Konferencje finansowe

 

 

Konferencje finansowe 2017

Zapoznaj się z listą kilkanaście konferencji finansowych 2017 r. W ciągu całego 2017 roku znajdziesz na stronie informacje o prawie 100 konferencjach finansowych.

 • 7-8.12.2017 Kongres Consumer Finance 2017 Warszawa Kongres jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęcony perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance.

 • 1-2.12.2017 Konferencja Cryptocurrency World Expo Warsaw Summit 2017 Warszawa The Warsaw Summit is attended by the full gamut of the cryptocurrency sector from the biggest exchanges to brokers, payments providers, fintech, miners, traders, ICO participants and cryptomaniacs.

 • 30.11- 1.12.2017 XIV Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych 2017 Warszawa Kongres Finansowania Nieruchomości to doroczne forum wymiany myśli i doświadczeń wszystkich instytucji i środowisk związanych z finansowaniem nieruchomości, mających wpływ na realny kształt rynku mieszkaniowego w Polsce.

 • 23-24.11.2017 Konferencja Fintech Digital Congress 2017 Warszawa Digitalizacja, postęp technologiczny, antycypacja zmieniających się wymagań klientów cyfrowych, innowacyjne modele biznesowe, zmiany w regulacjach i ujednolicanie rynku usług napędza dynamiczny rozwój branży fintech, mającej coraz szerszy wpływ na obecny i przyszły układ rynku usług finansowych.

 • 23-24.11.2017 Konferencja InsurTech Digital Congress 2017 Warszawa Czy branża insurtech oraz kastomizacja usług pod klienta cyfrowego, a także innowacje technologiczne staną się zagrożeniem dla rynku ubezpieczeń, czy też dostarczą tradycyjnym graczom narzędzi pozwalających rozwijać biznes i tworzyć spójne środowisko?

 • 23.11.2017 Konferencja Split-Payment. JPK. BI. 2017 Bydgoszcz Mechanizm Podzielonej Płatności (ang. Split Payment) ma obowiązywać od 1 kwietnia 2018 r. Jesteśmy pierwszych krajem w Europie, w którym Split Payment ma być wdrożony w tak szerokim zakresie.

 • 21-22.11.2017 Kongres Zarządzania Wierzytelnościami 2017 Warszawa Kongres Zarządzania Wierzytelnościami, organizowany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, wpisał się na stałe w kalendarz projektów w tym obszarze. To aktualnie największy cykliczny projekt kongresu branżowego.

 • 7.11.2017 Kongres nienieOdpowiedzialni 2017 Odpowiedzialność - ciężar czy szansa? Warszawa NIENIEODPOWIEDZIALNI to idea efektywnej, mądrej i wrażliwej branży finansowej, świadomej swojej roli wobec klientów, współpracowników, społeczeństwa i przyrody.

 • 25-26.10.2017 VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG 2017 Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG. Jest to kolejne cyklicznie planowane wydarzenie, organizowane w ramach misji edukacyjnej SEG, podczas którego będą mogli Państwo wymienić się doświadczeniami dotyczącymi pracy CFO spółek giełdowych oraz zdobyć wiedzę pomocną w zarządzaniu spółką.
 • 24-25.10.2017 IX Forum Financial Performance & Controlling Management 2017 Warszawa Planowanie, optymalizacja i weryfikacja efektywności polityki finansowej firmy na konkurencyjnym i zmiennym rynku to codzienność profesjonalistów odpowiedzialnych za działy finansów i kontrolingu. Forum Financial Performance & Controlling Management jest platformą służącą dostarczeniu skutecznych odpowiedzi na te wyzwania.

 • 24.10.2017 Kongres Antyfraudowy 2017 Warszawa Kongres Antyfraudowy zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów Kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

 • 19.10.2017 VI Forum Usług Płatniczych 2017 Warszawa Związek Banków Polskich oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji to organizatorzy VI Forum Usług Płatniczych.

 • 4-5.10.2017 XIV Warsaw International Banking Summit 2017 Warszawa Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne, prestiżowe wydarzenie realizowane od lat z powodzeniem i cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród liderów sektora finansów. Każda kolejna edycja gwarantuje pełną frekwencje wśród uczestników.

 • 4-5.10.2017 X Konferencja Insurance Forum 2017 Warszawa Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne, prestiżowe wydarzenie realizowane od lat z powodzeniem i cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród liderów sektora finansów. Każda kolejna edycja gwarantuje pełną frekwencje wśród uczestników.

