Konferencje Katowice

 Konferencje Katowice 2016

Wybrane konferencje w Katowicach w 2016 roku. Na stronie, w kalendarzu konferencji prezentujemy listę ponad 60 konferencji w Katowicach i na Śląsku.

 • 25.11.2016 Katowice Kongres Innowacyjna Kobieta 2016 Po sukcesie Kongresu "OTWARCIE", który odbył się 26 lutego 2015 w Katowickim Hotelu Monopol, oraz Kongresie "EWOLUCJA", który miał miejsce 28 maja 2015 w Warszawskim Hotelu Marriott, a także w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu kobiet ulokowanych na wysokich stanowiskach managerskich, Fundacja Class Ladies, mając na uwadze cele statutowe oraz potrzebę realizacji misji Fundacji, postanowiła zorganizować kolejny Kongres "Innowacyjna Kobieta" poświęcony innowacjom - w obszarze gospodarki, biznesu, technologii, prawa, finansów, ekonomii, pracy i wizerunku. Ideą Kongresu Innowacyjna Kobieta 2016 jest takie ujęcie tematów, by prócz tego że będą niewątpl
 • 19.11.2016 Katowice Konferencja SpreadIT 2016 Trzy niezależne ścieżki tematyczne, prowadzone w ramach konferencji, umożliwią uczestnikom indywidualny dobór prelekcji. Dostępne będą następujące tematyki: Inżynieria oprogramowania - Inżynieria oprogramowania - żmudna zmora programisty, a może potężne wsparcie na drodze do sukcesu i porządku? Zobacz i przekonaj się ile warte są między innymi dobra analiza, projekt i dokumentacja oraz jaką rolę odgrywają w całym cyklu życia projektu. Tworzenie gier komputerowych -  Obecnie gry stają się coraz bardziej zaawansowane i złożone, jak więc można za nimi nadążyć? Co zrobić by zrozumieć proces ich powstawania? W ramach tej ścieżki oferujemy przyjemny sposób na wgląd w tajniki tworzenia tych niesamowitych wirtualnych środków rozrywki. Biznes i rozwój - Na ścieżce tej prezentowane będą tematy mniej techniczne. Osoby mające smykałkę do biznesu, będą w stanie szerzej spojrzeć na realia branży informatycznej. Ci zaś, którzy chcą skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności, poznają kierunki rozwoju szczególnie cenione wśród pracodawców.
 • 17-18.11.2016 Katowice Forum Innowacji Nowe technologie Nowe Horyzonty 2016 Międzynarodowe Forum Innowacji “Nowe technologie – Nowe horyzonty” to cykliczne wydarzenie, które wpisało się już na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Gliwicach. Dzięki niemu Bluevine Consulting wraz z władzami Gliwic skutecznie budują markę miasta, jako najlepszej lokalizacji dla sektora innowacyjnych usług. W mieście działa wiele różnych ośrodków innowacji i przedsiębiorczości.
 • 26-27.10.2016 Katowice Konferencja Lean Camp 2016 Kolejna, X już Konferencja odbędzie się w niezwykle praktycznej formule! Przygotowujemy 3 WYCIECZKI: Lean OFFICE, Lean LOGISTICS i Lean PRODUCTION, charyzmatyczne wystąpienia praktyków ciągłego doskonalenia, panele warsztatowe LEAN W PRAKTYCE oraz LEAN LEADERSHIP.
 • 26.10.2016 Katowice Konferencja Perspektywy HR 2017 Katowice Perspektywy HR to cykl 6 otwartych konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem konferencji jest Wolters Kluwer - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR. Dział HR 2017 będzie zarządzał kilkoma pokoleniami pracowników o zróżnicowanych potrzebach. Kluczowe staną się więc systemy motywacyjne i rozwojowe, które zatrzymają na dłużej w organizacji pracowników pokolenia Yi Z. Organizacje będą też stawiać na zarządzanie wiedzą i angażowanie pracowników poprzez e-learning i grywalizację.
 • 25.10.2016 Katowice Kongres eHandlu 2016 dniu 25 października 2016 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się V Kongres eHandlu. Kongres eHandlu.to największe wydarzenie konferencyjne w Polsce w obszarze e-commerce - ponad 500 Uczestników, 24 prelegentów i ponad 2000 m2 powierzchni networkingowej. Odbędzie się w dniu 25 października w MCK Katowice. Celem kongresu eHandlu.jest zorganizowanie spotkania specjalistów e-commerce, którzy dzieląc się swoją wiedzą będą mogli się wzajemnie inspirować i szerzyć dobre praktyki.
 • 10-12.10.2016 Katowice Europejski Kongres MŚP 2016 Trzy dni inspiracji dla innowacji - to hasło tegorocznego, VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EKMŚP), który odbędzie się w dniach 10-12 października w Katowicach. Wraz z początkiem lipca ogłoszono program imprezy oraz otwarto możliwość rejestracji dla uczestników. Innowacje to – zdaniem organizatorów wydarzenia – najważniejsze wyzwanie 2016 r. dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Wśród najważniejszych tematów tegorocznej edycji obok innowacji będą: współpraca międzynarodowa, kapitał dla rozwoju, prawo, edukacja sukcesu oraz współpraca biznesu z samorządem i nauką.
 • 10-11.10.2016 Katowice Konferencja Wiedza i technologie informacyjne w kreowaniu przedsiębiorczości 2016 Celem konferencji WTIKP jest wymiana poglądów oraz wyników badań naukowych z obszaru zastosowań wiedzy i technologii informacyjnych w zarządzaniu. W tematyce konferencji zwrócono uwagę na wspomaganie przedsiębiorczości i kreatywności przy pomocy współczesnych rozwiązań ICT.
