Konferencje Katowice

 

Konferencje Katowice 2017

 • 9.12.2017 Konferencja WUD Silesia 2017 Katowice W tym roku WUD Silesia zaprasza na granice systemów. Dołączcie do interdyscyplinarnej dyskusji na temat projektowania i roli projektantów we współczesnym świecie.

 • 18-20.10.2017    VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2017 Katowice Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

 • 14.10.2017 Konferencja InfoMEET Katowice 2017 InfoMEET to miejsce spotkań specjalistów, liderów branży oraz osób zainteresowanych światem IT.
 • 28-29.09.2017 IV Europejski Kongres Lean Manufacturing 2017 Katowice Konferencja lean ma na celu zgromadzenie osób związanych ze szczupłym zarządzaniem w różnych dziedzinach i na różnych poziomach zaawansowania.

 • 26.09.2017 Konferencja Production Manager Meetings 2017 Katowice Na najbliższej edycji konferencji z cyklu Production Manager Meetings podamy przykłady jednoczesnego wprowadzania transformacji Lean oraz Industry 4.0. Porozmawiamy o tym, jak powinna wyglądać modelowa polityka lojalnościowa, czyli gospodarowanie kadrami, ich motywowanie i pozyskiwanie.

 • 7.06.2017 Kongres Bohaterów Sprzedaży 2017 Katowice Kongres Bohaterów Sprzedaży to wyjątkowy dzień dla praktyków, którzy na co dzień realizują indywidualne i zespołowe wyzwania sprzedażowe. Jest to pierwsza Konferencja promująca uczciwość w zarządzaniu sprzedażą w oparciu o doświadczenia autentycznych Bohaterów Sprzedaży z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych.

 • 06.06.2017 IV Konferencja IT Professional Open Day 2017 Katowice  IT Professional Open Day to wyjątkowa, hybrydowa wersja spotkania IT. Podczas sesji Know How odbędą się prelekcje prowadzone przez najwybitniejszych specjalistów w kraju.

 • 25.05.2017 Konferencja dla biznesu Polska Regionalna Gospodarka Cyfrowa 2017 Katowice Dla każdej firmy z Katowic oraz okolicznych miast i gmin, która chce się dowiedzieć jak wykorzystać Internet aby zdobyć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Jak skutecznie i niedrogo rozwinąć firmę w sieci?

 • 25.05.2017 I Śląska Konferencja Droga do turkusowego zarządzania 2017 Katowice Serdecznie zapraszamy szczególnie przedstawicieli Firm produkcyjnych, usługowych i handlowych różnych branż, a także Urzędów oraz Instytucji. Konferencja poświęcona jest ewolucyjnym i nowoczesnym zmianom jakie zachodzą w zarządzaniu.

 • 23.05.2017 Kongres Dyrektor Finansowy Roku 2017 Katowice Po raz trzynasty zapraszamy do rywalizacji o prestiżowy tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Celem nagród jest wyróżnianie i promowanie managerów zarządzających finansami przedsiębiorstw, szczególnie tych, których cechuje profesjonalizmem, etyka i skuteczność w działaniu. Kapituła nagrodzi osoby, które stają się biznesowymi wizjonerami budującymi wartość firmy.

 • 20.05.2017 Konferencja InfoMEET Katowice 2017 InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia.