 • 03.10.2017 II Kongres Pośrednictwa Finansowego 2017 Warszawa Organizowany od 2015 roku Kongres Pośrednictwa Finansowego to największe cykliczne wydarzenia dla sektora pośrednictwa finansowego w Polsce. Kongres jest miejscem otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora, dyskusji o praktykach biznesowych sektora a także platformą wymiany najlepszych doświadczeń zbudowaną w ten sposób by wpływała na kształt standardów etycznych i biznesowych sektora.

 • 28.09.2017 Kongres Dyrektor Finansowy Roku 2017 Warszawa Po raz trzynasty zapraszamy do rywalizacji o prestiżowy tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Celem nagród jest wyróżnianie i promowanie managerów zarządzających finansami przedsiębiorstw, szczególnie tych, których cechuje profesjonalizmem, etyka i skuteczność w działaniu. Kapituła nagrodzi osoby, które stają się biznesowymi wizjonerami budującymi wartość firmy.
 • 27.09.2017 International Biometric Congress 2017 Warszawa The International Biometric Congress (IBC) is an international conference on the use of biometrics in banking. It is the largest conference on this subject in Central and Eastern Europe.

 • 19.09.2017 III Konferencja Optymalizacja w Przedsiębiorstwie 2017 Konferencja BDO Warszawa Jak z sukcesem stosować rozwiązania podatkowe, które sprzyjają rozwojowi firmy Nowe regulacje, zaostrzanie dotychczasowych przepisów podatkowych, a także masowe kontrole to w ostatnim czasie rzeczywistość przedsiębiorców. Nie sprzyja to rozwojowi biznesu, bo właściciele firm z jednej strony z wielką ostrożnością podchodzą do możliwości optymalizacyjnych, a z drugiej zastanawiają się czy dotychczasowe rozliczenia nie doprowadzą ich do kosztownego konfliktu z fiskusem. To sytuacja niekiedy paraliżująca osoby parające się działalnością gospodarczą.

 • 19.09.2017 Forum Controllingu Finansowego 2017 Warszawa Działy controllingu skupiają, bowiem istotne dane potrzebne do podejmowania strategicznych decyzji w firmie. W programie 1-dniowego spotkania proponujemy kilka prelekcji oraz  tematy do wyboru w 3 sesjach równoległych.

 • 5.09.2017 Kongres Obsługi Gotówki 2017 Warszawa Kongres jest otwartą platformą dyskusji pomiędzy głównymi uczestnikami rynku, a dostawcami technologii.

 • 20.06.2017 Konferencja CFO Excellence 2017 Warszawa Przed Dyrektorem Finansowym stoi szereg wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Co więcej, wyzwania te, z roku na rok ewoluują, najważniejszą więc rolą Nowoczesnego CFO jest nadążanie i ciągle dostosowywanie się do tychże zmian. Wiem, jak ważny dla Państwa jest ciągły rozwój, a efektywne zarządzanie budżetem, działem finansowym, procesami operacyjnymi oraz ludźmi jest ogromnym wyzwaniem dla każdego lidera. Dołożyłam więc wszelkich starań, aby stworzyć Państwu przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz kreowania nowych rozwiązań w dziedzinie zarządzania finansami firmy i nie tylko!
 • 8.06.2017 IX Konferencja Finansów Komunalnych - Finansowanie zadań przez jednostki samorządu terytorialnego 2017 Warszawa Przedmiotem tegorocznej, już IX edycji konferencji, będzie dyskusja nad zasobami, którymi samorząd terytorialny dysponuje podczas realizacji zadań bieżących oraz zaspakajania przyszłych potrzeb. Kolejna kwestia, która zostanie poruszona to różnorodne formy organizacji i finansowania zadań samorządu uwzględniające zarówno zewnętrzne oczekiwania, jak i dostępne zasoby oraz potencjał poszczególnych jednostek.

 • 7-9.06.2017 Konferencja Jubileuszowa IIA Polska 2017 Odpowiedzialny audyt w odpowiedzialnej organizacji. 15 lat doświadczenia. Wyzwania na przyszłość Warszawa W trakcie konferencji poruszane będą kwestie związane z odpowiedzialnym działaniem organizacji oraz roli jaką audyt w tym procesie może odegrać, ze szczególnym uwzględnieniem problemów etycznych, skomplikowanego środowiska prawnego oraz wyzwań jakie niesie za sobą rynek pracy. Sesje tematyczne w trzech blokach (zarządzanie i finanse, IT i Cybersecurity oraz GRC) będą przeplatane sesjami plenarnymi oraz panelami dyskusyjnymi.
 • 6.06.2017 II Konferencja Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) w windykacji 2017 Warszawa Świat to liczby i matematyka a windykacja to statystyka i wyniki. Zapraszamy na II edycję wydarzenia: Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) w windykacji.

