Konferencje Łódź

 

Konferencje Łódź 2017

 • 22-23.11.2017 Konferencja Łódzkie Dni Informatyki 2017 Łódź Łódzkie Dni Informatyki to największa tego typu inicjatywa w Łodzi, której organizatorami są Politechnika Łódzka, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki.

 • 9.11.2017 Konferencja 4Developers Łódź 2017 4Developers to największy Festiwal Technologiczny w Polsce, spotkanie całej polskiej społeczności IT.  Wydarzenie co roku gromadzi setki uczestników: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów i studentów związanych z IT. Skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą technologiczną, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

 • 6.11.2017 IV Kongres Rozwoju Transportu 2017 Łódź Kongres Rozwoju Transportu to jedno z największych niezależnych wydarzeń związanych z sektorem transportowym. Gromadzi przedstawicieli władzy centralnej, największe firmy branżowe oraz liczne grono ekspertów i obserwatorów rynku.

 • 28.10.2017 Konferencja DREAM – Droga Realizacji Marzeń 2017 Łódź Dzięki konferencji staniesz się ekspertem ds. własnego biznesu. Zdobędziesz wiedzę, odnajdziesz w sobie siłę i motywację do walki o marzenia.

 • 24.10.2017 Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie Łódź 2017 Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wieloletnie doświadczenie w propagowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych pozwala nam stworzyć wydarzenie łączące potrzeby ich dostawców i odbiorców.

 • 21.10.2017 Konferencja Mobilization 7 2017 Łódź Mobilization is a conference dedicated to mobile technologies. The main scope is development of mobile solutions aimed at smartphones and tablets, with particular interest in Android, iOS and HTML5.

 • 17.10.2017 Konferencja Filmteractive 2017Content of the Future Łódź lmteractive Festival to wydarzenie, które na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o komunikacji marketingowej.

 • 12.10.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Łódź W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 7-8.10.2017 5. Konferencja MeetBlogIn 2017 Łódź W dniach 7-8/10/2017 odbędzie się już piąta edycja MeetBlogIn, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich w ramach Festiwalu. Inicjatorem, pomysłodawcą oraz głównym organizatorem wydarzenia jest Ula Michalak, stylistka i autorka bloga interiorsdesignblog.com. Jak co roku, spodziewamy się ogromnego zainteresowania ze strony blogerów, ale i partnerów. W wydarzeniu weźmie udział około 40 najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski. Dodatkowo, większość spotkań będzie otwarta dla publiczności festiwalowej.

 • 3-8.10.2017 11. Łódź Design Festival 2017 Łódź 11. edycja Łódź Design Festival odbędzie się w dniach 3-8 października a jej hasłem przewodnim jest OD.NOWA. Poprzez wystawy, wykłady, panele dyskusyjne będziemy zastanawiać się nad współczesnym wzornictwem, nad projektowaniem na nowo i od nowa.

 • 2.09.2017 Konferencja Dream – Droga do Realizacji Marzeń 2017 Łódź Jeśli nie boisz się zmian, chcesz pomysły przekuwać w czyny, osiągnąć upragniony sukces i spełnienie zawodowe, koniecznie przyjdź na naszą konferencję. W czasie jej trwania będziemy wzmacniać 4 filary prowadzenia Twojej firmy:

 • 14.06.2017 Konferencja  Mateusz Grzesiak Social Media Personal Brand 2017 Łódź Dzięki konferencji Mateusz Grzesiak Social Media Personal Brand unikniesz podstawowych błędów takich jak: wybór dyskwalifikujących Cię zdjęć – które Tobie mogą wydawać się OK, słaby copywriting – czyli teksty i wpisy, które odrzucają, brak nowych followersów (osób, które angażują się w Twój profil społecznościowy), nieadekwatni followersi, brak zainteresowania profilem. marka, która nie jest aktywna w aplikacji ,

 • 12.06.2017 Konferencja ABSL Talks 2017 Łódź Think ahead with people like you Conference with the brightest speakers ABSL Talks is an event for those seeking inspiration and development. As a unique platform to exchange experience, it aims for attendees who are not afraid of crossing the beaten paths in action and achieving their goals. Brisk formula bases on creative events, which gives the opportunity to meet exciting guests of different backgrounds and explore their unconventional way of thinking.

