Konferencje HR

Konferencje HR 2018

 • 7.12.2018 Forum Kadr i HR 2018 Kraków Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy kolejną edycję Forum Kadr i HR, której głównym celem jest przedstawienie Państwu w sposób kompleksowy zmian, które mają bardzo duży wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji.

 • 6-7.12.2018 Konferencja Employer Branding w Praktyce 2018 Warszawa Skuteczne procesy rekrutacyjne stają się coraz trudniejsze, kandydaci coraz bardziej wymagający, a rotacja pracowników coraz większa. W wyniku tego dbanie o wizerunek pracodawcy jest jednym z kluczowych czynników sukcesu Twojego i firmy! Jeśli jesteś managerem, który odpowiada za realizację projektów z obszaru EB, HR czy komunikacji dołącz do grona uczestników konferencji

 • 6.12.2018 Konferencja HR Solutions Trends 2018 grudzień Warszawa Podczas konferencji poruszymy i przeanalizujemy zagadnienia bieżących trendów z rynku HR. Dostarczymy moc inspiracji i sprawdzonych strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Pochylimy się nad wszelkimi nowelizacjami kodeksu pracy. Porozmawiamy o wyzwaniach HR i efektywnych rozwiązaniach. Zostaną zaprezentowane również nowoczesne technologie dla departamentów Human Resources, a swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi oraz szefowie działów HR. Będzie to spotkanie dla wszystkich pasjonatów i praktyków zarządzania zasobami ludzkimi, które zainspiruje do wdrażania innowacyjnych strategii i rozwiązań. Zapraszamy!

 • 6.12.2018 III Kongres Profesjonalistów HR Synergia HR i Biznesu 2018 Warszawa Nowa wizja HR jako zaufanego partnera biznesowego i kreatora zmian. 13 profesjonalistów HR i CEO Stawiamy na ludzi z doświadczeniem biznesowym! Wyselekcjonowane grono prelegentów oraz uczestników, pośród których są CEO organizacji, praktycy HR oraz influencerzy z innych branż, wymieni się doświadczeniem i wskaże kierunki w jakich będzie rozwijała się branża HR w najbliższych latach!

 • 6.12.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Warszawa Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 6.12.2018 VIII Konferencja Prawo Pracy i Wynagrodzenia 2018 Warszawa Zapraszamy na konferencję aktualizującą wiedzę w zakresie najnowszych zmian w prawie pracy. Syntetyczna formuła konferencji umożliwia uczestnikom szybkie zapoznanie się z nowelizacjami przepisów. Adresatem konferencji są zarówno menedżerowie, osoby pracujące w zespołach kadrowo-płacowych i HR-owych, jak również HR Biznes Partnerzy, których roli w firmie poświęcimy panel dyskusyjny.

 • 3.12.2018 Konferencja Pociąg do EB – Warszawa 2018 Pociąg do EB to cykl spotkań dla pasjonatów i praktyków EB.

 • 29.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Poznań Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 28.11.2018 Konferencja Pociąg do EB – Kraków 2018 Pociąg do EB to cykl spotkań dla pasjonatów i praktyków EB.

 • 27.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Gdańsk Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 22.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Kraków Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 21.11.2018 Konferencja Ludzie, narzędzia, procesy - konkretnie o HR 2018 Zielona Góra Zapraszamy na niestandardowe, konkretne i praktyczne wydarzenie organizowane przez dwie firmy działające na polskim rynku HR: HRlink.pl oraz IDEA HR Group. Jako właściciele profesjonalnych rozwiązań rekrutacyjnych, w szczególności obserwujemy rynek kandydatów, wspieramy merytorycznie naszych klientów w obszarze pozyskiwania najlepszej, wykwalifikowanej kadry.