 • 5-7.06.2017 VII Europejski Kongres Finansowy 2017- Europejski Kongres Finansowy to otwarty projekt, którego celem jest proponowanie i wspieranie działań stymulujących bezpieczeństwo i  stabilność finansową Polski i Unii Europejskiej. Europejski Kongres Finansowy skupia publiczne, praktycystyczne debaty środowisk biznesu, nauki i polityki. Debaty te odbywają się w ramach organizowanych przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową – Gdańską Akademię Bankową seminariów, konferencji i kongresów specjalistycznych, spotkań branżowych oraz tematycznych komitetów sterujących i rad programowych.
 • 2-4.06.2017 Konferencja Wall Street 21 2017 Wrocław rok 2017 z całą pewnością będzie wyjątkowy, podobnie jak zbliżająca się kolejna konferencja WallStreet. To już 21 raz, kiedy będziemy mogli spotkać się w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia. Jak zawsze obiecuję, że będzie to wydarzenie na najwyższym merytorycznym poziomie. Będzie także inspiracją dla wszystkich uczestników rynku kapitałowego w Polsce oraz wszelkich środowisk z nim związanych.

 • 17.05.2017 3. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych 2017 Warszawa W ostatnich kwartałach byliśmy świadkami wielu ważkich wydarzeń o skali światowej. Zmiany dotknęły nie tylko sferę polityki, ale również gospodarki. Jak odnaleźć się w tym coraz szybciej zmieniającym się krajobrazie, czy nadszedł czas, by przystanąć i zacząć zbierać siły w oczekiwaniu na kryzys? A może na odwrót, szybkie zmiany stwarzają wyjątkowe okazje inwestycyjne? Jeśli tak, gdzie w tej mozaice znajduje się Polska i inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej? Czy da się stworzyć wiarygodne prognozy, a może została nam tylko szklana kula?

 • 11-12.05.2017 VII Forum Dyrektorów finansowych 2017 Warszawa Forum Dyrektorów Finansowych to doroczne spotkanie elity polskich CFO reprezentujących firmy z listy 1000 spółek o najwyższych przychodach. Od 7 lat tworzymy platformę dla profesjonalistów zarządzania finansami służącą dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego CFO oraz wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk. Naszym celem jest dostarczenie Państwu zestawu najwyższej jakości inspiracji, informacji i narzędzi, prowadzących do doskonalenia Państwa praktyki, w gronie elity polskich Dyrektorów Finansowych.

 • 9.05.2017 Konferencja Sage Ograniczenie ryzyka w rozliczeniach VAT 2017 Warszawa Dowiesz się jak wyjść naprzeciw kluczowym wyzwaniom dla biur rachunkowych i nie dasz się złapać w pułapkę przestępstw związanych z podatkiem VAT. Nasi eksperci podzielą się wiedzą, dzięki k tórej m.in. ograniczysz ryzyko wynikające z prowadzenia księgowości, zidentyfikujesz kontrahenta wykreślonego z rejestru podatników VAT czy wyeliminujesz możliwość pojawienia się błędu. Pamiętaj, karane są także błędy nieumyślne!

 • 31.03.2017 Kongres ICV 2017 Warszawa Europejscy eksperci controllingu potwierdzają, że zaawansowane umiejętności analityczne to kluczowe i najbardziej pożądane kompetencje controllerów w najbliższych latach. Najbliższy Kongres ICV poświęcamy tej tematyce.

 • 28.03.2017 I Kongres Sektora FinTech 2017 Warszawa I edycja Kongresu Sektora FinTech odbędzie się 28 marca 2017 r. w Hotelu Marriott w Warszawie, pod hasłem – w kierunku fintegration. Sektor FinTech istotne wpływa na sektor usług finansowych w Polsce, rewolucjonizuje sposób funkcjonowania usług finansowych i wiele innych aspektów rynku finansowego. Kongres Sektora FinTech ma być miejscem spotkania oraz otwartej dyskusji na najbardziej aktualne kwestie dotyczące perspektyw i kierunków rozwoju tego sektora.