 • 6.10.2016 Katowice Konferencja Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej? 2016 Uniwersytet Śląski oraz Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zapraszają do udziału w konferencji pt. „Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?”, która odbędzie się 6 października 2016 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Bankowa 11a, Katowice). Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi należy do najważniejszych zadań w zarządzaniu organizacjami. Współcześnie prawie wszystkie organizacje zmagają się z narastającą konkurencją na różnych polach.
 • 28-29.09.2016 Katowice Konferencja miXerHR 2016 zapraszamy Państwa na kolejną edycję konferencji MIXER HR 2016. Jak co roku, poza integracją środowiska branżowego, naszym celem będzie prezentacja najlepszych praktyk zarządzania i perspektyw rozwoju HR w Polsce. W postindustrialnej scenerii budynku dawnej Kopalni Węgla Kamiennego będziemy wydobywać najbardziej użyteczne rozwiązania HR, przekażemy wiedzę popartą wyłącznie doświadczeniem. Oryginalny w formie MIX różnorodności tematów i treści gwarantuje jak zawsze, bardzo intensywną pracę wszystkim uczestnikom wydarzenia. 28-29 września 2016 to termin, który trzeba koniecznie zarezerwować w kalendarzu, bo tu będzie się działo!
 • 24-25.09.2016 Katowice Konferencja Joomla Day 2016 Konferencja JoomlaDay Polska to doroczne spotkanie użytkowników Joomla - rewelacyjnego programu do tworzenia i publikowania dynamicznych serwisów internetowych. Na JoomlaDay spotykają się przedsiębiorcy, projektanci, programiści, twórcy rozwiązań dla Joomla oraz administratorzy i zwykli użytkownicy - po prostu wszyscy zainteresowani Joomla.
 • 19-21.09.2016 Katowice Kongres Rewitalizacji Miast 2016 IV Kongres Rewitalizacji Miast kontynuuje rozpoczętą w 2010 roku tradycję spotykania się co dwa lata środowiska zainteresowanego procesami rewitalizacji – samorządowców, naukowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, ekspertów oraz polityków. Tym razem mamy zaszczyt zaprosić Państwa w dniach 19-21 września do Starej Kopalni w Wałbrzychu, gdzie w odnowionych, postindustrialnych wnętrzach chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany rewitalizacyjnej wiedzy i doświadczeń. Podczas Kongresu zainaugurowana zostanie również działalność Obserwatorium Polityki Miejskiej – nowej inicjatywy IRM, mającej na celu wsparcie polskich samorządowców i władz centralnych we wdrażaniu Krajowej Polityki Miejskiej 2023, w oparciu o rzetelną wiedzę na temat rozwoju polskich miast.
 • 13.09.2016 Katowice Konferencja Akademia wspierania rozwoju MSP 2016 Konferencja Akademia wspierania rozwoju MSP 2016. Wszystko o dostępnym finansowaniu i usługach doradczych dla małych i średnich firm pod jednym dachem. Dlatego zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Akademii wspierania rozwoju MSP.  Wraz z naszymi parterami - Deutsche Bank Polska, PWB i Narodowym Centrum Badań i Rozwoju,znakomicie ocenianymi prelegentami dotychczas organizowanych przez Puls Biznesu szkoleń, przedstawimy najbardziej kompleksowy pakiet instrumentów, jakimi mogą Państwo finansować bezpośrednio lub pośrednio rozwój swoich firm.
 • 9.09.2016 Katowice Konferencja BBQ4.IT 2016 Celem konferencji IT jest szerzenie dobrych praktyk, wymiana wiedzy i doświadczeń. Stawiamy na jakość wystąpień, wiedzę i merytorykę prelekcji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. BBQ4.IT:     Wymiana wiedzy     Doświadczeni prelegenci     Świetna atmosfera
 • 28-29.06.2016 Katowice ABSL conference 2016 Association of Business Service Leaders rokrocznie gromadzi przedstawicieli branży, tworząc wyjątkową platformę networkingową dla wymiany wiedzy i doświadczeń sektora usług dla biznesu. Polscy i globalni managerowie wysokiego szczebla, wraz z przedstawicielami rządu i samorządów, w tym roku spotkają się, by nawiązać dyskusję wokół zagadnień związanych ze zmianą - w samym sektorze, jak i otoczeniu makroekonomicznym. Lokalizacją 7. edycji prestiżowego wydarzenia staną się Katowice. Konferencja ABSL, wraz z towarzyszącymi jej wydarzeniami w postaci sesji plenarnych, będzie dobrą okazją do poznania miasta coraz chętniej wybieranego przez inwestorów. Przygotowywane przez ekspertów ABSL raporty rokrocznie wykazują, że centra usług dla biznesu zlokalizowane w Aglomeracji Katowickiej systematycznie zwiększają zatrudnienie, charakteryzując się zróżnicowaną strukturą branżową firm, dla których realizują procesy biznesowe. Rozwój Katowic, z miasta kojarzonego w przeszłości niemal wyłącznie z przemysłem, w jeden z najważniejszych ośrodków usług biznesowych w kraju, stanie się klamrą łączącą  czerwcowe rozmowy o transformacji i pozytywnych przemianach.