 • 19.05.2017 Konferencja Festiwal SEO 2017 Katowice Festiwal SEO odbędzie się 19 maja 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największe spotkanie w branży SEO, na którym przedstawiane są interesujące case study, poruszane są nowości w marketingu wyszukiwarek oraz spotkasz tu kilkaset osób, które także interesują się tym tematem.
 • 11-12.05.2017 Katowice Konferencja European Start-up Days 2017 Konferencja European Start-up Days 2017 to impreza towarzysząca – VIII Europejski Kongres Gospodarczy. Inicjatywa, która zintegruje młodych innowacyjnych przedsiębiorców ze znakomitymi ekspertami, odnoszącymi sukcesy biznesmenami, prezesami przedsiębiorstw, ludzi z pasją i innowacyjnym podejściem do prowadzenia biznesu. Inicjatywa, która zintegruje młodych innowacyjnych przedsiębiorców ze znakomitymi ekspertami, odnoszącymi sukcesy biznesmenami, prezesami przedsiębiorstw, ludzi z pasją i innowacyjnym podejściem do prowadzenia biznesu.
 • 10-12.05.2017 Katowice Europejski Kongres Gospodarczy 2017 W dniach 10-12 maja 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się IX Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress - EEC). Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach od 2009 roku gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów czołowych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata.
 • 27-28.04.2017 Katowice Kongres Managera 2017 Kongres Managera ma na celu zgromadzenie managerów zarządzających firmami w różnych branżach (bankowość, administracja publiczna, reklama, produkcja,retail) i ukazanie jak ważne jest budowanie wygrywających strategiiw organizacji. Interesujące wystąpienia i ciekawe studia przypadków przedstawią eksperci, którzy odnieśli spektakularne sukcesy w tej dziedzinie. To już kolejna edycja Kongresu Managera . Pierwsza edycja Kongresu Managera „ Change Management – jak efektywnie wprowadzać zmiany i nimi zarządzać?” okazała się sukcesem. Zadecydował o tym przede wszystkim bardzo wysoki poziom merytoryczny programu, ciekawe osobowości na scenie oraz uczestnicy – managerowie największych i najważniejszych firm w Polsce. Ten właśnie sukces przyczynił się do zorganizowania kolejnej edycji Kongresu Managera, której tematem przewodnim będzie budowanie wygrywających strategii. Z pewnością nie może Cię na nim zabraknąć!
 • 27.04.2017 Konferencja Jak wygrywać dzięki innowacji? 2017 Katowice Misją „Harvard Business Review Polska” jest dostarczanie firmom wiedzy i praktycznych narzędzi biznesowych na najwyższym, światowym poziomie. Z dawką najbardziej aktualnych inspiracji, chcemy docierać do wszystkich polskich przedsiębiorstw – w miejscach ich funkcjonowania, tworząc jednocześnie przestrzeń do wartościowego networkingu.

 • 25.04.2017 Konferencja Wyzwania HR w Katowicach 2017 Obierz kurs na nowe Wyzwania 40. jubileuszowa konferencja z cyklu Wyzwania HR już niebawem w Katowicach! Jak skutecznie budować silną pozycję w organizacji poprzez rozwój kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych w działach HR? Jak budować markę HR-owca jako partnera znającego swoją wartość? Czy można w prosty sposób zaimplementować marketingowe narzędzia do działań employer brandingowych czy rekrutacyjnych i sprawić, aby to miejsce pracy stało się produktem? Jak z sukcesem przejść drogę od wakatu do talentu i zaprojektować idealny rekrutacyjny proces?   Czy nowe technologie zmienią oblicze human resources i środowiska pracy? A może to już się dzieje?

 • 11.04.2017 Katowice Konferencja Bezpieczna Sprzedaż 2017 Sprzedaż to najważniejsza kompetencja - dzięki doskonaleniu tej umiejętności tworzymy rewelacyjne zespoły, świetne firmy, fenomenalne wartości, które zmieniają świat. Wśród wielu spotkań, szkoleń i konferencji mówiących o technikach sprzedaży, o marketingu, zoptymalizowaniu procesu sprzedaży - przedstawiamy produkt, który daje jeszcze większą wartość związaną ze sprzedażą - jej najważniejszy aspekt "BEZPIECZEŃSTWO". Zaprosiliśmy do współtworzenia tego wydarzenia kolekcjonerów marzeń, którzy zmieniają świat. Przedsiębiorcy, menadżerowie do których skierowana jest konferencja dostaną bardzo praktyczną wiedzę jak sprawić, aby to co robią zawsze zostało spieniężone, jak w całym swym wciąż powtarzalnym procesie sprzedaży zadbać o bezpieczeństwo dla firmy i to bez względu na jej wielkość.
 • 17.03.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Katowice W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 16.03.2017 Katowice Konferencja Fair HR Dobre praktyki współpracy i zatrudniania 2017 Podobnie w branży HR – my również chcemy grać fair - Fair HR. Choć różne mamy doświadczenie, spojrzenie na świat, strategie i rozwiązania, które proponujemy naszym klientom. A nasza orientacja na działania biznesowe coraz częściej jest skupiona na optymalizalizacji kosztów zatrudnienia i zwiększaniu efektywności pracy. Łączy nas jeden cel: dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najlepszych praktyk w obszarze zarządzania ludźmi. Chcemy promować dobre praktyki współpracy i zatrudniania, budować etyczne środowisko pracy. Pokazać prawdziwą wartość HR i stworzyć wyjątkową markę, która będzie inspiracją do zmiany na lepsze.
 • 16-17.03.2017 Konferencja Food Show 2017 Katowice Rynek jest w fazie zmian, przeobrażeń i fermentu. Dlatego warto dowiedzieć się, jakie trendy wkrótce pojawią się na rynku oraz poszukać partnerów do wspólnych, przyszłych projektów. Food Show to doskonałe miejsce na tego rodzaju wymianę wiedzy, pomysłów i kontaktów. W tym samym dniu największe firmy spożywcze i dostawcy dla branży detalicznej i gastronomicznej zaprezentują swoje produkty oraz usługi w designerskiej oprawie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