 • 24-25.03.2017 Konferencja Expo FXCUFFS 2017 Kraków Konferencja FxCuffs to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie zrzeszające branżę rynku walutowego. Wydarzenie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych instytucji w branży, jak i klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

 • 23.03.2017 Konferencja Sukces Sztuki 2017 Warszawa KONFERENCJA SUKCES SZTUKI to odpowiedź na zmiany, jakie zachodzą na rynku sztuki w ciągu ostatnich lat. Będzie ona służyć budowaniu i rozwijaniu w Polsce profesjonalnego artystycznego kunsztu.

 • 21-22.03.2017 V Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych 2017 Organizowane do tej pory z inicjatywy Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego (FROB) cztery kongresy płatności bezgotówkowych okazały się dużym sukcesem merytorycznym i organizacyjnym oraz wpisały w kalendarz tego typu wydarzeń poświęconych obrotowi bezgotówkowemu w Polsce.

 • 10-12.03.2017 VII Konferencja Izby Domów Maklerskich 2017 Silny krajowy rynek kapitałowy powinien być jednym z priorytetów polityki gospodarczej państwa, ponieważ wspiera budowę i rozwój innowacyjnej gospodarki z centrami kompetencji i zarządzania w kraju - to temat XVII Konferencji Izby Domów Maklerskich. Najważniejsze wydarzenie na rynku kapitałowym

 • 1-2.02.2017 Konferencja FinTech w sektorze bankowym – implementacja nowych rozwiązań 2017 Warszawa. Konferencja FinTech w sektorze bankowym – implementacja nowych rozwiązań 2017 tematy:     FinTech w sektorze bankowym – aspekty prawne.     Dystrybucja produktów FinTech do Klientów banku.     Jak wykorzystać FinTech do usprawnienia procesów bankowych – sprawdzone sposoby.     Modele współpracy przy wdrażaniu rozwiązań FinTechowych.     Współpraca FinTech – Bank – case study.     Analiza wdrożonych aplikacji FinTech w Bankach – case study.     Ograniczenia i ewentualne błędy przy wdrożeniu rozwiązań FinTechowych

 • 26-27.01.2017 XIII Doroczna Konferencja Podatkowa 2017 Warszawa Zmiany w podatku dochodowym (CIT) na rok 2017, Podatek VAT - najnowsze interpretacje oraz orzeczenia sądowe

 

Konferencje finansowe należą do najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży. Bardzo często ich organizatorami są firmy audytorskie oraz specjalizujące się w doradztwie finansowym. Tematyka konferencji finansowych zgodna jest z aktualnymi tematami, które nurtują specjalistów i pracowników, związanych z branżą. Bardzo wiele miejsca poświęca się jednak także prognozom i trendom.

Konferencje finansowe cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ stwarzają okazję do dyskusji i wysłuchania najbardziej cenionych ekspertów. To niezbędny element rozwoju zawodowego dla wszystkich osób, które poważnie traktują swoją branżę.

Z roku na rok w Polsce organizuje się coraz więcej dużych wydarzeń dla branży finansowej. Z tego względu Konferencje finansowe 2017 stanowią przegląd niezwykle wartościowych imprez o dużej wartości merytorycznej. Przedsiębiorstwa z branży finansów – jeśli chcą utrzymać się na rynku – muszą dbać o profesjonalną jakość usług. Te Konferencje finansowe 2017 szczególnie im w tym pomogły:

Kalendarz konferencji

Sierpień   2019
P W S C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

captcha 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Z zastrzeżeniem Twojego wyboru, ComminT Sp. z o.o. może również stosować pliki cookies w celu polepszenia Twojego doświadczenia, w celu zabezpieczenia i zapamiętania danych do logowania, w celu zarządzania sesją, dla celów statystycznych, aby usprawnić funkcjonalność i zapewnić spersonalizowaną zawartość stron internetowych zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Szanujemy Twój wybór, zarówno tu jak i w aplikacjach, gdzie wymagane są zaawansowane ustawienia cookies. 
Aby zapewnić płynną nawigację, Twoje preferencje dotyczące plików cookies będą udostępnione następującym domenom internetowym ComminT: Severso.pl, Google.com
Przeznaczenie i użytkowanie plików cookies na tych domenach pozostanie niezmienione. Kliknij "Wyraź zgodę i kontynuuj ze standardowymi ustawieniami ComminT" w celu akceptacji plików cookies i przejdź bezpośrednio do strony internetowej lub kliknij "Sprawdź ustawienia plików cookies", aby uzyskać szczegóły opis rodzajów plików cookies i/lub określić własne ustawienia plików cookies.