 • 25.06 .2016 Katowice Konferencja Quality Excites 2016 W sobotę, 25 czerwca 2016 roku, tradycyjnie w Gliwicach odbędzie się 5. edycja ogólnopolskiej konferencji dotyczącej jakości tworzonego oprogramowania Quality Excites. W programie wydarzenia znajduje się aż 20 wykładów, 7 warsztatów oraz 3 panele dyskusyjne.
 • 16.06.2016 Katowice Konferencja Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych 2016 Zakres tematyczny Konferencji Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych: Zarządzanie bezpieczeństwem informacji; Jak zapewnić bezpieczeństwo danych w usługach w chmurze? Systemy audytu bezpieczeństwa (skanery), systemy kontroli włamań. Oprogramowanie i urządzenia szyfrujące
 • 9-10.06.2016 Katowice Konferencja Trendownia 2016 O wynikach działań naszych firm decyduje dzisiaj umiejętność dotarcia do ważnych z punktu widzenia firmy informacji oraz szybkość ich wykorzystania. Choć może się wydawać że internet ułatwia nam to zadanie, w praktyce bardzo często bywa inaczej. Nadmiar informacji oraz chroniczny brak czasu, odsuwa w bliżej nieokreśloną przyszłość poszukiwania i selekcję wiedzy, która już jutro może stanowić o naszym istnieniu. Nie mogąc do wszystkiego dotrzeć samodzielnie, korzystaj z wiedzy innych, którą zdobędziesz w czasie dwudniowej konferencji. Znajdź czas aby przyjechać na Trendownię gdzie wspólnie z innymi praktykami z dziedziny logistyki i produkcji, będziesz mógł poznać aktualne trendy, które stanowią cenną pomoc dla Twojej organizacji. Dzisiaj, kiedy zaawansowane technologie wpływają na silną reorganizację łańcuchów dostaw oraz definicję tego czym jest sam produkt, trendy w sieciach dostaw oraz w produkcji wymagają naszej olbrzymiej uwagi i staranności poznawczej. Musimy zdążyć rozpoznać te właściwe i dopasować się do nich. Poznajmy i zadecydujmy sami, które z rynkowych tendencji są naprawdę ważne dla naszych firm.
 • 25.05.2016 Katowice Konferencja Festiwal SEO 2016 Katowice Konferencja Festiwal SEO odbędzie się 25 maja 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To spotkanie, podczas którego zobaczysz interesujące case study, wysłuchasz co nowego pojawiło się w marketingu z wykorzystaniem wyszukiwarek oraz spotkasz kilkaset osób, tak samo jak ty zainteresowanych tym tematem.
 • 18-20.05.2016 Katowice Europejski Kongres Gospodarczy 2016 VIII Europejski Kongres Gospodarczy przez trzy dni (18-20 maja 2016 r.) skupiał uwagę środowisk gospodarczych w Polsce i Europie. W największym i najważniejszym spotkaniu biznesowym w Europie Centralnej wzięło udział 7500 uczestników, 700 panelistów, 550 przedstawicieli mediów. Wydarzenie zainaugurował prezydent RP Bronisław Komorowski, a uczestniczyli w nim m.in. komisarze UE, ministrowie krajów Europy, Azji i Afryki, liczni przedstawiciele biznesu i środowisk eksperckich.
 • 21.05.2016 Katowice Konferencja Biznes do potęgi 2016 Ogólnopolski MasterMind “Biznes do potęgi” to spotkanie dla przedsiębiorców, osób działających w biznesie sieciowym, dla liderów z pasją, którzy kochają to, co robią i chcą się rozwijać. MasterMind to wyjątkowe spotkanie – inne od większości konferencji, podczas których słuchacze mają jedynie możliwość posłuchania wykładu prelegentów. MasterMind jest inny. To konferencja warsztatowa, podczas której uczestnicy będą zebrani w specjalnych grupach, które nazywamy MasterMindami i wspólnie rozwiązywać problemy warsztatowe i uczyć się poprzez doświadczenie. Zaletą tego typu podejścia jest możliwość natychmiastowego przełożenia wiedzy na umiejętności i odbicia tego, co mówi prelegent w realnej rzeczywistości.
 • 12.05.2016 Katowice Konferencja PROCON Manufacturing 2016. Konferencja zakupowa dla przedsiębiorstw produkcyjnych Eksperci będą dzielić się również wiedzą na temat najbardziej efektywnych sposobów zakupu surowców i zaprezentują konkretne przykłady zastosowań poszczególnych mechanizmów biznesowych. Będzie mowa również o narzędziach IT, które usprawniają procesy zakupowe. Nie bez powodu na miejsce konferencji wybraliśmy Katowice, które są największym ośrodkiem przemysłowym w Polsce.
 • 27.04.2016 II Konferencja Key-Words – Konferencja  Marketingowa dla Przedsiębiorców 2016 Katowice To już druga edycja Konferencji Key-Words – Konferencji Marketingowa dla Przedsiębiorców, która jest spotkaniem specjalistów w dziedzinie marketingu (internetowego i tradycyjnego) z przedsiębiorcami, menadżerami zarządzającymi działami marketingu, osobami, które aktywnie planują działania marketingowe w firmach. Jej nadrzędnym celem jest informowanie oraz dyskutowanie o najnowszych trendach i efektywnych rozwiązaniach w zakresie marketingu oraz e-marketingu. Udział w konferencji pozwala na pozyskanie dawki wiedzy, możliwej do natychmiastowego wykorzystania w bieżących działaniach reklamowych. Jednocześnie to doskonała okazja do nawiązania nowych, cennych kontaktów biznesowych.