 • 9.03.2017 III Śląska Konferencja Interim Management 2017 Katowice Wśród zaproszonych prelegentów wystąpią eksperci z następujących obszarów: interim management, mentoring, coaching, doradztwo finansowe, pozyskiwanie środków na inwestycje, ograniczanie kosztów mediów.

 • 21.02.2017 Konferencja Rozliczenia w firmie. Zarządzanie dokumentacją i zmiany w podatkach 2017 Katowice Redakcja miesięcznika My Company Polska zaprasza do udziału w drugiej edycji cyklu konferencji „Rozliczenia w firmie. Zarządzanie dokumentacją i zmiany w podatkach.”.

 • 16-17.02.2017 Katowice Konferencja Property Forum Katowice 2017 Odświeżona formuła, więcej sesji, nowe tematy – taka będzie piąta edycja regionalnej konferencji Property Forum Katowice 2017 – spotkania właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Konferencja będzie częścią wydarzenia 4 Design Days – święta architektury, nieruchomości i wzornictwa, zaplanowanego w dniach 16-19 lutego w MCK w Katowicach. Property Forum Katowice to dyskusje o centrach handlowych i nowoczesnych formatach handlowych w regionie; biurach –inwestorach, nowych projektach i kadrach; rynku spotkań biznesowych, turystyce wypoczynkowej oraz inwestycjach hotelowych, a także nowych możliwościach rozwoju dla branży magazynowej i logistycznej w tej części Polski. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi raportami dotyczącymi sektora nieruchomości w regionie, a także prezentacjami realizowanych i planowanych projektów komercyjnych.
 • 27.01.2017 Katowice Konferencja Górski Efekt Toastmasters 2017 Szczyty Rozwoju Osobistego na Konferencji Efekt Toastmasters w Bielsku-Białej w dniach 27-29 Stycznia 2017. Konferencja Efekt Toastmasters odbywa się dwukrotnie w roku. Towarzyszy Mistrzostwom Polski w Przemówieniach i ma charakter integracyjno-biznesowy. Jest to zjazd członków klubów Toastmasters International oraz ich przyjaciół zarówno z polski jak i zagranicy. Podczas Konferencji Górski Efekt Toastmasters najbardziej wytrawni Mówcy zaprezentują swoje umiejętności w wyścigu po Koronę najlepszego Mówcy Humorystycznego w Polsce na Mistrzostwach Polski w Przemówieniach Humorystycznych w piątek, a w sobotę i niedzielę czeka nas niezapomniana konferencja. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się na uroczystej Gali Dinner, więc poza praktycznymi ciepłymi skarpetami nie zapomnij spakować także szykowny strój na wieczór.

 

Ponad 100 konferencji w Katowicach i na Śląsku. Zobacz wybrane  kolejnych latach. Ponad 100 konferencji w Katowicach i na Śląsku. Zobacz wybrane  kolejnych latach. Konferencje w Katowicach wpisały się w stały trend, zauważalny w polskiej branży promowania i dystrybucji wiedzy z różnych obszarów biznesowych. Konferencje są coraz popularniejsze, zyskują coraz wyższą rangę i gromadzą coraz więcej uczestników. Niektóre z nich stanowią edycje konferencji organizowanych cyklicznie. Dodatkowo kalendarz tego typu wydarzeń wzbogacają imprezy związane z nowymi trendami czy technologiami.

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.