 • 21.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Katowice Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 20.11.2018 Konferencja o odwadze Mam MOC 2018 Warszawa Idea Konferencji  ODWAGA To konferencja dla osób, którzy chcą wspierać i wdrażać systemowe rozwiązania, by ludzie w firmach mieli odwagę do eksperymentowania, poszukiwania i osiągania ważnych celów. Poznaj 6 rozwiązań systemowych, które dodają ludziom odwagi do działania! INSPIRACJA „Mam MOC” to spotkanie ludzi, którzy potrafią odnajdywać odwagę do zmian i tych, którzy szukają inspiracji, wzmocnienia i nowych sposobów, by realizować to co ważne dla nich. 3 prelekcje, 2 warsztaty – znajdź inspirację dla siebie. SZLACHETNY CEL Całkowity dochód z Konferencji jest przeznaczony dla dzieci z Przylądka Nadziei we Wrocławiu. Uczestnicząc w Konferencji wspólnie pomagamy dzieciom. Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

 • 20.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Wrocław Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 19-20.11.2018 Konferencja Praca 4.0. Rozwiązania dla biznesu. 2018 Warszawa Podczas trzeciej edycji Pracy 4.0 będziemy rozmawiać z decydentami i praktykami, o tym jak skutecznie stawić czoło wyzwaniom rynku pracownika oraz przygotować się na nadchodzące zmiany w prawie. Przewidziane są sesje plenarne, wystąpienia ekspertów zarządzających kadrami, specjalistyczne warsztaty i szkolenia oraz spotkania networkingowe.

 • 15.11.2018 II Konferencja Przyszłość HR z perspektywy Nauki i Biznesu Przywództwo 3.0 2018 Warszawa Celem II konferencji „Przyszłość HR-u z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0” jest stworzenie forum wymiany poglądów, wiedzy oraz doświadczeń w zakresie nowych trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim. Konferencja stanie się okazją do budowania kontaktów i współpracy między środowiskiem naukowym i praktykami specjalizującymi się w problematyce HRM.

 • 14.11.2018 Konferencja Wyzwania HR w Krakowie 2018 Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.

 • 12-14.11.2018 XXVIII Kongres Kadry 2018 Przewaga Dzięki Kulturze Warszawa Największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy z HR-owcami od 2005 roku. Przez ten czas udostępniamy wiedzę o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi a także prezentujemy

 • 7.11.2018 Konferencja Wyzwania HR w Poznaniu 2018 Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.

 • 25-26.10.2018 VII Forum Dyrektorów HR 2018 Warszawa  HR A REALIZACJA STRATEGII BIZNESU, benchmarki, optymalizacja, efektywność Podczas siódmej już edycji FORUM DYREKTORÓW HR – opiekunowie lasu, dobre duchy firmy – spotkają się, aby wspólnie zastanowić się nad wyzwaniami, które dotykają szefów HR i ich organizacje oraz poszukać najlepszych rozwiązań, a to wszystko w oparciu o ich bogate doświadczenie, a nie suchą teorię.

 • 25.10.2018 2. Konferencja HR w Biznesie 2018 Toruń Wszyscy mówią, że najważniejszy jest człowiek. Ale mówimy cały czas o Resources. A gdyby spojrzeć na HR jako Human Relations? Czy i co to zmieni? Czy chcemy tej zmiany? Dlatego tegoroczna edycja konferencji HR W BIZNESIE, organizowana przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu oraz FlexHR, jest zatytułowana Human Relations.

 • 24-25.10.2018 Konferencja emPOWER HR 2018 Warszawa Porozmawiajmy o tym wspólnie podczas emPOWER HR – spotkaniu, którego najważniejszym tematem jest człowiek i jego rola w organizacji. Czekamy na Ciebie w gronie znakomitych ekspertów, praktyków, inspiratorów, facylitatorów. Dołącz do nas, wspólnie wypracujmy najlepsze rozwiązania i strategie, wspólnie budujmy przewagę biznesową HR w każdej organizacji!

 • 18-19.10.2018 Konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT 2018 Kraków HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do HR managerów i kluczowych specjalistów HR w tej branży.