 • 23.04.2016 Katowice Konferencja InfoMEET Katowice 2016 Konferencja InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia.
 • 7-8.04.2016 Katowice Kongres Managera – budowanie wygrywających strategii 2016 Kongres Managera ma na celu zgromadzenie managerów zarządzających firmami w różnych branżach (bankowość, administracja publiczna, reklama, produkcja, retail) i ukazanie jak ważne jest budowanie wygrywających strategii w organizacji. Interesujące wystąpienia i ciekawe studia przypadków przedstawią eksperci, którzy odnieśli spektakularne sukcesy w tej dziedzinie.
 • 29.01.2016 Katowice Konferencja Mistrzostwo osobiste w życiu i biznesie 2016 Mistrzostwo osobiste, choć brzmi poważnie i wzniośle, tak naprawdę dotyczy naszego życia codziennego. To stawianie czoła zwykłym wyzwaniom, które dla wielu z nas mają niezwykły wymiar! Realizacja codziennych planów oraz założeń w natłoku dnia stanowi czasem wyzwanie porównywalne ze zdobyciem Mount Everestu, dlatego nie powinniśmy umniejszać swoim działaniom. W zmian za to skup się na ich realizacji i czerpaniu z niej satysfakcji. Wykonywanie małych kroków na drodze życia może zaprowadzić nas we wspaniałe miejsca, o czym dobrze wiedzą prelegenci naszej konferencji „Mistrzostwo osobiste w życiu i biznesie”. Spotkaj się z osobami pełnym pasji, zarażającymi swoim podejściem do świata oraz inspirującymi słuchaczy do podążania własną drogą. Wysłuchaj ich i rozpocznij podróż ku osobistemu szczęściu!

