperci, wśród których jest m.in. Natalia Hatalska, Founder, CEO, Head of Foresight at infuture hatalska foresight institute
Konferencja What's the Future of Media & Entertainment
- Aplikacje sprawdzające prawdziwość informacji, mniej tradycyjnych reklam, inwazja botów w komunikatorach, rozwój wideo - to najważniejsze nowe trendy w mediach w 2017 roku, wynika z raportu Instytutu ds. Badania Dziennikarstwa agencji Reutera
- Na najbliższym zjeździe Digital University postaramy się zarówno przybliżyć najnowsze trendy w branży mediowej jak również poszukać odpowiedzi na szereg nurtujących pytań i zagadnień:
- Standardy dzisiejszych mediów i przyszłości mediów na świecie. Jak zmieniają się zachowania odbiorców/konsumentów. W jaki sposób branża mediowa powinna dostosować się do zmieniających się trendów?
- Media tradycyjne via media online - rozłam czy symbioza? Jak zmieni się rynek mediów?
- Zalew postprawdy i walka z fake'owymi newsami. Jak zapobiegać rozpowszechnianiu się fałszywych informacji? Czy walka z nimi wzmocni pozycję mediów? Czy czeka nas eksplozja aplikacji weryfikujących poprawność wiadomości?
- Jaka jest szansa na zwiększenie udziału dla treści audio w kontekście dominujących na rynku treści video?
- Jak cyfryzacja zmienia rynek reklamowy na całym świecie? Czy znikną tradycyjne reklamy?
- Jaki będzie wpływ wirtualnej rzeczywistości na przekaz i komunikację? Czy szanse na wywołanie silnych emocji u odbiorcy spowoduje silny rozwój tej dziedziny?
- Dlaczego rozwój kompetencji cyfrowych jest tak ważny dla każdego dziennikarza?
- Specjaliści z kraju i z zagranicy pokażą kierunki rozwoju zarówno w obszarze kompetencji jak i narzędzi.
Konferencja odbędzie się w w nowym budynku Szkoły Głównej Handlowej - Warszawa, al. Niepodległości 128, Budynek C, Aula I. Do udziału zaprasza Fundacja FSCD Polska. Impreza objęta została patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, Miasta St. Warszawy oraz PARP. Więcej informacji, pełny wykaz wykładów oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie Fundacji FSCD Polska. Komputer Świat objął to wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Celem programu Digital University jest wszechstronne przygotowanie liderów firm i instytucji do przeprowadzenia zmiany w swoich organizacjach. Program został zaplanowany tak, aby połączyć operacyjny know-how, studia najlepszych pionierskich przypadków, praktykę liderów branży oraz akademików tej dziedziny. Połączenie wiedzy i doświadczenia ma pozwolić uczestnikom wprowadzić swoją firmę czy instytucję w świat nowych technologii.
Szkoła Główna Handlowa bud. C, Al. Niepodległości 128 , Warszawa