 • 10.06.2017 Konferencja Meetnight 2017  Łódź Zapraszamy na łódzki Meetnight – darmową nocną konferencję IT połączoną z giełdą pracy!

 • 3.06.2017 Konferencja Startup Days 2017 Łódź Konferencja Startup Days to miejsce, gdzie każdy pomysłodawca będzie mógł przepracować swój projekt biznesowy pod okiem mentorów- znanych łódzkich przedsiębiorców, którzy z sukcesem rozwijają przedsięwzięcia biznesowe oraz specjalistów z branży startupowej.

 • 3.06.2017 Łódź Konferencja Konferencja IT MeetNight 2017 Zapraszamy na łódzki Meetnight – darmową nocną konferencję IT połączoną z giełdą pracy! Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa. Znosimy granice pomiędzy rozrywką a karierą, pracownikami a pracodawcami, startupami a wielkimi firmami, a przede wszystkim… pomiędzy dniem a nocą Emotikon wink. Meetnight rozpoczyna się o 16:00 (stąd nazwa!) i oficjalnie trwa do 22:00, ale tak naprawdę dopiero wtedy czekają na Was najważniejsze atrakcje – hackathon, wykłady i warsztaty, wirtualny turniej piłki nożnej, job dates, afterparty z DJ-em oraz wiele innych niespodzianek!
 • 2.06.2017 Kongres Praktycznej Edukacji Biznesowej 2017 Łódź NETWORKING poznasz swoich przyszłych klientów oraz nowych partnerów biznesowych, ZDOBĘDZIESZ praktyczną wiedzę od ekspertów, która przyczyni się do poprawy wyników w Twojej firmie, ROZWINIESZ umiejętności przedsiębiorcy, który niczym orzeł dostrzega okazje i wie jak je upolować, DOSTANIESZ konkretne narzędzia planowania strategicznego, podane w postaci instrukcji, które działają natychmiast po wdrożeniu

 • 17-18.05.2017 Łódź Konferencja Naukowa Firmy Rodzinne 2017 Celem konferencji Firmy Rodzinne jest rozwój interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy i wymiany doświadczeń przedstawicieli środowiska naukowego i praktyków życia gospodarczego, a także poszerzanie współpracy tych dwóch obszarów. Formuła konferencji została oparta o integrację osiągnięć środowiska akademickiego z doświadczeniami praktyków gospodarczych zarządzających przedsiębiorstwami rodzinnymi a także konfrontacji doświadczeń polskich z doświadczeniami przedstawicieli z innych krajów. Mamy nadzieję, że Konferencja stanie się również miejscem do nawiązania i wzmocnienia kontaktów ułatwiających podjęcie wspólnych badań naukowych. Prosimy także o powiadomienie swoich współpracowników o naszej inicjatywie. Państwa udział w Konferencji będzie dla nas dużym wyróżnieniem.
 • 17-18.05.2017 Konferencja BioForum 2017 - Central European Forum of Biotechnology Łódź Środkowoeuropejskie Targi Biotechnologii i Biobiznesu – BioForum, to największe wydarzenie biotechnologiczne w Europie Środkowej, organizowane przez naszą firmę.  Głównym celem tej imprezy jest wspieranie rozwoju innowacyjnych małych i średnich firm z sektora life sciences funkcjonujących w Europie Środkowej i Wschodniej (EŚW).  Jest ona organizowana w ścisłej współpracy m.in. z CzechBio i Hungarian Biotech Association oraz Polish Biotech Association – organizacjami skupiającymi firmy biotechnologiczne w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

 • 12-13.05.2017 Konferencja Łódź Agile-Commerce 2017 Podczas konferencji Agile-Commerce podejmiemy próbę połączenia osiągnięć różnych dziedzin nauki i punktów widzenia, które mogą stanowić ważny czynnik wspierający budowanie dorobku naukowego. Problematyka konferencji będzie się koncentrować na innowacyjnych rozwiązaniach techniczno-technologicznych w zakresie komunikacji przedsiębiorstw z klientami w wirtualnej przestrzeni biznesowej.

