Kalendarz konferencji

Poniedziałek. 20 Maj, 2019 - Niedziela. 26 Maj, 2019
Poprzedni tydzień TYDZIEŃ 21 Następny tydzień
Poniedziałek. 20 Maj, 2019
0:00

Krakowskie Forum Wynagrodzeń 2019

Kraków

Już od 2006 roku organizujemy dla Was Krakowskie Forum Wynagrodzeń. Wiemy, że wynagradzanie i motywowanie to jedna z najważniejszych funkcji HR, dlatego obraliśmy sobie za cel przekazywanie najaktualniejszej wiedzy i praktyk w tym obszarze. KFW to wyjątkowe spotkanie ekspertów i praktyków umożliwiające wymianę doświadczeń w zakresie wynagradzania. Konferencja od lat zdobywa uznanie uczestników, a wiele osób w środowisku HR uważa ją za obowiązkową pozycję w kalendarzu.

0:00

VIII Forum Kobiet w Logistyce 2019

Lublin

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju w Polsce - spotkaniu biznesowym kobiecej kadry menedżerskiej branży logistycznej.

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest menadżerkom, specjalistkom, ekspertkom w zakresie logistyki, transportu i spedycji w tym również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. Do udziału zapraszamy również menadżerów z firm TSL. Spotkanie ma charakter merytoryczny i co roku omawiamy aktualne zagadnienia oraz problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym.

0:00

Konferencja CyberTek 2019

Katowice

Wszyscy zostaliśmy postawieni przed bardzo trudnym zadaniem zabezpieczenia najważniejszych obszarów technologicznych. CyberTek to profesjonalna konferencja poświęcona w całości problematyce cyberbezpieczeństwa przemysłowego.

CyberTek to nowoczesna, interaktywna konferencja. Będziemy poruszać tematy, które są ważne i na czasie. Będziemy szukać odpowiedzi na rzeczywiste pytania.

9:00

II Konferencja My Customer World 2019

Łódź

Zapraszamy na drugą edycję konferencji, którą zapoczątkowaliśmy w 2018 roku łamiąc niemal wszystkie utarte schematy. To jedno z tych rozwiązań, które zostało stworzone ponieważ rynek do tej pory nie dostarczał satysfakcjonującej propozycji.

Z wyjątkową uważnością dobieramy prelegentów MCW Forum. Na straży użyteczności, spójności i wartości stoi Rada Programowa, złożona z prelegentów zeszłorocznej edycji konferencji.

Dwudniowe spotkanie wypełnione będzie inspirującymi prezentacjami, debatami (jakich jeszcze nie było), networkingiem i świetną zabawą.

Wtorek. 21 Maj, 2019
0:00

Konferencja Impact’19

Kraków

Impact'19 takes place on 21-22 May 2019 in Kraków. Congress brings leaders at the forefront of innovation from many sectors together to explore the upcoming technological trends and discuss the challenges of economy 4.0

Kraków

FUNDACJA IMPACT

0:00

Konferencja Procon Manufacturing 2019

Wrocław

PROCON Manufacturing 2019 to:

 • Dopracowana agenda – wystąpienia prelegentów-praktyków i ekspertów z zagranicy
 • Nowoczesne rozwiązania i praktyki rynkowe – efektywne narzędzia i innowacyjne podejście
 • Networking – ponad 100 uczestników z wyższej kadry zarządzającej zakupami
 • Cenny benchmarking – porównaj strategię zarządzania zakupami w Twojej organizacji z rozwiązaniami stosowanymi w innych firmach
 • Warsztaty – drugi dzień wydarzenia to okazja do zdobywania praktycznej wiedzy branżowej
0:00

III Konferencja #HRSzczecin: na styku biznesu z HR-em 2019

Szczecin

Trzecia edycja największej na Pomorzu Zachodnim konferencji dotyczącej kapitału ludzkiego. #HRSzczecin dedykowane jest przedsiębiorcom, HR-owcom nastawionym na działanie, szkoleniowcom, doradcom personalnym, a także osobom zainteresowanym dynamizacją sieci networkingowej.

9:00

VIII Kongres Sektora Pożyczkowego 2019

Warszawa

Organizowany od 2012 roku Kongres Sektora Pożyczkowego to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego. Kongres to jednocześnie miejsce otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora i jego praktykach biznesowych, regulacjach polskich i europejskich dotyczących tego sektora oraz o innowacjach i usprawnianiu procesów biznesowych.