 

Konferencje Katowice 2015

Wybrane konferencje w Katowicach w 2015 roku.

 • 9.12.2015 Katowice Kongres Młodych Liderów Przedsiębiorczości 2015 Celem kongresu Młodych Liderów Przedsiębiorczości jest stworzenie forum wymiany myśli i poglądów dla młodych kreatywnych przedsiębiorców oraz środowiska praktyki gospodarczej i społeczności lokalnej. Kongres umożliwi podzielenie się dobrymi praktykami i doświadczeniami z zakresu budowania, zarządzania i rozwoju działalności gospodarczej oraz promocję postaw proprzedsiębiorczych. W ramach kongresu przewidziano prelekcje praktyków, studia przypadków, warsztaty tematyczne, networking oraz panel dyskusyjny. Podczas Kongresu zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia w ramach Akademii Młodych Liderów Przedsiębiorczości.
 • 21.11.2015 Katowice Konferencja WUD Silesia 2015  w Katowicach odbędzie się VI edycja konferencji World Usability Day Silesia. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie „innowacja”. Wśród zaproszonych gości znajdą się zarówno światowi eksperci zajmujący się tematyką UX, jak i lokalni innowatorzy, których pomysły i projekty mogą naprawdę zaskoczyć. W popołudniowym bloku wykładów wystąpi m.in. Michał Budryk, który podczas swojego wykładu poruszy temat oszczędnej innowacji i zmian w globalnym biznesie.
 • 17.11.2015 Katowice Konferencja bloSilesia 2015 Motywem przewodnim 6 edycji naszego spotkania blogerów będzie wideo, a dokładniej “Od zera do vlogera – wideo w arsenale twórcy internetowego”. Podczas prelekcji dowiecie się jakie nowe możliwości daje format wideo i w jaki sposób może on urozmaicić treść bloga. A od kogo się tego dowiecie na razie zostanie tajemnicą, powiemy tylko, że będzie światowo, merytorycznie i sentymentalnie
 • 5.11.2015 Katowice Perspektywy HR 2016 Katowice Perspektywy HR to cykl otwartych konferencji biznesowych przygotowanych przez Wydawnictwo Wolters Kluwer. Omawiane tematy będą dotyczyć  sukcesów, wyzwań i prezentacji dobrych praktyk organizacji działających w zmiennym otoczeniu biznesowym w takich obszarach jak: zarządzanie personelem, rekrutacja talentów do organizacji, trendy na rynku pracy, nowoczesne narzędzia wykorzystywane w HR, wyzwania w obszarze rozwoju i skuteczności firm oraz z możliwościami stojącymi przed osobami planującymi swoją ścieżkę kariery.
 • 12-14.10.2015 Katowice  Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2015 Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.
 • 16.06.2015 Katowice Konferencja Biznesowa TechMine Katowice 2015 Podczas konferencji Biznesowej TechMachine poruszymy zagadnienia od miękkich związanych z zarządzaniem ludźmi czy aspektów kultury organizacyjnej, otwarcia na innowacyjność wewnątrz organizacji i na zewnątrz. Przez metodologie optymalizacji procesowych jak lean management, wdrażanie nowych modeli biznesowych czy skalowanie działalności. Po zagadnienia związane ze strategiami kapitałowymi, finansami w spółkach kapitałowych czy technologicznego wspierania działalności operacyjnej przedsiębiorstw.
 • 29.05.2015 Katowice Konferencja Festiwal SEO 2015 Katowice Konferencja Festiwal SEO odbędzie się 29 maja 2015 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To spotkanie, podczas którego zobaczysz interesujące case study, wysłuchasz co nowego pojawiło się w marketingu z wykorzystaniem wyszukiwarek oraz spotkasz kilkaset osób, tak samo jak ty zainteresowanych tym tematem. W tym roku trzecia edycja Festiwalu SEO będzie miała miejsce w nowoczesnym kompleksie kongresowym znajdującym się obok Spodka. Z roku na rok przyjeżdża co raz więcej osób, a ten nowo wybudowany obiekt pozwoli wszystkim skorzystać z programu w komfortowych warunkach.
 • 21.05.2015 Katowice Konferencja Narzędziownia HR 2015 Konferencja Narzędziownia HR jest odpowiedzią na potrzebę poznania aktualnych trendów, sprawdzonych rozwiązań i wdrożeń oraz niezbędnych narzędzi dla działów HR, zarówno z małych, średnich, jak i dużych firm. Spotkanie podzielone jest na 2 części. Podczas pierwszej wszyscy uczestnicy wezmą udział w prelekcjach uznanych w środowisku HR ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań, aktualnych trendów dla HR. Po lunchu uczestnicy konferencji będą brali udział w wybranych przez siebie prelekcjach spośród 3 zaproponowanych ścieżek: Rekrutacja i Talenty, HR i Biznes, Rozwój i Motywacja.