 • 25.04.2017 Konferencja BiznesUP! Biznes Zaprojektowany 2017 Łódź Design się liczy! Zaprojektuj i sprzedaj. 25 kwietnia mówimy o konkretach: projektanci, producenci, ludzie biznesu i marketingowcy podzielą się wiedzą na temat prowadzenia firmy, projektowania produktów, wdrażania innowacji, kształtowania cen, wyboru właściwych kanałów dystrybucji i miejsc sprzedaży. Planowanie działań promocyjnych na świecie i w mediach nie jest łatwe, ale zamierzone działania szybciej przyniosą zysk, jeśli zostaną oparte na doświadczeniu najlepszych praktyków.

 • 22.04.2017 Konferencja Łódź Get.Net 2017 Łódź Już 22 kwietnia 2017 startuje najbliższa edycja konferencji GET.NET związanej z technologiami .NET i pokrewnymi. Zapraszamy na 2 ścieżki wykładów z wybitnymi specjalistami z Polski i z zagranicy! Na pierwszą edycję szumnie stawili się programiści i praktycy technologii .NET uczestnicząc w wyjątkowych wykładach i warsztatach. I tym razem zapraszamy Was na kolejną edycję do Łodzi – stawiamy na rozwój merytoryczny, rozwój umiejętności praktycznych, no i oczywiście świetną atmosferę i możliwość wymiany doświadczeń!

 • 6-7.04.2017 Konferencja Łódź Jungle Web 2017 Łódź Łódź Jungle Web to dwudniowa konferencja na temat marketingu online, nowych technologii oraz innowacji w biznesie, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM. Każdego roku odwiedza nas ponad 600 osób. Swoje wydarzenie kierujemy do każdego entuzjasty marketingu, studentów i wszystkich, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę w niebanalny sposób. Co roku opieramy swoje działania na najbardziej profesjonalnych standardach dając Wam możliwość bezpłatnego udziału w prelekcjach z najlepszymi w branży. Na przestrzeni lat odwiedzały nas takie osoby jak: Michał Sadowski, Łukasz Jakóbiak, Paweł Tkaczyk, Szymon Kosiński i wiele, wiele innych.

 • 5-6.04.2017 Konferencja Łódź III Ogólnopolska Konferencja Akademia On-line 2017 Jesteśmy przekonani, że spotkanie w Łodzi pozwoli na interesującą wymianę opinii i doświadczeń o dorobku e-learningu, metodyce zdalnego nauczania, tworzeniu zasobów dydaktycznych, technikach motywowania i oceniania studentów, efektywności e-kursów, przygotowaniu dydaktycznym prowadzących zajęcia zdalne, zastosowaniu e-learningu w biznesie, a także umożliwi poszerzenie wiedzy i rozwinięcie kompetencji w wielu obszarach związanych ze zdalnym nauczaniem. Chcemy, aby wydarzenia w ramach Akademii On-line były inspiracją do dalszych działań i rozwoju.

 • 29.03.2017 Konferencja Transport Drogowy w Nowej Gospodarce Cyfrowej 2017 Łódź Podczas spotkania będziemy mówili m.in. o nowych technologiach, integracji istniejących platform oraz odpowiemy na pytanie w jakim kierunku podążają firmy oferujące cyfrowe rozwiązania. Mamy świadomość, że kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem transportowym wymaga obecnie wdrożenia nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych. Menedżerowie i właściciele krajowych i międzynarodowych przewoźników cargo uważnie obserwują rynek dostawców rozwiązań cyfrowych dla transportu, wyszukując i sprawdzając możliwość zastosowania w ich firmie produkty odpowiadające ich wymaganiom.

 • 22-23.03.2017 Konferencja Mega Projects 2017 Łódź Konferencja Mega Projects to wydarzenie mające na celu pokazanie jak miasto Łódź i region Łódzki się zmienił i nadal sie zmienia.

 • 31.01.2017 Łódź Konferencja Design Thinking BarCamp 2017 Zapraszamy na pierwszy Design Thinking BarCamp. To świetna okazja, aby spotkać ciekawych ludzi i w niezobowiązującej atmosferze dowiedzieć się więcej o kreatywnych sposobach rozwiązywania problemów i projektowania innowacji. Spotkanie ma na celu integrację środowisk kreatywnych w regionie łódzkim, nawiązanie wartościowych relacji, wymianę doświadczeń, wiedzy i inspiracji. Do wzięcia udziału w Design Thinking BarCamp zapraszamy osoby prowadzące lub planujące prowadzenie biznesu, studentów, pracowników administracji, uczelni i innych zainteresownych tematem myślenia projektowego.

 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.