9:00

Konferencja Oracle Cloud Day – Warszawa 2019

Warszawa

Rewolucja cyfrowa, to zjawisko o kluczowym znaczeniu dla współczesnego biznesu. Od wielu lat postępuje mniejszymi lub większymi falami w różnych segmentach gospodarki, a proces ten coraz bardziej przyspiesza!

9:30

Dynamics Business Forum 2019 Łódź

Łódź

Dynamics Business Forum on tour to ogromne spektrum wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Spotkanie rozpoczniemy od wprowadzenia naszych gości w świat cyfrowej transformacji. Omówimy dlaczego nadchodzące zmiany są tak ważne i jak wpłyną na przedsiębiorstwa. Przedstawimy narzędzia, które warto wdrożyć w strategię rozwoju swojej firmy, by nie pozostać za konkurencją. Wskażemy branżowe innowacje, czyli jakie rozwiązania oferowane są dla firm z branży produkcyjnej, logistycznej i retail.

Środa. 22 Maj, 2019
0:00

Konferencja In Digital Marketing 2019

Konferencja In Digital Marketing 2019 to:

 • 2 duże sceny działają równocześnie, Ty wybierasz obszar marketingu, który Ciebie interesuje. Świetni polscy i zagraniczni eksperci, których wiedza wsparta jest praktyką.
 • 2 dni 45 tematów, 1920 minut merytoryki In_DM to Festiwal Wiedzy Merytorycznej
 • All inclusivein_DM Przyjedź, w pakiecie: merytoryka, materiały elekt., welcome pack, miejsce do rozmów i integracji, lunch, kawa, domowe ciasta, networking ułatwiający nawiązywanie kontaktów, aktywności, nagrody, konkursy, muzyka na żywo, afterparty, certyfikat, punkty Dimaq, materiały video* - TY wybierasz

 

0:00

Festiwal Sektor 3.0 2019 Technologie i doświadczenia

Warszawa

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Polsce wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych. W ciągu dwóch festiwalowych dni bierze w nim udział przeszło 800 osób, w tym przedstawiciele organizacji non profit, biznesu, startupów, administracji publicznej, nauki oraz mediów.

Festiwal Sektor 3.0 to prezentacje, praktyczne warsztaty, pokazy technologii, a to jedynie wycinek wszystkich atrakcji. Prelekcje i wystąpienia prowadzą eksperci i znawcy trendów z Polski i całego świata. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2011 roku. Dowiedz się więcej i spotkajmy się wkrótce! #sektor2019

Warszawa

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

0:00

Forum Kadr i HR – Gdańsk 2019

Gdańsk

przed Państwem czas pełen wyzwań spowodowany licznymi zmianami w prawie pracy. Co więcej, wdrożenie nowych rozwiązań powoduje, że będą Państwo zobowiązani nie tylko do zdobycia nowej wiedzy, ale również podjęcia wielu nowych działań w ramach swoich codziennych obowiązków.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy kolejną edycję Forum Kadr i HR, którego głównym celem jest przedstawienie Państwu w sposób kompleksowy zmian mających bardzo duży wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji.

9:00

XV Konferencja Lean Camp 2019

Katowice

Pierwsza w Polsce konferencja oparta na szkoleniowym workbooku!

9:00

VII Konferencja DFHR HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy 2019

Wrocław

Zapraszamy na VII Konferencję DFHR „HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy”.

Gospodarka jest w trakcie wzrostu. Trudności z pozyskaniem pracowników trwają.

Te dwa zjawiska implikują szereg nowych wyzwań przed Działami Personalnymi, które z różnym skutkiem radzą sobie z oczekiwaniami jakie stawia im Biznes.

Dlaczego jedne Działy Personalne doskonale radzą sobie w obecnej sytuacji, a inne moją duże problemy?

Jakie działania firm są panaceum na aktualne trudności?

Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

Tegoroczna konferencja jest okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm z różnych branż i dyskusji o tym, jak sobie radzą. Zapewniamy 100% praktycznych informacji podczas wystąpień prelegentów.

Prelegentami będą praktycy, którzy przedstawią projekty, jakie zrealizowali w swoich firmach.