 

Konferencje Katowice 2014

Wybrane konferencje w Katowicach w 2014 roku.

 • 19.09.2014 Katowice Kongres Ludzi Marketingu 2014     Marketing w koncepcji Sustainbility – bariery i perspektywy rozwoju     Apolonia" z ogonkiem – o tym jak powstała polska czcionka narodowa i jak się spisuje. Co widzimy, gdy czytamy i jaką rolę odgrywa litera w reklamie od 2000 lat     7 dróg do autentyczności, czyli jak zmieniła się komunikacja i oczekiwania konsumentów     Zwyczaje zakupowe Polaków – które działania promocyjne są bardziej skuteczne, a które mniej?
 • 13.06.2014 Katowice Śląski Kongres Marketingu Internetowego 2014 Udział w Kongresie daje możliwości zgłębienia praktycznej wiedzy oraz jest doskonałą okazją do spotkania się w gronie specjalistów marketingu internetowego. To wyjątkowy dzień w roku, w którym każdy uczestnik kongresu może przedyskutować nurtujące go problemy oraz skonsultować najlepsze rozwiązania. To również sposobność do nawiązania nowych kontaktów i relacji zawodowych.
 • 30.05.2014 Katowice Konferencja Festiwal SEO 2014 Katowice Konferencja Festiwal SEO to największe w kraju spotkanie specjalistów SEO, na które składają się prezentacje oglądane na wielkim ekranie oraz nawiązanie kontaktów w branży i wymiana własnych doświadczeń. W programie usłyszymy parę słów o analizie konkurencji i jak dane konkurencji użyć w planowaniu swojego projektu SEO.Będzie o audytach linków, o działaniach SEO prowadzonych dla witryn o zasięgu globalnym, a w szczególności o tym, co można zdziałać samą optymalizacją wewnętrzną serwisu internetowego, jak obsługiwać wiele języków i rynków w sposób przyjazny dla wyszukiwarek.
Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.