 • 17.10.2018 Konferencja Wyzwania HR we Wrocławiu 2018 Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.

 • 16-17.10.2018 VIII Kongres Prawa Pracy i HR 2018 Warszawa Zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie Prawa Pracy i HR, który organizujemy nieprzerwanie od 2010 roku. W naszym wydarzeniu do tej pory wzięło udział ponad 650 osób. Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji ze specjalistami. Wszyscy zaproszeni eksperci są praktykami, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami, a ich wystąpienia przygotowane są tak, aby dostarczyć Państwu praktycznych informacji z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych.

 • 27.09.2018 Konferencja Employer Branding w usługach 2018 Częstochowa The BSS Tour Częstochowa: Employer Branding w usługach to już piąte w tym roku spotkanie realizowane w ramach ogólnopolskiego cyklu konferencji organizowanego przez Fundację Pro Progressio. Tym razem skupimy się na tematyce budowania marki pracodawcy w świecie usług dla biznesu.

 • 20.09.2018 Konferencja IT Career Summit 2018 Warszawa Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów i ekspertów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej, a dla Wystawców możliwością zdobycia cennych kontaktów do wykwalifikowanych pracowników.

 • 19-20.09.2018 Konferencja Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej – pracownik 4.0 2018 Warszawa W dniach 19-20 września 2018 r. w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji: „SKUTECZNY DZIAŁ HR W FIRMIE PRODUKCYJNEJ – PRACOWNIK 4.0, na której gościć będzie kadra zarządzającą działami personalnymi firm produkcyjnych z dużych i średnich firm.

 • 3.10.2018 11. Konferencja Rozwiązania HR 2018 Warszawa Oto tematy 11. edycji konferencji Rozwiązania HR, organizowanej w tym roku pod hasłem On/Off.

 • 18-19.09.2018 Kongres HR - Wynagrodzenia i Systemy motywacyjne 2018 Warszawa Zapraszamy serdecznie do udziału w corocznie organizowanym przez BMS Group wydarzeniu  KONGRES HR - Wynagrodzenia i Systemy motywacyjne.

 • 28.08.2018 III Konferencja #NarzędziowniaHR 2018 Warszawa Dołącz do grona uczestników III edycji konferencji #NarzędziowniaHR i daj się wciągnąć w świat technologicznych nowinek i nurtów! Weźmiesz udział w otwartym dialogu na temat najgorętszych trendów i technologii HR - wszystko w towarzystwie wiodących ekspertów branżowych oraz technologicznych influencerów i trendsetterów.

 • 12-13.09.2018 V Kongres HR Summit 2018 Warszawa Zapraszamy Państwa do udziału w V Kongresie HR Summit. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie osiągnięcie synergii pomiędzy biznesem a HR, bowiem każdy HR manager powinien rozumieć biznes, a każdy manager jest współcześnie HR-owcem.

 • 27.06.2018 Konferencja HR Disrupt. Employer Branding Insights 2018 Wrocław W środę, 27 czerwca, we wrocławskiej filii Uniwersytetu SWPS odbędzie się pierwsza konferencja z cyklu HR Disrupt – Employer Branding Insights. O unikalności wydarzenia świadczy formuła dyskusji panelowych, do których zaproszono młodych ludzi, dopiero wkraczających na rynek pracy. Ich opinie i oceny często stanowią źródło cennych informacji i inspiracji dla osób zajmujących się employer brandingiem.

 • 19.06.2018 Konferencja Wschód HR 2018 Białystok  Wschód HR to pierwsza edycja konferencji w Białymstoku, organizowana przez Podlaskie Stowarzyszenie HR.

 • 14.06.2018 Konferencja Konkretnie o HR. Ludzie, narzędzia, procesy. 2018 Szczecin 14 czerwca podczas antykonferencji „HR meeting – ludzie, narzędzia, procesy - konkretnie o HR” nasi prelegenci podzielą się doświadczeniem i pomysłami jak z sukcesem sprostać wyzwaniom dzisiejszego rynku pracy.