Szeroka gama tematyczna pomoże każdemu skomponować swój indywidualny program konferencji spośród 15 wystąpień praktyków.

9:30

Dynamics Business Forum 2019 Gdańsk

Gdańsk

Dynamics Business Forum on tour to ogromne spektrum wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Spotkanie rozpoczniemy od wprowadzenia naszych gości w świat cyfrowej transformacji. Omówimy dlaczego nadchodzące zmiany są tak ważne i jak wpłyną na przedsiębiorstwa. Przedstawimy narzędzia, które warto wdrożyć w strategię rozwoju swojej firmy, by nie pozostać za konkurencją. Wskażemy branżowe innowacje, czyli jakie rozwiązania oferowane są dla firm z branży produkcyjnej, logistycznej i retail.

10:00

Konferencja BSS Tour Gdańsk: Nordic Business Talks 2019

Gdańsk

The BSS Tour Gdańsk: Nordic Business Talks, to druga konferencja III edycji ogólnopolskiego cyklu wydarzeń biznesowych The BSS Tour: Polska realizowanego przez Fundację Pro Progressio.

Czwartek. 23 Maj, 2019
0:00

10. Konferencja ACE! 2019 Building Software Better. Building Better Products.

Kraków

ACE! is the largest regional conference of its kind in Central Europe, attracting people from all over the region. We're really excited about ACE! 2019 which combines two one-track conferences into one.

The Building Software Better track includes the traditional ACE! content such as agile, lean, Scrum, Kanban, and other methods for improving the software development.

The Building Better Products track that features Lean Startup, LeanUX, Design Thinking and Customer Development topics. This track is for everyone involved in creating products, including product managers, UI and Interaction Designers, and UX Researchers.

0:00

III Konferencja Skuteczna Sprzedaż 2019

Warszawa

III Konferencja Skuteczna Sprzedaż 2019 tom.in.:

#budowanie relacji Jak dobrze poznać klienta i dotrzeć do niego we właściwy sposób?

#odbudowanie relacji Jak ponownie przekonać do siebie klienta, który zakończył z nami współpracę?

#podtrzymywanie relacji Jak prowadzić tę samą rozmowę po raz tysięczny i nie popaść w rutynę?

#wspieranie relacji Jak poznać, że wysiłki związane z budowaniem relacji przyniosły zamierzone efekty?

0:00

5. Konferencja CyberGOV 2019

Warszawa

Bezpieczeństwo instytucji sektora publicznego – przyspieszajmy! Piąta z cyklu konferencja o bezpieczeństwie IT i audycie technologicznym dedykowana specyfice sektora publicznego. Planowana liczba uczestników: 250 - 300 osób. Konferencja zgromadzi przedstawicieli sektora publicznego - od urzędów gmin, poprzez miasta, urzędy powiatowe, marszałkowskie, wojewódzkie, aż do urzędów centralnych, agend rządowych i ministerstw - w szczególności osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo IT i bezpieczeństwo informacji w tych instytucjach oraz audyt związany z tymi obszarami. Konferencja we współorganizacji z MC, ISACA Warsaw Chapter, ISSA

0:00

IV Meeting Inspektorów Ochrony Danych (Osobowych) 2019

Łódź

Drodzy Inspektorzy, Specjaliści i Entuzjaści ochrony danych osobowych!

Po raz kolejny data naszego spotkania nie jest przypadkowa. Roczek RODO! Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi bogatymi doświadczeniami i tym co spotkało nas w ciągu tego roku. Pierwsze kontrole, pierwsze wnioski podmiotów danych, pierwsze roszczenia ze strony klientów... Na majowym spotkaniu powiemy Wam, jak nasze doświadczenia przełożyć na Waszą  codzienną pracę. Minimum wykładów, maksimum dyskusji i praktyki.

0:00

5. Forum Informacji Zarządczej 2019

W kierunku data-driven enterprise. Dane jako aktywa.

Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na pytania:

 • Czy w 2019 r. lepiej jest mieć więcej danych niż mniej, ale więcej dobrej jakości?
 • Jak analizować informację zarządczą w innowacyjnych projektach, gdy wydaje się, że brakuje ludzi, sprzętu i narzędzi?
 • Jak skutecznie zarządzać windykacjami w firmie wykorzystując zaawansowane modele analityczne?
 • Kiedy opłaca się robotyzować procesy w obszarze back office?
 • Jak podejść do realizacji projektów wizualizacyjnych w Excelu, Power BI czy Zebra BI, mając na uwadze jakość, terminowość i klarowność przekazu?
 • Już dziś polecamy zarezerwować miejsce na 5. Forum Informacji Zarządczej!
9:30

Dynamics Business Forum 2019 Toruń

Toruń

Dynamics Business Forum on tour to ogromne spektrum wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Spotkanie rozpoczniemy od wprowadzenia naszych gości w świat cyfrowej transformacji. Omówimy dlaczego nadchodzące zmiany są tak ważne i jak wpłyną na przedsiębiorstwa. Przedstawimy narzędzia, które warto wdrożyć w strategię rozwoju swojej firmy, by nie pozostać za konkurencją. Wskażemy branżowe innowacje, czyli jakie rozwiązania oferowane są dla firm z branży produkcyjnej, logistycznej i retail.

10:00

12. Konferencja Havas Group Conference Make A meaningful difference 2019

Warszawa

Havas Group Conference to cykliczna konferencja organizowana przez polski oddział międzynarodowej sieci agencji komunikacji marketingowej Havas. W dotychczasowych jedenastu edycjach udział wzięło 92 prelegentów z 14 krajów, a ich wykładów miało okazję wysłuchać blisko 3 tys. uczestników. XII edycja tego wydarzenia pod hasłem „Make a meaningful difference” odbędzie się 23 maja 2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Piątek. 24 Maj, 2019
0:00

Konferencja #ThinkDigital Masterclass 2019

Kraków

#ThinkDigital Masterclass to konferencja biznesowa mająca na celu dzielenie się wiedzą na temat najnowszych trendów oraz efektywnych i innowacyjnych rozwiązań marketingowych wspierających funkcjonowanie biznesu w sieci, sprzedaży a także pozyskiwania pracowników z użyciem nowych mediów.

9:00

Konferencja World Sales Congress 2019

Łódź

Michael Tracy jest obecnie jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży.

Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował wiele zespołów sprzedażowych, które w efekcie wypracowały wielomilionowe przychody.

W pierwszym roku sprzedaży bezpośredniej Michael wykonał ponad 20 tysięcy rozmów telefonicznych. Dzięki tym doświadczeniom Michael uczy jak zmaksymalizować wskaźnik zamknięcia rozmów z 1 na 20 do 1 na 3. W ciągu 12 miesięcy przesunął się na szczyt rankingów w swojej branży, zatrudnił i wyszkolił 30 sprzedawców.

Michael Tracy jest przedsiębiorcą, trenerem i mówcą.

Rozpoczął działalność w obszarach: marketingu, nowych technologii i szkoleń zawodowych.

Sobota. 25 Maj, 2019
0:00

Konferencja Rzemiosło IT 2019

Rzeszów

RZEmiosło.IT to pierwsza konferencja programistyczna na Podkarpaciu poświęcona tematyce "Software Craftsmanship".

Nowe technologie pojawiają się i znikają. My wierzymy, że warto inwestować we własne programistyczne rzemiosło, w warsztat, który zawsze będzie aktualny, niezależnie od aktualnych trendów.

Kalendarz konferencji

Newsletter

captcha 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Z zastrzeżeniem Twojego wyboru, ComminT Sp. z o.o. może również stosować pliki cookies w celu polepszenia Twojego doświadczenia, w celu zabezpieczenia i zapamiętania danych do logowania, w celu zarządzania sesją, dla celów statystycznych, aby usprawnić funkcjonalność i zapewnić spersonalizowaną zawartość stron internetowych zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Szanujemy Twój wybór, zarówno tu jak i w aplikacjach, gdzie wymagane są zaawansowane ustawienia cookies. 
Aby zapewnić płynną nawigację, Twoje preferencje dotyczące plików cookies będą udostępnione następującym domenom internetowym ComminT: Severso.pl, Google.com
Przeznaczenie i użytkowanie plików cookies na tych domenach pozostanie niezmienione. Kliknij "Wyraź zgodę i kontynuuj ze standardowymi ustawieniami ComminT" w celu akceptacji plików cookies i przejdź bezpośrednio do strony internetowej lub kliknij "Sprawdź ustawienia plików cookies", aby uzyskać szczegóły opis rodzajów plików cookies i/lub określić własne ustawienia plików cookies.