 • 14.06.2018 XI Konferencja Kurs na HR 2018 Łódź Kurs na HR w Łodzi to już XI spotkanie dedykowane wszystkim zainteresowanym tematyką Human Resources.

 • 13-14.06.2018 Konferencja Kontrakty menedżerskie a RODO - polityka wynagrodzeń w spółkach Skarbu Państwa 2018 Warszawa Obowiązująca od września 2016 r. ustawa kominowa wciąż nazywana jest nową, mimo że od jej wejścia w życie minęło już prawie półtora roku.

 • 13.06.2018 7. Forum Employer Branding 2018 Warszawa Temat wiodący: Ewaluacja działań employer brandingowych

 • 7.06.2018 Konferencja Employer Branding Summit 2018 Relacje H2H w EB Warszawa  Pasjonaci i praktycy employer brandingu spotkają się po raz siódmy, żeby poznać światowe i polskie trendy w branży, wymienić doświadczenia i pomysły, poszukać inspiracji.

 • 5.06.2018 Kongres Profesjonalistów HR Synergia HR i Biznesu 2018 Warszawa Wielowymiarowość działu HR w kontekście realizacji celów biznesowych i efektywnej współpracy z Zarządem

 • 2.06.2018  Konferencja Trenersko-Coachingowa Profectus 2018 Kraków  Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji

 • 24.05.2018 X Konferencja Kurs na HR 2018 Gdańsk X edycja Kursu na HR poruszy temat employer brandingu w kontekście tzw. rynku pracownika.

 • 23.05.2018 V Konferencja Dolnośląskie Forum HR DFHR 2018 HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy Wrocław  Ciekawa sytuacja na rynku pracy trwa…Dla jednych firm jest trudnością, dla innych szansą. Jedni poświęcają wiele energii aby zmagać się z trudnościami, inni znajdują możliwości do dynamicznego rozwoju.

 • 23.05.2018 Trendy HR 2018. Czas odpowiedzialnych firm. Poznaj polskie wyniki największego badania Deloitte dotyczące kapitału ludzkiego. 2018 Warszawa

 • 22.05.2018 Konferencja HR Solutions Trends 2018 Warszawa Podczas konferencji poruszymy i przeanalizujemy zagadnienia bieżących trendów rynku HR.

 • 21-22.05.2018 XIII Krakowskie Forum Wynagrodzeń 2018 Kraków W ciągu 12 lat zdobyło uznanie uczestników, a wiele osób w środowisku HR uważa je za najlepszą konferencję poświęconą tej tematyce.

 • 17-18.05.2018 Konferencja #HRSzczecin 2018 Już 17-18 maja podczas konferencji #HRSzczecin 2018, swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie z wyzwaniami współczesnego rynku pracy, podzielą się z nami najlepsi doradcy i HR-owcy w Polsce.

 • 15-16.05.2018 Konferencja HR: Generations@work. Wykorzystaj Moc Pokoleń! 2018 Warszawa Pokazanie jak skutecznie dopasować kulturę organizacyjną, procesy HR oraz metody zarządzania ludźmi do specyfiki pracy każdego z pokoleń.

 • 14-16.05.2018 XXVII Kongres Kadry 2018 Warszawa Największy Kongres HR w Polsce. Talent człowieka wynika z jego wewnętrznych uwarunkowań i jest ściśle powiązany z umysłem.

 • 27-28.04.2018 IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu 2018 Warszawa We współczesnym świecie wszystko zmienia się coraz szybciej,  jednocześnie każdy z nas jest częścią większego systemu: rodziny, firmy, organizacji, społeczności.

 • 26-27.04.2018 XV Konferencja HR na Szpilkach 2018 Gdańsk  Konferencja „HR na szpilkach” to cykliczne wydarzenie skierowane do wszystkich kobiet, dla których HR

 • 26.04.2018 V Konferencja HR Tech Summit 2018 Nadchodzi Future of Work Warzawa Temat przewodni tegorocznej konferencji HR Tech Summit 2018 to Future of work. To właśnie o tym trendzie będziemy rozmawiać podczas sesji plenarnej i 3 ścieżek tematycznych
 • 26.04.2018 Benefits Festival 2018 Warszawa Trzecie już spotkanie liderów rynku produktów benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę benefitową w firmach.

 • 24.04.2018 Konferencja Turkusowa rEwolucja 2018 Warszawa Po raz pierwszy w Polsce Doug Kirkpatrick podzieli się swoją praktyczna wiedzą, oraz doświadczeniem w Morning Star, największej firmie przetwórstwa pomidorów w USA.

 • 18-19.04.2018 VII Kongres HR Spółek Giełdowych SEG 2018
 • 12.04.2018 III Konferencja E-learning Fusion 2018 Warszawa Konferencja E-learning Fusion to jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja. ELF jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy.

 • 12.04.2018 Konferencja Personal Branding Event 2018 Wrocław  Personal Branding Event to interdyscyplinarne szkolenie konferencyjne z zakresu zarządzania marką osobistą, z perspektywy podejścia marketingowego, coachingowego, strategicznego i zasobów ludzkich.

 • 12.04.2018 7. Targi CSR Biznes we współpracy 2018 Warszawa 7. edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu, zrównoważonemu rozwojowi

 • 12.04.2018 XXXIX Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy 2018 Warszawa  W ramach XXXIX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Warszawie spotykamy się w gronie Dyrektorów HR, Managerów HR, Kierowników Kadr i Płac, Specjalistów ds. Kadr i Płac, Specjalistów HR, Radców Prawnych oraz Specjalistów ds. Administracji by zaprezentować wybrane, trudne aspekty prawa pracy. Omówimy również ostatnie i planowane zmiany.

 • 11-12.04.2018 IV konferencja Akademia On-line Człowiek w kształceniu zdalnym i funkcjonowaniu on-line 2018 Łódź Polski Uniwersytet Wirtualny ma zaszczyt zaprosić na IV edycję konferencji AKADEMIA ON-LINE PT. „CZŁOWIEK W KSZTAŁCENIU ZDALNYM I FUNKCJONOWANIU ON-LINE
 • 09.04.2018 Forum Zdrowie Pracownika 2018 Warszawa Jesteśmy przekonani, że temat zdrowia Twoich pracowników zasługuje na szczególną uwagę.  Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak bardzo kondycja zdrowotna nawet jednego pracownika, wpływa na pracę  całego zespołu. Zastanawiasz się, jakie działania podjąć, aby poprawić strategię prozdrowotną w swoim miejscu pracy?

 • 5.04.2018 Konferencja Fun at work Summit 2018 Warszawa Dla kogo konferencja? Dla wszystkich przedstawicieli HR, komunikacji, marketingu, PR oraz zarządów, dla których dobre środowisko pracy, magnetyczna kultura organizacyjna oraz radość w pracy mają znaczenie i uważają, że dzięki temu cele biznesowe będą realizowane efektywniej.

 • 23.03.2018 I Kongres HR Genius 2018 Łódź   Kongres HR Genius jest dedykowany przedstawicielom sektora Human Resources. Jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby, z którymi dziś spotykają się działy personalne.

 • 20-21.03.2018 II Konferencja Recruitment Days 2018 Warszawa  Technologiczna rewolucja w rekrutacji

 • 16.03.2018 Konferencja Fair HR 2018 Gliwice  Chcemy promować dobre praktyki współpracy i zatrudniania, budować etyczne środowisko pracy. Pokazać prawdziwą wartość HR i stworzyć wyjątkową markę, która będzie inspiracją do zmiany na lepsze.
 • 16.03.2018 XII Konferencja HR Factor 2018 Kraków  Po raz pierwszy w Krakowie, po raz pierwszy w formule Open Space Technology! To konferencja dla Was i dlatego tym razem chcemy zaprosić Was – HR-owców – to współtworzenia tego wydarzenia i jego agendy.

 • 15-16.03.2018 Konferencja Kadry i Płace 2018 Warszawa  Pierwszego dnia konferencji omówione zostaną zagadnienia z zakresu rewolucji w ochronie danych osobowych RODO 2018 a problemy działów HR, następnie omówione zostaną umowy cywilnoprawne

 • 15-16.03.2018 Konferencja E-learning i Zarządzanie Wiedzą 2018 Warszawa W tym roku skupiamy się głównie na efektywności szkoleń i dostępnych, darmowych oraz możliwych narzędziach.

 • 14.03.2018 Konferencja Coaching i psychologia - perspektywy, szanse i zagrożenia 2018 Warszawa Tempo naszego życia jest coraz szybsze. Możemy mieć coraz więcej, ale też coraz więcej możemy stracić. Ludzie mają wielkie oczekiwania i coraz częściej spotykają ich rozczarowania na drodze do realizacji marzeń i karier.

 • 7-8.03.2018 Konferencja Prawidłowe funkcjonowanie polityki wynagrodzeń 2018 Warszawa Głównym elementem systemu płac w bankach jest strategia i polityka wynagrodzeń. W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych rozporządzeń oraz zmian, które znacząca wpłynęły na politykę wynagrodzeń w bankach.

 • 6-7.03.2018 Konferencja iComms 2018 Warszawa  W ramach prowadzonych przez certyfikowanych facylitatorów sesji wymiany wiedzy, uczestnicy, mają szansę wypracowywać dopasowane do swoich potrzeb i gotowe do natychmiastowego wdrożenia rozwiązania.

 • 28.02-1.03.2018 Konferencja Innowacje w HR Conference & Expo 2018 Warszawa Pokazujemy innowacje w HR Nowe technologie ale też innowacyjne podejście do tematów znanych takich jak: rekrutacja, zarządzanie talentami, relacjami

 • 15.02.2018 IX Konferencja HR Directors Summit 2018 Warszawa  Program IX edycji HR Directors Summit będzie obfitował w studia przypadków i przeprowadzone przez dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski.

 • 14.02.2018 Konferencja Quo Vadis Szkolenia 2018 Warszawa Konferencja jest podsumowaniem VI Edycji Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

 • 6-7.02.2018 V Konferencja Zarządzanie Zespołami IT 2018 Warszawa  Zarządzanie Zespołami IT to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w całości jest poświęcone tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT.

 • 11.01.2018 II Kongres HR 2018 Katowice Jakie wyzwania czekają headhunterów, rekruterów, HR managerów i właścicieli firm?

Kalendarz konferencji

Sierpień   2019
P W S C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

captcha 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Z zastrzeżeniem Twojego wyboru, ComminT Sp. z o.o. może również stosować pliki cookies w celu polepszenia Twojego doświadczenia, w celu zabezpieczenia i zapamiętania danych do logowania, w celu zarządzania sesją, dla celów statystycznych, aby usprawnić funkcjonalność i zapewnić spersonalizowaną zawartość stron internetowych zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Szanujemy Twój wybór, zarówno tu jak i w aplikacjach, gdzie wymagane są zaawansowane ustawienia cookies. 
Aby zapewnić płynną nawigację, Twoje preferencje dotyczące plików cookies będą udostępnione następującym domenom internetowym ComminT: Severso.pl, Google.com
Przeznaczenie i użytkowanie plików cookies na tych domenach pozostanie niezmienione. Kliknij "Wyraź zgodę i kontynuuj ze standardowymi ustawieniami ComminT" w celu akceptacji plików cookies i przejdź bezpośrednio do strony internetowej lub kliknij "Sprawdź ustawienia plików cookies", aby uzyskać szczegóły opis rodzajów plików cookies i/lub określić własne ustawienia plików cookies.